• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@sandra077 moja mám za sebou už aj 3.IUI neúspešné :( .... žiadosť na IVF je poslaná ... čakám že koncom januára budem vedieť kedy začínam...
7. jan 2013 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil no tak drzim palce ale ivf urcite vyjde davas dve embria?
7. jan 2013 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata, tak sa opat hlasim..vcera sme sa neskoro v noci vratili z lyzovacky a bolo opat skvele...lyzovali sme ako draci :slight_smile:
a ako sa vam dari?
@sandra077 co mas noveho? uz ste boli lyzovat?
@2lil je mi to velmi luto :(...budem na teba mysliet susedka :slight_smile:
milagross ....teda ty si ma naozaj strasne moooc prekvapila...a to len tak?...jaj...vidis, ja som ti vravela, ze si mlada a nemas stresovat :slight_smile:...a ako sa citis?...mas nejake priznaky?....
8. jan 2013 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@terulilinka
jej, super, velmi velmi gratulujem :slight_smile:...a ako sa to stalo?...nahodicka? :slight_smile::slight_smile::slight_smile: ako sa citis?
8. jan 2013 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe děkuju! jojo, hoooodně velká náhoda :grinning: jen 2x za celý mesíc jsme to zkusili, jsem po laparce, měli jsme ještě držet půst :grinning:
8. jan 2013 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terulilinka
ale ved to je super...vidis, ked to ma prist, tak to pride... :slight_smile:....a hlavne, nech vsetko dobre dopadne :slight_smile:...velmi sa tesim s tebou... a ako sa citis?..a test si si robila, lebo ti meskali?..alebo si skusila skor? :slight_smile:
8. jan 2013 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe hello no este sme neboli spolu ale drahy uz isiel od nedele s chalanmi na donovali takze boarduje bezomna do piatku ale zato mam doma volnaska :grinning: dnes idem s kamoskou do kina a potom este sa strevam s dvoma cez tyzden idem cvicit pohodicka :sunglasses: a pojdeme az 25.1 na vikend predlzeny lyzovat do tatier sa tesim :slight_smile: inak krasne snezi aj z toho sa tesim :grinning: a ocakavam mrchu v piatok ale zase ju dostanem v sobotu ako minule uz to vidim a potom zacnem 5den brat closti a kontrola a potom iui cca 25.1 tretie ale neverim tomu moc :confounded: potom hned vypisujeme ziadost na ivf februar-marec..len mam dielmu ci jedno alebo dve embria lebo nechcem dvojicky a ked iba jedno dam tak nemusi sa uchytit neviem :confused: a co ty ako sa citis uz vobec dieta neriesis ci ako ?
8. jan 2013 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077 ahoj....neváhaj, daj si dve embryjká...ja idem na KET koncom januára...a manžel tiež nechce dvojičky, ja mám z toho tieť trošku strach, ale skúsim to s dvoma:slight_smile:
8. jan 2013 o 13:20  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sandra077
jaj tak tebe je dobre :slight_smile:...veru, uzi si cas aj s kamoskami :slight_smile:...lyze uplne uvolnia hlavu, nemas cas mysliet na nic :slight_smile:...a este ked si das varene vinko, tak uz uplne :slight_smile:
ja som to teraz nechala tak...dokonca sme sa ani nepokusali, ani nic...vcera, dnes, zajtra by som mala dostat...a potom zacnem brat clostil....tak sme sa s lekarom dohodli, ze este vyskusame 2 cykly...ale ja to uz neriesim...terat sa chcem venovat trosku aj sebe...budem chodit cvicit, lebo mi nejako koza na bruchu ovisa :slight_smile:...
8. jan 2013 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte baby, takže po čase sa zase ozývam, v piatok ideme po prvý krát na IUI, skúšali sme to "naturalne" ale neišlo a stále to nejde, 2x som mala biochemickú graviditu, ale vždy som začala krvácať, jednať mi to ukázali tehu testy a jednak aj krv, ale skončilo to rýchlo, takže v piatok nás čaká veľký deň D :wink:
8. jan 2013 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lusipe moc děkuju :slight_smile: test jsem zkoušela 2.den po meškání MS a hned mi vykoukla krásná čárečka :slight_smile: ale cítíila jsem už delší dobu, že je něco jinak :slight_smile:
8. jan 2013 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusipe no sak to aj mne po sviatkoch hehe :grinning: tak budeme na tom rovnako ked ides zase do iui tiez ti to vychadza potom na koniec januara cca nie? :slight_smile: ivf teda nechces kvoli comu ze dvojicky? sak si mozes dat iba jedno embrisko malinke :slight_smile:
8. jan 2013 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danuska111 drzim palce nech to vyjde :slight_smile:
8. jan 2013 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terulilinka a hned ti ukazalo ciarku? takze bude to dievcatko podla mojej teorie :grinning: ked vidis hned ciarku je to dievca ked by si nevidela az po tyzdni a viac je to chlapec uvidime ci sa moja teoria potvrdi a gratulujem :grinning: potom daj vediet :slight_smile:
8. jan 2013 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka no este neviem... :unamused: ja som chcela ze dievca a chlapc a je vacsia sanca ked budem mat jedno iba ze druhe sa podari uz druhe pohlavie a ked budu dvojicky..tak podla mna je mala sanca na dvojpohlavne..chapes :unamused: uvidime este nejsom rozhodnuta celkom...
8. jan 2013 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terulilinka ahoj...gratulujem k tehu :slight_smile: ja som tiež po laparoskopii a tiež mi našli endometriozu,ale v den prepustenia mi pichli lucrin....na zastavenie rastu ložísk....a ak sa smiem spýtať,tebe nič podobné nepichli?Kedže si hned otehotnela?Ja totiž musím počkať a možme sa snažiť o mimčo až po tých injekciách....
8. jan 2013 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077
hej vychadza to teda cca. na 20 - 25 januara.... :slight_smile:...narovnako :slight_smile:...ja nechcem IVF teraz...ani mi to lekar neodporucil...ja si stale myslim, ze mam cas... :slight_smile: dvojiciek sa nebojim...vychovame :slight_smile::slight_smile:
8. jan 2013 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lusipe tak super no budueme sa aspon navzajom podporovat :slight_smile: no ked lekar neodporuca tak chapem...ked to tak citis ty vies najlepsie kedy bude spravny cas :slight_smile:
8. jan 2013 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077
nechcem tlacit na pilu..ked vidim, ze ak nie je problem, tak sa to podari urcite raz prirodzene... :slight_smile:...ale chapem, ked niekto nechce cakat, lebo to ho zabija psychicky... ja som zatial v tomto ok...ked pride, tak pride :slight_smile:
8. jan 2013 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusipe no sak ja uz som dost cakala na to aby som mala prve konecne tak preto nechcem zahalat a idem do toho so vsetkym a verim ze to vyjde...teda ivf verim urcite a iui uz moc ne po tom ked sa dva krat nepodarilo :confused:
8. jan 2013 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077
to chapem...ked nieco nevychadza, tak sa potom tazko veri... ale urcite to raz vyjde,ci uz tak alebo onak... :slight_smile:
a chodis na tu mojzisku?...cvicis aj doma?
8. jan 2013 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
8. jan 2013 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077 jojo hned :slight_smile: jééé, tak kéž bys měla pravdu :slight_smile: i když je mi to samozřejmě jedno, ale v hloubi duše holčička vede :slight_smile: určitě se pak hned ozvu :slight_smile: ale to si ještě počkáme :slight_smile:

@zuzixx děkuju :slight_smile: nene, nic takovýho mi nepíchli.. mě v nemocnici řekli půst min.4týdny a moje dr v car říkala, že stačí 3týdny.. no ale pak jsem po 10ti dnech na sobě cítila ovu a zkusili jsme to.. ono to teda ještě nebylo uplně příjemný... ale stálo to za to :slight_smile:
8. jan 2013 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@terulilinka
a ty si mala endometriozu?...to som nevedala ...o to vacsi je tento uspech, ze sa to hned podarilo :slight_smile:
8. jan 2013 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe uz ne to bolo iba par hodin cvicim malo ale nechce sa mi hehe teraz boli sviatky tak som si oddychla od vsetkeho...som brala aj chvilu gynex par dni ale potom som mala daku hnacku..potom ked to preslo som zase davala ale prechladala som na mocovy mechur tak som vysadila a liecila sa prirodnymi antibiotikami..a ked uz to preslo teraz po vikend mam par dni pred menstruaciu tak to sa asi neoplati brat neviem :slight_smile: a ty ?
8. jan 2013 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe jojo, ale naštěstí jen 1.stupeň :slight_smile: tu mi laparkou odstranili, ale musela jsem do 3m otěhotnět, jinak bych musela na IVF
8. jan 2013 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077
no kedze som bola na lyziach, tak som asi 8 dni necvicila...ale dnes rano som zacala znovu :slight_smile:...som zvedava dokedy mi to vydrzi :slight_smile:...nedavaj si uz nic, maximalne pi ten alchemilkovy caj, ten je do ovulky dobre pit na maternicu a plodnost....aj ja si uvarim ked teraz dostanem....uz citim ze coskoro mrcha pride :slight_smile:
8. jan 2013 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe alchemikovy caj? ten normalne dostat v lekarni? ten este nemam :slight_smile:
8. jan 2013 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terulilinka jasne daj vediet potom som zvedava :slight_smile:
8. jan 2013 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077
hej, stoji asi 2 eura a ma sa pit trikrat denne salka...a inak su s nim skvele vysledky...a su to len bylinky... :slight_smile:....
8. jan 2013 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok