IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
gucci
27. feb 2009
smilky: no páč už to mám vychytaný a svoje tělo znám jak hodinky 😉 , když beru clostil, tak 12 DC jdu na utz, večer v šest píchneme Ovitrelle a v sobotu na deset IUI 🙂
gucci
27. feb 2009
v sobotu, tzn. 14 DC
jovi
27. feb 2009
smilky... já jdu až 12 DC, protože ovuluju déle... vidím to jako minule, pravděpodobně půjdu ješt+ě na jeden kontrolní utz a pak v pátek iui
ruda
27. feb 2009
teda já už jsem po fitku, celá zničená chci po noční spát a zubajda je tajnůstkář..asi to budou dvojčata a tak šla rovnou do cukrárny... holky, tak ať vám to iui vyjde, je tu partička, jedny čekají na výsledek, další na uzv a iui a další na potvrzení //...pěkně napínavý příběh. Jak jsem tuhle psala o kámošce co napoprvé otěhotněla, tak to bylo mimo, je bez vejcovodu na PN, tak to nedopadlo...je to s tím těhulkováním stále více složité...chjo
gucci
27. feb 2009
jj, blbá doba :-|
ruda
27. feb 2009
vězte..bude hůř...bohužel 😞
zubajda
27. feb 2009
Ahojky... dostala jsem se k pc az ted...
Rano jsem delala testik a byl snehobily 😞... ale i tak jsem si na krev dosla, vysledky budou az mezi druhou a treti...
Ale uz tomu neverim 😞
zuzulik
27. feb 2009
ahoooooooh zubi, nehadz flintu do zita x-) vydrz na vysledky, vsetky Ti drzime palce x-) x-) x-) x-) x-)
zuzulik
27. feb 2009
a keby to aj nahodou nevyslo, tak si aspon poroadne zalyzujes a opijes sa 😃 😃
hlavne ziaden smutok a mysliet pozitivne x-) 😉 !!!
ale veeeeeeeeeeelmi Ti drzim palce,aby hcg bolo dostatocne vysoke 🙂
zubajda
27. feb 2009
zuzu.. díky... ale aspon jeden den jsem si myslela, ze jsem tehu.. super pocit... 🙂... a mas pravdu, na alkohol se nemuzu dockat 😃

😞 😞 😞 😞 :-S :-S 😢
zuzulik
27. feb 2009
no vidiiiiiiiiiis ..... 😃
pozri, teraz uz nic neurobis, uz je rozhodnute...tak si len pekne pockaj na vysledky 😉 MY cakame s Tebou tomu ver ! 😃 😃 😃
gucci
27. feb 2009
jééééééééééééééééé zubaj
takže musíme vydržet do druhé hodiny
zubajda
27. feb 2009
😞 :-S 😢 už teď vím výsledek... 0000000000000000000000000000000000000000000000
zuzulik
27. feb 2009
nekecej , mas vyckat do 14 .00 hod !!!!
jovi
27. feb 2009
zubi: zatím to nijak neřeš apočkej na výsledky 🙂 uvidíš, že to dobře dopadne... napadlo mě, nepíchala jsi na ovulku Pregnyl.... ten se totiž může vykazovat i po delší době falešné pozitivní testy
gucci
27. feb 2009
jovi: jj to jsem zubaj taky psala už včera
zubajda
27. feb 2009
jovi .. píchala... včera jsem byla 11 dní po píchnutí....myslela jsem, že se tak dlouho neudrží v těle... no, zřejmě jo :-S ]-(
gucci
27. feb 2009
zubaj: ono asi záleží jaký máš spalovaná, je to individuální
jovi
27. feb 2009
někde tady na diskuzi jsem o tom četla.. že to zkoušeli, podle těhu testů. jak dlouho se v těle udrží a test byl pozitivní ještěi 10 den po píchnutí a přitom těhu nakonec nebyli....
zubajda
27. feb 2009
no, jednou jsem testovala 9 dni po Pregnylu a byl negativni... no.. to je jedno.. se neda nic delat.. si to dite nevycaruju... moc vsem dekuji za drzeni palecku..

jdu neco delat.. packo.... jeste se ozvu.. 🙂
smilkycz
27. feb 2009
Ahojky Zubi, nevěš hlavu, není všem dnům konec, třeba je ještě moc brzy na //, ještě pár dní setrvej, dřív jak za 14 dní si asi nemá cenu dělat testík, a krev je krev, no uvidíš odpolko ...
j.cien
27. feb 2009
Zubi skoda...ale neva,bude lip!!!
beruska81
27. feb 2009
Zubi nebuď smutná, jasno budeš mít až ve dvě, tak držím palečky, naděje je vždycky 🙂
zubajda
27. feb 2009
Tak a u mě výsledky: hcg 0

😞
zuzulik
27. feb 2009
uz si si tam volala???
gucci
27. feb 2009
zubaj :-|
zubajda
27. feb 2009
jj volala... nevydržela jsem to.... no nic... už jsem do sebe kopla frťana vodky...

jdu žehlit, pá...
jovi
27. feb 2009
zubi, to je mi líto.. tak to vyjde určitě příští měsíc 🙂
beruska81
27. feb 2009
Zubi no to je škoda, ale jdeš dál do dalšího pokusu, jednou to sakra vyjít musí, i když cesta je trnitá :-|
Užij si lyžovačku 🙂
zuzulik
27. feb 2009
Zubi 😃 dej si jeste jednoho 😉 ( mam na mysli frtana ,ale pak v tom uz nepokracuj 🙂 )
Je mi to lito, nevyslo to, ale musime verit, ze priste se zadari! Ted si alespon uzijes lyzovacku , nabres novou siiiiiiilu a pripravis se do dalsiho boje !!!! drzim palecky 😉