IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
ruda
26. feb 2009
supééééééééééééér konec depce díky ti zubíku!!!to je skvělé, tak to funguje a další paní na hoplení...jak bylo domluveno!!!rodíme spolu, tak nezapomeŇ 😃 konečně se to pos-rané nedaření prolomilo a už to bude jak na běžícím pásu, konečně super zpráva a je po depce!!!
majkaa já jdu na krev 11.3., tak to máme obě ještě čas,ale u nás morfologie i pohyb na prdlačku, tak...ale i zázraky se dějí ne? zubi lyžuj opatrně a zítra podej hlášení, v ranní moči to bude určo výraznější, tý jo tak brzo, to by mohli být i dvojčátečka že??? 😉 mám vás tak ráda, s takovýma zprávama!!!!!!!!! další další..chci jen dobré zprávy, my to všechny vyhrajeme a bude zubi vede jedna nula, kdo dá dál góool???zuzik?
ruda
26. feb 2009
paní na holení....
zuzulik
26. feb 2009
ja uz bezim domu...
zubi: zitra cekame na potvrzeni tehotenstvi x-) x-)
pa paaaaaa
ruda
26. feb 2009
to každopádně!!!
ruda
26. feb 2009
a já chcu taky, není to nakažlivý????? já jednou taky viděla druhou čárečku, ten pocit je neskutečný, chce se to řvát na celé kolo..je to skvělá zprávička, hned mám úsměv s dolíčkama/teda bez,ale chtěla bych dolíčky/ a to se mi půjde na noční skvěle
majkaa
26. feb 2009
ruda tak to budeme skoro spolocne v ocakavaniach. Vy ste boli na IUI vcera? A aky presne mate spg, myslim hodnoty.
zubajda
26. feb 2009
zuzu... pá...

ruda.. ty jsi božíííííííííííííííí..... se z toho těším ještě víc... zítra dám určo vědět.. třeba to je opravdu ještě ten Pregnyl, jsem jen 11 dní po píchnutí... ruda.. těším se moc na tvééééé ///////////////////////////////////// x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
ruda
26. feb 2009
byli jsme na iui v úterý, 78 milionů, 10% dobře pohyblivých 24 špatně a 66 nepohyblivých morfologie 25% normál a vy jste na tom jak?
majkaa
26. feb 2009
no nam teraz nepovedali ake mi dali dnuka, ale co sme boli na spg tak mal 40mil/ml, celkova pohyblivost 75%, rychlo progresivn 46%, pomaly progresivne 25%, neprogresivne 4%, imobilne 25%. No ale najhorsie je morfologia a to normalnych mame len 0,5%.
majkaa
26. feb 2009
no vy mate krasny pocet, ale myslim si, ze nemate taky zly spg.
ruda
26. feb 2009
aha majka, tomě mrzí,ale to mohlo být minule a teď jinak..před 4 měsíci měl manža taky 33mil a 19% progres pohybu a teď 78 milionu a 10% pohyb...tak vidíš, jak se to mění a třeba budeš mile překvapená jak budeš čučet na ty dvě tlustice... musíme doufat a čekat, nic jiného nám nezbývá...a budeš testovat nebo to necháš až na krev.. já zkusím vydržet,ať si těhu pocit užiju co nejdýl..ale nevím po zubejdě dneska...už jsem počítalal kdy jsem já 9 den ...všechno se vleče, jen roky utíkají
zubajda
26. feb 2009
rudi... ted jsi to napsala trefne.... "vse se vlece, jen roky utikaji".... fakt pravda obrovska... 😉
ruda
26. feb 2009
majkaa a jak jsi na tom v celku? máš už něco za sebou, jak dlouho se snažíte, kolik ti je??? nenašla jsem tě v tabulce, stimulovala jsi něčím? a bereš teď nějaké léky? není to moc otázek???jsem závislák, chce se mi na WC a radši křížím nohama, jen abych odtud nemusela 😃
ruda
26. feb 2009
zubi.. je to pravda pravdivá a krutá..ale ty jsi mě dnes zaručeně udělala úsměv na líčku 😎
majkaa
26. feb 2009
ruda to ano, ale manzelik uz bol 2x na spg a to koncom oktobra a potom zaciatkom januara a pomedzi bral poctivo profertil a aj tak vysledky boli rovnake.
My sa snazime 3/4 roka, cize este malo. Toto je moje prve IUI. Mam 26rokov a co sa tyka mna tak mi zatial nezistili ziadny problem, mavam ovulaciu aj folikuli ani z krvy nic nezistili.
ruda
26. feb 2009
jo zubi a tolik čárek??? mě stačí dvě 😉 a pořádně tlusté si prosím a žádné falešky! :-p
majkaa
26. feb 2009
ano, ano aj ja sa hlasim k tlstim len dvom cierkam, ved sa podelime, ved ich je dost, nieeee :-N
zubajda
26. feb 2009
ruda.. to jsem moc ráda.. snad zítra ten úsměv bude trvat 😃....
majkaa
26. feb 2009
zubajda neboj bude trvat, budem siiiiiiiiiiiilnoooooooooo drzat vsetky prsty, lebo peste mam len dve. x-) x-)
beruska81
26. feb 2009
hoj holky jsem tady, i když jenom na skok, včera jsme byli s malým na zápise ve školce a nějak se tam nachladil, takže jenom brečí a kašle, bobeček můj malý, teď jsem jenom nakukla, peču mu muffins, má je rád, tak snad je nespálím.
Zubi holka ty jsi mě potěšila, gratuluju, zítra se určitě potvrdí, že jsi těhu, moc ti to přeju a malinko závidím 😉
ruda
26. feb 2009
zubi neboj, smát se snad budu, taky jsem se rozhodla jít po noční do fitka, pamaloučku polehoučku jako těhulinda..nožky, zadeček...žádné bříškové cviky...a maja i tak vám doporučili iui? tak to asi jde ne? berme to tak.. a platíš něco a bereš nějaké léky?
majkaa
26. feb 2009
ahojcek beruska x-) x-) x-) x-)
ruda, kde si zmyzla?????? Inac aj ty chodis tak casto na zachod? No ja dnes chodim tak kazdu hodinu a pol a uz sa mi nechce stale tam chodit ]-( ]-( ]-(
ruda
26. feb 2009
pořád někam mizím čoveče..
neboj jsem tady, taky jsem učuraná a to ani tolik nepiju a střídavě mě bolí jako před MS a jsem nafouknutá.. teď ale mizím do práce, tak ať jsou tady jen dobré zprávy, když to vyjde, zkusím ještě nakouknout..pa K
majkaa
26. feb 2009
no presne tak sa citim aj ja.
jovi
26. feb 2009
zubajda: příjdu z venku a co to tu nečtu 😃 potichoučká gratulace ke //
latunka
26. feb 2009
Zubajdo já si přinesla práci domu,teď na tom chci začít makat a jako že sem jenom nakouknu a pozdravim a co to nevidim 😃 😃 😃 Musim všechno dočíst,ať můžu objektivně potichu gratulovat 🙂 🙂 🙂
latunka
26. feb 2009
Zubajdo držim na zítra strááášně palce,ať má pro tebe dr jenom dobré zprávy 🙂 Budu z práce nakukovat,jak jsi na tom,tak musíš hned hlásit 😉 Já se jdu vrhnout na tu práci,ať můžu zase zítra odejít dřív, páček holky!
ruda
27. feb 2009
zubíííí tak jak??? jsem napnutá jako špagát, jsem určo víc nervozní jako ty...jsou // už pořádné???
gucci
27. feb 2009
už jsem taky napnutá 🙂
snecka
27. feb 2009
Aj ja sem nakukujem, inak ahojte babulky pekné ránko 😉