• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Vecer si ich vzdy zavadzam zdola, len cez den, ked idem do prace je to "pohodlnejsie" zhltnut...ale skusim zajtra davat zdola aj rano.@maximka33
7. feb 2013 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@donatela cafko aj ja som plakala vcera aj dnes ...uz som sa trocha vykecala ale asi vecer si dam vinko a vyplacem sa poriadne ked to pojde....lebo to potrebujem zo seba dostat...proste som si robila testy a nic zajtra idem na krv weej uplne verim ze sa to podatri iba ze by ne...achh preco jaa... :frowning2:
7. feb 2013 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maximka33 dakujem zajtra poobede budem vediet...
7. feb 2013 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mauerka ja si davam tri krat denne a vzdy zdola nemam s tym problem rano na obed a vecer...urcite to je tym ja som jedine z tych tabletok pekne unavena a ospala...
7. feb 2013 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
u mna je test negat...volala som s doktorom tak mam brat este do piatka utros,potom testnut a zavolat mu, ale dnes som testla znovu a nic...je to pre mna uz jasne!
7. feb 2013 o 11:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@e.l.i ach jo :frowning2:
7. feb 2013 o 11:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maximka33 môže sa to užívať aj orálne. poučili ma v CAR hneď po inseminácii. niektoré ženy práve z vaginálneho zavádzania majú svrbenie a pálenie v pošve, takže môžu užívať aj orálne, ale keďže sa jedná o udržanie tehotenstva, tak účinnejšie je užívať vaginálne. a je to aj v príbalovom letáku, že sa to môže užívať aj tak aj tak... :slight_smile:
7. feb 2013 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077 to mi je ľúto. vidím, že máme asi všetky podobné pocity z ďalšieho neúspechu... ale nevešaj hlavu, možno sa test mýli. ja tým testom veľmi neverím. kým to nie je z krvi, tak to nie je na 100% :wink:
inak asi si tiež dnes večer otvoríme nejaké vínko...
7. feb 2013 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@e.l.i tak držím ešte palce do piatku... :slight_smile: možno sa ešte nejaký duch ukáže? prečo neurobia rovno test v CAR? nezvyknú?
7. feb 2013 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@donatela dakujem no zajtra uvidime...ty si bola na krvi uz ?
7. feb 2013 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janinafox Děkuji za podporu! :slight_smile:
Taková dávka a ty si nezareagovala, ach jo! co my ženské musíme vydržet! Já mám teď nějakou slabší dávku jen 1-0-0 3-7dc closíku....tak kdo ví, proč mi dal takovou slabou várku. snad se něco utvoří! Kontryhel piju poctivě dost ,aby sliznice byla vůbec nějaká.
Já dojíždím do Zlína do car. Fajn, dokotří, prostředí ,ale je to fakt daleko. cesta mi trvá jen tam 1,5hod. :frowning2: Tak už ať je jaro a lepší se jezdí!
7. feb 2013 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077 bola. výsledky sú po 14h. dám vedieť. ale veľa tomu nedávam, včera večer ma začali bolieť prsia a to mňa temer vždy pred M :frowning2:
7. feb 2013 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@donatela hmm no mna tiez zacalo poobolievat brucho a som strasne hladna...lebo posledne dni som dako nebola hladna a dnes som dako extremne...tak zajtra tiez po 14hod a nedavam tomu sancu kedze je to uz 3tie... :confounded: ale drzim ti palce :slight_smile:
7. feb 2013 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kolino tak třeba bylo u tebe nutný jen trošku dopomoci, tak proto nižší dávka.... jestli jsi na to reagovala dobře tak je to jedině super, že do tebe necpou těch fujtajblíků tolik :wink:
1,5 hoďky to je dost, no máš pravdu že se začne jezdit líp - jak je víc vidět a není sníh a břečka na silnicích, tak se jezdí o poznání lépe. Ale budu ti držet palce abys tam už na jaře nejezdila - už jen na kontrolu, IUI, a dost - pak už jen na kontroly, ultrazvuky a do porodky :grinning:
7. feb 2013 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janinafox děkuji :slight_smile: si hodná!
no já to na první iui měla tak 1-0-1...4-7dc. celkem 7 prášků. a zareagovala jsem tak....1 folikul 19mm a sliznice 7mm.
tak mám strach že je to teď málo, a mudr mi řekl ,že se utvoří víc folikulu a bude větší šance....,ale to přece by muselo být silnější dávkování....já už jsem tak zvědavá na ten utz 14.2.! ten den máme i genetiku...tak snad dopadne dobře!
7. feb 2013 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kolino hm, no je to takový jakoby logický že bych si taky řekla víc prášků je víc folíků, ale kdo ví, třeba to funguje jinak :confused: ale je to doktor, tak by měl vědět co říká a předepisuje... neboj, to bude v pohodě, uvidíš.... říkám si že ti třeba rostl ten folík moc rychle, tak proto jen jedna tabletka.... i když to je asi blbost
s genetikou vůbec nemám zkušenosti s vyšetřením, tam nás zatím neposílali, ani vlastně nevím o co go tak k tomu ti moc nepovím co vás čeká, ale už vzhledem k pěknýmu valentýnskýmu datumu by se hodily od doktorů dobré zprávy, ne? :wink:
7. feb 2013 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Máte niekto skúsenosti s Dr. Maršíkom?
7. feb 2013 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janinafox přesně tak pěkné datum nám doufám přinese dobré zprávy!! :slight_smile:
tobě z celého srdce přeji ať brzo najdeš // :hearts: jen tak se nedáme, my ten boj vyhrajeme!
7. feb 2013 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@donatela ahoj no ako volala si?
7. feb 2013 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077 je to negatívne. takže moje tušenie bolo správne :angry: :angry: :angry:
v CAR mi nevedeli dať skorší termin ako 19.2.. na ďalšiu konzultáciu, takže ak by sme sa aj dohodli na ďalšom IUI, tak stimuláciu už pravdepodobne nestihneme:( ďalší premárnený mesiac...
je mi nanič:(:(:( strácam nádej.... tak veľmi som verila, že toto môže byť cesta a asi nie je:(
tebe ale držím palčeky, nech máš zajtra (napriek ng. testom) lepšie správy!!! daj vedieť?
7. feb 2013 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kolino děkuju moc... Tobě budu moc moc držet palce, aby ti to vyšlo.... :wink:
7. feb 2013 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mauerka já si to ráno i večer dávala rovnou v posteli a pak intimku.
7. feb 2013 o 14:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@donatela mrzí mě to... clostil ti už nezůstal?
7. feb 2013 o 14:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@donatela tak to ma mrzi.... :frowning2: ja mam dnes od vcera podobne pocity negativne ze nic... :cry: proste beznadej hnev zufalstvo..cele zle... :fearful: neverim proste tomu ked sa to uz viac krat nepodarilo... :angry: tak skoda ze ti to nevychadza a ze "premarnis" jeden mesiac ale aj my sme boli mesiac bez nuteny kvoli sviatkom a celkom to aj pomohlo lebo mi bolo aj lepsie ze som to nemusela riesit atd...tak skus sa z toho dako dostat poplac si daj si vinko uvolni sa a po par dnoch to bude zase oka...mozno ste len na zaciatku boja a nevzdavaj to hlavne urcite sa to raz podari ja verim ze mne pri umelom a uz sa tesim na to velmi :slight_smile:
7. feb 2013 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte tak ja som tu nova tiez som bola 1 krat IUI a som v dobe cakania tak uvidime bola som na to len stvrtok 31 januara tak ostava len cakat .Kedy ste testovali
7. feb 2013 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renatka.manakova caf ja som testila 12 a 13 sty den a nic a zajtra idem na krv..daktorym babam ukazl duch od 11-12 dna..tak neviem nedavam tomu vela sanci :cry:
7. feb 2013 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak este pockam viem ako ti je ja som uz presla vela vecami ale treba pozerat na vsetko dobre a urcite sa dockame :slight_smile: Ja som vcera cez den testovala a mala som ducha ale moze to byt este pregnynal tak este pockam :slight_smile: Budem nam drzat palce
7. feb 2013 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077 Jéj ahoj pozerám, že ideš zajtra na krv...držím palce. To je Vaše tretie IUI? Mne to naše druhé tiež nevyšlo, tak som šla do Brna a riešim môj problém teraz tam, tak uvidíme aký to bude mať výsledok :unamused: .
7. feb 2013 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimi_2 dakujem aj tebe drzim palce :wink: no neviem pobolieva ma uz brucho a neg testy som mala...:-/
7. feb 2013 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077 No neboj, kým nevieš výsledok krvi, vždy je nádej :wink:
7. feb 2013 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok