• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Holky dobré ránko, já taky pořád čekám co zubajda a furt nic, dává si načas,chtěla jsem taky dneska zkusit testnout, ale je asi brzo, jsem teprve devátý den po IUI.
:wink:
27. feb 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beruška mala si IUI 18.02?
27. feb 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo 18.2. a pak ještě 20.2., je to určitě brzo testovat, ale to čekání ... :unamused:
Jinak mi je pořád nějak divně, jako na mrchu, bylo mi tak asi 5 dnů no teď už mi je trošku líp, ale takové divné bolesti v břiše, předtím jsem to neměla. Nevím, jestli to nedělá ten utroš, předtím jsem ho polykala, teď si ho zavádím. :wink:
27. feb 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zubiii tak co,jsou tam !!??? moc drzim palce!!! tak honem dej vedet,at se muzeme radovat!
27. feb 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja som bola 18.02 tak sme na tom rovnako, mňa stále bolí chrbát tak neviem vobec či ma bolí brucho :sweat_smile:, ale začínajú ma páliť bradavky ( PMS začína ), beruška držim ti paste.
27. feb 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už tady dlouho nebyla tabulka

Gucci (28) - Pronatal Praha - 3. IUI (Clostilbegyt, Ovitrelle, Utrogestan) - UTZ 5.3., folikuly ???, IUI 7.3.
Ivomal (34) - Gennet Pha - PCO - 2IUI (stimul Clostil 1-0-1, Pregnyl, Utrogest.) - neúspěšné, 1.IVF - březen
Zuzulik (32)- Gennet Pha - 1.IUI nativ( neuspesny) , 2.IUI - 20.2. ( nativ, Pregnyl)
Zubajda (31), CAR Apolinář Pha - 1.IUI (neúspěšný), 2.IUI - 17.2., (stimul Clostil 1-0-1 od 3DC)
akvy (31) -Pronatal Pha-bez L vejcovodu, 1IVF (04/08 -mimoděl.),1KET(09/08-neg.), 6IUI(7.IUI se stimulací Menopur, Ovitrelle)-IUI 31.1. (neg.), 2.3. konzultace na 2.IVF v Pronatalu
Beruška (28)- Fertimed Olomouc - 2IUI (stim. Clostil, pregnyl, utroš)2IUI-negativní,3IUI(stim.clostil,pregnyl)Snad se tentokrát zadaří, pak jdeme do IVF
Snecka (31 )-Helios Martin-2IUI ( Clostil )-18.02.2009
pipimiska (24)- Gyncare KE - spg zly - 2krat IVF/ICSI,(gonal,pregnyl,estrofem,utroges,duphas.)negat.,3krat KET-negat,1.IUI(duphaston)test cca 9.2 [neuspesny]
lusina (29)- sanat.Helios Martin - 2xIUI (clostil+pregnyl+utroš), obe neúspešné, ďalší postup,pár mesiacov skúšame prirodzene a potom asi v 7/09 IVF.
rosienka (34) - zahranicie - 2xICSI, 2.IUI (clostil,pregnyl,pregnyl) neuspesne, 3.IUI 5/09 stimulka s hormonmi
latunka (25) - GEST Praha - 1x IUI 16.1.09 (gonal,pregnyl,utrouš) - negativní, tento cyklus pauza
evak 99 (30)- Gennet pha - 2x iui (pregnyl, utrouš), neúspěšné, 1.ivf duben
Atlaselka (30)- Pronatal Praha - SPG nic moc,levý vejcovod neprůchodný,1.IUI 03/09 (Menopur)
jovi (28) - Sanus Pce, 1. dítě - přirozeně, 1IUI 6.2. (pregnyl, utrogestan) - neúspěšné
suzanna (35)- zahranici ,3IUI zacatkem brezna.- bez stimulace
ruda (30) snažení od 09/06 čekáme na 1.IUI 24.2 stimulace Menogon
helenky (31) gennet pha, 1.IUI 31.1. - neúspěšné, pravděpodobně 04/09 IVF
mesiacik (33)- SR, 1IUI(clostil,pregnyl,utrogestan)-
smilkyCZ (26) - Sanus Pce, snažení od 07/07, 1. IUI 3-4/2009
27. feb 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Snecka o těch tvých problémech se zády vím, drž se holka, držím moc palečky ať ti to výjde. Kdy budeš testovat? :wink:
27. feb 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beruška ja neviem chcela by som vydržať do testovania z krvi 04.03 ale neviem či vydržím :frowning2: a ty?
27. feb 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ráno děvčata, Zubajda nás ale pěkně napíná ... manža nakonec tu cizinu posune nebo zruší, moc si toho od něj vážím :slight_smile: takže příští pátek UTZ a v pondělí či úterý 9.-10.3 nás čeká 1. IUI, po kterém mi asi manža hnedka frkne do ciziny nebo taky ne, ale kdyby hnedka po IUI frnknul, nevadí že nebudeme doma jakoby pokračovat ve snažení? někde dělají reinseminaci, ale v centru kam chodíme my ne, ale jelikož má špatný spg, tak nevím zda by to mělo i nějaký pozitivní vliv :unamused: máte s tím některá zkušenost jestli jste to ještě doma dál hned ten den IUI vlítli nebo ten další nebo jste se báli?
27. feb 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smilky: nám to vyloženě v CARu říkaj, že to máme ještě doma pojistit :wink:
27. feb 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko prajem :dizzy_face: .... vidim, ze sme vsetky napnute ako "guma v trenkach" :dizzy_face: :grinning: :grinning: a zubajda si dava na cas :dizzy_face: :dizzy_face:
ako sa mame babulky?? snecka, beruska, ruda, gucci, latu,jcien, smilky, majka .....?? :wink:
27. feb 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gucci: no my to asi pojištěný míti nebudeme, protože jestli jsem včera manžu správně pochopila, tak odjede hned jak odevzdá vzorek, teda pokud šéf povolí posunutí termínu, jinak bude doma a můžeme pojišťovat do aleluja :slight_smile:
27. feb 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky tady je to na spadnutí, každý v očekávání...už by se pomalu ale jistě měla začít plnit tabulka s // tak sakra, kde ta zubi je??? asi ještě spinká, těhu jsou pořád unavené...
27. feb 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ne ne rudo, ona dnes nesla do prace ale rovnou k doktorovi :wink: :wink: musime vydrzet :slight_smile: baby, dejte si zatim kaficko :grinning: :grinning: :grinning:
27. feb 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já vím, že chtěla rovnou k doktorovi,ale myslela jsem že první pro nás počurá ten papírek..no vydržíme, jdu cvičit a pak se těším pa :wink:
27. feb 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já jsem napnutá jak šle u gatí ... radši si něco zajdu dobrého koupit a pak už nám třeba Zubi napíše co a jak :wink:
27. feb 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj babule, zubi pěkně napíná, co?
smilky: domácí snažení po iui neřeš....když budete mít chuť, tak klidně na to vlítněte, ale nelámej to přes koleno... hih, nám domáci snaženíčko po iui taky nepomohlo
27. feb 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jovi: nám zatím taky ne :wink:
27. feb 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky :slight_smile: Koukám co zubajda,ale nic nevidím ;) Tak to jí asi hráblo z těch // :grinning: :grinning:
27. feb 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jdu se objednat do caru na ultrazvuk..............gucci: chjo, tu smůlu už musíme sakra prolomit, teď jsem se dozvěděla, že holčina,co před měsícem vysadila HA je těhule :frowning2:
27. feb 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smilky: tak já jdu na utz 9-týho v půl jedenáctý
27. feb 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi ahoj mám se docela dobře, malý je nachlazený, pořád kucká, teď kouká na krtečka, tak mám chvíli čas.
Snecka no já právě nevím kdy testovat, vždycky testuju brzo a stejně mě pak vždycky čeká zklamání, no uvidím, dlouho to ale asi nevydržím.
Když jsem byla poprvé těhu, tak jsem si jenom tak z prdele udělala test a on byl pozitivní, začala jsem řvát na celé kolo až přiběhl manža celý vystrašený co se mi stalo, sedl do auta koupil mi asi ještě 10 testů a já furt testovala a pořád tam byly //.Holky nádherný pocit :slight_smile:
Tak čekám, že ta Zubi :slight_smile:
Jovi to je vždycky na mašli dozvědět se, že někomu to jde hned. Já mám taky kámošku, nechala si udělat dítě od 17letého puboše, jí bylo 22, ten jí pak odkopl. Od té doby brala HA teď to vysadila a čeká dvojčata, přeju jí to, ale taky závidím :unamused:
27. feb 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beruska81: no to mi povídej, nechápu jak někdo může otěhotnět a ani o tom pomalu neví jak a na druhou stranu mají ženský s tím aby mohly m ít miminko takové problémy
27. feb 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi se zubi nedočkám.. musím jít konečně uklízet, žehlit .. to jsem nadšená :angry: zítra jdeme na zabíjačku, večer na ples a v neděli slavíme Radíškovi 4 narozeniny :slight_smile:
27. feb 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jovi tak to máš nabitý víkend, já bych taky měla žehlit, ale nějak se mi nechce.
My jsme měli minulý týden takový nabitý, narozeniny strejdy a v neděli jsme slavili Matyáškové třetí narozeniny :slight_smile:
27. feb 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zubajda uz asi aj porodila, ked nechodi a nechodi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. feb 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzu no asi :grinning:
27. feb 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jovi: já jdu 6tého - pátek, kolikátý den jdeš na UTZ? Já 10., protože pak to vychází na víkend, tak třeba mi už v pondělí udělají to IUI, co myslíš?
27. feb 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéé, já jdu na UTZ pátého a IUI sedmého
27. feb 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gucci: jak takhle s jistotou víš, že máš IUI sedmého, já myslela že to určuje doktor podle toho co vidí na UTZ ...
teda ta Zubajda ale napíná ...
27. feb 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok