• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@mauerka no mne to zatial ms neovplyvnilo a doslo to nacas kedy malo po utrosi az s presnostou ..to som takto mala uz dva krat..ked tak som uz dopredu citila krce napr..normalne ale mozno to daktoru ovplyvnilo...
5. feb 2013 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kolino ahoj ja sim brala dva krat utros ze od 5 dna cyklu dve tabletky denne a potom na 12 sty den k lekarke na sono a v pohode...:wink:
5. feb 2013 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077 utroš? ten se bere až po zákroku ne?
5. feb 2013 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kolino Mala si si merat BT a vedela by si presne kedy ovulujes... :slight_smile: Clostilu beries dost malo, takze budes mat ovu ako zvycajne mavas.
6. feb 2013 o 07:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kolino Ja som bola na sono pred na 14DC /prve a jedine sono pred/
6. feb 2013 o 07:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mauerka aha....tak ja nevim proč mi to tak napsal. Takovou slabou dávku. :frowning2: snad aspoň naroste folikul dostatečně velký!!
6. feb 2013 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kolino
neboj, urcite vie co robi...kazde telo reaguje inak, niekto musi mat vyssie davky a niekomu staci malo :slight_smile:...hlavne mysli pozitivne a urcite sa urodia...inak moja skusenost na tvorbu vajicok...pi sojove mlieko, aspon pol litra denne....ja som mala vzdy 3 vajicka :slight_smile:
6. feb 2013 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kolino teda closti som myslela :slight_smile:
6. feb 2013 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mauerka inak som si dnes robila test a nic negativny takze mozno si to len nahovaram a nic sa nedeje....
6. feb 2013 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077 Hmmmm....:frowning2: a mozno sa len hcg vyplavuje pomaly...vydela som x grafov, kde babam aj na 13DPO stale ukazovalo neg. test... tak uz len cakat :slight_smile:
6. feb 2013 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mauerka noo sak za dva dni budem vediet na com som...ale uz velmi neverim...nechcem byt zase sklamana... :confounded:
6. feb 2013 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kolino Ja som to mala tak ako ty pri mojom prvom IUI, clostil úplne stačil, úroda bola dobrá. Tiež mi povedali, že mám prísť na UZV a krv na 12 DC. Ale ja som sa bála, že to prešvihnem (aj som sem písala kvôli tomu tak ako ty), tak som tam išla 9 DC (s argumentom, že ten 12 DC nariaďujú každému ako na bežiacom páse bez štipky individuálneho prístupu, pretože ja mávam na ovulačných testoch dve čiarky 10-11 DC a krátky cyklus, takže pre mňa by bol 12 DC ešte len kontrola pred IUI určite neskoro). Takže urobili, čo treba na 9 DC a dobre urobili, pretože som mala pravdu, bol najvyšší čas! Hneď v ten večer sa pichal pregnyl a 11 DC bolo IUI.

Choď skôr, keď to tak cítiš. Nedaj sa! Určite ti vyjdú v ústrety a nebudú vôbec frflať...
6. feb 2013 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kolino měla jsem to úplně stejně, jen jsem brala 2 clostily.
6. feb 2013 o 11:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe Ahojky, zatím nevím na čem jsem. Na testu napřed duch, pak už byl bílý, ale mrcha zatím nepřišla a to měla už přijít před pár dny. Ale pořád beru Utroš a špiním. Zítra ho doberu a uvidím, jestli mršule přijde. Myslím teda že to nevyšlo, necítím se absolutně těhotně...No uvidíme, 12. jdu na kontrolu k dr., tak pokud do té doby mrcha nedorazí, nechám si rovnou vzít krev... :wink:
6. feb 2013 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@consti
ahojky, ale to spinenie je skvela vec....to moze byt priznak...kamoska mala to iste, uz bola v tom, ze to nevyslo a nakoniec bola tehotna...takze sa tesim a pevne verim, ze to vyslo... :slight_smile:...hlavne pekne v klude...ja som dnes bola na krvi a po 14. mam vysledok...tak uvidime....
6. feb 2013 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe Tak to moc držím palce! No dost holek mi psalo, že mrchu dostaly vždy, i když braly Utroš. já právě mysela, že utroš té mrše u mě brání. Tak teda nevím... :sunglasses:
6. feb 2013 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@consti
dakujem :slight_smile:....vidis, takze nadej je a myslim, ze budes konecne tehulka :slight_smile:
6. feb 2013 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak u nás teď IUI odloženo na další cyklus, co se dá dělat :angry:
6. feb 2013 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@consti ahojky, mám čerstvou zkušenost s utrošem - někomu posunuje MS, někomu ne. já mám jít příští cyklus na IVF, teď jsem po 'IUI a mám utroš. jenže jedu do zahraničí a vracím se až 4DC, takže by se nestihla stimulace od začátku a nenarostly by kvalitní vejce. Tak mi doktorka v CARu zdvojnásobila dávky Utroše na 2-2-2 s tím, že někomu to oddaluje cyklus, tak to mám zkusit a aspoň o den mrchu pozdržet. Při prvním IUI jsem taky dostala mrchu až někdy 31DC i přes utroš ( normálně 29DC) a od 29DC jsem jen špinila...při druhém jsem 14DPO udělala test, utroš vysadila a mrcha přišla druhý den snad. Takže tak...
6. feb 2013 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@medvedinka jako já si myslím, že mi taky tu mršuli oddaluje a že stejně přijde. V papírech z CARu je, že se má Utroš dobrat, když je špinění. Pokud by bylo krvácení, tak už se má vysadit...já mrchu čekala tak v neděli, max. v pondělí. No mám ho brát už jen dnes, doberu ho zítra během dne, tak uvidím, kdy se pak mrcha uráčí přijít. :sunglasses:
6. feb 2013 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe
@sandra077
@manita
@maximka33 Holky díky za názor! určitě mudr. ví co dělá! Tak snad to neprošlihnem, ale pro jistotu doma budeme poctivě snažilkovat! kdyby náhodou :slight_smile:
6. feb 2013 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janinafox jaktože odloženo? co se děje?
6. feb 2013 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@consti ja som si robila dva krat test na 14sty den a vysiel negativne tak som vedela ze uz nic....prvy krat som mala vysledky az po vikende ale v piatok som uz nebrala utros a na druhy den dorazila mrcha a druhy krat som tiez bola obejdnana neeskor lebo sme cestovali a na 14sty den som si spravila test a nic tak uz som vysadila utros a na druhy den mrcha...hned ale to som uz citila dopredu krce..teraz idem v piatok na krv rano test aby som si nerobila nadeje ale este budem brat utros a ked mi zavolaju ze nic tak to je jasne ze vysadim....
takze uvidis ako vies nadej umiera posledna a dokym to nemas z krvi a nedostala si a mas slabe krvacanie a ziadne krce mozno si v tom :slight_smile: drzim palce :wink:
6. feb 2013 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kolino drzim palcoky :wink:
6. feb 2013 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kolino špatná reakce na clostylbegyt, folík rostl pomalu, a dle slov dr. pak již nebývá tak "kvalitní" tak jen plánované snažení doma (což bude k ničemu,že) a příští měsíc clostylu jednou tolik :confounded: chjo.... nadšená teda nejsem
6. feb 2013 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kolino Ahoj na 12den je to normalne nebude to skoro. ja som mala na 2iui ovulaciu az na 18den. drzim palceky aby to vyslo.
6. feb 2013 o 15:40  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v marci 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@holanci ďakujem za tvoje skúsenosti.
je mi ľúto, že to nevyšlo a teda držím palce na IVF!!!
6. feb 2013 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe ako si na tom? prelomíš to?
6. feb 2013 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@donatela zial nie,je to negativne....
6. feb 2013 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bola som dnes u dr. obvodnej a že to vyzerá byť chrípka. povedala som jej o možnom tehotenstve, tak mi dala bioparox, vraj tehulky môžu a odporučila mi na ten kašeľ hedelix sirup. je to prírodný sirup z brečtanových listov. plus to osciloccocsinum (homeopatiká) sú vraj v poho. teplotu mám zrážať len tými vlažnými sprchami. paralen len keby teplota vystúpila okolo 39, aj to len 1/2 z 500-ky... a ležať, potiť sa, veeeeľa sa zavodňovať. PN-ku mi dala do 15.2., ale že keď sa budem cítiť fajn, možem prísť aj skôr. šéf v práci skoro skolaboval a rovno mi napísal, že ma čaká v pondelok... tak ak by ste nebodaj niektorá ochorela, tak už budete vedieť, ako sa liečiť:wink:
a zajtra sa dozviem, či som sa od pondelka nebála zbytočne?
6. feb 2013 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok