• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@consti
@sandra077
Já nemám žádné příznaky, jen ty co jsou pro pregnylu a utroši....a unavená jsem už asi dva roky... :wink:.
Taky budu testovat v pátek, kdybych to zkusila ve středu, tak bych pak testovala, jako blázen každý den ...tak si za to raději koupím něco pro radost...
Holky opatrujte se a já se ozvu, jdu stavět sněhuláka a pak udělat palačinky, dojede moje kamarádka a ona je miluje :dizzy_face: .
Statisticky to jedné z nás tří vyjít musí....tak se držte, jednou to zlomit musíme...já už letos nic neplánuju....uvidím, co ukážou výsledky imunologie, máme tam jít 11.1. pokud to nebude nějaký průšvih, tak jdeme do ivf...ale to bude poslední pokus....už na to nemám nervy, chuť ani věk....
Tak se držte :wink: .
10. dec 2012 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@natalie77 dakujeme aj ty sa drz :slight_smile: ja tiez ked to nevyjde tento krat mam zalozny plan este raz (do tretice vsetko dobre) a potom ivf..tiez nervy na to nemam...netlaci ma vek ale su aj mladsie co maju aj viacero deti odomna takze ja sa na to rozhdone citim uz davno ze chcem mat dieta :sunglasses: tiez nemam ziadne priznaky unavu z utrosu ale ta je uz menjsia ustupuje..len sa teraz dako nehybem a prejedam iba tak som taka nijaka po mikulasovi ostali sladosti a aj si rada doprajem teraz je take obdobie prejedacie pred vianocami ze konec :grinning: drzim aj tebe palce moc nech to vyjde ci uz teraz alebo ivf..najlepsie kebyze vsetky tri zeee aa pozitivny test :grinning:
10. dec 2012 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@consti rozhodně dej vědět :slight_smile: myslím na tebe :slight_smile: já jsem si říkala že je to celý postavený dneska na hlavu :grinning:
10. dec 2012 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rojica určitě tam bude folík jeden zlobivej :slight_smile:
10. dec 2012 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natalie77 držím pěstíííííííííííííí !!!!!!!!!!!§ :sunglasses:
10. dec 2012 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sanchezova Moc děkuji :dizzy_face:
Budu držet pěsti, ať to teď vyjde!!!!
10. dec 2012 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sweet81 prosim vyrad ma zo zoznamu, ivf nevislo...
10. dec 2012 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sanchezova no ja by som sa veru potešila aj viacerým ako jednému..... :grinning: .....zajtra budem múdrejšia..... :unamused:
11. dec 2012 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, tak mě už začala bolet prsa, tak počítám, že mrška tu do konce týdne je :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Bříško mě teda taky docela křečuje, tak snad nedorazí nějak dřív :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
11. dec 2012 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@consti hmm este nevies nehadz flintu do zita..ci citis ze prichadza? ja zatial nic neboli ma zatial nic...som taka nijaka... :unamused:
11. dec 2012 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky, ja som po 2 DPO po IUI. Človek sa bojí aj zakašľať, len aby to vyšlo... Mám prísť na krv 14 DPO, ale to je na štedrý deň, myslíte, že ma vyhodia, keď tam prídem 12 DPO ?

@consti Nestrácaj nádej, ja keď som dávno bola tehu, boli kŕče na konci cyklu aj komplet všetko rovnako, akoby sa nič nedialo, trvalo to 28. - 32. DC a predsa tam bol človiečik, čudujsasvete, a ja som nedostala... s testom som čakala až na ten 32 DC, lebo som si bola 100% istá, že dostanem, len mi trochu v zime mešká. Teraz už viem, že sa tým riadiť nemám. Skrátka, telo si s nami robí, čo chce... :wink: :wink: :wink:
11. dec 2012 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoj holky, jsem 4DPO a začala jsem špinit a pobolívá mě břicho jako před mrchou. Vždycky to mám pravidelně i přes utrogestan to dostanu přesně na den. Vůbec to nechápu, mám to dostat až 24.12.Beru prednison, myslíte,že by to mohlo být tím? No přeci se nedozvim 4DPO že to nevyšlo :angry: :frowning2:
11. dec 2012 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukha80 cafko zevraj daktore baby spineli co som tu citala ked boli tehotne tak mozno to je dobre znamenie :slight_smile:
11. dec 2012 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@manita cafko skus si tam zavolat kedy mozes dojist na krv...ze si po iui a ze 14den vychadza na 24.12 ci mozes dojist skor alebo ci mas pockat a neskor :wink:
11. dec 2012 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077 kéž by si měla pravdu:slight_smile:
11. dec 2012 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lukha80 drzim palce aby ti krvicka priniesla iba stastie :grinning:
11. dec 2012 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sandra077 a kdy ty se chystáš testovat?nebo půjdeš rovnou na krev?
11. dec 2012 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukha80 ja to skorej vidím na uhniezďovanie :wink: ptuj ptuj ptuj !!!
11. dec 2012 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@2lil děkuju!!!!! :wink:
11. dec 2012 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukha80 vies co ja som uz vcera testila a nic a v piatok mam dostat mrchu takze cakam....ak nedostanem a bude meskat budem zase testit lebo ideme mimo ba v piatok a vratime sa az pondelok takze idem na krv v utorok..teda mozno dovtedy to dostanem... :confused:
11. dec 2012 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077 no včera bylo ještě hodně brzo. V pátek už tam budou //, žádná mrcha nepřijde. Už je na čase zase nějaká pozitivní zprávička!! :wink:
11. dec 2012 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sandra077 No jako necítím, že by měla přijít a ještě je brzy. Já mám cyklus tak těch 26 dnů a to bude v neděli, takže je fakt ještě čas. Ale docela mě to břicho křečuje jak před mrškou. Kéž by to znamenalo spíš mimčo než mršku, ale co si budeme povídat. Já už jsem tak skeptická, že nevěřím ničemu, ach jo :sweat_smile: .
11. dec 2012 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@consti tak super tak to mozno bude ono drzim palce nech to neni mrcha ale nech si tehulka :slight_smile:
11. dec 2012 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lukha80 haha no bodaj by si mala pravdu teda by som bola najstastnejsia na svete :grinning:
11. dec 2012 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky tak dneska jsem byla v caru a po pěti ampulích fostimonu zase ani ťuk, tak jsme zvýšili na dvě a v pátek jdu zase na kontrolu..já se snad ani k tomu iui nedohrabu :unamused:
11. dec 2012 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj spolubojovnice,
tak já mám také bolavá prsa, jako před ms, břicho vůůůůbec nebolí. Zvýšená teplota není ani omylem...takže je to jasné, nevyšlo to šest krát, proč by to vyšlo po sedmé?
Tááák nic, večer jdeme do divadla, tak přijdu na jiné myšlenky,pořád se sleduju a když mám nějaké dovné pocity, jakože je mi na omdlení (mám nízký tlak už asi 30 let), tak si říkám, co KDYŽ....Musím se hodit do klidu a těšit se na Vánoce a na vše kašlat, jinak se z toho zblázním :grinning:.
Chtěla jsem do lékárny, říkám manželovi, že jedu do bankomatu, zítra jdu s malým k lékaři....myslela jsem, že si koupím test a začnu se připravovat na sněhobílo......no a on, že jede kolem, tak mi peníze přiveze....grrrr tak snad zítra...a ve čtvrtek ráno to už rozlousknu.....holky venku je bílo, tak mi ten test bude ladit s přírodou, což... :wink:
11. dec 2012 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@saurer Neboj, doktoři si poradí se vším :wink: !
11. dec 2012 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@consti jojo, v to pevně doufám :slight_smile: no jinak si dáme po novém roce IVF a bude :slight_smile: dlouho se mi čekat nechce :slight_smile:
11. dec 2012 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natalie77 Stále nám všem držím pěsti a budu ráda, když se to aspoň jedné z nás podaří :dizzy_face: ! Jen se pěkně odreaguj, já jdu zase v pátek na vínko s kámoškou a v sobotu máme vánoční večírek, tak to bude jízda :grinning: :wink: .
11. dec 2012 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@saurer Jo, máme to stejně :wink: . Já si budu tak či tak volat do Caru a rovnou se domluvím aby doktorka podala ještě teď v prosinci žádost. Respektive hned na začátku ledna, protože přecházím k nové pojišťovně a pak doufám, že se to hezky rozjede a první IVF bude leden/únor max. :wink:
11. dec 2012 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok