• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@isabellaa Dík! Ja sa vďaka vám, dievčatá, hádam aj odvážim ísť tam v ten piatok pred sviatkami na 12 DPO... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Ináč s údivom pozerám, ak niekto vydrží netestovať a čaká až do 28 DC... Cvokhauz istý u mňa... :astonished: :astonished: :astonished:
15. dec 2012 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@manita určitě testuj. já našla // 11 dpo a pak jsem testovala každý den. ale je fakt, že na krev většinou berou až 14 dpo.. ale když přijdeš s testy, tak to tě určitě vezmou.
15. dec 2012 o 16:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@manita no já bych to taky nevydržela, ale u mně to jistí menzes :slight_smile:)) minulý měsíc jsem furt chtěla testovat, a nebylo kdy..
15. dec 2012 o 16:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@manita neboj ked si kupis trest z citlivostou 10 tak na 10dpo uz ukaze a na 12 uz naisto...dnes si aky DPO?
15. dec 2012 o 16:27  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maximka33 budem testovat kazdy den tak sa uvidi co z toho bude :wink:
15. dec 2012 o 16:28  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@manita počkala bych s testováním až na 14.den, to už by mělo být jasné. Ale byly tady i případy, kdy 14.den nic a až 16.den se ukázaly //. Ale jdi na krev a budeš mít aspon jistotu.
15. dec 2012 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maximka33
@jania023
@lukha80
Tak ja tam brnknem deň pred, či má význam prísť na druhý deň ráno, t. j. 12 DPO, lebo hneď potom zatvárajú na sviatky... a kto by to vydržal... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale ide mi aj o ten utroš. Nechcem ho brať ani o deň viac ako treba. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. dec 2012 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte. rozhodla som sa prispiet s mojim vysledkom IUI. nakolko sme tu mali vela neuspechov, pevne dufam, ze vas toto povzbudi . na konci novembra som podstupila 2 IUI, mala som pocit, ze to nevyzera nadejne, ale vysledok vyzera dobre. Bola som na krvi a 14 den som mala HCG-91 a 1 den 219. opatrne sa tesim, ale uvidime ako to bude dalej postupovat a co povie lekarka ;)
drzim palceky, aby kazdej to vyslo a prerusili sme tu smolu kde iui nevyslo.
15. dec 2012 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@manita aj ja idem asi 12DPO na krv ale co ja viem ci sa este oplati ist mozno ked to bude negativne tak ani nejdem
15. dec 2012 o 20:11  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jania023
Ja doma testovať nebudem, lebo pri mojom šťastí mi to určite ukáže bludy. Rovno na krv bežím. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: (Dnes som 6 DPO. A ty?) :wink: :wink: :wink:
A vy kočky? Už vás máta testovanie ako nás?
@lukha80 3.IUI - 7.12.2012_____________8 DPO
@sanchezova 3.IUI - 10.12.2012_________5 DPO
15. dec 2012 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweet81 cafko tak som dostala mrchu dnes,takze tretie iui bude asi v januari...mozes mi to pls zmenit? Dakujem
15. dec 2012 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@manita aj ja som dnes 6DPO :grinning: mne uz ukazalo bludy vo stvrtok duch na 25ke teste v piatok nic snehobielo a dnes rano zase carocka tak som zvedava na zajtra ci to nebude zase biele a potom zase ciarocka a tak dalej a tak dalej :grinning: :grinning:
15. dec 2012 o 21:24  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jania023 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Presne z tohto som už bola párkrát cvokátko... Už to neriskujem... Poslušne počkám na krv, čo to dá ten 12 DPO... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: Drž sa! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
15. dec 2012 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@manita ja budem testovat dalej ale uz sa natom skor budem bavit pokial tam nebude riadna ciarka tak je to pre mna ze nic...na 12dpo uz som mala pri malej ze ciarisko tak pockam co to bude ale ked by cisto teoreticky ze bolo tehu a ciarka bude silniet tak je to ok...staci ak zajtra bude len o kusok silnjsia ako dnes a viem ze je to tehu i ked mi potom nastava ze ina otazka...ze kolko ich tam je ked na 6dpo uz je duch :grinning: :grinning: :grinning: mala som 6-10 vajok tak asi futbalovy tym :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. dec 2012 o 21:46  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jania023 Koľko chceš, nech ťa poťujkáme... Dve stačia? :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
15. dec 2012 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@manita jj utroš můžš brát, dokud to nedostaneš. je to přírodní progesteron, stejný jako je v duphastonu, a ten se dává na otěhotnění.
@nikadel ahoj taky si tě pamatuju, potichounku gratuluji. necháš se zapsat do tabulky pro povzbuzení?
15. dec 2012 o 22:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@manita ahoj, já budu testovat nejdřív v pátek, až 14DPO. Mě už to ani dřív neláká, bojim se zklamání...
16. dec 2012 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jania023 6DPO? tak to si myslim, že ti těhu ještě určitě nemůže ukázat žádnej test. Dřív jak 10-11DPO to nemá smysl.
16. dec 2012 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojcek babenky tak moje 3 IUI mám úspešne za sebou :slight_smile:.....len nemám z toho dobry pocit lebo ma bolí celý spodok brucha musela som si aj tabletku zobrať.....:frowning2:.....tak neviem, že či z toho niečo bude...:-/
16. dec 2012 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077 Děkuji moc za přáníčko :wink: . Věřím, že to vyjde!!
sweet81 prosím napiš mě k holkám ve skupině IVF -leden/únor 2013 :wink:
16. dec 2012 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077 Vidím, že už jsi mršku dostala, tak mě to mrzí, ale budu držet pěsti na další kolo :wink: !!
16. dec 2012 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@manita aj jedno by stacilo nie?ale ako hovorim jeden den duch a druhy bielo ta tak bolo aj dnes :grinning:
16. dec 2012 o 20:38  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukha80 viem ze nie to je skor ten ovitrelle len som zvedava do kedy sa bude drzat lebo jeden den mame ducha a druhy den bielo potom zase duch a potom zase bielo tak sa nad tym uz ani nepozastavujem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dec 2012 o 20:39  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077
@consti
To je smola, kočky, držali sme palce a čakali napäto, s čím prídete... Škoda...
@consti Možno tá rýma... Nechceš skúsiť 3. IUI ako @sandra077 ? Aj s utrošom, povedzme, nech to zichruje... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ja som bola pevne rozhodnutá ísť bez, ale v lekárni som to vybrala a doma študovala príbalový leták... Hneď som to fičala nasadiť po IUI na udržanie toho plavca. Človek nikdy nevie, či ten progesterón tomu fakt nepomôže... :confused: :confused: :confused:
16. dec 2012 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@manita Já si myslím, že u nás to IVF jistí, IUI už moc nevěřím...Tím teda neříkám, že to nemůže vyjít, ale prostě u nás už tomu nevěřím :sunglasses: .
17. dec 2012 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@consti
@sandra077
dievcata, je mi to velmi velmi luto :(...ale nEvadi, ako sme povedali, ideme dalej, sme este mlade a raz to urcite pride :slight_smile:
@rojica Velmi drzim palce moja...a nezabudaj pozitivne mysli...musi to potom vyjst... :slight_smile:
17. dec 2012 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tak hlásím, že 2.1. si jdu pro léky a začnu pak stimulovat na naše první IVF :dizzy_face: !
17. dec 2012 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@consti
super, velmi ti drzim palce...a vidis, aspon si uzijes vianoce ,silvestra a potom uz si budes uzivat krasne otehotnievanie :slight_smile:
17. dec 2012 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusipe ďakujem ti moja....a necháme sa prekvapiť presne na Silvestra..... :slight_smile:
17. dec 2012 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, tak hlásím, že miminečku tluče srdíčko jako o závod :slight_smile: prosím o symbol srdíčka do tabulky díky @sweet81. Jak se vlastně dělá to srdíčko?
17. dec 2012 o 12:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok