IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
ruda
26. feb 2009
super jovi, tak už jemn počkat až to přejde a vhůru vstříc dalším nadějím, smilky, to je fajn, je vždycky takové stéblo naděje, že se nějak smysluplně čeká a že jsou dány datumy, kdy se něco pohne dopředu...budu držet palečky!!!všem!!! se to sakra musí prolomit ne? taky sníh už tady taje, bude jaro a bříška ven!!!!
smilkycz
26. feb 2009
ruda: no jasný, jaro je tady, je nejlepší čas na to mít mimíska v bříšku, musíme holky držet basu a všem se nám tu podaří 😉
ruda
26. feb 2009
jo jo smilky, někdy je to těžší,ale na to je nás tady tolik, aby ty neúspěchy tolik nebolely a aby jsme se podržely navzájem..- takna lepší časy 😉
jovi
26. feb 2009
smilky, tak pokud tot am bude, třeba se uvidíme..... platila jsem akorát za pregnyl... asi 70 korun a při samotném zákroku se platí 500,- za katetr
zubajda
26. feb 2009
ruda... změna u mě ?.. hihi, začíná mě bolet podbřišek.. jako na mrchu 😃... no jo no... ale i tak jsem si teď na obídku koupila těhu testy 😃...

jovi-.... gratulace k mrchandě... i když tak často k ní negratuluju .. 🙂...
zubajda
26. feb 2009
jovi.. a ty jsi samoplátce při IUI ??.. já neplatila za katetr nic... 🙂 |-| 😕
jovi
26. feb 2009
zubajda: samoplátce nejsem.. ale je to soukrommé centrum a hradí se to tu... každý car to má asi jinak.
zubajda
26. feb 2009
ahahahahahahahaaaaahahahahahahahahahahahahahaaaa....
smilkycz
26. feb 2009
jovi: a ten pregnyl, to jsou ty injekce do břicha? kolik jich je a jak dlouho se dávaj? :-|
jovi
26. feb 2009
smilky: pregnyl je jen jedna injekce, která slouží na přesné načasování ovulace.. po píchnutí do 48 nastává ovulace.... dejme tomu, že v pátek budou folíky narostlé tak, že se bude moc v pondělí provést iui.. vyfasuješ injekci a řeknou ti, v kolik hodin si jí máš přesně píchnout.. aby jsi ovulovala na pondělní inseminaci...tu si píchneš buď sama, nebo si dojedeš na pohotovost a tam ti jí píchnout...... já šla v pátek v 11 hodin na iui a pregnyl mi píchali ve středu v osm večer.
smilkycz
26. feb 2009
jovi: díky moc za info, jsem ráda že jsem tebe a vás ostatní tady našla, aspoň vím že na to nejsem sama 😉
zubajda
26. feb 2009
holky... já jsem testla... a po limitu se tam ukázala slaboulinká čárečka... ufff.. celá se klepu...
smilkycz
26. feb 2009
zubajda: jůů 🙂 kolik dní máš od IUI?
zubajda
26. feb 2009
smilky.. no právě, že jen jsem 9DPO... tak jsem testla jen ze srandy, protože jsem pako.. no a po limitu slabá čárečka...
smilkycz
26. feb 2009
zubajda: no tak to je krásný .. sousedce se taky objevila // taky po limitu, a má krásnou holčičku 🙂 Moooc ti to přeji, aby jen a jen sílila 😉
zubajda
26. feb 2009
smilky.. moc dekuju.. snad to neni plany poplach...
smilkycz
26. feb 2009
zubajda: už jen to že 9. den tam máš slaboulinkou, to musí něco znamenat 😉 zkus to zítra vydržet a testnout pozítří ráno 😉
zubajda
26. feb 2009
smilky.. ja jdu stejne zitra ke gyndari, takze si necham vzit krev... 😉
majkaa
26. feb 2009
zubajda, ty mas dve //????To je uzasne x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
zubajda
26. feb 2009
majkaa.. nooo... ale po limitu a slaboulinka.. a delala jsem ji ted odpoledne a jsem 9DPO... to je mazec.. díky
akvy
26. feb 2009
Zubajda, super.........potichounku gratuluji.... 😉 , hoď foto do alba... 😉
zubajda
26. feb 2009
akvy... je to hodne slaboulinke.. nic by nebylo videt.. az zitra, jestli zesili... moc díky...
akvy
26. feb 2009
zubaj....to máš pravdu... odpočívej...jupí x-)
zubajda
26. feb 2009
akvy... no, budu se snažit.. v sobotu jedeme na hory... tak to tam budu jezdit jak připosr.....
majkaa
26. feb 2009
zubajda aj ja ti budem silno drzat palceky. A vy ste mali prosim ta aky spg?
zuzulik
26. feb 2009
coze???????????? zubi ma // x-) x-) x-) 😃 😃 😃
jupiiiiiiiiiiiiiiiiii, ja se tak tesim a moc moc moc Ti to preju!!!!!! potichoucky gratuluji a tak trosku i zavidim x-)
zuzulik
26. feb 2009
jaaaaaaaaaaaaaaa chci taky // x-)
zubajda
26. feb 2009
majkaa... my jsme měli nadprůměrně dobrý... po mém příteli chtěli, aby byl dárcem.. takže vše bylo jen ve mně...

zuzu.. psstt... čárka se objevila po limitu... a hlavně.. před 11 dny mi píchali Pregnyl, tak to může být i tím...
majkaa
26. feb 2009
zuzulik a vy kedy cakate na vysledky?
zubajda
26. feb 2009
zuzu... za chviličku také najdeš ty dvě čárečky zakletééé.... 😉