• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
no dnes som sa tu teda s vami vykecala ....az ma pusa boli...ze sa nehanbite, takto ma tu nechat samuuuuuuuu :angry: :grinning: :sunglasses:
tak som sa rozhodla,ze uz idem domov a vyrozpravam sa pri muzickovi........az ho z toho hlava bude boliet :grinning: :grinning: :grinning:
pa paaaaaaaaa zajtra
2. mar 2009 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj babule, jdu vás dočíst... jste se zase pěkně rozjely. Já dneska byla v práci na oťukávačce a od středy na tvrdo nastrupuju po mateřský.. chjo, se mi tam nějak nechce :frowning2:
2. mar 2009 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :dizzy_face: mame nejake novinky??? snecka, ruda, beruska ako???
jovi a aku robotku si si nasla? drzim palce, ench sa Ti tam paci :dizzy_face: :wink:
3. mar 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky :dizzy_face:
Zuzu netestovala som, povedala som si že vydržím :wink:, veď zajtra už budem vedieť výsledok :frowning2: bojím.
3. mar 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj snecka, ja viem,ze sa bojis ..aj ja... ale Ty to budes mat aspon skor za sebou :slight_smile: zajtra na Teba budem intenzivne mysliet, ved ono je uz vlastne teraz v brusku rozhodnute, akurat ten vysledok sa nikdy nedozvieme hned ,ale musime si nan pockat a ty sa to dozvies zajtra .... :wink: o ktorej ides na krv???
mas nejake pocity? ako sa chova brusko? ja nic vynimocne, brusko nafuknute a prsia tiez :grinning:,ale to je pred kazdou mrchou... :slight_smile: :wink:
3. mar 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky

snecka držím palce
3. mar 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holčiny :slight_smile: zuzi, já jdu na krev až 11.3. to je týden čekání na půl desátou..stále mě jen trošku pobolívají prsa,ale je mi k sakru moc dobře, žádné nevolnosti nic... jen bych jedla a jedla..ale to už x let :grinning: snecka. držím na zítra moc moc palečky..to čekání je děsné a čím víc se to blíží, tím víc se to vleče..včera v práci mi to uteklo,ale jak mám být sama doma, jen bych se pozorovala..a nic ..jsem skeptik...zuzi a budeš testovat nebo až krev?šnečka který den jsi po iui? mě budou brát krev 15 den po zteď jsem spolkla hrst léků 4 kousky je na mě moc a kapky k tomu... no snad to má význam...mějte se musím letět na poštu,ale ještě se tady objevím, tak ať mám co číst ju?
3. mar 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky.... takž že by další těhulinka!
zuzu: vracím se zpátky na původní místo, kde jsem byla před mateřskou, dělám referentku na jednom úřadě. Ale abych pravdu řekla, moc se mi tam nechce..... za ty 4 roky se to tam hodně změnilo, polovina lidí nová a já si tam připadám jak vetřelec.
3. mar 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tfuj, to zase japonci že? ani jsem to nečetla..ale robotka teda nechci, stačí, že mimi nebude z milování ale z hadičky... :confounded: to už teda radši pséka,toho nemít, tak se picnu...ale bolí ho ucho a mazlit se nechce...sakra musím na tu poštu pa
3. mar 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rudo: ja testnem az v pripade pokial mi do soboty nepride mrcha, na krv pojdem zase az v pripade pozitivneho tetsiku :dizzy_face: :dizzy_face: ...este ze doma nemam testiky, inak by som testovala kazdy den a bola z toho zase mrzuta... :wink:
3. mar 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky tak já jsem dneska testovala a nic :frowning2: .No třeba je ještě brzo.
Snecka držím zítra palečky :wink:
3. mar 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
berus: a který jsi DPO?
3. mar 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13po IUI a 11 po reinseminaci :wink:
3. mar 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beruska, neklesej na mysli, třeba je ještě mízká hladina Hcg., asi nečekáš dvojčata a ten malý prcek zatím neumí malovat, mrcha zatím nikde, tak jsi prostě těhule, než to bude jinak a nebo se to za pár dnů jen potvrdí.
zuzi já mám přijít 11.3. na kontrolu, tak tuším, že půjde asi o krev..a pokud bude neg., tak se rovnou domluvíme na dalším cyklu... :slight_smile:
3. mar 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No koupila jsem si ten citlivější test, moc šancí tomu nedávám. Už se pomalu smiřuju s tím, že mě v dubnu čeká IVF, tak se na to psychicky připravuju.
Mrcha mi má dorazit až kolem desátého tak uvidíme, utroš jsem dobrala včera, takže možná dorazí dřív. :frowning2:
3. mar 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beruska, zatial to nevzdavaj a vyckaj este par dni, este moze byt skoro :wink:
inak aj nam ,ked to teraz nevyde ,tak sa chystame na IVF :unamused: ...a do toho sa mi veru velmi nechce :pensive:
3. mar 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi tak držím palečky ať to výjde. My už jsme to s dr. probírali, ona všechno nachystá, poslala žádost na pojišťovnu, no a teď 18DC musím na krev a další cyklus začneme se stimulací, mám z toho strach, ale co bych neudělala pro miminko :wink:
3. mar 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu: jj holky, tak to jsme na tom stejně, my jdeme ted taky na poslední IUI :unamused:
3. mar 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gucci: podla tabulky ta caka IUI 7.3. . plati to??? veeeeeeelmi drzim palce, aby to bolo Tvoje posledne IUI !!!!! :dizzy_face:
beru: no jasne, ze aj my do toho pojdeme, ale myslela som, ze az tak daleko nebudeme musiet zachadzat :pensive: :fearful: ...no nepredbiehajme a drzme si palce!!!!!
3. mar 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu: no zatím je to předčasný termín, uvidím až co mi řeknou na čtvrtečním UTZ
3. mar 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No já jsem si taky pořád říkala, že do IVF nepůjdu, no ale mám za sebou 4 IUI a zřejmě nic, tak už se nechci trápit a u IVF dávájí větší šance, tak snad to výjde :slight_smile:
3. mar 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem za palceky, babulky, no mi ideme tiez na IVF ak nam to teraz nevyjde :frowning2: . Dnes som 13 dpo, na krvičku idem zajtra ráno okolo 15.00 mi budú volať.
Aj ja mam vsetky priznaky PMS, ako vzdy pred mrchou, este sa mi porobili na krku také veľké jebáky no hrúza :grinning:. Zajtra idem aj na UZV ale neviem preco si to vyžadujú, veď väčšinou nie je ešte nič vidieť, nie?
Zajtra by som si zaslúžila odmenu za ten moj bolavý chrbát, nie? :grinning:
3. mar 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gucci (28) - Pronatal Praha - 3. IUI (Clostilbegyt, Ovitrelle, Utrogestan) - UTZ 5.3., folikuly ???, IUI 7.3.
Ivomal (34) - Gennet Pha - PCO - 2IUI (stimul Clostil 1-0-1, Pregnyl, Utrogest.) - neúspěšné, 1.IVF - březen
Zuzulik (32)- Gennet Pha - 1.IUI nativ( neuspesny) , 2.IUI - 20.2. ( nativ, Pregnyl)
Zubajda (31), CAR Apolinář Pha - 1.IUI (neúspěšný), 2.IUI - 17.2., (stimul Clostil 1-0-1 od 3DC)
akvy (31) -Pronatal Pha-bez L vejcovodu, 1IVF (04/08 -mimoděl.),1KET(09/08-neg.), 6IUI(7.IUI se stimulací Menopur, Ovitrelle)-IUI 31.1. (neg.), 2.3. konzultace na 2.IVF v Pronatalu
Beruška (28)- Fertimed Olomouc - 2IUI (stim. Clostil, pregnyl, utroš)2IUI-negativní,3IUI(stim.clostil,pregnyl)Snad se tentokrát zadaří, pak jdeme do IVF
Snecka (31 )-Helios Martin-2IUI ( Clostil )-18.02.2009
pipimiska (24)- Gyncare KE - spg zly - 2krat IVF/ICSI,(gonal,pregnyl,estrofem,utroges,duphas.)negat.,3krat KET-negat,1.IUI(duphaston)test cca 9.2 [neuspesny]
lusina (29)- sanat.Helios Martin - 2xIUI (clostil+pregnyl+utroš), obe neúspešné, ďalší postup,pár mesiacov skúšame prirodzene a potom asi v 7/09 IVF.
rosienka (34) - zahranicie - 2xICSI, 2.IUI (clostil,pregnyl,pregnyl) neuspesne, 3.IUI 5/09 stimulka s hormonmi
latunka (25) - GEST Praha - 1x IUI 16.1.09 (gonal,pregnyl,utrouš) - negativní, tento cyklus pauza
evak 99 (30)- Gennet pha - 2x iui (pregnyl, utrouš), neúspěšné, 1.ivf duben
Atlaselka (30)- Pronatal Praha - SPG nic moc,levý vejcovod neprůchodný,1.IUI 03/09 (Menopur)
jovi (28) - Sanus Pce, 1. dítě - přirozeně, 1IUI 6.2. (pregnyl, utrogestan) - neg. 2.IUI pravděpodobně 13.3.
suzanna (35)- zahranici ,3IUI zacatkem brezna.- bez stimulace
ruda (30) snažení od 09/06 čekáme na 1.IUI 24.2 stimulace Menogon
helenky (31) gennet pha, 1.IUI 31.1. - neúspěšné, pravděpodobně 04/09 IVF
mesiacik (33)- SR, 1IUI(clostil,pregnyl,utrogestan)-
smilkyCZ (26) - Sanus Pce, snažení od 07/07, 1. IUI 3-4/2009
3. mar 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, ja uz idem domkov...prajem Vam pekny zbytok dna a Tebe snecka zajtra silno silnooooooooooooooo drzim palceky!!!!
3. mar 2009 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, tak se mi zdá, že to tady pomalu budeme muset místo na těhule přejmenovat na ivfky...sakra, musíme bojovat ale i my ještě jedno iui a pak ivf, chceme jít rovnou do ICSI, hra na jistotu...tak uvidíme...držím nám všem palečky....
3. mar 2009 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky! Ja to dneska taky nevydržela a musela jsem si udělat testík i když je to teprve sedmý den po IUI...ach jo anic já vím že je ještě moc brzo ale stejně mi to nedalo tak budu ještě týden alespoň tiše doufat :confounded:
3. mar 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravím, v něděli jsem byla na 1. IUI. večer jsem začala trochu špinit a do dnešního dne to nepřešlo. je to jen trochu, ale stejně... občas je tam i krev :rolling_eyes: Nemám s IUI žádné zkušenosti, takže nemám tucha jestli je normální nebo ne... Taky je mi trochu divné, že každá píšete o nějakých podpůrných lécích... ty jsem nedostala. Bože.. připadám si jak plašan. :confounded:
3. mar 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky holubičko, dlouho jsi tady nebyla...já to zatím držím, bez příznaků.ale vydžím do krve, je to brzo a a kdyby //tak nevíš jestli to není po injekci jako u zubi.. erine neboj, špinění může být, po iui je to často z čípku jak jej sondovali a bez léků můžeš být taky, jestli jsi v pořádku, tak stimulovat nepotřebuješ a jsi tzv. v nativu držím palce a přijď často ju?o sobě nic nepovíš? jak dlouho, co máš za sebou a tak?
3. mar 2009 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko děvčata :slight_smile:
4. mar 2009 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok