• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
Ahojte babulky, boli ste niektora na IUI v Heliose v MT 21.01.2013???
23. jan 2013 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe no, to si zlata optimistka :slight_smile: Paci sa mi to, bodaj a ja by som mohla byt niekedy takato :slight_smile: A este ani nemas deti?
Ja, akoze nechcem viac cakat. Mam na to dobry vek a kym sa nam to podari, mozno budem mat aj 30. A ja mam geneticku predispoziciu na to, ze v 40ke budem uz v menopauze, takze ja to tak ruzovo nevidim :confounded: Ale samozrejme, mas pravdu, treba k tomu pristupovat pozitivne. :-*
23. jan 2013 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monosana určitě brzo ano :wink:
23. jan 2013 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusipe jeej aj my chceme malu Hanicku :grinning: alebo maleho Jergusa
ja mam 30, manzel 31 a snazime sa 2,5 roka; s moznostou, ze by sa nam to podarilo prirodzene, uz ani nepocitam... plne sa spolieham na CAR, takze dufam, ze si z MT donesieme nase báábo :slight_smile:
a ake mas pocity po 3 IUI? urcite to tentokrat vyslo - do tretice vsetko dobre :slight_smile:

@monosana ahoj moja, IUI fakt treba brat trosku z rezervou, fakt je tam mala pravdepodobnost, ale je - no a u vas - ked v podstate nemate ziadny vacsi problem, moze zafungovat uplne uzasne... netreba od toho vsak vela ocakavat, ale iba sa nechat prekvapit... ja som po 1. IUI - samozrejme negativne, ale som sa vopred psychicky na to pripravila, a ked mi volali, ze nic, tak som to zobrala uplne v pohode. Trosku som sama seba vyviedla z miery tym, ze som sa testovala v jednom kuse a furt som videla pozitivne testy (oni asi aj boli, ale z pregnylu - este aj 14DPO). Tak som si povedala, ze vo februari uz nekupim ani jeden jediny, ani ten najlacnejsi, najsitnejsi test.... necham to na krvny test a nebudem sama seba stresovat... A Teba vypisal doktor na PN kvoli tomu, ze mas stresovu robotu - to sa da pri IUI?
24. jan 2013 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miska200 ahoj draha. NO, hej, asi k tomu budem musiet takto pristupovat. Nic ine mi neostava. Musim sa nejak ukludnit a necakat od toho tak vela.
Mna vypisovali este vtedy, ked som isla na operaciu. (moja obvodná) Pred mesiacom a pol ma operovali. A nechcela som sa vratit do roboty, lebo by som nikdy neostala tehotna. Pri IUI vypisuju na cca dva tyzdne. Ale mne sa to inac zacalo, vies. A rozhodla som sa, ze sa tam nevratim. Pocas tych dvoch rokoch som asi ani preto neostala tehu, ze som tam robila. Nie som prva zena, ktorá odtial kvoli tomuto odisla, takze to o niecom svedci :frowning2: No, neviem ako dlho budem moct tahat tuto PN. Ked nie dlho, musim dat vypoved v tejto robote a najst si inu, ked niekedy budem chciet ostat tehu :frowning2: Neni to pre mna lahke, a uz sa to strasne taha a tahaaaa :cry:
Ale uvidime, ako sa pan boh rozhodne. Vsade narazam na prekazky, mozno, ze nemam sudene stat sa matkou. Alebo nie teraz :cry: Ale potom kedy?
Ďakujem ze si napisala, si zlatunka :slight_smile: Ani ja sa nebudem testovat po IUI, lebo kvoli Pregnylu to bude zbitocné. Vyckat dva tyzdne bude dooobre dlha doba :confounded:
24. jan 2013 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miska200
jej, tak to bude Haniciek :slight_smile:...Jergus je krasne meno :slight_smile:...naozaj velmi zaujimave... a mne sa paci aj Gregor, ale to by mi doma nepreslo :slight_smile:
este si mladunka, este mozes otehotniet prirodzene :slight_smile:...ved v decembri tu boli prirodzene tehulky a tiez neratali, ze by to vyslo prirodzene :slight_smile:
inak vies, co? dnes som si robila ovu test a je pozitivny....a IUI bolo vcera...tak to dnes este musime pekne zaduplovat...
neviem preco, ale ja budem tento mesiac tehotna... a potom na svadbu v lete bude ako balon :slight_smile::slight_smile::slight_smile:
inak ja mam uz dceru 11 rocnu...podarila sa velmi skoro na vyske :slight_smile:
pocity?...no ze ma mierne pobolieva podbrusko, ale to citim ovulaciu :slight_smile:...a inak, pocit, ze to vyjde tento mesiac :slight_smile:
a tehotenske testy ani ja nekupujem, som sa zaprisahala...zbytocne stresy su potom....krv je na istotu :slight_smile:...mudro robis....
24. jan 2013 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maximka33 neboj určite budeš a potom ťa to poteší ešte viac
24. jan 2013 o 09:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@monosana
dobre ranko, je dobre ye si zostala doma, ked ta praca velmi vycerpavala....poznam vela dievcat ktore ked chceli babo, tak zostali doma...no u mna to nehrozi...ja robim dost velku pracu a moj plat by bol obrovsky sok pre rodinu :slight_smile:...ale mna praca bavi, uz si viem urobit nadhlad, nie ako volakedy,ked som drela do noci a vikendy...
ale hlavu hore, je ti sudene byt matkou...vsetky raz budeme...ved ja ani nepoznam zenu, ktorej by sa to nakoniec nepodarilo...len ta cesta je pre nas trosku tazsia, ale my to zvladneme...
mozno sa trosku venuj teraz seba, chodievaj cvicit,proste zaujimaj sa o nieco na co si doteraz nemala cas a uvidis...babatko pride....velmi ti drzim palce..
24. jan 2013 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe dobre ranko! ďakujem za krásne slova, moja :slight_smile: No, nedostavam podporu napr. u obvodnej, kt mi vcera povedala, ze by sme mali ukoncit dobrovolne PN (ktore som si dva roky platila). AKoze normalna PN by mi ostala, len mi chce ukoncit dobrovolne, lebo ze na nich chodi kotrola. No, ale ja som bola operovana a proste nevie to tak viest, aby z toho nebol problem do riti? Ja na normalnej PN nemozem ostat doma, vsak co by som dostala. MOje seky stoja viac, nez by bola moja PN (bez dobrovolnej). V tom pripade by som si mla najst druhu robotu a ist robit :frowning2: Preto som pisala, ze vsade narazam na prekazky. No a moja terajsia robota bola hroza, masaker, do vecera v robote pod tlakom (kazdy den), a manzel chodi na tri smeny do roboty, ako by sme sa dopracovali k babätku? :frowning2: To je podla mna na nezaplatenie, ze mas robotu, ktoru mas rada :slight_smile: To je ako vo sne. Tesim sa, ze si sa v tom nasla :wink:
No, ja som teraz uplne strateny pripad :frowning2: A aj keby som chodila napr. cvicit, extra prisne musim dodrziavat vychadzky (2x za den dve hodinky...a to nebyvam v meste...takze ked nieco potrebujem a chcem niekam ist, musim ist do mesta autom), stale na mna chodi kontrola.
No, aj ja som pocula velakrat o prípadoch, ze zeny ked ostali doma, lebo chceli babo (smozrejme ked mali robotu pod tlakom a stresujucu), tak hned aj otehotneli. Len u mna nejak ani toto nefunguje :frowning2: Zatial.
Accch, same depresivne slova, ze? Ale toto odvcera, ako som dosla od obvodnej lekarky, kt ma uplne dostala svojimi vetami a rozhodnutiami :cry:
24. jan 2013 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monosana
jaj, to je pekelna situacia, ale neboj, ako sa hovoris, ziadna kasa sa neje taka horuca...
tak sa skus trosku pozerat po novej praci, to ti vezme myslienky a aby ked ti ukonci PN, aby si nezostala bez penazi...pripadne zmen obvodnu lekarku, ktora bude ochotnejsia....alebo jej vezmi nejaku kavicku a pekne popros, ze chcete babatko a tak :slight_smile:..urcite to zvladnes...
a neskusala si cvicit tu maojzisovej metodu, ked si teraz doma...je to skvele na otehotnenie a mozes to robit doma a nikam nechodit :slight_smile:
ja viem, ze ked sa nieco sype, tak naraz...ver mi, kazdy sme obcas v takej situacii...
ale ono to prejde, a potom to pojde vsetko len hore...
a odkial pochadzas?
24. jan 2013 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe noo, uz darceky dostala, ale asi budem musiet dat este raz a nieco väsie. Vsak nie som prva ani posledna, ktorá je na PN. Niekto to taha aj rok, ako dlho sa da. A ja som len 3.mesiac doma. Vsak to este nic neni :angry: O vsetkom vie, ze sa nam dva roky nedari a to aj kvoli robote, ze ked mi ukonci dobrovolne, musim sa vratit do roboty, alebo hned dat vypoved. Tak mi povedala, ze este to potiahneme do prvej IUI a potom uvidime. Takze mam este mesiac na to, aby som nieco vymyslela. Alebo fakt zacnem hladat nejaku robotu. Ale ako som vcera vecer pozerala, nic nie je :frowning2: Vies, zaciatok roka je najhorsi. Som z Galanty inac.
Ano, ano, kupila som si aj kinhu Mojzisovu metodu, to este vtedy, ked som chodila do roboty. A nemala som cas cvicit to, ale akurat minule som nad tym rozmyslala, ze by som to mohla zase vytiahnut a skusit to. Si ma prekukla :wink: :grinning:
Ano, jasne, ze vsetci mame take obdobie, ked sa naraz vsetko pokazi. Ale mne sa zda , ze to vsetci zvladaju, len ja sa stale deptám...hrozná som....citlivka jedna :angry: :sweat_smile:
A ty aku prácu robis? :slight_smile: Mas uz dietatko?
24. jan 2013 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monosana pozri sa do tabulky, tam mas dievcata, ktore otehotneli a mas aj poradie, ktore IUI vyslo.
Ja som bola teraz na prvom, nevyslo, no vobec sa nestresujem.
Povedala som si, ze takych 7 - 9 absolvujem bez toho, aby som sa stresovala.
Musim si to povedat takto racionalne, lebo ked to riesim emocionalne "sibe mi".
24. jan 2013 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monosana
no vidis, takze ono to predsa nie je az take zle.... :slight_smile:...ved budes mat PN do prveho IUI, a potom uz budes tehotna, tak sa predcasne zbytocne nenervuj....babatko potrebuje teraz klud a aby si sa pripravila na to, aby sa mu u teba pacilo...:slight_smile:
takze pekne zacni cvicit, da si alchemilkovy cajik, ktory pripravi sliznicu a mysli pozitivne :slight_smile:
jej, nedaleko mna... :slight_smile:...ja som z trnavy ale uz byvam v BA :slight_smile:
ja som marketingova riaditelka...
hej mam 11 rocnu dceru, postastila sa velmi skoro na vyske..
a co si robila ty?
24. jan 2013 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monosana Este som Ti chcela povedat, ze rob to, na co nebudes mat cas, ked budes mat babatko.
Citaj kihy, cvic kazdy den - aj ked sa Ti nechce.
Urobit si poriadok vo fotkach v PC :slight_smile: v Cd- ckach v DVD - ckach.... ked mas vychadzku, chodte do kina, ci divadla, ked sa da... na kavu s manzelom, alebo len tak si vylozte nohy......
Mysli na seba.....rozum musis prinutit.....(to robim ja - preto som taka "mudra" hahahaha)
Inac mi "švihá" :grinning: ked necham svoje city, aby ma ovladli....
24. jan 2013 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka13ke vy ste take zlate baby :slight_smile: esteze som sa pridala do tejto skupinky :slight_smile: Mate pravdu, nebudem tolko rozmyslat a riesit veci tak dopredu, lebo aj mne z toho potom sibe a chyta ma plac a depka :sweat_smile:
Ano, citam knizky, pozeram serialy, ktore som nidky nemohla, mam tu milacika psika, odhrnam sneh, ked treba a vsetko take, na co som doteraz nemala cas. A dnes zacnam aj cvicit :sunglasses:
Musim sa trosku zmenit, inac babätko nepride. A bude co bude, nejak sa to ostatne vyriesi. A prinutim si aj ja svoj rozum, aby som bola mudra :grinning: :grinning: :grinning:
ďakujem za podporu:-****
24. jan 2013 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe jeeej, z TT? Tam chodi manzel do skoly. Teda uz by mal koncit, konecne. Vidis, preto som niekedy taka precitlivela, lebo sa na nas ruti aj jeho skola, babo, CAR, PNka, menej penazi, nedokoncený dom.....mame z toho dost niekedy. Ale akurát janka13ke ma ukludnila. Budem musiet svoj rozum prinutit, aby som tolko nerozmyslala, lebo je z toho potom dobre velky mišung :sweat_smile:
A aj mas pravdu, zacnem uz dnes cvicit. Alchemilkovy caj pijem nonstop, uz mi je z toho velakrat zle :slight_smile: Ale vydrzíííím.
Paci sa mi tvoj pozitivny pristup- PN do prvej IUI a potom budem tehu :grinning: :grinning: To si dam ako motto :grinning:
Nooo, a ty mas tiez dooost dolezitu robotu. Ze wauu! Gratulujem! :slight_smile: Sikulka! Ale urcite to rada robis., ked ta to tak nestresuje. A toto ti záááávidiiiim, moja (ale len dobrom samozrejme) :slight_smile: A ze sa ti podarilo moat dietatko na vyske, podla s tym si vyhrala loto, aspun ju más :slight_smile: A druhe príde.
Ja som robila v jednej nemeckej firme kalkulacnu analyticku, potom kontrolorku financii. Ale to by ani nebol problem. Problem tam bol so spinavou politikou firmy a prístupom vedenia. Hustili do teba od ana od 7ej, niekedy do vecera aj do pol 8ej. A velakrat bolo tak, ze ked som sa dostala domov, vymenili sme sa s manzelom, lebo on vetdy isiel na smenu. No, urob si tak dieta :unamused:
24. jan 2013 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monosana Ja ked som potratila, tak mi modry konik velmi pomohol. Sme rady, ze si sa k nam pridala. Sme tu pre Teba. Lebo muzi castokrat nase "hormonalne" vykyvy nechapu a ani nemozu. My zeny ano :slight_smile:
Preto si daj ciel, kolko krat chces IUI absolvovat be stresovania a pomoze Ti to.
Ja som si dala (ako som pisala vyssie) 7 - 9. Takze dovtedy pojdem na IUI stale pokojna a kludna, lebo budem vediet, ze vsetko ide podla planu. Poznam zenu, co otehotnela so 1/4 jedneho vajecnika na 7. pokus. A mala iba zmrazene spermie, lebo manzel bol v zahranici.
Tak povedz - o co vacsiu sancu mame my :slight_smile:
24. jan 2013 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka13ke och, to mi je luto, moja, ze si take nieco musela zazit. Mohlo to byt hrozné :frowning2: Bolo to uz davno?
Ano, ano , MK dost vela pomaha, ale musis natrafit na tých správnych ludi, ako napr. ja na vas. Pretoze som sa tu uz stretla aj s riadnymi zákeráčkami, ktoré som fakt nechápala, naco sa sem prihlasili, ked absolutne nemaju v zaujme podporovat toho druheho. Ale uz ich ignorujem :grinning:
Veru muzi na smalokedy pochopia, pre nich je toto cele spanielska dedina.
Más dobre plány, moja :slight_smile: Ja som si dala len 3 do mojich plánov :sweat_smile: A viem, ze to nie je moc vela. Mozno, ze to budem musiet zvýšiť.Noo, mame ovela väcsiu sancu, nez ta zena (nechcela by som :frowning2: ). Ty si tiez ok? Aj vajcovody? Aj manzel?
Inac aky to je pocit, ked ti robia IUI? Nemusim sa na nic extra pripravit? Tam ani nemá co boliet.
24. jan 2013 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, chtela jsem se zeptat na par informaci ,, mam ted podstoupit operaci vejcovodu kvuli pruchodnosti aby sme vedeli jak sme na tom a potom bych mela podstoupit IUI,, zajimal by me nazor na to,? a hlavne jake jsou sance ze se to povede?',, Moje doktorka mi rikala ze IVF si musim zaplati sama jelikoz to pojistovna nehradi a pritom mi pojistovna napsala ze hradi 3 pokusy,,byl ste na tom nekdo ? jak to tedy je??dekuji:slight_smile: :slight_smile:
24. jan 2013 o 12:48  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, tak jsem se vrátila zase z endokrinologie, mám dobré výsledky jen díky tomu, že beru Letrox 50. Opravdu je možné, že potrat nastal proto, že tělo mělo málo hormonů i pro miminko, tak miminko muselo umřít. a přišla mi na to praktická doktorka - nezdál se jí můj krk. vzala mi krev a výsledky byly divné, tak mě poslala na endokrinologii. díky ní jsem teď v pořádku. další kontrola bude za 3 měsíce. jsem šťastná, že jsme na to přišli. takže vy, kdo nemáte žádný zjištěný důvod, proč nejde otěhotnět, nebo proč byl spontánní potrat, zkuste se nechat vyšetřit. se štítnou žlázou má problém prý skoro každá 2. žena...
24. jan 2013 o 12:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maximka33 ahoj, mě řekl doktor na CAR, že mám hraniční hodnotu hormonu (jenže si nejsem jistá jakých), takže se asi poptám co to znamená a jestli to nejde nějakým způsobem napravit tabletkama. Jinak se chci zeptat, pokud jde podstupuje člověk IUI se stimulací od kterého dne cyklu se stimuluje. Mám za sebou první IUI bez stimulace a ptala jsem se doktora, jestli pokud to nevýjde budeme u dalšího IUI stimulovat. Řekl mi na to že se uvidí a pokud to nevýjde, tak mám přijít 10 DC (není to na začátek stimulace pozdě?)
24. jan 2013 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maximka33 tak to i blahoželám. Už bude určite dobre :slight_smile:
24. jan 2013 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@monosana 4 roky to uz budu. Takto pred 4 rokmi som bola este tehotna. Ale pohoda. Uz preslo vela casu. Odvtedy nedari. Manzel nema najlepsie vysledky, tak bojujeme. Vitaminy, ovocie, zelenina, cvici, tak uvidime...
24. jan 2013 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monosana Kazde IUI je vraj ine. Niektore ani necitit, ine moze byt bolestive, ked je krcek zavrety. Ale netreba sa urcite stersovat, treba sa tesit :slight_smile:
24. jan 2013 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka13ke och, to mi je fakt luto :frowning2: Dufam, ze sa vam cim skor zadari a budes krásna a dobra maminka! Tvoj manzel berie aj nieco extra? Akoze myslim an nejake speialne vitaminy na podporu plodnoti a tak :slight_smile: A ty co vsetko beries? Ja NosiFol, Gnyex kvapky, alchemilka a kazdy den sa snazim dat si nejake ovocičko :sweat_smile:
24. jan 2013 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka13ke aaaaanoooo, tešííííííííííííííííííííííím :grinning: Tu bolest vydrzim, to nemoze byt take horzne! Len ench sa zadari :wink:
24. jan 2013 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@damilinka bacha na to, na gynekologii se zjišťují jiné hormony - progesteron, estrogen. na šítnou žlázu jsou zase jiné. to by tě musela vyšetřit praktická doktorka. Stimulace od 10. dne je blbost! já brala clostilbegyt od 3. dne, někdo od 5, dne. většinou kolem 12. dne se už může dělat IUI, to je na stimulaci už pozdě. a clostibegyt se bere 10 dní.
24. jan 2013 o 13:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
LEDEN / JANUAR
@leeena_4 IUI - 5.1.2012 ________ POZITIV, 41tt, 1.10.2012 syn Tomášek :hearts:

ÚNOR / FEBRUAR
@lucia2431 2.IUI - 13.2.2012______POZITIV, 39tt, 19.10.2012 syn Miško :hearts:

BŘEZEN / MAREC
@kajkusa 4. ... - 7.3.2012__________POZITIV, 39tt, 24.11.2012 dcéra Kajka:hearts:
@kalipso 1.IUI - 8.3.2012__________POZITIV, 41tt, 1.12. 2012 dcéra Sára :hearts:
@bambulka101 3.IUI - 12.3.2012____POZITIV, 34tt, 23.10.2012 syn Miško :hearts:
@valentina10 2.IUI - 15.3.2012______POZITIV, 39tt, 21.11.2012 syn Miško :hearts:
@ivoka 2.IUI - 20.3.2012___________POZITIV, 40tt, 8.12.2012 dcéra Agátka :hearts:

DUBEN / APRIL
@misiatko81 1.IUI - 29.4.2012_______POZITIV 40tt, 16.1.2013 syn Teo :hearts:

KVĚTEN / MÁJ
@maybay 2.IUI - 1.5.2012__________POZITIV, 41tt, HCG 275,7 :hearts: chlapeček
@smudlinka10 1.IUI - 7.5.2012 ______POZITIV, 40tt, :hearts: 17.1. 2013 dcera Valerie
@mihaji 1.IUI - 7.5.2012 ___________POZITIV, 40tt, :hearts: holčička
@lucy130881 2.IUI - 20.5.2012______POZITIV, 37tt, HCG 1005 :hearts: dievcatko
@lea1333 - prirodzene_____________POZITIV, 36tt :hearts: chlapeček

ČERVEN / JÚN
@adelkaurso - po 3.IUI, prirozene______POZITIV 36tt :hearts: holčička
@ivet55 4.IUI - 3.6.2012______________POZITIV 35tt :hearts: dievčatko
@janulka1980 9.IUI - 18.6.2012________POZITIV 34tt :hearts: dievčatko
@rory_g 5.IUI - 19.6.2012_____________POZITIV 34tt :hearts: chlapeček

ČERVENEC / JÚL
@sweet81 2.IUI - 26.7.2012___________POZITIV 28tt :hearts: chlapeček

SRPEN / AUGUST
@briuska 1.ET - 1.8.2012 _____________POZITIV 28tt :hearts: chlapeček
@krmv IUI - 3.8.2012_________________POZITIV 27tt :hearts: holčička
@bes22 ___________________________POZITIV 25tt :hearts:
@katarinakatka 1.IUI - 23.8.2012________POZITIV 24tt :hearts:

ZÁŘÍ / SEPTEMBER
@rikinka1612 IU I- 7.9.2012 ____________POZITIV 22tt :hearts: dievčatko

ŘÍJEN / OKTÓBER
@arabiana 1.IUI - 1.10.2012____________ POZITIV 19tt dvojčátka :hearts::hearts:
@majus28 1.IUI - 5.10.2012____________ POZITIV 18tt :hearts:
@dani125 2.IUI – 12.10.2012___________ POZITIV 17tt dvojčátka :hearts::hearts:

LISTOPAD / NOVEMBER
@maximka33 přirozeně 18.11.2012______POZITIV 13tt :hearts:

PROSINEC / DECEMBER
@rehonka přirozeně__________________ POZITIV 9tt
@milagross20 přirozeně _______________POZITIV 8tt
@terulilinka přirozeně _________________POZITIV 8tt

LEDEN / JANUAR 2013
@danuska111 1.IUI 11.1.2013___________12 DPO
@damilinka 1.IUI- 17.1.2013_____________6 DPO
@kolino 1.IUI -18.1. 2013________________5 DPO
@holanci 5.IUI- 21.1 2013_______________ 2 DPO
@sandra077 3.IUI- 25.1.2013____________
@denda29 2.IUI -
@danda81 2.IUI -
@chilinka 1.IUI -
@evunia 3.IUI -
@lusipe 2.IUI-
@ivvka29 3.IUI -

ÚNOR / FEBRUAR
@sarah00 1.IUI
@medvedinka 2.IUI

IVF
@harley26 1.IVF - 22.11.2012___POZITIV 13tt :hearts:
@misha1104 1.IVF ___________POZITIV 15tt dvojčátka :hearts::hearts:
@janulkaa23 2.IVF___________ POZITIV 10tt :hearts:
@pechlinka 1.IVF -Februar 2013
@stella881 1.IVF- Maj/Jun 2013
@merry1001 1.IVF- Jun 2013
@crime 2.IVF -
@ramdy 2.IVF- Leden 2013
@consti 1.IVF -Leden 21.1. 2013
@siinda 2.IVF 2013- januar___KET
@lukha80 1.IVF

JINÉ
@liliana30 4.IUI – 2013
@sarah00 - 11.1. konzultacia pred 1.IUI
@absti 7.IUI či 2.IVF
24. jan 2013 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahoj holky, tak mám u sebe jednoho bobíška, druhý se špatně vyvíjel...Každopádně i ten, co ho mám u sebe měl jen 7 buněk místo 8, tak nevím, no :sweat_smile: . Doktor se na to moc netvářil a domlouval se už na dalším postupu...prý mi příště dají víc hormonů a chtěl by ten další pokus ještě stihnout do léta, takže za ty 3 měsíce další, pokud teda nebudu těhotná, že :sweat_smile: .
24. jan 2013 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@consti to je teda přístup toho doktora :angry: na počet buněk nekoukej, mysli pozitivně a držím pěsti ať se bobíšek pěkně zavrtá. :dizzy_face:
24. jan 2013 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok