• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@danuska111 budem drzat palce nech sa to vydari :slight_smile: takze iui marec?
8. feb 2013 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweet81 jej gratulujeem k synovi :slight_smile: potom musis poslat foto drzte sa :wink: krasne meno jeej :slight_smile:
8. feb 2013 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mauerka Ahoj tak neviem ja som aj dnes testovala a nemam nic tam som 9 den po iui tak budem robkat este v nedelu a v stvrtok idem na krv ale neviem asi nic s toho noc co uz drzkaj sa daj vediet ako si dopadla pa
8. feb 2013 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takze baby .. caka nas vo februari... 2 IUI :wink: .. a zacinam cvicit s fyzioterapeutko mojzisovu od pondela.. tak sa tesimmmmmm
8. feb 2013 o 17:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@e.l.i Fajn, ze to beries z tejto strany, tak dufam, ze nas budes informovat aj o terapii, vela som o tom pocula....
8. feb 2013 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mauerka no co mi uz len ostava.. myslim ze len sa tesit na novu sancu.. ked uz toto nevyslo. citim sa lepsie ze to beriem z tohto pohladu..lebo smutit mi robilo len zle....a len uplakana a pesimisticka...tak uz toho bolo dost.... :angry:
Jasne budem vas o terapii informovat... dohodli sme sa s kamoskou ze ma kukne aj ich dr. lebo sa ma hned pytalaa ci ma neboli driek.. a ja fakt citim niekedy riadne bodanie.. a vyzaruje mi to do lavej nohy.... tak hned vravela ze mozem mat blok a ze dr. ma odblokuje a cvicenim to zastavim aby sa uz blok nevratil.. a uz potom budem teho :grinning:
A verim ze to teraz vide.. lebo by som mala ovulovat z laveho vajka... a tam je vajickovod priechodny... lebo z neho som pred 8mesiacmi otehotnela :wink: .. a toto IUI bolo z praveho a ten mam nejak zdeformovany.. tak niesom si ista o jeho priechodnosti.. na laparke som este nebola....
8. feb 2013 o 18:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aoj holky, koukám na tabulku, že poslední IUI vyšlo 12.10. a od té doby ne a ne to prolomit :pensive:
já byla na prvním IUI 18.10. a před dalším pokusem po mně dr. chtěl laparoskopii, ta mě čeká teď ve středu a pak bych ráda hned na IUI, tak se k vám sem zas přidám a moc držím palečky vám všem co teď čekáte na "výsledky" a přeju ať to konečně některá prolomíte :slight_smile:
8. feb 2013 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tak ja sa dobrovolne "obetujem", ze chcem prelomit tu nedobru statistiku :grinning: @lucijeta
8. feb 2013 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@sandra077 Moja tak ma mrzí, že to nevyšlo :frowning2: , držím palce pri IVF :wink:
8. feb 2013 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adelkaurso Moc gratuluji ke zdravé princezně. jsi pro spoustu holek velká naděje :slight_smile:
8. feb 2013 o 19:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta Luci, ať ti to dobře dopadne a můžete se zase pokoušet!!!
8. feb 2013 o 19:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sweet81 moc gratuluji k Dennymu, je to Denis? narodil se trochu dřív, doufám, že nám napíšeš, jak to bylo. Moc a moc štěstí a zdraví celé rodince!!!!!
8. feb 2013 o 19:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ano, pisu z porodnice, chtela jsem Vas povzbudit, ze proste nakonec - driv nebo pozdeji - se zadari a i Vy budete brzo mit u sebe takova krasna miminka. Drzim Vam palce!!!!
8. feb 2013 o 20:02  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adelkaurso jeej ta je kraasna. gratulujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. feb 2013 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maximka33 Děkuju. Ne ne je to jen Denny. No nevim jestli vám sem psát jak to bylo abych vás nevystrašila.
8. feb 2013 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077 iui už asi nie, idem bez clostilu, kúpim si ten výživový doplnok a budeme doma, keď nie tak možno o 6 mes. soft
8. feb 2013 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@danuska111 budem drzat palce :wink: inak aky je pls rozdiel medzi tym soft ivf a normalnym?
9. feb 2013 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweet81
Ahojky co to tu citam? :wink: tak maly Denny sa vas uz nevedel dockat :wink: ...hlavne aby ste boli zdravucki a napis co a ako sa dialo :wink:
Velmi velmi gratujem a prajem krasne spolocne chvile plne radosti a stasticka :wink:
9. feb 2013 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077 ešte to nemám presne naštudované, ale je to ľahšie dopovanie hormonálnymi liekmi... také čosi
9. feb 2013 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@danuska111 aha oki dik za info :slight_smile:
9. feb 2013 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@e.l.i aj ja cvicim Mojzisku tretí den. Sice ja len doma (kupila som si knizku), ale je to tam dobre opisane a da sa to zvladnut. Tak vela stastia a verme tomu , ze nam pani Mojzisova pomoze k vytuzenemu cielu. :slight_smile:
9. feb 2013 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@danuska111 ahooj :slight_smile: Takze na 12DC si uiz mala prasknutý folík. A stimulovala si clostilom 2 tabletky denne? A ked so zvykla mat ovulku (na kolkaty DC) ked si nemala stimulku? Lebo ja sa teraz tiez rozhodujem kedy ist na folikulometriu, lebo ja som zvykla mat ovulku az na 17 alebo 19DC. Ale teraz som stimulovala s clostilom 2 tabl/den. Ideme na nase prve IUI :slight_smile:
9. feb 2013 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mauerka tak to jsi hodná :grinning: šup do tohoooo :wink:

@maximka33 díky :slight_smile: doufám, že budu mít co nejdřív termín IUI, vycházelo by to na půlku března

@sweet81 Baruš moc moc gratuluju k drobečkovi, krásný uzlíček a moc pěkné jméno jste vybrali.. přeju rychlé zotavování a ať vás brzy pustí domů za tatínkem.. byly nějaké komplikace nebo to přišlo z ničeho nic? ale jestli o tom nechceš mluvit chápu to
9. feb 2013 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@monosana ahoj, stimulovala som clostilom 2 tbl. denne, keď som nestimulovala, tak som mala niekedy na 19, niekedy na 35 DC, mávam neprav. menštruáciu, takže ovulka od buka do buka.... a do centra som vždy dohodnutá na 12 DC, tak to teraz tak vyšlo, minulý cyklus som mala prasknutý folik na cca, 15 či 16 DC, a vtedy sme mali prvé IUI
9. feb 2013 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monosana to sa musíš podľa seba zorientovať, či máš krátky alebo dlhý cyklus. U mňa so stimuláciou bola folikulometria 9 DC, večer pregnyl a IUI 11 DC. A bez stimulácie folikulometria 11 DC, hneď pregnyl a IUI 12 DC. Držím palčeky!
9. feb 2013 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danuska111 @manita ďakujem pekne baby :wink:
9. feb 2013 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta Děkuju:slight_smile:
Prvně jsem to sem moc nechtěla psát abych vás nevystrašila,ale naštěstí se to běžně nestává a vy všechny svoje miminka donosíte v pořádku :dizzy_face:

V úterý jsem začala špinit,tak jsem volala do Apolináře a oni mi řekli,že mám přijít se ukázat. To bylo v 18.30h
dr mě vyšetřila a řikala,že mi mohla prasknout cévka a monitor byl ok a jen trošičku mě pobolívalo břicho jak při ms.
Šla jsem domu a kdyby se něco dělo měla jsem přijít. No a pak to začalo. Asi od 22h mě začalo bolet břicho jako při ms,ale myslela jsem,že je to normální a přejde to. Vzala jsem si magnézko a dala jsem si sprchu a doufala,že to přejde.
Bohužel nepřešlo a už mi bylo jasný,že je něco špatně,protože křeče jsem měla pravidelě po 2minutách. V 1h ráno jsem odjeli k apolináři a tam si mě rovnou nechali. Dr mi udělala stěry,že to můžě být inafekce a ta může rozjet kontrakce. Dostala jsem kapačku,ale vůbec to nepomáhalo a do 4.30h jsem měla kontrakce po 2min a pak po 5min a až později po 10min. Ráno jsem šla na utz a tam se zjistil hematon na placentě a sražená krev uvnitř placenty. Tím se kousky odlučovali placenty a vyvolávalo mi to i kontrkce. Dostala jsem injekci na podporu růstu plic malýho a všichni jsme doufali,že to nějakou dobu vydržim. Dali mi silnější kapačku a ta na odpoledne pomohla,že jsem alespoň 2h spala. Bohužel ta kapačka se nesmí dávat furt kvuli srdíčku jak mému tak kvuli malýmu,takže jsem dostala na noc slabší a zas to začalo Ve čtvrtek ráno jsem šla na další utz a tam mi dr řekl,že té sražené krve v placentě je míň,ale blbý jsou ty kontrakce a,že nejspíš porodim. Jo a zjistil na pupečníku cystu,která nejspíš praskla.
Dali mi další ino injekci na podporu plic a že by bylo fajn kdybych to vydržela ještě 12h. Dali mi zas tu dobrou kapačku,ale ta mi vydržela jen do 17h,ale alespoň jsem 3h spala. Ve 20h jsem začala mít opět kontrakce,ale podstaně silnější Prvně po 7 minutách a pak se ta doba zkracovala. Bylo už jasné,že porodim. Radějí se nebudu o porodu vypisovat abych tě nevystrašila. Řeknu jen to,že jsem myslela,že to nezvládnu a malýho jsem nemohla vůbec vytlačit,ale nakonec jsme to zvládli. Nakonec jsem měla i přirostlou placentu,tak to bylo taky něco , ale o tom taky raději nebudu psát. Malinkej je prý šikovnej a díky těm injekcím může sám dýchat jen mu jde pro pomoc v nosánku kyslik.
9. feb 2013 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweet81 tý jo :pensive: ty sis teda užila, snad už sis to všechno vybrala a už bude jen líp, moc bych ti to přála.. i prďolkovi. já se divím, že tě nechali rodit normálně, myslela jsem že když chce mimčo ven předčasně, že se jde na císaře, že porodní cesty ještě nejsou připravené, no musela sis pěkně vytrpět :frowning2:
no pro mě je zatím porod sci-fi, napřed řeším jak konečně otěhotnět :sweat_smile: drž se Baru..
9. feb 2013 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweet81 nevies ako doslo k tej prasnutej cievke? ta sposobila ten hematom. ja som ich mala na zaciatku tehotenstva. musela som lezat inak by bolo zle.

a co sa tyka tvojich komplikacii...ach jaaaaaj... si si musela veeelmi vytrpiet :( a to si vsetko nenapisala. aj ten zvysok musel byt strasne narocny pre vas oboch. super, ze ste to zvladli, obaja a ze maly dycha sam. ake ma miery? vsetko ostane je v poriadku? drzim vam obom palce a hlavne vela zdravicka :slight_smile:
9. feb 2013 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta To já moc doufám,že jsem si vše vybrala :grinning: No o císaři mi ani nemluv,původně to tak mělo i být.
Bohužel jsem natrefila na blbou směnu.... Kdybych neměla kamarádku co dělala u apolináře a neobvolala by doktory aby se na mě šli podívat tak moje dr by mě tam snad nechala v bolestech ještě jak dlouho.
No co je to už za mnou a věřim,že na to brzo zapomenu. Alespoň to všichni řikaj :grinning:
A jak to vypadá u tebe?

@nikadel Děkuju:slight_smile: cévka to nakonec nebyla,to si prvně dr myslela,když jsem tam přišla,že špinim. Proč se udělal hematon to nikdo neví. Nic těžkého jsem netahala tak nevim:frowning2: Jinak váží 1350g a má 40cm.
9. feb 2013 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok