• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
Zubi, to je mi moc líto :frowning2: Nevěš ale hlavu, s tím panáčkem jsi to udělala dobře, užij si víkend na horách a co nevidět tu bude další pokus a to by v tom byl čertík aby to nevyšlo ... musíme se přeci všechny dočkat vytouženýho mimíska ...
27. feb 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No toto je taaaaak nespravodlivé, juj aj by som zahrešila, ale sa bojím že ma vyhodia, Zubi a pýtala si sa dokiho či už by 10 dpo bolo hcg v krvi? Nie je to predsa ešte skoro, neviem, bože hľadám ešte spôsoby ako by to výjsť mohlo.
Ja som sa bola dať vypísať na zdravú a moj doktor aky štastný že ako ma rýchlo vyliečil, to je taký idiot, ja by som mu hneď zobrala diplom :angry:.
Som sa s ním dohodla že v stredu ak bude test negat, a ak ma to bude ešte bolieť tak nech ma pošle niekam, no uvidíme ale najradšej by som bola keby mi to preslo.
Zubi nazdravie, ja si dám v stredu. :wink:, ty naše slniečko nebuď smutná. :slight_smile:
27. feb 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A do prrrrr, to je fakt spravedlnost, někdo mám mimi napoprvé a nechce ho a zubi jo a půl republiky české i slovenské jí drží pěsti a ono že nic??? to nechápu, asi si máš užít hory a příště to klapne..nevěš hlavu,ale ty jsi byla tak nadějná s tím krásným SPG...tak to je itak trošku jasné, jak asi dopadneme my..když se hýbeme na 10%...ale prostě budeme bojovat a hotovka..ale je to HNUS nespravedlivý, a ponadávej a popij...budu s tebou...teda jen nadávat...já měla jednou // slabě, po limitu a falešně,ale taky jsem si to aspoň na chviličku užila... tak jedeme dál a příště ju? na lyžích opatrně.... a je mi to moc :frowning2: asi to má smysl/teda nevím jaký,ale asi má...
27. feb 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, chci se zeptat, delali Vam pred IUI hormonalni profil?Me jo a zjistili, ze mam zvyseny hormon FSH mam 12,5 hodnotu, uz jsem byla dvakrat trochu se to snizilo, vzdy 2.den cyklu mi berou krev tzn.ze se mi netvori vajicko ve folikulu i kdyz folikuly jsou na utz videt ale asi jsou prazdne.Sli jsme do CARu kvuli muzi mel spatne spg po 3 mesicich ma uz spg normal a ted ja zas, pritom jinak jsem ok, pruchodnost mam, jedno dite uz spolu mame.Tak zas cekam na dalsi ms a znovu na krev.
27. feb 2009 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rina mne v centre povedali ze či je vajko vo folikule sa nedozvieme ani z krvi ani z UZV, vie sa to zistiť len pri IVF. Ak máš vysoký FSH znamena to že vaječníky nerobia ako by mali, ženy ktoré majú nad 30 FSH idú do prechodu.
27. feb 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Snecka: nestras, mam zatim FSH 12,5 pry to klesa tak uvidim pristi mesic. Jinak jsem tu cetla jake jste misenky, muj tata je taky slovak mamka ceska, muj muz je slovak, takze jsme taky pomichany. :dizzy_face:
27. feb 2009 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to ste riadne pomiešaní, ale dá sa nie? :grinning:
27. feb 2009 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja jsem spokojena, jeste to mimi a je to :dizzy_face:
27. feb 2009 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jejda,zubajdo to mě mrzí :frowning2: achjo,rozumově nám mělo dojít,že po limito a navíc teprve 9DPO to asi nic nebude znamenat,ale já se pokaždý tak nadchnu,když to někdo nahlásí :frowning2: A přišlo mi neuvěřitelný,že by ti to nevyšlo :frowning2: No pořádně tam zeblij tu sjezdovku a v dalšim cyklu zaděláte na malýho zubatce a na alkohol budeš moct jenom vzpomínat :grinning:
27. feb 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj, zaděláte na zubatce :grinning: :grinning: :grinning: to je hezké... hlavně opatrně na těch horách,ale uži si splna hrdla, teď můžeš....aspoň tak to vyšlo, že jsi nemusela na horách abstinovat a pak vidět / tak aspoň to víš zavčas....zuzi a co ty? kdy budeš čůrat na papír??
27. feb 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky holky, dobré ráno... asi všechny vaříte...? já jse sama doma, tak to neřeším, přeju krásný sobotní den!!! :slight_smile:
28. feb 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak co je??? jste jely na ty hory všechny?? pomooooooooc sem tu sama..... :rolling_eyes:
28. feb 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ruda :grinning: :grinning: :grinning: teraz to vyzera, ze som tu sama ja :wink: ... ja som sice lyzovat nebola, ale pkene som si doma lebedila :dizzy_face: zapriahla manzela do domacich praci ,pozerala TV, citala a pod ....
mame tu po vikende nejaku tehulu??? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. mar 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to asi ne? ale ty jsi na řadě as testíkem ne? hurá, mě snad trošku bolí prsa...ale nic výrazného, možná sugesce a taky možná těma lékama a hormonama a taky tam mám cysty,ale...tonoucí se stébla chytá ne?
1. mar 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :dizzy_face: kde ste vsetky???? halooooooooo
ruda, ja budem testovat najskor v piatok ,ak nedostanem ms.....inak nemam ziadne pocity, ziadne priznaky...
beruska, kedy testujes?
a Ty snecka???
2. mar 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooooooooooooooo, co este spite :wink: :dizzy_face: ...to sa niekto ma :slight_smile:
2. mar 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko, my jsme měli docela náročný víkend, malý je nachlazený, je úplně marný, teploty kolem čtyřicítky, hrozný kašel a rýma, ale dneska už to s ním vypadá trošku líp. :slight_smile:
Já už jsem testovala před 2 dny, ale myslím, že to bylo moc brzo, zkusím zítra, MS by měla přijít kolem desátého. Dneska doberu utroš, tak uvidíme. Koupila jsem si test s citlivostí 10 a pak ještě jeden do proudu moči, který stál 150Kč, kdybych to věděla, tak ho nevezmu, ale když už to měla v lékárně natipované, tak mi to bylo blbé, říct, že ho nechci. :unamused:
2. mar 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj berusko, tak to asi skutocne testovala skoro, ked mas ockavanu mrchu az okolo 10.teho....inak drzim palceky, ja mrchu necakama okolo 6-teho :wink:
chuda maly, zrejme niekde chytil skaredeho bacila :angry: , tak nech sa co najskor vylieci a robi maminke radost :dizzy_face:
2. mar 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, přeji prima den a pohodový týden :wink: Tak kdopak tento týden testuje // ? :slight_smile: Bude mezi námi 1. těhulka? :wink:
2. mar 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj smilky : no ja dufam, ze aspon jedna tu bude ..ale prala by som kazdej ... :grinning:
2. mar 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dlho tu uz nebola tabulka :

Gucci (28) - Pronatal Praha - 3. IUI (Clostilbegyt, Ovitrelle, Utrogestan) - UTZ 5.3., folikuly ???, IUI 7.3.
Ivomal (34) - Gennet Pha - PCO - 2IUI (stimul Clostil 1-0-1, Pregnyl, Utrogest.) - neúspěšné, 1.IVF - březen
Zuzulik (32)- Gennet Pha - 1.IUI nativ( neuspesny) , 2.IUI - 20.2. ( nativ, Pregnyl)
Zubajda (31), CAR Apolinář Pha - 1.IUI (neúspěšný), 2.IUI - 17.2., (stimul Clostil 1-0-1 od 3DC)
akvy (31) -Pronatal Pha-bez L vejcovodu, 1IVF (04/08 -mimoděl.),1KET(09/08-neg.), 6IUI(7.IUI se stimulací Menopur, Ovitrelle)-IUI 31.1. (neg.), 2.3. konzultace na 2.IVF v Pronatalu
Beruška (28)- Fertimed Olomouc - 2IUI (stim. Clostil, pregnyl, utroš)2IUI-negativní,3IUI(stim.clostil,pregnyl)Snad se tentokrát zadaří, pak jdeme do IVF
Snecka (31 )-Helios Martin-2IUI ( Clostil )-18.02.2009
pipimiska (24)- Gyncare KE - spg zly - 2krat IVF/ICSI,(gonal,pregnyl,estrofem,utroges,duphas.)negat.,3krat KET-negat,1.IUI(duphaston)test cca 9.2 [neuspesny]
lusina (29)- sanat.Helios Martin - 2xIUI (clostil+pregnyl+utroš), obe neúspešné, ďalší postup,pár mesiacov skúšame prirodzene a potom asi v 7/09 IVF.
rosienka (34) - zahranicie - 2xICSI, 2.IUI (clostil,pregnyl,pregnyl) neuspesne, 3.IUI 5/09 stimulka s hormonmi
latunka (25) - GEST Praha - 1x IUI 16.1.09 (gonal,pregnyl,utrouš) - negativní, tento cyklus pauza
evak 99 (30)- Gennet pha - 2x iui (pregnyl, utrouš), neúspěšné, 1.ivf duben
Atlaselka (30)- Pronatal Praha - SPG nic moc,levý vejcovod neprůchodný,1.IUI 03/09 (Menopur)
jovi (28) - Sanus Pce, 1. dítě - přirozeně, 1IUI 6.2. (pregnyl, utrogestan) - neúspěšné
suzanna (35)- zahranici ,3IUI zacatkem brezna.- bez stimulace
ruda (30) snažení od 09/06 čekáme na 1.IUI 24.2 stimulace Menogon
helenky (31) gennet pha, 1.IUI 31.1. - neúspěšné, pravděpodobně 04/09 IVF
mesiacik (33)- SR, 1IUI(clostil,pregnyl,utrogestan)-
smilkyCZ (26) - Sanus Pce, snažení od 07/07, 1. IUI 3-4/2009
2. mar 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snecka??????? kde si? uz si testovala, myslim, ze si na rade :dizzy_face:
2. mar 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: Zuzu, netestovala som a asi vydržím do krvi, aj by som ale sa bojím, a sľubila som chlapovi že nebudem testovať, tak sa pokúsim mu to splniť, možno :wink:
2. mar 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kedy sa chystas na krv ?? :dizzy_face: :dizzy_face: resp. kedy neocakavas mrchu mrchatu... :wink:
2. mar 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzu 04.03, v stredu idem na krv. :frowning2: , bojim bojim, mala by som už nejaké príznaky, ja nemám žiadne. :frowning2:
2. mar 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja ziadne nemam sneci :wink: z toho si nic nerobim, aj tak si to kolko krat len namyslame :wink: , veeeeeeeeeelmi silno Ti drzim palceky, aby si nam oznamila uuuuuuzasnu novinku :dizzy_face: a BT merias?
2. mar 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky, zdravím z práce, vstávala jsem 5:15.,alrë to jsem fakt nepsala...mě od včerejška pobolívají prsa,ale ne nijak výrazně, spíš na dotyk,ale možná sugesce..taky bojím neg. výsledku,ale vydržím do krvi, snad...jsem těh a basta aspoň chviličku...dnes mi přišli fotečky dvojčátek od kámošky po IVF...rásné holka a kluk...no boží tvorečci...mějte se fajno pa :sunglasses:
2. mar 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj rudo,nestresuj, to vis ,ze si tehulka :dizzy_face: :dizzy_face: kdy te ceka krev? :wink:
2. mar 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzu meriam ale asi takto http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=56143/nummer=11
minulý mesiac som merala poctivo, a utrogestan mi držal teplotu až do poslednej chvíľe, takže tento mesiac len tak light meriam. :slight_smile:
2. mar 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snecka :grinning: :grinning: :grinning: nahodou to meranie vyzera dobre, ved mas 37,1 a to je dobre, nie?? a ta 37,4 - to si nebola nahodou nachladena?? tak alebo onak, mocnooooooooooo mocenkooooooooooo drzim palceky a pevne verim, ze nam povies pozitivnu spravicku :dizzy_face: :sweat_smile:
2. mar 2009 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok