• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@rojica nedavaj flintu do zivota musis byt aj pozitivna nech sa deje co sa deje vsetko je tak ako ma byt a uvidis ze bude aj vam dopriane....len treba verit tomu a nebyt negativne naladena..vsetko sa deje pre nieco...z kazdej zlej skusenosti sa mame poucit a zobrat si do buducna to najlepsie aspon ja to tak beriem...
12. dec 2012 o 14:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lusipe no musím taky něco naplánovat, ale až po tom co zjistím výsledek na ježíška.
ale je to potřeba si tak pročistit hlavu :sunglasses:

@rojica neboj, budou tam a velký a připravený k útoku :sunglasses: mysli na to že jo a uvidíš že to dopadne

@sandra077 no mě doktor říkal že mám dělat test nejdřív 14 tý den , a to ještě může vyjít negativní a dokonce stejně musím na krev i když negativní aby se to rozhodlo na 100% takže to musí vyjíííííííííííít :sunglasses: budu tě taky hypnotizovat na dálku :slight_smile:
12. dec 2012 o 14:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@sandra077 pritom čo sa všetko u mňa deje sa nedá ani myslieť pozitívne......a ak aj tretie IUI bude tak to bude len tak aby sa rátalo všetko robené len na silu......lebo už tomu neverím......
12. dec 2012 o 14:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lusipe @absti @rojica @lukha80 @2lil @natalie77 @sandra077 @sanchezova @consti
zienky moje, neviem, ci som vas oznacila vsetky...
no co vam poviem...je to vsetko na hlavu...rojica, lusipe - to nie poistovna neschvalila, oni to z centra totiz to vobec neodoslali, lebo to stopli v centre z dovodov, co som pisala vyssie... :frowning2:
Zgunala som aj na stranke dovery, tam ale nemaju nic o diagnozach, maju tam len schvalenie ivf vo vseobecnosti, (t. j. 3 cykly, do 39 rokov atd...), ale nic konkretne, to by som sa musela spojit priamo s tym posudkovym lekarom v dovere, no a patrat, ze kto, kde, co, ako, fuuh, neviem, ci by sa mi to podarilo :frowning2: Takze mi neostava nic ine, len sa zmierit s tym, co povedalo centrum a ist v januari na ten hlupy prefuk a šaškovat este 2x s IUI, aj ked vieme, ze sa to nepodari...pisete, ze mozno sa podari, bohuzial viem, ze nepodari, lebo ina doktorka v centre mi to po prvom iui povedala na rovinu, ze podla nej je pre nas iui s takym katastrofalnym spg a protilatkami zbytocne :frowning2: Teraz ide len o to, ci tento proces naozaj tak v poistovni vyzadaju, alebo si to len "vymyslelo" centrum, predsa len iui nas stoji zakazdym 100euracov :angry: Ale to sa uz nedopatram, len je to divne, lebo pred tym tento postup nespominali, (vzdy sme sa bavili o ivf a nikdy nespominali, ze su tam nejake "podmienky") dokonca tato druha doktorka ked som sa jej spytala, ze ci mozme uz pocas druheho kola IUI (do ktoreho sme isli, len sa mi neurobili foliky, cize za pokus to zevraj ratat nemozu) podat ziadost, tak povedala, no jasne, aspon si skratite cakanie, no a teraz je to uz inak :unamused: Tak tomu vobec nerozumiem :frowning2: A som z toho sklamana, lebo mi to pride uplne zbytocne, o peniaze mi ani tak nejde (aj ked ich samozrejme budeme na ivf potrebovat), ale ten caaaaaaas, ktory sme zase stratili a este len tymto vsetkym stratime :frowning2: Som z toho na nervy!
12. dec 2012 o 14:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sweet81 vymazes ma prosim z tabulky? ivf v januari sa konat nebude :frowning2:
12. dec 2012 o 14:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rojica a ivf ne?
12. dec 2012 o 14:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sisulik82 moja a nechces zmenit centrum ked su taki nepristupni ? podla mna to je ich chyba a hocikde inde by si nemala problem..hm?
12. dec 2012 o 14:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sisulik82
toto je teda dobre...to oni to ani neodoslali ? :(...jezis, ja by som s nimi narobila taky bordel...to co si myslia o sebe? :(....
a prefuk mas ist len ambulantne?....a na co prefuk, ked mas protilatky?....jezis, uz nerozumiem tomuto businessu reprodukcie...ale mohla by som to aj ja robit :slight_smile:
12. dec 2012 o 14:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sanchezova dakujem si zlataaa :slight_smile: :slight_smile: no sak urobim si test v piatok 14den po a ked nedostanem mrchu v ten den co mam dostat a cez vikend tak uvidim teda..kazdopadne na krv idem az v utorok ale dam vediet ci to nedostanem dovtedy...lebo cestujeme prec zo svrtka na piatok rano uz vyrazame..takze si to neviem ani kde budem robit a ranny moc neviem kedy budem mat kedze vtedy poriadne ani nebudeme spat...
12. dec 2012 o 14:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@sandra077 nie moja to už vôbec nie ani žiadosť som do poisťovni neposlala.....mám dosť s tohto a nie sa ešte viacej stresovať pri IVF a je to aj náročnejšie na telo......
12. dec 2012 o 14:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sandra077 @lusipe
sandri aj nad tym som rozmyslala, ale tam by sme museli zase vsetko od zaciatku absolvovat, lebo kazde centrum chce, aby sa vsetko dialo u nich a stratili by sme dalsie mesiace :frowning2: aj nad zmenou poistovne som rozmyslala, ale tam sa to tiez neda len tak zmenit a bojim sa, ze keby som aj zmenila, zase by bol zadrhel niekde inde :frowning2:
mala som si vybrat ci tu hysteroskopiu (to je asi zistenie priechodnosti vajcovodov) + 3IUI alebo laparku - oboje je ale v narkoze, len laparka je asi zlozitejsia, lebo to robia cez pupok ci ako :confounded:
no a tiez neviem na co je to dobre, ked su tam tie protilatky a este aj morfa zla, takze iui uplna zbytocnost :frowning2: ale mozem sa tak akurat na lamparni stazovat :frowning2:
zlostim sa hlavne na to, ze od septembra som uz ten zakrok mohla 10razy absolvovat a az tak skusit to prve iui...aj ked tomu neverim a iba ma to zbytocne psychicky zruinuje vediet este dva krat po iui negativny vysledok :angry: no super!
12. dec 2012 o 15:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte bojovnicky, tak ja mam 8 dni po IUI, v krvi uz pregnyl nie je - iba jedna ciarka na teste - a zacina mi cukat, ze tam ta druha ani nebude... ale ak to nevyjde berem segru von a par poldeci padne len tak bude svistat :sweat_smile:
12. dec 2012 o 15:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@rojica skoda ze to nechces aspon skusit...ja kebyze nevyjde iui idem do toho vela bab ma po tom a v pohode...
12. dec 2012 o 15:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sandra077 no ale viacerým babám ani to IVF nevyšlo a ja sa toho strašne bojím....to my za to nestojí......ale vám všetkým budem silno silno držkať palčeky aby ste dobojovali až do konca....ja som si to tiež síce povedala ale už som na konci zo silami..... :frowning2:
12. dec 2012 o 15:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sisulik82 ked pojdes do noveho centra hned ti zoberu krv a cakas tak max mesiac podla mna a mozes im rovno povedat ze si uz bola na iui a ze nechces uz ist tam ale na ivf ze chces podat ziadost a ze si nebola predtym spokojna s tym predtym a vo vlastnom zaujme podla mna ti nebudu v nicom branit...a "stratis" 2 mesiace mozno cca ale nebudes sa zbytocne stresovat 3krat na iui a neviem este ake veci okolo toho komedie ked vies ze ti to nepomoze...ale ako chces..ja by som sla inde urcite...drzim palce moja nech mas vela sil a trpezlivosti a skus na tom zlom najist aj daco pozivitne..idu vianoce silvester skus na to nemyslet a uzivat si zivota..ak sa bude dat...
12. dec 2012 o 15:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@rojica :cry: ale zase vela vyslo a ked nemate daku strasnu diagnozu tak preco ne..ale je to na kazdeho samozrejme ako sa citi...ja chcem skusit vsetko aby som si povedala ze som dala za snahu vsetko maximum....chapes...kebyze mam kvoli tomu vyletiet aj na mesiac idem ja sa nebojim nemam co stratit iba ziskat tak to ja beriem
12. dec 2012 o 15:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@sandra077 tak to je super moja a budem ťa v tom stále podporovať a držať ti palce.....a ja som IVF neschválila aj z toho hľadiska že som prišla o prácu a nemám na to peniaze :frowning2: ako som povedala všetko sa na mňa sype pekne pomaly ale isto.....tak že ja som už dobojovala......
12. dec 2012 o 15:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rojica
moja a preco neveris tomuto razu ze to vyjde?...ved foliky mas, len musia dozriet...neboj sa nic...ved po spravnosti mas mat ovu az 14 den...takze prestan s tym a tes sa, ze ides do toho....uz si zabudla ako si sa pred tyzdnom tesila, ze ti schvalili tento treti pokus?...a ty to chces zahodit za hlavu?...neblazni dievca... a praca?...dobre, ze si vypadla z toho prostredia...urcite najdes nieco lepsie a menej skodlive... :slight_smile:...a usmej sa:slight_smile: SUP SUP...
12. dec 2012 o 15:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@sandra077
tento tvoj pristup sa mi paci...len pekne pozitivne mysli...raz to pride...ved ja ani nepoznam nikoho bez dietata...takze preco by sme my nemali? :slight_smile::slight_smile::slight_smile:
mozno sa len mame dobre zabavit este na silvestra a uzit si pekne sviatky :slight_smile:
12. dec 2012 o 15:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@rojica presne ako hovori @lusipe nevzdavaj to vsetko zle je na nieco dobre ked si mala pracu co ti zdravotne ublizovala tak bud iba rada ze uz tam nemusis chodit a urcite si daco nove najde...casom si mozte nasetrit na ivf ked si budete odkladat uvidis vsetko sa da len treba verit...
12. dec 2012 o 15:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lusipe si zlatá moja ale dneska to vôbec nejde...nemám chuť sa smiať.....skôr by som vraždila..... :angry: :angry: .......no tešila som sa to je pravda ale to je už dávno preč.....všetka radosť raz pominie......a čo sa týka tej práci to vôbec nie je také jednoduché si nejakú nájsť....... :frowning2:
12. dec 2012 o 15:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rojica nesmies sa vzdat....neupadaj na duchu... mozno ta potesi, ked ti poviem, ze nie vzdy dieta je zarukou stastia....stastna musis byt sama so sebou....moja skusenost :slight_smile:....vies kolko noci sa nevyspis, nebudes si moct dat ani kavicku a nehovorim o milion inych veciach :slight_smile::slight_smile:...tu pracu chapem, je tazka doba, ale ja neverim, ze sa casom nieco nenajde...mozno len si mas teraz trosku odpocinut... a niekde nieco na teba pekne caka :slight_smile:
12. dec 2012 o 15:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@lusipe
@sandra077 dakujem vám babenky za povzbudenie.....
12. dec 2012 o 15:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@lusipe ja som šťastná a doteraz som aj bola ale sa to zmenilo a len kvôli tomu že sme sa na toto všetko dali.....bože ako nám bolo fajn ked sme neriešili bábo.....užívali sme si života teraz je to všetko fuč.......ale som rada, že mám aspoň takého priateľa akého mám....a drží ma nad vodou inak by som tu dávno nebola......musím sa priznať že som si už raz siahla na život ale to som bola ešte s mojím exmanželom........
12. dec 2012 o 15:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lusipe presne tak ja viem ze budem mat dve deti uz asi 3 vestkyne mi to povedali haha :grinning: tak sa aj toho drzim a uz teraz sa na ne tesim :slight_smile: jasne ze myslet pozitivne je zaklad mne zatial nevyslo prve iui..neplakala som vobec lebo som aj tusila ze nic lebo som bola chora predtym atd som bola rada ze to nevyslo co ked by aj dieta bolo chore nebodaj chapes..ani som nevedela poriadne do coho idem...a po roku skusania som sla hned za doktrokou takze som to zacala podla mna vcas riesit..a proste viem ze to raz vyjde bud ako iui alebo ivf a tesim sa na to :slight_smile: aj tak sme mali svadbu v lete tak som si hovorila ked sme sa snazili ze nevadi aspon si vypijem a po svadbe po lete to zacnem riesit uz naozaj :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze ja som si kvazi vzdy dako ospravedlnila situaciu momentalne preco to neslo...mozno som divna ale neplakala som ani raz kovli tomu ze to nevyslo len som bola smutna podrazdena zla ale to preslo casom....beztak tento rok bol plny zmien co sa tyka prace a zivota a mojho ukonceneho studia a cestovanie takze som si ho celkom uzila a zavazok do konca roka som si dala ze budem mat dieta tak uvidime :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. dec 2012 o 15:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@sandra077
veru veru, treba dakovat bohu za kazdu minutu zivota a za to ze sme zdravi, aby sme si mohli uzivat, cestovat, bavit sa a len tak prezivat krasne chvile :slight_smile:
a kde ste mali svadbu?...daj nejaky tip, lebo my chceme v maji, v juni a stale neviem kde...neviem nic pekne najst :slight_smile:
asi som narocna :slight_smile:
12. dec 2012 o 15:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@rojica
tak potom moja, prestan riesit dieta a zi ako predtym, ak si bola vtedy stastna....rob to co si robila predtym, ked si stastna bola :slight_smile:
neblazni...a preco? .(:(:(
12. dec 2012 o 15:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rojica moja dufam ze si to resila s pychiatrom tieto veci..hm? moja naj kamoska mala tiez taketo obdobia a iba lieky ju z toho dostali a teraz uz berie take tusim menej silne a malo tak uz sa to zlepsuje....takto veci nejsu sranda....bud vdacna za zivot ludi ktorych mas okolo seba kazdy sme tu na svete kvoli niecomu..daco sa mame naucit noveho a zivot si treba uzivat aj ked sa vam zatial nedari neboj sa ono to pride nemas 50rokov nenastal koniec sveta (teda mozno toho 21.12 :slight_smile: ) ale chapes co myslim ...na svete je tolko krasnych veci...ktore treba skusit...dufam ze mas dake hpbby veci co ta tesia a robis ich s radostou aby si nemyslela na tie horsie..treba vediet so sebou zit a robit sa stastnou...citat relaxovat cvicit (endorfiny do tela) atd vela moznosti tak to prosim nevzdavaj a neupinaj sa na jednu vec iba...mozes sa vzdelavat atd...proste skus pozerat ponuky neviem spytat sa znamych but aktivna a daco sa najde urcite...
12. dec 2012 o 15:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lusipe no mali sme odruky mimo centra a troska drahsie..ale krasne nam to vyzdobili vsetci si pochvalovali...napisem do spravy neviem ci tu mozem robit reklamu verejne :slight_smile: mozem ti aj poslat fotecky aku sme mali vyzdobu....mali sme to vo vlcom hrdle...a mali sme cca 70 ludi plus cca 10 po 22hod...a vyzdobu do ruzova...a kedze sme mali dost ludi sme si alkohol sami mohli doniest ale vyzdobu jedlo vina nealko sme mali od nich aj kyticu som mala od nich spolupracuju s kvetinarkou a bola nadherna :slight_smile:
12. dec 2012 o 15:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lusipe však ja to už ani neriešim poriadne....dneska som ešte s toho všetkého rozhodená ale to prejde....však idú sviatky a aspoň s tých sa idem tešiť síce budem doma zavretá ale nevadí....a to čo som urobila keď som bola s ex tak to bolo už dávno a bola som ešte dosť mladá a bolo tam dosť vecí tiež som prišla o prácu, ex bol alkoholik atď.....tak ale to je už za mnou a uvedomila som si že mám okolo seba fajn ľudí ktorých mám rada a oni majú radi mňa.......len keby že tento svet nie je taký nespravodlivý.....
12. dec 2012 o 15:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok