• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
super jovi, tak už jemn počkat až to přejde a vhůru vstříc dalším nadějím, smilky, to je fajn, je vždycky takové stéblo naděje, že se nějak smysluplně čeká a že jsou dány datumy, kdy se něco pohne dopředu...budu držet palečky!!!všem!!! se to sakra musí prolomit ne? taky sníh už tady taje, bude jaro a bříška ven!!!!
26. feb 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ruda: no jasný, jaro je tady, je nejlepší čas na to mít mimíska v bříšku, musíme holky držet basu a všem se nám tu podaří :wink:
26. feb 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo jo smilky, někdy je to těžší,ale na to je nás tady tolik, aby ty neúspěchy tolik nebolely a aby jsme se podržely navzájem..- takna lepší časy :wink:
26. feb 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smilky, tak pokud tot am bude, třeba se uvidíme..... platila jsem akorát za pregnyl... asi 70 korun a při samotném zákroku se platí 500,- za katetr
26. feb 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ruda... změna u mě ?.. hihi, začíná mě bolet podbřišek.. jako na mrchu :grinning:... no jo no... ale i tak jsem si teď na obídku koupila těhu testy :grinning:...

jovi-.... gratulace k mrchandě... i když tak často k ní negratuluju .. :slight_smile:...
26. feb 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jovi.. a ty jsi samoplátce při IUI ??.. já neplatila za katetr nic... :slight_smile: :pensive: :fearful:
26. feb 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zubajda: samoplátce nejsem.. ale je to soukrommé centrum a hradí se to tu... každý car to má asi jinak.
26. feb 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahahahahahahahaaaaahahahahahahahahahahahahahaaaa....
26. feb 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jovi: a ten pregnyl, to jsou ty injekce do břicha? kolik jich je a jak dlouho se dávaj? :unamused:
26. feb 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smilky: pregnyl je jen jedna injekce, která slouží na přesné načasování ovulace.. po píchnutí do 48 nastává ovulace.... dejme tomu, že v pátek budou folíky narostlé tak, že se bude moc v pondělí provést iui.. vyfasuješ injekci a řeknou ti, v kolik hodin si jí máš přesně píchnout.. aby jsi ovulovala na pondělní inseminaci...tu si píchneš buď sama, nebo si dojedeš na pohotovost a tam ti jí píchnout...... já šla v pátek v 11 hodin na iui a pregnyl mi píchali ve středu v osm večer.
26. feb 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jovi: díky moc za info, jsem ráda že jsem tebe a vás ostatní tady našla, aspoň vím že na to nejsem sama :wink:
26. feb 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky... já jsem testla... a po limitu se tam ukázala slaboulinká čárečka... ufff.. celá se klepu...
26. feb 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zubajda: jůů :slight_smile: kolik dní máš od IUI?
26. feb 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smilky.. no právě, že jen jsem 9DPO... tak jsem testla jen ze srandy, protože jsem pako.. no a po limitu slabá čárečka...
26. feb 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zubajda: no tak to je krásný .. sousedce se taky objevila // taky po limitu, a má krásnou holčičku :slight_smile: Moooc ti to přeji, aby jen a jen sílila :wink:
26. feb 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smilky.. moc dekuju.. snad to neni plany poplach...
26. feb 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zubajda: už jen to že 9. den tam máš slaboulinkou, to musí něco znamenat :wink: zkus to zítra vydržet a testnout pozítří ráno :wink:
26. feb 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smilky.. ja jdu stejne zitra ke gyndari, takze si necham vzit krev... :wink:
26. feb 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zubajda, ty mas dve //????To je uzasne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. feb 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majkaa.. nooo... ale po limitu a slaboulinka.. a delala jsem ji ted odpoledne a jsem 9DPO... to je mazec.. díky
26. feb 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zubajda, super.........potichounku gratuluji.... :wink: , hoď foto do alba... :wink:
26. feb 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akvy... je to hodne slaboulinke.. nic by nebylo videt.. az zitra, jestli zesili... moc díky...
26. feb 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zubaj....to máš pravdu... odpočívej...jupí :dizzy_face:
26. feb 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akvy... no, budu se snažit.. v sobotu jedeme na hory... tak to tam budu jezdit jak připosr.....
26. feb 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zubajda aj ja ti budem silno drzat palceky. A vy ste mali prosim ta aky spg?
26. feb 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
coze???????????? zubi ma // :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:
jupiiiiiiiiiiiiiiiiii, ja se tak tesim a moc moc moc Ti to preju!!!!!! potichoucky gratuluji a tak trosku i zavidim :dizzy_face:
26. feb 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaaaaaaaaaa chci taky // :dizzy_face:
26. feb 2009 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majkaa... my jsme měli nadprůměrně dobrý... po mém příteli chtěli, aby byl dárcem.. takže vše bylo jen ve mně...

zuzu.. psstt... čárka se objevila po limitu... a hlavně.. před 11 dny mi píchali Pregnyl, tak to může být i tím...
26. feb 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzulik a vy kedy cakate na vysledky?
26. feb 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu... za chviličku také najdeš ty dvě čárečky zakletééé.... :wink:
26. feb 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok