IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
e.l.i
27. jan 2013
@margitam moje testiky tiez vyzerali podobne takto kukni v albumiku...tisko gratulujem 😉
margitam
27. jan 2013
no ale Tebe to nevyslo? to ma mrzi
e.l.i
27. jan 2013
@margitam no zial nie v 9tt sme o drobceka prisli... tak uvidime v stredu som mala prve IUI..tak o nejakych 10 dni uvidim vysledok 😉
e.l.i
27. jan 2013
@sweet81 mozem ta poprosit zapisat do tabulky 1 iui- 23.1.2013- 4DPO 😉
lusipe
27. jan 2013
@e.l.i
Ahoj, aj ja som mala v stredu ale tretie iui....ale vcera sme boli plesat tak sa velmi nesetrim 😉 ...a ty si na tom ako?odpocivas doma?
@margitam velmi gratujem, je to urcite tehu 😉
margitam
28. jan 2013
@lusipe dakujem.....dnes odpo se dozvim HCG
margitam
28. jan 2013
@e.l.i ach jo, to je mi luto. Ja sa tiez velmi bojim 😞 Brala si tehdy Utrogestan?
e.l.i
28. jan 2013
@lusipe to nevadi .. treba sa odreagovat.. my chceme tiez plesat ale vo februar. tak uvidime ako dopadneme.. 😉
e.l.i
28. jan 2013
@lusipe a moj neodpocivam.. chodim do prace... robim na psychiatrii takzeani ja sa moc nesetrim.,., a dnes ma zacali pobolievat prsiaa sem tam podbrusko... tak uz to nezacina moc pozitivne takto to zvykne pred mrchou.. :-|
e.l.i
28. jan 2013
@margitam nie vtedy som nebrala utros.. ale teraz beriem..
lusipe
28. jan 2013
@e.l.i
ale ved mrchu mas este dalek, neboj sa, to moze byt vselico 🙂....mna dva dni po IUI strasne bolelo podbrusko, ale az tak, ze som musela odist z prace a ani som sa nepohla...nedala som si ani liek pre istotu, tak som trpela...nechapem, co to bolo, lebo prve dva razy mi tak nebolo...ale uz dnes je lepsie...
fuha, tak mas teda veselu pracu 🙂
margitam
28. jan 2013
@e.l.i to je velmi dobre
e.l.i
28. jan 2013
@lusipe aj mna po iui strasne bolelo brucho.. ktomu som asi hodku po nom dostala riadne ovulacne bolesti.. tak som bola upne hotova, ani chodit som nevedela... este ze som si vten den zmenila sluzbu lebo by som nezvladla...
no do mrcchy mam dost daleko.. sa utesujem ze to pobolievanie.. je uhniezdovanie.,, 😉
margitam
28. jan 2013
HCG je 50,8 sestra mě vyděsila, že to je málo. Už jsem si pobrečela...... 😞
maximka33
28. jan 2013
@margitam a budeš ještě testovat? třeba se zadařilo později!!
damilinka
28. jan 2013
@margitam a co ti teda řekli, kromě toho že to je málo. Jdeš ještě na test nebo máš zkoušet testovat doma?
margitam
28. jan 2013
Jdu zase na krev ve ct
nikadel
28. jan 2013
@margitam ktory den si po? drzim palce, aby to islo hore.
medvedinka
29. jan 2013
Ahojky holky, tak se zas hlásím po chvíli - vždy jsem tu jen na skok, občas něco dočtu. 2. IUI nám stanovili na pátek, tak jsem na to zvědavá. jakou máte prodlevu mezi pregnylem a IUI? já tam mám 40 hodin a přijde mi to hodně....
@margitam držím palečky, určitě se to zvedne.
lusipe
29. jan 2013
@e.l.i
dobre ranko, no ja uz necitim nic...mne je teraz dobre... 🙂....setrit sa ani ja neviem, ved tolko veci kolko musim urobit a aj o dieta sa starat...takze som stale v kole...ale zase ved vela zien ani nevedelo, ze otehotnelo a robili vselico... 🙂...takze ked to ma byt, tak to bude 🙂
margitam
29. jan 2013
@nikadel dnes som 14 DPO. Dakujem 😞
damilinka
29. jan 2013
tak jsem to nevydržela a udělala si testík, je to teprve 12 den po IUI . No a ani náznak, až po cca 20 minutách jsem tam viděla ducha - spíše pididucha🙂)), ale to už je asi po tolika minutách neplatné. A to jsem si říkala, že vydržím netestovat a počkám až na termín "mrchy" 🙂))))
lusipe
29. jan 2013
@margitam
neboj, bude stupat....mozno si otehotnela neskor...hlavne bud v klude a nic si nepripustaj....musis verit, ze to dobre dopadne...velmi drzim palceky🙂
@damilinka
vies kolko dievcat tu bolo po 12 dnoch este negativne a potom na 14 uz bol duch 🙂...tak nezahadzuj flintu, vsetko dobre dopadne 🙂...drzkaj sa.
margitam
29. jan 2013
@lusipe dakujem mojko ♥
lusipe
29. jan 2013
@margitam
a poslala som ti srdiecko pre stastie 🙂....tak sa pekne usmej 🙂
margitam
29. jan 2013
@lusipe jsi zlatá, dakujem
damilinka
29. jan 2013
Holky našla jsem na netu těhotenské a ovulační testy za supr cenu 🙂
Pokud chcete některá www. tak mi napiště do IP
nikadel
29. jan 2013
@margitam ... presne tak, mozno si otehotnela troska neskor. neboj sa, to este bude stupat. verim v to. drzim palce nech zajtra mas dvojnasobok 😉 . nic nie je stratene.
margitam
29. jan 2013
@nikadel dakujem velmi :-N
e.l.i
29. jan 2013
@margitam nebojka... moja koleginka mala 16DPO 89hcg.. a uz je v 17 ttt.. takze ziadny stres..mozno sa len neskor uhniezdilo.... ja som mala na 15dpo 68.. a o 3 dni 430 😉

Začni písať odpoveď...

Odošli