• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@jania023
ja som nevidela ten prvy test, len tento machulaty :slight_smile:
20. dec 2012 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe dakujem za dobca je uzasna strasne jemne a dobre diatatko ma ani neviem ze je doma aspon ze tam nam to vyslo..cakali sme na nu viac ako 10 rokov ale oplatilo sa..neviem aky som dc ale som 11dpo..skusim testnut ets zajtra a ked nic tak max v nedelu vysadzam utrogestan a cakam na ms..ale vraj teento tyzden dostanem veselu spravu(tvrdi horoskop :stuck_out_tongue_closed_eyes:) tak stale dufam ze to bude to ale zatial nic vesela ma necakalo tento tyzden ale aspon ze sme zdrave
20. dec 2012 o 13:36  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusipe ved len tento machulaty je tu ten druhy je biely ten so robila na uistenie ze tento je asi vadny ci co :sweat_smile:
20. dec 2012 o 13:38  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jania023
jejda, to tak dlho ste sa snazili?...ale ved ty si este mladunka, to kedy ste zacali? :slight_smile::slight_smile::slight_smile: uz si bola po strednej? :slight_smile:...prepac, len chcem trosku odlahcit :slight_smile:...tak velmi ti zelam, aby to bola ta stastna novinka...a budes to mat pod stromcek :slight_smile:...to bolo prve IUI vsak?
20. dec 2012 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe ja mam 32 a zacala som skoro na 18 :grinning: tuzba bola vecsia ako rozum ze ma iba 18 :grinning: my sme z manzelom cca od mojich 17 takze uz hodne dlho
20. dec 2012 o 13:44  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jania023
no vidis, boh vedel co robi, aby si si uzila mladost a potom prislo babatko :slight_smile:....aj ja som bola s prvym muzom od 17 :slight_smile:....a do 30 :slight_smile:...takze hodne dlho :slight_smile:...
20. dec 2012 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusipe no ale keby som mala drobca na 18 rokov tak dnes by som uz bola aj stara mama skoro..sive vlasy uz mam tak preco nie :grinning:
20. dec 2012 o 13:47  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jania023
ani nevrav, ja mam doma 11 rocnu a mne tiez moze hrozit, ze 37 by som mohla byt babka :slight_smile:...ale snad bude rozumna :slight_smile::slight_smile:
20. dec 2012 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusipe no tak pomaly sa nato teda pripravme..ale ja ma lepsi napad urobme si deticky este my a ked nase velke slecny uvidia kolko je to roboty z takym malym prejde ich chut mat svoje :grinning:
20. dec 2012 o 14:18  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jania023 ja osm tam mala dlho iba ako ducha moj drahy si myslel ze mi sibe lebo on to nevidel a az po dvoch dnoch trocha zosilnela ale iba trocha. a pouzila si uplne ten isty test? a vela robi aj to ze to bol ranny vtedy je najviac hcg skus si ho urobit zajtra rano. test nemam v albume ale niekde v majovom a zaciatkom juna by si to tu nasla lebo som ho sem davala ako ty.
20. dec 2012 o 14:22  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v marci 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jania023
veru, mudro hovoris :slight_smile:...to bude pre ne ina antikoncepcia :slight_smile:....
20. dec 2012 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lucy130881 tak idem spehovat :grinning:
20. dec 2012 o 14:27  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe tak tak a bdeme mat pokoj...hlavne im ukazeme velke brucha a strije a to bude aka antokoncepcia :grinning: moja uz teraz vravy ze nechce mat bebe lebo nechce byt tucna a to ma iba 5 rokov a ja som stihla takze u mna to nevidi zeby so sa ja nejak stazovala na vahu
20. dec 2012 o 14:28  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jania023
zlata :slight_smile:....aj moja to obcas mala...a teraz prisla, ze on chce mat Stelu a Zoju :slight_smile:....tak bude zo mna dufam babka :slight_smile::slight_smile:
20. dec 2012 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe ahoj .. dnes som len 3DPO :slight_smile: ... a zas sa somnou osud zahrava ... :( volali mi zo zdravotky ze nevedia kde som bola 3mesiace v roku 1995 ... ze zaplatene vsetko mam ale ak nepreukazem kde som bola ziadost nebude schvalena ...chapes???? .... a ze ziadost skorej ako o dva mesiace sa k tej pani co to schvaluje ani len nedostane bo je chora a ma uz toho vela .... brrr :slight_smile: ..nevadi nech si tu ziadost nechaju ...ja ju uz nebudem potrebovat :slight_smile:
20. dec 2012 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ramdy ahoj,... máme adoptovanú (čokoládku) slečnu z Kene :slight_smile: ale len na dialku :slight_smile: ...
20. dec 2012 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@2lil
jezis, to nemyslis vazne....? ..toto je nase Slovensko...nakopala by som ich do riti :slight_smile:...presne, ty to uz nebudes potrebovat suseda... :slight_smile:....a kto ti robil IUI teraz?
20. dec 2012 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe jaaaj ta dobre len kde prisla na tie mena :grinning: u nas je to zase ze Kelly a Marianna no neviem ktore je z tych mien horsie ale kedze sa tak volaju spoluziacky ta musim met aj my doma take mena :grinning:
20. dec 2012 o 14:51  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucy130881 ale ty si mala normalny testik nie taky machulaty..u mna je ta ciarka silna na 11dpo ale zato machul tam je dost..podla mna len farba vytiekla a preto je to pozitivne
20. dec 2012 o 14:54  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jania023
moja, pozitivne je to preto, lebo si tehotna.... :slight_smile:....a pekne si kup este jeden a rano si urob...budes kludnejsia... :slight_smile:
20. dec 2012 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@2lil aha, o tom jsem taky uvažovala, asi příští rok to uskutečním
20. dec 2012 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusipe hej myslím to úplne vážne ...ja najskôr že som dlžna tak som sa do nej hneď pustila že to ako do teraz mi nikto nedal vedieť že som dlžna????? veď som sa aj odhlasovala aj zas prihlasovala keď som menila poisťovňu ...a nikdy nikto nič...keď sa malý narodil som mu kartičku vybavovala a hneď aj sebe a nikto nič... a ona že to nieje finančná dlžoba ale zrejme ste sa nenahlási ako je zákonom dané do 8dní ako samoplatca a tak nevedia kde ste vtedy boli... ja nechápem od 95 to v januári bude 18rokov ... a až teraz im to vadí ... a neschvália ti kvôli tomu žiadosť ... hlavne že zaplatené máš všetko .. a ešte k tomu tá doba na schválenie ... že skorej ako o 2m sa nebude venovať mojej žiadosti bo má toho veľa...takže budem čakať na žiadosť 10týždňov ... a možno ju ani neschvália .) ...aaach škoda reči... kiež by toto IUI bolo to posledné.... Behúňová mi ho robila...
20. dec 2012 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil
toto je administrativa :(....a co spali na vavrinoch 18 rokov? :(....inak hruza, ze od tohto ma zavisiet tvoje IVF...lebo ona ma vela prace....kasli na to teraz...drzim palce aby si to nepotrebovala....Behunova, robila aj mne to prve...inak mila zena...
mna dnes strasne boli ucho vo vnutri, uplne az cela kost...tak som sa rychlo objednala zajtra k lekarovi, lebo sa bojim, ze to bude nejaky zapal...porazi ma...
20. dec 2012 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe no tiež nechápem ...som povedala že im tie mesiace kludne zaplatim este raz ved vtedy to bolo tusim 117sk :slight_smile: tak 10€ ma nezabije :slight_smile: len nech to je oka... a kašlem ich ... uvidím zajtra ...idem volať pani vedúcej toho oddelenia kam to spadá... ako nech sa nehnevajú :( ... júúj moja ucho je sviňa ... to len pekne šup k dr. bo sviatky by ti to pokazilo...držím palce nech to čo najskôr prestane bolieť...
20. dec 2012 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil
veru, nedaj sa odradit...urcite sa ti to podari vyriesit...pekne milo s usmevom a urcite ti vyjdu v ustrety...ved su to zeny a musia chapat, ze o co ide...daj potom vediet, ze ako si dopadla....a kedy mas ist na krv?...ci to davaju na menzes, ci dostanes, lebo sviatkuju, vsak?...
dufam, ze to ucho nie je nic vazne, ze ked tak len nejaky zapal...
20. dec 2012 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe neviem kedy pôjdem na krv ..mám si zavolať sestričkám :slight_smile: bo ani dr a ani baby na recepcii mi nevedeli povedať ako to bude 31 ... ale že 2heho už môžem prísť...neviem neriešim :slight_smile: možno zajtra ak nezabudnem zavolám...viem že odbery robia len neviem či aj len na HCG abo len tie na hormo...neriešim akosi my to je fuk bbo neverím že IUI klaplo :( keď sú tam tie protilátky...ale neboj dúfam stále :slight_smile:
20. dec 2012 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jania023 uvidis zajtra . budem ale drzat palce. ja som mala silne ciarky tusim az na 16den po iui. inak len duch.
20. dec 2012 o 19:11  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v marci 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucy130881 kazdopadne dam vediet ale podla mna z toho nic nemam dojem zeby som bola tehu ani len taky ten divny pocit ci tusenie...tak sa uvidi
20. dec 2012 o 19:16  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jania023 to som nemala ani ja . pravdu povediac ja som neverila ze sa to podarilo . uverila somn az ked mi zavolali ze hcg je vysoke . vtedy to prislo neskutocna radost. som zvedava ako dopadnes drzim palceky.
20. dec 2012 o 20:20  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v marci 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jania023 ahoj Jani, včera jsem tu našla nějaký test, tak se těším, že dnes tu přibude další fotka, chtělo by to nějakou dobrou zprávu před vánocema. já také našla // 11dpo a až po limitu :wink:
21. dec 2012 o 13:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok