• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@janulka1980
jejda, tak to ano, to je vesele...ale neboj, ono to vsetko prejde...a potom si bude uzivat po porode...a ty si uz na materskej?...alebo si cely cas bola doma?
25. jan 2013 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mihaji gratuluju :dizzy_face:
@smudlinka10 gratuluju :dizzy_face:
25. jan 2013 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia2431 Ahoj Luci. Tu som a tesim sa ako sa nasa tabulecka rozrastaaaa a zaplna babatkami a tehulkami. Nadhera. Napisem ti radsej IP... :wink:
25. jan 2013 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte dievcata, mam otazocku a prosim o radu...som druhy den po IUI a isla som bez pregnylu a mala asi 3 vajicka...a dnes ma brutalne bolia vajecniky, este som to nemala... a urobila som si OVU test a bol pozittivny...moze to byt tym?...
25. jan 2013 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe nastastie nie, na materskej som dnes piaty den :wink:
isla som 7tyzdnov pred TP
a podla mojich vypoctov by som mala dostat slusnu matersku, som zvedava co vypocitaju v skutocnosti, lebo nikto mi nevie poradit ako to presne je.. plus minus som si to spocitala a dost mi to toho pol roka pomoze (o rodicovskej sa to uz neda tvrdit...) ale aspon nieco, pol roka bude kriticky, tak aspon tymto sa upokojujem,,,, s priatelom nie sme narocni, ale dietatu odopriet nemozes a hypoteku splacat musis....ale toto je uz tema do inej diskuzie.....zvladneme a nasa dceeerka je na cesteeee, uz sa tesiiiiim!! :dizzy_face:
25. jan 2013 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, takže dnešný test krvy negatívny :frowning2: , volám k dr. a uvidíme čo bude ďalej
25. jan 2013 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danuska111
to mi je luto....ale neboj nabuduce to vyjde....drzim palceky...
25. jan 2013 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danuska111 to je mi líto...ach jo ten leden je nějaký neplodný!! :frowning2: půjdete hned od dalšího pokusu a nebo si dáte pouzu?
25. jan 2013 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kolino vôbec neviem, musím sa spojiť s dr. podľa toho čo povie..

@lusipe v to dúfam aj ja....
25. jan 2013 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danuska111 tak hodně štěstí :slight_smile: určitě Vám mudr. poradí co bude pro vás nejlepší! neboj ten boj vyhrajeme! a pak budeme všechny šťastné maminky, jen hold si musíme asi ještě nějakou chvíli počkat :dizzy_face:
25. jan 2013 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte, na stimuláciu clostilom moje vaječníky zareagovali vytvorením cysty, psychika na franforce teda... musím čakať, či praskne sama pri ms alebo ju bude treba vybrať. Stalo sa tu niečo také? :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
25. jan 2013 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@manita ahoj. mne sa vytvorili cysty. nejake male a jedna az 6,40 cm :( bola strasne velka. lekarka mi dala nejake tabletky, o dva tyzdne sa zmensila. teraz uz by nemala byt. drzim palce. verim, ze to bude aj u teba coskoro dobre. aku ju mas velku?
25. jan 2013 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikadel ahoj, má 5,60 cm. Už nechcem stimuláciu ani vidieť... :unamused: :unamused: :unamused:
25. jan 2013 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
HOlky dotaz...můžu mít ještě 13 dní po píchnutí pregnylu 5000 jednotek ducha? :sunglasses:
25. jan 2013 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@manita tiez veru velka je :( ... drzim palce, aby Ti cim skor zmizla. hovori sa, ze miznu rychlejsie..hmm chapem ta, ja som z toho bola mimo tiez a stale sa obavam ci sa nevratia nejakym sposobom. a aj bolesti som mala koli tej cyste.
25. jan 2013 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikadel Ja dúfam, že zmizne pri ms, potvora. Nebolí ma. Meškala mi ms niekoľko dní, ale testy negatívne, tak som išla na uzv a našla sa hnusná cysta. Ľutujem tú hormonálnu stimuláciu. Zostanem ja radšej už len pri tej alchemilke a gynastane.
25. jan 2013 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@margitam myslím, že to není pregnyl :slight_smile: který dpo jsi?
26. jan 2013 o 18:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pregnyl to neni, carka sili, dnes jsem 11 dpo
26. jan 2013 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@margitam jo to jsi začala brzy testovat .-) já měla // po limitu právě 11dpo a pak už to sílilo zřetelně. těším se na další testík :slight_smile: jsi v tabulce?
26. jan 2013 o 18:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nejsem :wink: byla jsem tu loni, iui vyslo ale mimi se nevyvyjelo :frowning2: . Mam ted takovy strach
26. jan 2013 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@e.l.i. kuk moja.....určite ťa to inšpiruje......:slight_smile:
27. jan 2013 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@margitam To nebude pragnyl :grinning: Potichoučku gratuluju. :wink:
27. jan 2013 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte tak ja som mala 1iui v stredu .. chodime do iscaru v MT,,, a hladam nejake baby ktorym to vyslo na prvy krat... nech skusim mysliet pozitivne.. :wink: Uz som bola raz tehotna ,pred pol rokom ale v 9 tt to skoncilo missedom...tak nase snazilkovanie trva rok a 7 mesiacov :unamused:
27. jan 2013 o 14:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@margitam teraz si po prvej IUI? :slight_smile: Nooo, podla mna ked ciarka silnie, tak to vyzera dost pozitivne. A 14DPO aj tak mas ist na krvne testy. Takze to je uz dobre blizko. Ja si myslim, ze to je pozitivny testík :wink: Potichucky gratulujem a drzim palcekyyyyyyyy!!!!! :slight_smile:
27. jan 2013 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@monosana dakujem. Pregnyl to nieje :slight_smile: Zajtra idem na krv. Je to moje druhe IUI......prve vyslo tiez...no babo sa nevyvijalo, len placenta. Tak sa modlim, aby to teraz bolo v poriadku
@sweet81
27. jan 2013 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. jan 2013 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@margitam to mi je velmi luto :frowning2: Ale neboj sa, práve preto to teraz bude v poriadku a onedlho tam uvidite aj fazulku :wink: Budem silno drzat palceky!!! A uz aj to je zazrak, ze aj prve aj druhe IUI ti vyslo (aj ked prve bolo neuspesné). Potichucky gratulujem a drzte sa! Vsetko dobre :wink:
Ani ja sa uz neviem dockat kedy pojdem na IUI. Ale ja mam este cas, teraz cakam mrchu a v strede februara idem na moje tenkrát poprvé IUI :grinning:
27. jan 2013 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monosana dakujem, jsi zlatá. Pij hodně kontryhelový čaj, mala som po nom uzasnu sliznicu a verim, ze aj vdaka nej sa udrzalo. Tiez Ti budem drzat pesti :wink:
27. jan 2013 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@margitam pijem veru na litre.Aj teraz si idem uvarit este :slight_smile: Ďakujem moja zlata, len drz drž, lebo tomu az moc verim, ze sa to konecne podari. Dufam, ze sa nesklamem :frowning2:
27. jan 2013 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@monosana neboj sa, budem drzet palceky :wink:
27. jan 2013 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok