• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@monosana díky díky, tobě takyyy :wink:
15. feb 2013 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kolino ale to mě mrzí, jak se tak objeví cysta?
15. feb 2013 o 17:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@trefulka to je teda škoda, že ti to nevyšlo.. vidím, že leden nebyl úspěšný... do jakého CARu jsi jezdila? jestli si náhodou dáte pauzu, tak třeba to vyjde přirozeně. u mně to tak po dvou stimulacích clostilu bylo. když tedy není žádný vážný zdravotní problém. držím palce!! a myslím, že pojišťovna to počítá na kalendářní rok, takže šancí je dost. na tvém místě bych to ještě tak 2x zkusila, pak už asi zas něco jiného..
15. feb 2013 o 17:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077 děkuji za podporu! až na utz cysta nebude, bude líp! :slight_smile:
15. feb 2013 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@manita děkuji za podporu, já taky mám ověřené kapičky které mi na to zabraly už 2x, tak věřím ,že i teď mě nezklamou a pomůžou mi rozpustit tu hnusnou cystu! :frowning2:
15. feb 2013 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maximka33 z closíku, někomu to tak dělá, ale nemyslela jsem si že hned 2 měsíc to udělá mě! :unamused:
15. feb 2013 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maximka33 Kéž by to příroda konečně zařídila sama :sunglasses: Ale po třech letech neúspěchů přestávám věřit, máme za sebou 5 IUI a jedno IVF a je to pořád stejný výsledek - žádný. Pokud půjdeme do dalšího IVF, možná ho nakonec zkusíme v Brně. Doteď jsme vše řešili jen v Gennetu na Letné.
15. feb 2013 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mám zvýšené FSH - hodnota 10 a do toho endometriozu (1 až 2 stupeň) myslíte si, že má IUI smysl? Jdu teď v pondělí na 2 IUI, zkoušíme to přirozeně cca 2,5 roku. Manžel má spermiogram v pořádku.
16. feb 2013 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babyyy!:slight_smile: Prosím vas kolko dni ostava Pregnyl v tele? Po kolkatich dnom po IUI ste si robili tehu test? Alebo ste radsej pockali tych 14dni a isli na krvne testy?
Ďakujem :slight_smile:
17. feb 2013 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monosana ahoj, já třeba pregnyl v těle neměla už 8. den, na testu ani duch a pak jsem testovala od 10DPO :wink: a taky ani duch natož dálnice :angry: :sweat_smile:
17. feb 2013 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta ahaa, takze som dobre typovala, ze na 9DPO by uz nemal ovplyvnovat test. Ale skusim pockat aspon 13 alebo 12DPO. Bude to pre mna tazke, ja ako netrpezliva osoba :sweat_smile: Ale citim v podbrusku vzdy v jednom bode pichanie, ktovie co to moze byt. Niekedy to trva aj par hodin a potom prestane. No, som zvedava, co bude o 10dni :unamused:
Ďakujem moja :slight_smile:
17. feb 2013 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sandra077 Ahojte vlam sa Nela a narodila som sa 12.2.2013 o 15,50 a vazim 4010g a meriam 51cm. :slight_smile:
17. feb 2013 o 17:21  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v marci 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@lucy130881 gratuluju :dizzy_face: ať se má malá k světu :slight_smile: my bysme jednou taky rádi Nelinku..
17. feb 2013 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta Dakujeme :slight_smile: treba verit a budete mat aj vy raz nelinku. drzim palceky :slight_smile:
17. feb 2013 o 18:03  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v marci 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@monosana taky jsem testovala brzy, už 6. den tam nic nebylo, i když já brala ovitrelle a ne pregnyl. pak až 11dpo byl pozitivní test po limitu.
@lucy130881 velká gratulace!!!
18. feb 2013 o 21:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak včera jsem byla na 2. IUI a dneska na kontrole, jestli praskl folík. Potvrzeno, že ovulace proběhla :slight_smile:
19. feb 2013 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maximka33 ahoooj :slight_smile: Wau, cudujem sa , ze ti ovitrelle (nieco asi ako Pregnyl) neovplyvnil na 6DPO tehutest. Ale fantasticka sprava, ze uz na 11DPO si mala pozitivny testík. Jucchu!!! :slight_smile: :slight_smile: A bola si len prvy krát na IUI? Ja som dnes len 5 den po IUI, tak testovat nebudem. Najskorsie asi tak 12 ci 13DPO :rolling_eyes: Inac by som testovala furt :sweat_smile:
19. feb 2013 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monosana se mnou to není tak pozitivní, protože po IUI se mi to nepovedlo. ale hned druhý měsíc přirozeně.

holky, tak mám potvrzeného chlapečka, můžete mi to prosím připsat do tabulky?
19. feb 2013 o 11:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maximka33 tak to je Martínek rád, že bude mít kámoše co :slight_smile: to ti celkem brzo řekli
19. feb 2013 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta ideš po laparke do ďalšieho IUI ? myslím že si spomínala že máš nízke AMH kvôli tomu ti odporučili IUI? lebo ja o týždeň idem do CAR po výsledky a podľa utz vyšetrenia to s vaječníkmi dobré nebude
19. feb 2013 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok1605 jasné, proto jsem na ni šla abych mohla do druhého pokusu :slight_smile: pozítří se jdu domluvit do CARu, jestli do toho můžem jít hned následující cyklus.. do IUI jsme šli abysme zvýšili šanci, protože ovulku mám jen při stimulaci, takže za těch 14 měsíců co se snažíme byla zatím jen 3x díky clostíku a pregnylu :unamused:
na to AMH mě po roce snažení poslala moje gyndr. a řekla, že to není až tak špatné, ale že bez stimulky to asi nepůjde.. což už jsme věděli :pensive:
takže u nás to vše stojí na tom, aby mi rostli folíci..
a co myslíš že je u tebe špatně?
19. feb 2013 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucijeta mám za sebou podobné veci ako ty okrem IUI ke´d som bola v CAR jeden vaječník sa doktorke zdal malý a bez folikulov a teraz keď sa blíži termín keď sa mám dozvedieť výsledky začínam mať strach ja som ale na clostil reagovala veľmi dobre len sa nezadarilo otehotnieť a laparka mi podobne ako tebe dopadla super , mne vaječníky robia problémy vytvorí sa mi cysta namiesto toho aby praskol folikul
19. feb 2013 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maximka33 wau, to je ale náhoda! Krása! Gratulujem! :slight_smile: No, nam sa nedari dva roky, mozno uz aj pomaly viac, a brala som clostil viac ako rok a nepodarilo sa. A teraz ako stimulku som zase brala clostil. Takze uvidim, co sa u mna stane. Lebo ked to nepojde s IUI, podla mna je tam nejaky problem. Bud s genetikou alebo neviem. Lebo inac my sme obidvaja v poriadku. Ja priechodne vajcovody, hormonalne problemy sice mam, ale to sa da korigovat vhodnou stimulkou a tabletkami, a manzel ma SPG v norme. Tak tam bude asi nejaky iny problem, ked sa nam to nepodari. :frowning2: :frowning2:
19. feb 2013 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta Luci, Martínek to ještě neví, ale bude rád, brášku si přeje. zjistila jsem, že je v Praze gynekolog, který se na to specializuje.a fakt jsem to viděla i já, umí s tím miminkem přes utz pracovat.
@monosana no mě asi pomohly kapky Gynex, hned první měsíc jsem po nich otěhotněla, a předtím to byl problém. jinak jsme taky byli zdraví. a navíc ty kapky i pročišťují, takže nic špatného. docela jim věřím.
19. feb 2013 o 12:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maximka33
ahojky, tak gratulujem....i ked si si asi priala dievcatko, ale hlavne, ze bude babatko zdrave,nie? :slight_smile:
ja beriem teraz 2 tyzden tie kvapky gynex a nejdem na IUI, radsej az o mesiac, tak som zvedava, ci zaberu...len mam pocit, ze som odvtedy ospala..moze to byt nimi?
19. feb 2013 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kvietok1605 taky už jsem 2x měla cystu :unamused: mně řekli, že mám vaječníky přeplněné folíky ale i v půlce cyklu mají ty nej jen 10mm :pensive: jsem ráda, že lapárka vyloučila pco na které u mě měli podezření, takže je problém "jen" ve špatných hodnotách FSH a LH, díky kterým má probíhat ovu.. na clostík naštěstí taky reaguju
jaké výsledky se máš dozvědět, té lapárky?
19. feb 2013 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe radši až za měsíc, že chceš zkusit jestli zabere gynex? já myslím, že ta únava nebude tím, aspoň já jsem se teda spíš cítila plná energie, jednu lahvičku jsem vybrala na podzim a teď začínám druhou, tak uvidíme..
19. feb 2013 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucijeta nie z laparky ale z krvi všetky hodnoty hormónov a AMH laparka dopadla super tiež nemám pco a tiež mali podozrenie ale však uvidím čo mi povedia aj tak to nezmením ale najväčší paradox všetkého je už 18 mesiacov si prajem aby som otehotnela a tento 19 aby som nie lebo som už na druhých ATB a robili mi RTG pľúc
19. feb 2013 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok1605 taky jsem to tak měla, dva týdny před lapárkou jsem měla ATB na zánět nosohltanu, takže i když jsem si moc přála aby to vyšlo před ní a už jsem na ni nemusela tak jsem se i bála, že teď by to asi nebylo nejvhodnější, teď se snažím dát dohromady a nabrat sil, ať mimčo ví, že už je čas :sweat_smile:
mně dělali hormonální profil v srpnu, docela ráda bych si ho zopakovala, zajímalo by mě, jestli se něco změnilo..
a to AMH, možná je lepší to nevědět :pensive:
19. feb 2013 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta ve´d to len v CAR ti urobia komplet výsledky tomu sa nevyhneme
19. feb 2013 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok