• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@rojica no tak to ale nestihnes ale mozno caka ze dorastu tie 2 mensie a ten velky necha zaniknut alebo?ale kazdopadne do nedele eee skoda penazi :cry:
14. dec 2012 o 10:54  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jania023 ja tiež tak vravím ale čo už...však oni vedia čo robia.....a možno že my zavolajú aby som išla už zajtra.....ale v podstate my je to už aj tak jedno.....bude ako má byť.....
14. dec 2012 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rojica
podla mna to v pohode stihnes...ved ovulacia nepride dnes, ked tak zajtra...a vajicko uvolnene preziva v tele 24 hodin urcite,takze to bude presne akurat :slight_smile:.
14. dec 2012 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusipe no super babenky jedna napíše že to stihnem a druhá že v nedeľu to už bude neskoro......ja fakt neviem čo si mám o tom myslieť......a asi najlepšie by asi bolo keby že tam nejdem vôbec.....
14. dec 2012 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica
jasne ze to stihnes...! ...preco by si nestihla...ved to je normalna velkost, a ovu pride tak najskor o 24 hod...a to stihas :slight_smile:
14. dec 2012 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica tak teraz som si ta poriadne precitala ja som myslel ze tvoj folik mal vcera 19mm a ty si pisala ze si bola dnes u dokyho..normalne ti mal dnes pichnut ovitrelle alebo pregnyl a za 24hodin urobit IUI ale mozu niektory lekari aj pozdejsie..ked ti pichli dnes prehnyl tak si odpocitaj cca 36 hodin a bude ovu niekto ma za 24hod a niekto az za 48hod tak ten stred 36hodin plus cca12hodin to je minimum co vajko prezije oni hovoria ze prezije 12-24hodin tak rataj menej pre istotu a mas vyseldok sama ci to stihas alebo nie :wink:
14. dec 2012 o 11:04  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe no ale ma dosť prekvapilo že v stredu mal folík 13,5mm a o dva dni už mal19mm....to dosť rýchlo narástol.....a v nedeľu by mal hádam aj 22 a to by už bolo asi veľa.....
14. dec 2012 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica
ved on moze prasknut zajtra....to je v pohode....a myslim, ze tu zbytocne nad tym lamentujeme...nie sme lekari :slight_smile::slight_smile::slight_smile:....urcite je to ako ma byt a vsetko dobre dopadne...hlavne bud v klude :slight_smile:
14. dec 2012 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jania023 áno dneska som bola na kontrole....a ešte neviem že keby si mám pichnúť pregnyl ešte my budú volať z centra možno že to bude poobede a na IUI pôjdem zajtra alebo ho budem pichať večer o 22.00 a IUI bude v nedeľu.........a ďakujem ti za radu moja...... :wink:
14. dec 2012 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe však keď už praskne tak to je už zbytočné robiť to už nemá potom význam......ale máš pravdu nejdem sa s tým zaoberať bude ako má byť.....a keď zavolajú tak my povedia že ako ďalej postupovať..... :slight_smile:
14. dec 2012 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica
nerozumiem preco by to nemalo vyznam ked praskne folikul...ved vtedy sa uvolni vajicko, ktore sa ma oplodnit...ved to tak normalne funguje....a vajicko putuje vajcovodom a caka asi 24 hod na oplodnenie...takze je to uplne ze ok...a mozno by si sa nemala pytat na velkosti folikul...mne len vzdy povedia, ze kolko ich je...a ja viac neriesim...na co aj...milimeter hore dolu a kazde telo je ine...na to neexistuju pravidla.... :slight_smile:
14. dec 2012 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rojica napr tu u nas sa nerobi odber krvy na hormony kedy mame pichat ptegnyl..my ho pichame automaticky ked ma vvajo 18mm co je tiez divne..ja som mala tento mesiac 10 vajok tak mi nedali pregnyl zevarj to nemam ryskovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja som mala jeden doma tak som si ho supla aj tak ja im dam nic neskusat :grinning: naposledy som mala 5 foliky a tehu som neostala tak neratam ze ostanem teraz ale snaha sa ceni :stuck_out_tongue_closed_eyes: inak mne dali decapeptyl na zablokovanie ovu ale to by uz aj tak nestihli..tak som velmi zvedava co z toho bude..dnes som 5DPO tak uz sa mi to krati..ale podla mnanic z toho nebude..inak niekde som citala ze po IUI sa ma vela pit vraj to pomaha..tak skusam tento mesiac :grinning:
14. dec 2012 o 11:14  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe tak v centre ti to nepovedia ale mne to môj dr povedal a sestrička to aj zapísala do karty tak podľa toho to viem......a presne ako vravíš milimeter hore dolu.....a každá reagujeme inak.... :slight_smile:
14. dec 2012 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jania023 a ty kde chodíš do centra?......keď všade je to iné ako tak badám......a čo ty vieš to je ešte veľmi skoro aby si robila záver.....neboj určite to teraz dobre dopadne.....a koľké IUI si už absolvovala?....moc ti držím palce.... :wink:
14. dec 2012 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojky holky, jsem tu jen na skok, tak vás chci pozdravit a nahlásit nové zprávy.

Tkaže ani po injekční stimulaci na IUI se mým vaječníkům neuráčilo začít pracovat, takže v únoru jdeme na IVF. Doktor nevyloučil, že u toho mého PCO je možné, že najednou pracovat začnou, takže je ještě šance, že do února to zvládneme přirozeně, ale šance je malá.
Mám z toho docela dobrý pocit a těším se, že třeba brzy budeme taky mít u v bříšku schované štěstí emoticon
14. dec 2012 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rojica moj mal 28 a 21 v piatok a IUI bola az v stredu. Nestresuj!!!! drzim prsty :slight_smile:
14. dec 2012 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica ahoj, nevzdavaj to, ja som bola na kontrole, zistili ze moj folik mal 22 mm, v ten den vecer som pichala pregnyl a IUI bolo dalsie rano, ovu bolesti som mala vecer po IUI a aj dalsi den
14. dec 2012 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimka fuuuuuuuuuu tak ten jeden bol riadne veľký...... :slight_smile: ...a to už potom aké boli keď až v stredu to je už dosť dlho.ale nakoniec sa zaradilo...... :wink: ....a koľké bolo IUI?...či hneď prvé.....a kde chodíš do centra?
14. dec 2012 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@spalka no však uvidíme ešte my majú volať z centra že keby si mám pichnúť pregnyl....a bude ako má byť..... :slight_smile:
14. dec 2012 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica Ahoj,když jsem měla 24mm, tak už byl velkej a IUI mi nedělala. A když jsem měla 19mm, tak mi řekla, že super :wink: Do neděle ještě povyroste, a 20-21mm je ideál. Podle mé doktorky :slight_smile:
14. dec 2012 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukha80 no ja ho mám akurát dneska 19mm tak si myslím, že do nedele bude akurát......ja som mala pri druhom IUI také folíky 20 a 21mm a aj tak to nevyšlo....tak je to jedno aké sú veľké a na ktorej sú strane......
14. dec 2012 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica bude akorát, oni vědí co dělají a kdyby byl ideální zítra, tak tě pozvou zítra a ne v neděli. Poslouchej doktory :wink: A hlavně nebuď takový pesimista.Musíš věřit, takhle tomu moc nepomáháš, když tam jdeš s tim, že stejně zbytečně.. :frowning2:
VĚŘ!!!!!!!!!!!
14. dec 2012 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@rojica moja nestresuj vedia čo robia :slight_smile: do 25mm je to folikul :slight_smile: čiže je oplodnenia schopný ak praskne v tejto veľkosti ...nad 25mm je to už funkčná cysta (môj problém bez stimulácie-samé funkčné cysty-proste folík nepraskne) tá sa sama vyplaví keď príde menzes ... pregnyl sa pichá keď majú folíky 20mm a viac... takto mi to vysvetlila pani doktorka :slight_smile: ...folík narastie približne 2mm za deň ...takže večer by už ten tvoj mal mať cca 20mm ...preto možno budeš pichať už dnes večer ale aj zajtra večer je to ešte v pohodeeeee ....tak kľud moja ... bude dobre a do vianoc si tehula :slight_smile: tak som ti to povedala na začiatku tak to bude !!! :slight_smile:
14. dec 2012 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cafte baby tak sa vam hlasim z pariza z jednej kaviarnicke utulnej....davam si fajnove vinko a obedik :slight_smile: robila som si test a musim vas sklamat neboli dve ciarky....tak som sa rozhodla ze vysadim utros a budem si uzivat dokym mrcha nepride co ma dojist dnes lebo mam 28 den...@consti to mi je luto ale tiez ako ja dokym sa mrcha naprosto neprejavi stale mame nadej nie? Ale nevadi som bola chvilu smutna ale nevadi aspon si to tu uzijem naplno :slight_smile:
14. dec 2012 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica ci mi veris ci nie tak uz stimulujem rok a este som nebola na IUI stale nieco je zle raz malo folikov raz nereagujem a raz vela ta asi tak
14. dec 2012 o 13:53  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica no to netusim ake boli velke v stredu. Ale podarilo sa na 1x tak treba verit vsetkemu :slight_smile: ja som teiz strasne nervacila, ze mi to neskoro robi, ale tak snad vedel co a ako :slight_smile: v kosiciach v splne sme boli...
14. dec 2012 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077 Moc moc si užij Paříž, utroš bych taky vysadila, ať máš pokoj :wink: ! A i nadále držím pěstičky a dáme si vědět :wink: . Teď pěkně užívej Paříže, moc ti to přeji, to musí být paráda a vychutnej si vínko. Já jdu dnes na vínko s kamarádkou, tak už se taky těším, že to bude relax :dizzy_face: !!
14. dec 2012 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sandra077
ahoj Sandri, je mi to velmi luto...ale ako si napisala, uzivaj si teraz Pariz naplno...pekne si daj pohar dobreho vinka a dobre jedlo.... :wink: a nedaj si to pokazit jednym testom :wink: myslime na teba a prajem vela vela krasnych zazitkov... :wink:
14. dec 2012 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@consti
@sandra077
AHoj holky, nakoukla jsem, chtěla jsem vám blahopřát....byla jsem, si jistá, že vy dvě najdete ty vysněné čárky...mrzí mě to :frowning2: , příště vám to určitě vyjde...budu držet pěsti. Držte se!
@sandra077 užij si Paříž :dizzy_face: , dej si za mě nějakou dobrou kávu, vínko, v bageterii něco fakt super dobrého :dizzy_face: :confused: :wink: .
Mějte se hezky a přeji jen dobré výsledky :wink: .
14. dec 2012 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
baby mám problém :( ...zajtra mám pichať pregnyl a nemám papier na pohotovosť ... myslíte že mi to pichnú aj bez papiera??? aaach jo :(
14. dec 2012 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok