• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@consti super teda ja chcem jedno potom :slight_smile:
18. dec 2012 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzullik1001 super dikes za info :slight_smile:
18. dec 2012 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077 jeden vklad a daju naraz tam dve mimnka :slight_smile:)) ked sa chytia obydve tak nevadia :slight_smile:) zvysuje to sancu ze sa ujme aspom jedno ..
18. dec 2012 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusipe Tady je dokaz na naši svatbu pro inspiraci,a el už je to pěkně dlouho, trendy jsou už jiné :wink:
http://www.beremese.cz/fotoblog/consti/album/zuzkaconsti-a-petr/
18. dec 2012 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077 teraz tak pozeram co sa mi paci...ale ako to je u mna bezne...vzdy co si vyberiem ,tak sa neda zohnat, ale su strasne drahe :slight_smile:...tak uvidime :slight_smile:
@consti
dakujem velmi pekne :slight_smile:...
18. dec 2012 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@consti jeej jaka si bola zlata na svadbe krasna :slight_smile:
18. dec 2012 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@consti
jej dakujem :slight_smile:...popozeram :slight_smile:...veru, tie trendy sa menia snad kazdy mesiac :slight_smile:...
18. dec 2012 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@consti vlemi pekne, ako dievcatko :slight_smile:...strasne mladunka nevesta :slight_smile:...
18. dec 2012 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077 Jej, děkuji :dizzy_face: . No bylo to parádní, krásně jsme si svatbu užili, i když to plánování byly nervy. My s manželem bydleli 300 km od sebe, tak celá jeho rodina a známí museli přijet na Moravu, tak se řešilo i ubytko a byla kolem toho spousta stresu, ale zase za ten den D to stálo, to zase jo :dizzy_face: .
18. dec 2012 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusipe No taky mi bylo 24 :grinning: :wink: .
18. dec 2012 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe @consti hej hej aj ja som si to pomyslela jaka mladucka nevesta uplne dievcatko zlate ale :slight_smile:
18. dec 2012 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@consti jej moj dedko je z moravy takze som stvrtinova ceska :grinning:
18. dec 2012 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@consti
fuha, tak to teda ano :slight_smile:....mlada nevesticka....my chceme urobit z toho taku party na zahrade...nie vlmi strohene, ale take zabavne :slight_smile::slight_smile::slight_smile:
18. dec 2012 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lusipe dolezity je prisun tekutin pre kazdeho a hudba potom neni problem so zabavou :grinning:
18. dec 2012 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusipe Určitě si to užijete, je to fakt nádherný den :dizzy_face: !!
18. dec 2012 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077
tak tak, u nas to pojde na dracku...myslim to pitie :slight_smile:..lebo v takom teple ani jest nebude chutit, len pit :slight_smile::slight_smile::slight_smile:
a to my radi :slight_smile:
inak Sandri, myslis, ze tieto saty su prave? maju ich v Nicole za strasne peniaze a ja som ich nasla tu:http://www.shinyweddingdress.com/Pronovias-2012-Advance-Manuel-Mota-Collections-Style-Pareo-p-289.html

muz vravi, ze to by nemohli kopirovat brand len tak, ze urcite budu v pohode :slight_smile:...a su za dobru cenu :slight_smile:
18. dec 2012 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe Waw, ty jsou taky super, Pronovias má krásné šaty :dizzy_face: !! A vypadají moc pohodlně :wink: !!
18. dec 2012 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@consti
a myslis, ze su prave? lebo cena je ze super :slight_smile:
18. dec 2012 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe no tak za pozicanie das okolo 400-600 v nicole a 200eur za saty z netu neni vela podla mna ked zaplatis viac iba za pozicanie..treba skusit hlavne...inak je to ked ich vidis a ked ich mas na sebe...aj u nas slo na dracku pitie :grinning: aj ja som furt pila mali sme domacu od znameho ale akoze nie daku bez papierov riadnu oficialnu slivku velmi dobru som si davala do seba shoty stale hehe ale ustala som to lebo som jedla a tak a nebolo na mne vidno ze som velmi opita myslim ze sa viem kontrolovat dost tak vies leta praxe :grinning:
18. dec 2012 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe Tak to těžko říct, spíš bych řekla, že ne, ale pokud by vypadaly stejně, tak bych do nich šla :wink: !
18. dec 2012 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@consti teraz som sa pytala draheho co si mysli o vklade ci jedno alebo dve a on ze uz je cas na deti dali by sme dve :grinning:
18. dec 2012 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077 Já bych o dvou možná uvažovala pokud bych na to šla třeba po třetí, jako na ten vklad. Pokud by ty dva s jedním nevyšly, tak pak třetí vklad dvě. Samozřejmě za předpokladu, že bude dost vajíček :wink: .
18. dec 2012 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077
hej, cena je neporovnatelna...a dat za pozicianie 600 eciek sa mi zda sialene :slight_smile:...za to mam Pariz :slight_smile:....teda nakupy tam :slight_smile:
ved toto...treba sa na svadbe zabavit a vypit si :slight_smile:...ja mam tiez rada palene :slight_smile:..niekedy viac ako vino :slight_smile:
tak dve? :slight_smile:....to pekne dievcata....vy ste sa rozbehli :slight_smile:
18. dec 2012 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lusipe no jasne to povedal drahy ale to je teraz uvidime co bude za par mesiacov...fakt sa bojim dvojicok ale mozno ho este prehovorim na jeden najprv :slight_smile: no je to drahe strasne... :unamused: tak ked sa ti pacia skus si objednat myslis ze by sa to nedalo vratit popripadne to predat ?
18. dec 2012 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@consti jasne sak to len tak mozno zmenime nazor lebo ja sa dvojiciek bojim...chcem mat normalne ze jedno najprv :slight_smile:zuzullik1001 inak kolko ta stalo ivf? a tie injekcie si kupujes z lekarne? bola si v dakom centre na ivf?
18. dec 2012 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077
tiez tak uvazujem, ze pripadne ich vratim a ak sa nebude dat, tak skusim potom predat :slight_smile:
ale zvladla by si aj dve :slight_smile:...len ja sa trosku bojim ci by som ich donosila, kedze som taka dost stihla :slight_smile:
18. dec 2012 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusipe no sak skus a uvidis tie saty :slight_smile: tak ked sa bojis tak mozes ist na ivf a dat si iba jedno vajicko hm?
18. dec 2012 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077
este uvidim, ja este chvilu chcem pockat... :slight_smile:...mesiac pauza, potom dve IUI a uvidime :slight_smile:...ale asi nebudem do toho tlacit do svadby....ved ako by som si mohla dat tie saty? :slight_smile::slight_smile::slight_smile:
18. dec 2012 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusipe jasne tak nehaj to tak teda a uvidis :slight_smile:
18. dec 2012 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzullik1001 držím moc moc palceee.... ja čakám na schválenie žiadosti ...ak u mňa pôjde do tuhého :slight_smile: budem ťa otravovať :wink: ...zatiaľ sa tým nezaoberám radšej ...
18. dec 2012 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok