• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
supééééééééééééér konec depce díky ti zubíku!!!to je skvělé, tak to funguje a další paní na hoplení...jak bylo domluveno!!!rodíme spolu, tak nezapomeŇ :grinning: konečně se to pos-rané nedaření prolomilo a už to bude jak na běžícím pásu, konečně super zpráva a je po depce!!!
majkaa já jdu na krev 11.3., tak to máme obě ještě čas,ale u nás morfologie i pohyb na prdlačku, tak...ale i zázraky se dějí ne? zubi lyžuj opatrně a zítra podej hlášení, v ranní moči to bude určo výraznější, tý jo tak brzo, to by mohli být i dvojčátečka že??? :wink: mám vás tak ráda, s takovýma zprávama!!!!!!!!! další další..chci jen dobré zprávy, my to všechny vyhrajeme a bude zubi vede jedna nula, kdo dá dál góool???zuzik?
26. feb 2009 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paní na holení....
26. feb 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz bezim domu...
zubi: zitra cekame na potvrzeni tehotenstvi :dizzy_face: :dizzy_face:
pa paaaaaa
26. feb 2009 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to každopádně!!!
26. feb 2009 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a já chcu taky, není to nakažlivý????? já jednou taky viděla druhou čárečku, ten pocit je neskutečný, chce se to řvát na celé kolo..je to skvělá zprávička, hned mám úsměv s dolíčkama/teda bez,ale chtěla bych dolíčky/ a to se mi půjde na noční skvěle
26. feb 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ruda tak to budeme skoro spolocne v ocakavaniach. Vy ste boli na IUI vcera? A aky presne mate spg, myslim hodnoty.
26. feb 2009 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu... pá...

ruda.. ty jsi božíííííííííííííííí..... se z toho těším ještě víc... zítra dám určo vědět.. třeba to je opravdu ještě ten Pregnyl, jsem jen 11 dní po píchnutí... ruda.. těším se moc na tvééééé ///////////////////////////////////// :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. feb 2009 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
byli jsme na iui v úterý, 78 milionů, 10% dobře pohyblivých 24 špatně a 66 nepohyblivých morfologie 25% normál a vy jste na tom jak?
26. feb 2009 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nam teraz nepovedali ake mi dali dnuka, ale co sme boli na spg tak mal 40mil/ml, celkova pohyblivost 75%, rychlo progresivn 46%, pomaly progresivne 25%, neprogresivne 4%, imobilne 25%. No ale najhorsie je morfologia a to normalnych mame len 0,5%.
26. feb 2009 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vy mate krasny pocet, ale myslim si, ze nemate taky zly spg.
26. feb 2009 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha majka, tomě mrzí,ale to mohlo být minule a teď jinak..před 4 měsíci měl manža taky 33mil a 19% progres pohybu a teď 78 milionu a 10% pohyb...tak vidíš, jak se to mění a třeba budeš mile překvapená jak budeš čučet na ty dvě tlustice... musíme doufat a čekat, nic jiného nám nezbývá...a budeš testovat nebo to necháš až na krev.. já zkusím vydržet,ať si těhu pocit užiju co nejdýl..ale nevím po zubejdě dneska...už jsem počítalal kdy jsem já 9 den ...všechno se vleče, jen roky utíkají
26. feb 2009 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rudi... ted jsi to napsala trefne.... "vse se vlece, jen roky utikaji".... fakt pravda obrovska... :wink:
26. feb 2009 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majkaa a jak jsi na tom v celku? máš už něco za sebou, jak dlouho se snažíte, kolik ti je??? nenašla jsem tě v tabulce, stimulovala jsi něčím? a bereš teď nějaké léky? není to moc otázek???jsem závislák, chce se mi na WC a radši křížím nohama, jen abych odtud nemusela :grinning:
26. feb 2009 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zubi.. je to pravda pravdivá a krutá..ale ty jsi mě dnes zaručeně udělala úsměv na líčku :sunglasses:
26. feb 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ruda to ano, ale manzelik uz bol 2x na spg a to koncom oktobra a potom zaciatkom januara a pomedzi bral poctivo profertil a aj tak vysledky boli rovnake.
My sa snazime 3/4 roka, cize este malo. Toto je moje prve IUI. Mam 26rokov a co sa tyka mna tak mi zatial nezistili ziadny problem, mavam ovulaciu aj folikuli ani z krvy nic nezistili.
26. feb 2009 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo zubi a tolik čárek??? mě stačí dvě :wink: a pořádně tlusté si prosím a žádné falešky! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. feb 2009 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, ano aj ja sa hlasim k tlstim len dvom cierkam, ved sa podelime, ved ich je dost, nieeee :sweat_smile:
26. feb 2009 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ruda.. to jsem moc ráda.. snad zítra ten úsměv bude trvat :grinning:....
26. feb 2009 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zubajda neboj bude trvat, budem siiiiiiiiiiiilnoooooooooo drzat vsetky prsty, lebo peste mam len dve. :dizzy_face: :dizzy_face:
26. feb 2009 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hoj holky jsem tady, i když jenom na skok, včera jsme byli s malým na zápise ve školce a nějak se tam nachladil, takže jenom brečí a kašle, bobeček můj malý, teď jsem jenom nakukla, peču mu muffins, má je rád, tak snad je nespálím.
Zubi holka ty jsi mě potěšila, gratuluju, zítra se určitě potvrdí, že jsi těhu, moc ti to přeju a malinko závidím :wink:
26. feb 2009 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zubi neboj, smát se snad budu, taky jsem se rozhodla jít po noční do fitka, pamaloučku polehoučku jako těhulinda..nožky, zadeček...žádné bříškové cviky...a maja i tak vám doporučili iui? tak to asi jde ne? berme to tak.. a platíš něco a bereš nějaké léky?
26. feb 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojcek beruska :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ruda, kde si zmyzla?????? Inac aj ty chodis tak casto na zachod? No ja dnes chodim tak kazdu hodinu a pol a uz sa mi nechce stale tam chodit :angry: :angry: :angry:
26. feb 2009 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pořád někam mizím čoveče..
neboj jsem tady, taky jsem učuraná a to ani tolik nepiju a střídavě mě bolí jako před MS a jsem nafouknutá.. teď ale mizím do práce, tak ať jsou tady jen dobré zprávy, když to vyjde, zkusím ještě nakouknout..pa K
26. feb 2009 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no presne tak sa citim aj ja.
26. feb 2009 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zubajda: příjdu z venku a co to tu nečtu :grinning: potichoučká gratulace ke //
26. feb 2009 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zubajdo já si přinesla práci domu,teď na tom chci začít makat a jako že sem jenom nakouknu a pozdravim a co to nevidim :grinning: :grinning: :grinning: Musim všechno dočíst,ať můžu objektivně potichu gratulovat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. feb 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zubajdo držim na zítra strááášně palce,ať má pro tebe dr jenom dobré zprávy :slight_smile: Budu z práce nakukovat,jak jsi na tom,tak musíš hned hlásit :wink: Já se jdu vrhnout na tu práci,ať můžu zase zítra odejít dřív, páček holky!
26. feb 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zubíííí tak jak??? jsem napnutá jako špagát, jsem určo víc nervozní jako ty...jsou // už pořádné???
27. feb 2009 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už jsem taky napnutá :slight_smile:
27. feb 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja sem nakukujem, inak ahojte babulky pekné ránko :wink:
27. feb 2009 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok