• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@monosana co je pls BT?
22. feb 2013 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, po 2 neúspěšných IUI jsme si dali asi 2 měs. pauzu a zkusila jsem homeopata! Po jednom vyšetření - akupunktura + baňkování a užívání homeopatik jsem do jednoho měsíce!!! byla těhotná!! Píšu Vám to tu proto, protože jsem tady taky ještě loni chodila a i když nemůžu tvrdit, že opravdu za to může ten homeopat, tak se nám to po 6 letech trápení podařilo. Rodím v květnu :slight_smile: I když jsem tu nečetla teď vaše příspěvky, chtěla jsem vám jen písnout, že jsou i další možnosti, kdyby to náááhodou nevyšlo.
22. feb 2013 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@bellarat super gratulujem drzim palce nech vsetko je v poriadku :wink:
22. feb 2013 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sandra077 bazalna teplota :slight_smile:
22. feb 2013 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@monosana jj, mně BT ovlivňuje, den dva od nasazení se mi teplota držela nahoře a po vysazení šla dolů a dorazila mrcha :unamused: taky jsem užívala dolem a tento měsíc zapíjím, radši, jsem po hysteroskopii, a mám teda celkem motáka :pensive:
22. feb 2013 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@boobaa a kam chodis do Gyn Fivu? ja tam. no my sme mali doteraz spermio v pohode aleteraz pred tretim pokusom som pred tym 2 mesiace brala inofolic, hormonalne vysledky som mala vyborne, muz mal 30mil., tak neviem co a ako....ja uz neviem, ci mam fatamorgany, ale od pondelku vecera ma postupne viac a viac bolia prsia. ani na bruchu uz nemozem zaspavat....a strasne ma sem tam jak keby pichne v podbrusku alebo co....ale moze to byt aj s utrosu. aletoto som nemala prve dva krat..... mozno mi uz sibe z toho :DDD
no testovala som 12ty den- jasne negativny, ako inak :D, to je este strasne skoro 7 den po iui. nebolia ta prsia?
22. feb 2013 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077 dakujem velmi pekne :slight_smile: jasne dam vedet....
22. feb 2013 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@minis aj ja mam PCOS.diagnostikovane este v r.2005. Jeden 7 rocny zazrak doma mame. Dcerka sa podarila po drilingu ovarii prirodzene bez akejkolvek stimulacie.nedari sa ale surodenec:( 1.IUI bolo neuspesne. Teraz sa chystame na 2.pokus. dnes som bola na merani,10 DC. 1 folik 16, 1 folik 15.celkom pekne,na to ze mi dr.znizila davku clostilu na 1x dene.tiez chodim do gynfivu:slight_smile: poobede volam kvoli vysledkom hormonalnych hladin. Drzim palce tebe,nech to tento raz vyjde!!!
22. feb 2013 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to sme sa tam dnes asi videli :D . aj ja som bola dnes rano na 14ty den a tiez mam volat o 14tej....uz len stale kukam na hodiny :D. prvy krat mam po iui take nieco ze bolet prs, a strasne ma picha podbrusko :D . ale ja uz asi magorim z toho :D. sak dva foliky je paraaaaaaada :slight_smile: budu dvojicky :P . ale moze to byt z utrosu, ale tento krat verim, ze to vyslo :D. lebo: boli sme na 3. iui, ja som mala 30 rokov a muz mal 30mil.......tak hadam do tretice :D
tak ty pojdes asi v pondelok? :slight_smile: a zajtra pregnyl :slight_smile:
22. feb 2013 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@donatela tak to sme sa tam dnes asi videli :D . aj ja som bola dnes rano na 14ty den a tiez mam volat o 14tej....uz len stale kukam na hodiny :D. prvy krat mam po iui take nieco ze bolet prs, a strasne ma picha podbrusko :D . ale ja uz asi magorim z toho :D. sak dva foliky je paraaaaaaada budu dvojicky :P . ale moze to byt z utrosu, ale tento krat verim, ze to vyslo :D. lebo: boli sme na 3. iui, ja som mala 30 rokov a muz mal 30mil.......tak hadam do tretice :D
tak ty pojdes asi v pondelok? a zajtra pregnyl
22. feb 2013 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minis mna prsia nebolia. ja mam ale od 3 dna také tlaky v podbrušku ako na mrchu, že keby som bola v čase pred mrchou tak si myslím že mi už prišla. a pichanie mám aj ja - raz vlavo raz vpravo inokedy obe strany naraz. No neviem ... :frowning2: tak vy ste obaja zdraví a aj tak sa vám nedarí?
22. feb 2013 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@boobaa no, hadam motyka vystreli :slight_smile: neboj :slight_smile:. a teraz u teba citam, ze ti az tak z toho sibe a ze budu slzy...... viem co to je :(. naposledy, 10.12.2012, ked som si volala na vysledok do gynfiv a povedali mi ze negativny.....som sa normalne strasne rozplakala, isla som domov z roboty a do vecera som revala.....a pritom som si cele 2 tyzdne rozpravala, ze sak sa nic nedeje ked nic, chcela som to brat hrdinsky keby nic a totalne som sa polozila..... tak neviem co dnes... ale verim, ze to vyslo :slight_smile:
kedy ides ty na krv??? bud. tyzden? a ku komu chodis v gynfive??
22. feb 2013 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bellarat ahoj.Ja som teraz po prvom iui a prisla mrcha.manzel ma spermo na jednotku.Boli dva folikuly a nic z toho :( ja tiez uz asi 4.mesiace uzivam homeopatika.Je to Arnika a Sepia.Ty si co prosim ta uzivala? To bankovani to je co,mozem mi to prosim Ta vysvetlit? Mne pri masazi robieva bankovanie,ale to je asi ine ,ci?
22. feb 2013 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minis idem až 01.03.2013 na krv, chodím Drábekovi. ale zákroky a všetky vyšetrenia mi aj tak urobil už asi každý z toho centra čo nosí biely plášť :slight_smile: ja som naposledy nezvládla všetko to napätie a stres v októbri po 2 x IVF odvtedy som nejaká chladná... :confounded:
22. feb 2013 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@boobaa aj ja chodim k drabekovi.....2x behunova, treti krat harbulak. neboj moja, ja viem ako sa citis......ja to taka strasna nespravodlivost!!!! poplujem ta :slight_smile: - neboj, raz to proste vyjst musi. proste musi. takze ides o tyzden.... :wink: . fakt ta tvoja motyka raz vystrelit musi :slight_smile:
22. feb 2013 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@minis dakujem ti moc moc moc, a ty ideš kedy na krv?
22. feb 2013 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@boobaa ja som bola dnes rano v gyn five na 14ty den. teraz o 14tej idem volat..... uz ma boli brucho, nervy mam...... ked mi zas povi negativne......slahne ma..... a verim, ze tentokrat to bude + . este 50 minuuut......
pockaj, ty takto o tyzden..... + :wink:
22. feb 2013 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@minis 1.IUI boli 3foliky,manzel A-ckove sper.30mil. a nic:( harbulak rano meral,odhaduje na pondelok.ved sa dozviem. 1x som isla bez pregnylu,nebolo vraj potrebne. Inak ja chodim k behunke. Ona ma aj operovala pred tymi 8 rokmi. A tebe nenavrhli laparku s drilingom,ked mas syndrom PCO? Ano,asi sme sa rano videli.ja som bola pred 7,30 a ludi tam bolo pozehnane:slight_smile: inak ked som bola tehu s dcerkou,tak prsia bol moj prvy tehu syndrom a o cislo vacsiu podprdu som potrebovala:slight_smile: tak mozno aj u teba je to tak...
22. feb 2013 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som bola tretia na krv a isla som prec :slight_smile:. hej hej, aj mne robili lapaku v sept. no mne 2x robila iui behunova... tak drziiiiim paste nech sa podari :slight_smile: ked budes o 14tej volat aj ty, napis co dalej :slight_smile:
22. feb 2013 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minis jeeej, tak si počkám na POZITIVNU odpoved :grinning: ja som sa tých negatívnych napočúvala až až, ked to rátam tak presne 6 krát :frowning2: 4 x IUI, I x IVF, 1 x KET. Takže už stačiloooooooooooooooo!!! A ty si okrem toho 12 dňa testovala aj potom, včera dnes?? či už si sa nechcela nervovať?
22. feb 2013 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@boobaa ja vždy volám 13:58 lebo inak mám problem sa dovolat :slight_smile:
22. feb 2013 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minis ja vždy volám 13:58 lebo inak mám problem sa dovolat
22. feb 2013 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@minis drzim palce a robila si si testy? ja som si robila tak som vedela dopredu ze nic..
22. feb 2013 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minis po 1IUI som mala rovnake pocity ako opisujes a tiez som revala az kym som isla pre dcerku do druziny:( tiez som sa na to vtedy hrozne upla... A bojim sa,ze kazdy pokus budem tak prezivat... Neviem sa odosobnit bohuzial:(
22. feb 2013 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@donatela ja po 1.iui, v poho, po druhom zle a dnes uvidime :slight_smile: ale ked - , tak si hned zajednam termin konzultacie u drabeka na ivf.....
22. feb 2013 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby pls poradte mi?ak by som musela pichat pregnyl vecer alebo cez vikend ako postupovat? V CAR mi povedali,ze na urgentny prijem v ruzinove. Ale ja ked si spomeniem co je tam ludi a ako dlho sa tam caka,tak sa obavam,ze ten spravny cas to nebude... Alebo,ked sa jedna len o injekciu,tak mozem zaklopat?ale to ma tam ti ludkovia zozeru,ze sa predbieham:(
22. feb 2013 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@boobaa @donatela ja som prve dva iui praveze naopak brala chladne jasne ze som sa tesila ale brala som ze nevadi ze nevyslo prvy vyjde nabuduce...druhy som vedela ze nevyslo som bola nasrata...treti som sla len tak ze aj tak tomu neverim...ale verila som tesne predtym aj potom a tesila som sa ale po testoch na 12,13,14 den som vedela ze nic tak som plakala mala som depku z toho asi den a moj muz to bral este horsie.,.. :confused: no a teraz mame znova nadej sme v pohode opat a verime ze ivf nam vyjde i ked budeme mat len jeden vklad....
@anuska30 Ahoj, užívala jsem toto:

1. THUYA OCCIDENTALIS - kuličky
2. MAKA QUINUA - směs do vody
3. JUAN DE ALONSO - čaj
4. LUTENIUM - kuličky
5. ODKYSELUJÍCÍ SMĚS - do vody
6. FUCUS - tabletky

Baňkování probíhalo tak jak na masáži, přikládáním na určité části těla. V méme případě nejvíce na zádech a v oblasti břicha a stehen.
@sandra077 robila som si tehu test na 12ty den.... negativny....
22. feb 2013 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@boobaa iba jeden vtedy....na ten 12ty den..... boli ma brucho, este par minut, trasu sa mi ruky, potim sa :DDDDDDD sibe mi :DDDD
22. feb 2013 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok