• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
baby, IDEM VOLAT
22. feb 2013 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@minis drzim palce :slight_smile:
22. feb 2013 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@donatela iba zaklopeš, povieš že chceš pichnúť pregnyl a hneď ťa zoberú :slight_smile: ..ľudia nestihnú ani frflať :slight_smile: .. aspoň na Antolskej som sa nestretla s tým že by ma hneď nezobrali.. držím palce!
22. feb 2013 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minis :grinning: neboj
22. feb 2013 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minis Drzim palceeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!! VSetkyyyy aj na nohááááááách!!! :grinning:
22. feb 2013 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@2lil dakujeeem za odpoved!
22. feb 2013 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
negativne.....
22. feb 2013 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto je taka nespravodlivost....
22. feb 2013 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minis och :( nieee.
22. feb 2013 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi sa zblaznim....chcem ist domov z roboty, chce sa mi strasne plakat.....strasne.....
22. feb 2013 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dovolala som sa a povedali mi,ze mam prist v nedelu na 7,30 este raz na kontrolu. Na UTZ aj krv. Asi sa im nieco nezdalo :confounded: stalo sa vam to uz niektorej v gynfive,ze by vas takto zavolali na opatovmu kontrolu?
22. feb 2013 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minis to mi je fakt luto!!!
22. feb 2013 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neska sa opijem
22. feb 2013 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@donatela a nepovedali ti preco? alebo si sa nepytala?
22. feb 2013 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minis opi sa vyplac moja to prejde neboj nabuduce to vyjde mas pravo byt smutna nasrata atd...neboj vsetky sme si tym presli nejsi v tom sama...nic este nie je stratene..
22. feb 2013 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nádej umiera posledná
22. feb 2013 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
caute baby, ako je to po IUI? treba v ten den nejaky oddych, lezat? alebo aj par dni? netusim vobec
22. feb 2013 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minis neviem...nepytala som sa.tak ma to zaskocilo a este,ze mam prist v nedelu... A povedali by mi tie sestricky vobec nieco? Opi sa kludne.aj ja som chcela po prvom neuspechu ale bola som chora a brala som bioparox...
22. feb 2013 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanka810 to je vlastne ako sex bez partnera, ja po sexe väčšinou neoddychujem pol dňa :grinning: Nie je nutné vôbec oddychovať, nehorím tým že máš ísť rovno do posilňovne ale ... Ja som išla do práce rovno po IUI. budeš určite cítit tlaky v podbrušku ale vydržať sa to dá.
22. feb 2013 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanka810 iné je to v prípade ak ideš na vklad embrya pri IVF alebo KET, alebo po punkcii vajíčok. to som brala dovolenku a ležala doma. Ale ani to nepomohlo
22. feb 2013 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanka810 Nařízený nic neni, je to jen čistě na tobě. Já například jsem pak ležela s podloženým zadečkem, krásně jsem si odpočinula a uspořádala myšlenky :slight_smile: a jak píše boobaa spíš cítíš takový tlaky, nic co by se nedalo vydržet. Já jsem teda byla ráda že jsem byla doma celej týden, nebylo mi moc dobře a docela jsem cítila podbřišek, ale to má asi každá jinak :wink:
22. feb 2013 o 15:01  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minis nabuduce to uz musi vyjst. Je mi to strasne luto :frowning2: Mozno, ze o tyzden na mna caka toto iste :frowning2: Kludne sa opi, rob na co mas chut, zasluzis si to! Drz sa!!!!!
22. feb 2013 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@boobaa moc dakujem, ja nemam ani sajnu ako to je, idem nato v nedelu a tak sa vypytujem vas skusenych :slight_smile:
22. feb 2013 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@raniha diky moc, je to teda individualne, uvidim ako sa budem citit
22. feb 2013 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanka810 inac, ja som po IUI nic nerobila, len lezkala a oddychovala. A pravdu povediac velmi dobre mi to padlo, lebo brusko som citila a niekedy ma aj zabolelo. A naco behat hore dole aj v ten den, ked nemusis? Treba si aj trosku oddychnut! Takze ja to vnimam takto :slight_smile: Vela stastia!!!
22. feb 2013 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@monosana jeeeeeej dikes :slight_smile: a to len jeden den si takto oddychovala?
22. feb 2013 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanka810 no, pravdu povediac odvtedy si na seba davam pozor. Nerobim nic tazkeho, nedviham absolutne nic, takze asi takto :slight_smile: Radsej si dam na seba pozor teraz, ako keby som to potom mala lutovat. Vsak toto je nasim hlavnym cielom, aby sa to podarilo a nic ine ma teraz nezaujima :sweat_smile: A bola som takto aj kludnejsia, lebo som vedela, ze som si na seba davala pozor. Myslim si, ze v ivote lietame dost vela hore dole, a vsetko je brutálne hekticke. Tak aspon takyto cas si zasluzime trosku pauzy. Vecer sme si to este s manzelikom poistili, ale islo to trosku tazko. Mna to aj bolelo, lebo ked mam ovulku, ked mi praskne folik, styk ma boli, ale radsej som to vydrzala a vecer sme si to poistili, dala som si potom moje prve Utrogestany a isla spat :slight_smile: No uspech neviem ci mal, vo stvrtok 28ho idem na krvicku. Ty kedy ides na IUI?
22. feb 2013 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@monosana jeeeeeeeeeeej tak to som zvedava ako dopadnes :slight_smile: to som tu citala, ze sa to ma este poistovat :slight_smile: a ma? :slight_smile: ja idem tuto nedelu, len musim vymysliet kam pojdem dnes vecer dat si pichnut v BA pregnyl
22. feb 2013 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanka810 nemas ziadnu znamu sestricku, ktorá ti to vie pichnut? Staci do zadku. Ale aj ked nie, nevadi, na pohotovosti ti to musia pichnut :wink: Ale bude to štiiipať! :sweat_smile:
No, moja, aj ja som strasne zvedava ako to dopadne. Nepripisuju k IUI velku uspesnost. Ale dufat a verit tomu musim. Nadej umiera posledna!
A to ci si to mate poistit, no ako sa budes citit. Niektore baby nedokazu mat styk po tom ale niektore bez problemov. Ja som bola niekde medzi :sweat_smile: Hovorim, mna boli styk,ked mam ovulku, ale radsej som vydrzala. Mne sestricka v CAR povedala, ze ano, mame mat sexík, lebo ze som v ovulacnom obdobi, takze hoci aj viackrát :grinning: Ale hovorim, niektore baby na to po zakroku ani nemaju chut, takze ked si nedate do plusu kolecko vecer, tak sa podla mna nic nestane. Akurat pozitivum pripisuju orgazmu, lebo ze sa panva lepsie prekrvi a aj pomaha aby sa spermie dostali k vajicku :wink:
22. feb 2013 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monosana nema mi to kto pichnut veru, tak zavazujem ci ist do ruzinova ci na antolsku, v ruzinove je vzdy strasne vela ludi a teraz su tie chripky, nech tam nieco nechytim nahohou... a kam chodis do centra? ja som dnes bola a mi dali termin na nedelu na moje prve IUI, viem ze moc uspesne nebyva :frowning2:
22. feb 2013 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok