• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@sandra077 a vôbec ničím som to neriešila dostala som sa z toho všetkého sama a podala som žiadosť o rozvod......a spadol my veeeeeeeeeeeeľký kameň zo srdca a uľavilo sa my....a teraz mám priateľa takého akého mám a nevymenila by som ho na za nič...... :slight_smile:
12. dec 2012 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sandra077
moja, tak mi to please posli, rada sa dam inspirovat :slight_smile:....aj satami :slight_smile:...aj vyzdobou :slight_smile:....uz sa tesim :slight_smile:
12. dec 2012 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rojica tak jasne to je super kamoska nemala ziadneho priatela takze sa s tym musela popasovat sama a musela navstivit odbornika lebo iba kamosky by jej nepomohli...
12. dec 2012 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica
je mi luto cim vsetkym si presla...ale teraz si uz inde :slight_smile:...a ako pises, mas skveleho priatela, tak si uzivajte zivot spolu :slight_smile:
12. dec 2012 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe okis napisem :slight_smile:
12. dec 2012 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe ahoj ,... ako bolo ??? kedy ste sa vrátili??
12. dec 2012 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zeny pomoc neviem co si o tom myslet minuli stvrtok po druhom iui bl test s krvy pozit a dnes dostamem mrchu a zajtra mam ist na dalsi test,nechapemmm pomoc
12. dec 2012 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@susanna24 neviem ti poradit ale uvidis zajtra co ti povedia ked ti zoberu krv...drzim palce
12. dec 2012 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimka ako moja sa mas co teda si v tom ?
12. dec 2012 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisulik82 Hele já být tebou (vámi) tak změním centrum!! Jako zázraky se sice dějí a je možné, že IUI může vyjít i s katastrofálním spermiem, ale horší je ta imunita. Pokud ji máš špatnou, tak IUI vyjít nemůže, přece se spermie nemůže spojit s vajíčkem a stejně tak nemůže vyjít ani IVF, pokud nebudeš brát Prednisol. Takže to, co ti v centru navrhují je děsná blbost. Buď by ti museli udělat ta IUI, ale při každém bys brala Prednisol (což je dost velké svinstvo...) a pak by to mohlo zcela náhodou vyjít, nebo IVF také s Prednisolem a rozhodně s větší šancí, že se to povede. Ta hysteroskopie je kvůli endometrioze?? A co tím sledují? Tak buď ji máš nebo ne, ale tak či tak ti nikdo neřekne, jestli zrovna endometrioza brání početí nebo ne a každopádně by to nic neměnilo, pokud máte špatné spermio a špatnou tu imunitu. Pokud ti můžu poradit, tak bych změnila centrum...šla bych klidně i do státního, kde z tebe nebudou za každou blbost tahat peníze. Hysteroskopie je tak či tak zásah do organizmu (narkóza, laparka...). No nevím, promysli to a běžte jinam, ty krevní testy holt podstoupíte ještě jednou a do měsíce podle mě budete moct jít na IVF! Tohle jednání centra mi připadá jako tahání peněz z lidí. My sice podstupujeme IUI, ale máme výsledky ok a jsem si jistá, že kdybych hned trvala na IVF, tak doktorka okamžitě žádost posílá...stačí to, že se snažíme už dlouho :wink: .
12. dec 2012 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
A ještě jsme vám, holky Slovenky, chtěla napsat, že tu strašně ráda čtu vaše příspěvky, protože ta slovenština je tááák krásná :dizzy_face: :dizzy_face: !!
12. dec 2012 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@sandra077 Koukám teď často do alb těhulek a spousta holek měla 28 dc jen slaboulinkou čárku, spíš ducha, takže pořád naději máme, že ten 14 dpo se aspoň dušík objeví :dizzy_face: .
12. dec 2012 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@consti @sandra077 aj ja som pri prvom tehu nasla // az ked mi menzes meskal 4 dni :sweat_smile:
12. dec 2012 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@spalka Děkujeme za povzbuzení :wink: . Dokud není mrcha, tak doufáme, ale hromadně budeme testovat asi 14., co @sandra077 :wink: ? Chci jít ten večer s kámoškou na vínko a druhý den máme vánoč.večírek, tak pokud jsem těhu, tak prosím aspoň dušíka, ať vím, že se tam něco děje a nemám pít :wink: .
12. dec 2012 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@consti nie je zac, drzim palec a trosku vinka mozes aj ked si tehu :wink:
12. dec 2012 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a toho 14. skusim test s vami aj ja, mozeme si porovnavat :wink: :grinning:, to budem 10 dni po IUI a stvorky nam s manzelom prinasaju stastie :wink: tfuj, tfuj, tfuj :grinning: @consti
12. dec 2012 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@consti jj testovat budem v piatok mozno v lietadle alebo az vo fancuzsku ale pribalene budem mat aj samozrejme tampony keby daco... :cry: ja dufam v piatok na ducha a dve ciarky...ach aspon jedna z nas by to mohla dat... :wink: slovencina je krasna hej ako pre koho som pocula ze v prahe kamoske nerozumeli si mysleli ze je ruska :grinning:
12. dec 2012 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077
@consti
Naději pořád máme, já s tím počítám....když jsme tři, tak přece statistika je jasná...minimálně jedna musí mít pozitivní test :dizzy_face: .
Moje babička je slovenka....takže já slovenštinu miluju:slight_smile:. Bohužel v ČR děti už nerozumí, za nás byly pohádky, zprávy ve slovenštině, tak nám to přišlo přirozené...ale teď když na syna promluví, tak kouká, že nerozumí :stuck_out_tongue_closed_eyes: . ŠKoda....
na SLovensku děti rozumí, protože tam české tv mají....

Jinak je mi nějak šoufl, ms se asi blíží, břicho bolí, že to brzo přijde......ale naděje je pořád..holky já jsem takový strašný optimista.... :grinning: :grinning: :grinning:
Já se těším na Vánoce, na výsledky z Imunologie, že se něco dozvíme a rozjede se nějaká akce...
12. dec 2012 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@rojica ale prosim tě, nevzdávej to!!!!jestli nevyrostou, tak příště ano.A když nechceš IVF, tak zkoušejte IUI...Ten poklad, co na nás všechny jednou čeká, za to přeci stojí!!Nebo si prostě dejte ted pauzu, vypni, užívej života a třeba v březnu, dubnu zkoušejte znovu.Ale bojuj..nikdo to z nás, co jsme tady nemá nebo neměl jednoduchý.Ale podívej kolik drobečků by nebylo, kdyby to všechny ženský vzdaly!!
12. dec 2012 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@natalie77 @consti takze jedna z podla statistiky je tehotna to je super kebyze to je pravda zelam vam to babule :slight_smile: tiez som optimista :stuck_out_tongue_closed_eyes: mna zatial nic neboli...bojim sa ze bude...ale idem si dat vinko dnes s kamoškami jedna ma dnes narodky v tento maagicky datum tak to treba zapit riadne :grinning: no jasne my sme ako deti mali novu a vsetky programy...skoda ze nemate aspon markizu a jojku to je vsekto co potrebujete i ked viem ze v prahe a aj inde sa markiza chyta :sunglasses:
12. dec 2012 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak máme za sebou konzultaci v CAR po laparoskopii...hormonální léčbu endometriózy jsme zavrhli. Mohli sjme si vybrat mezi pár IUI a IVF později, nebo hned IVF. Z finančních důvodů jsme zvolili IUI a začneme šetřit.... a když to envyjde, podstoupíme IVF někdy kolem dubna, května....toť prozatimní plán....
12. dec 2012 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077 ahoj sandri :slight_smile: ano, mame to potvrdene, v piatok som mala hcg 2949 v nedelu 5614, tak snad aj dalej krasne rastie. Dufam, ze aj ty v piatok najdes pekne kolajnicky :wink: silno drzim prsty! a pekny vyletik... :dizzy_face:
12. dec 2012 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mimka jeje super gratulujem konecne dakomu vyslo novembrove iuia hned na prvy krat parada :slight_smile: inak mali ste daku diagnozu ci ste boli obaja fit len sa vam nedarilo? :wink:
13. dec 2012 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077 dakujem :wink: verim, ze ma budes nasledovat a aj vsetky ostatne!!! Obaja sme ok, len sa nedarilo.
13. dec 2012 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mat_ova Ahojky, kde ti našli ložiska endometriozy? Já mívám dle primářky v CAR endometrické cysty na vaječníku :unamused:
13. dec 2012 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukha80 ahoj moja nechám sa zajtra prekvapiť že aké budú folíky a podľa toho sa zariadim....ale ako som povedala toto je naše posledné IUI.....ja viem vy ste tu všetky silné a tuho bojujete so všetkým čo nám život prinesie ale ja nie som taká ani povahu na to nemám.....už nemám na to síl..... :unamused:
13. dec 2012 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, tak na testu ráno bílo ani náznak ducha, no a už jsem to teď dostala....tak nějak jsem pořád doufala, včera jsem byla optimistický hrdina, dneska mám nějak marnou náladu....ale to bude zase dobré..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Všem moc držím pěsti, ať čárky sílí a všem vám ty testy vycházejí pozitivní...
Já se z tématu vzdálím, občas nakouknu...ale nějak mi došla po 7.iui energie...uvidíme po novém roce.
Hodně štěstí a držte se.
13. dec 2012 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe....no ahoj moja ako už zarezávaš v práci?.... :slight_smile:
13. dec 2012 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimka
jej, super, velmi sa tesim...nic ine sme ani necakali, ked sme videli tie krasne ciarky :slight_smile:

@sandra077
tak ako herecka?...dobre ste to zapili a zabavili sa? :slight_smile:
@sisulik82
ako uz pisala consti, ja by som sa drzala jej nazoru...je to hlupe, ze to takto natahuju...mozno len skus ist do ineho centra na konzultaciu, za to nic nedas, mozno 10 EUR :wink: , ale budes mat aj iny pohlad a potom sa mozes rozhodnut, lebo tento ich postup nedava nejako logiku...
@consti
vidis tebe sa paci slovencina a mne zase strasne krasne znie cestina....je to ake sexi :slight_smile:....
13. dec 2012 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@natalie77 presne tak som sa po 7.IUI citila...nejak som verila, ze 7micka je predsa to stastne cislo! chapem ta, neostava nic ine, len toto obdobie "preckat"
drzim ti palce a hlavne zelam energiu :dizzy_face: usmej sa, prosiiim!
aspon trosku :sweat_smile:
13. dec 2012 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok