• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@donatela dakujem :sweat_smile: nič iné mi neostáva. pár krát som sa psychicky zrútila a raz som chcela skončiť so životou a paradoxne som to kvoli psovi neurobila :confounded: Ked som to chcela spraviť tak prišla za mnou a cerila na mňa zuby a hrozne štekala :slight_smile: pipina mi zachránila život... po tomto som sa nejako pozviechala a odvtedy som dá s povedať v poriadku. Človek musí padnúť na dno aby sa zmenil k lepšiemu a uvedomil si nejaké skutočnosti. Ja viem že osud vie prečo sa mi toto deje. Lebo veci sa nedejú náhodne. Nie som veriaca, preto verím v osud...
28. feb 2013 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@boobaa
ahojky moja, co to tu citam?...jaj boze, co ta donutilo k tomu, ze to malo az taky dopad, ze si chcela prist o zivot?....to uz nesmies nikdy urobit, jasne?....nic nestoji za to, aby si si brala tento zivot, ktory mas....ak ti bude tazko, skus sa pozriet na vsetky tie pripady s rakovinou, ako velmi ludia chcu zit a nemozu...ty zit mozes a hlavne musis...je tu urcite velmi vela ludi, ktorych by tvoja strata strasne bolela, a myslim, ze ich nechcies vidiet trpiet... :wink: ...takze pekne sa usmej a zacni si zivot uzivat...urcite je preco zit... :wink:
28. feb 2013 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@boobaa ...tak ak veris v osud...tomu tvojmu osudu pomoz..a budes opat stastna...viem..pes je najlepsi priatel cloveka..potesi...ked ti oserie koberec..nahneva...ale aj ked ti neodvrava..vzchop sa a zacni zit...lebo smrt..pride..prave vtedy ked ju najmenej cakas...uzivaj si zivot..ale uzivaj si ho s rozumom..lebo na svete je obrovske mnozstvo nepoznaneho...krasneho...
28. feb 2013 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe vieš prežila som obroskú stratu, ked mi umreli detičky myslela som že nemá zmysel bez nich žiť. že moje miesto je s nimi. aj teraz po roku a pol sa mi chce plakať ked si na ne spomeniem, a to prisahám každý deň si na ne spomeniem. ja som myslela že tu nikdy šťastná nebudem tak som chcela ísť za nimi :frowning2: Ostatný ma vôbec netrápili. Ked si v takom rozpoložení je ti jedno čo budú ostatný robiť ked tu nebudeš. to je to posledné na čo som myslela. ale je pravda že som mala v sebe celú flašku vodky ... ja som sa tak vyplakala vtedy až som blúznila a priateľ mi chcel volať 112. ale po tomto dni som sa zmenila, som iná. posunulo ma to dopredu. dakujem psovi :slight_smile:
28. feb 2013 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@didi44 viem že so toho ešte veľa nezažila, čo by som zažiť chcela. už sa riadim heslo - dočkaj času ako hus času a ono mi to pomáha a verím že to funguje :slight_smile:
28. feb 2013 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@boobaa
moja, je mi to velmi luto...chvalabohu si neviem predstavit ako strasne boli strata dietata...ale ked sa pozriem na to, ako velmi milujem svoju dcerku, tak to musi byt neskutocne...verim, ze to je na cely zivot, ze na to clovek nikdy nezabudne a v srdiecku to bude nosit...ale je super, ze to dopadlo tak ako dopadlo, ze si nadobudla novy zmysel zivot a musis verit, ze si tu preto, aby si zila a tvoje deticky by ta urcite radi videli usmiatu a veselu, plnu sil a odhodlania zit...tak to rob kvoli nim...lebo si urcite silna zena...a vodku uz teda nepi radsej :grinning: ...radsej vinko, alebo slivovicku :wink:
28. feb 2013 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lusipe dakujem, neuveríš odvtedy som nepila ani hlt alkoholu. od novembra abstinujem :grinning:
28. feb 2013 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@boobaa ...mozno som zazil viac ako si dokazes predstavit...smrt manzelky a tri male deti na starosti...a vela ineho...Ja sa naopak drzim toho, ze co ta nezabije, to ta posilni..al. vsetko zle je na nieco dobre...alebo.."nikdy nemaj rad tak, aby si nevedel ako dalej ked to stratis"...Ale svoj zivot opisovat nebudem...Ja ten svoj milujem..napriek tomu, ze zivot nie je nic ine, len cesta k smrti...vela stastia..
28. feb 2013 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tazko sa hovori ked to clovek neprezil, ako by sa on zachoval v tej situacii a co tu citam kolko je tu potratov az mi je z toho zle :frowning2: cize ak by som aj nahodou niekedy tehotna bola, tak aj tak aby sa clovek bal ci to tehotenstvo bude v pohode az do uspesneho konca :frowning2: vsetko je to osud, mna vzdy mamina posilni ked povie, su na tomto svete ludia, ktorym nebolo sudene mat deti a ak budes patrit medzi nich tak nic s tym nespravime, vsetko je to ako si priroda zariadi :slight_smile: vzdy sa treba pozriet na deti v afrike, tych co maju rakovinu, aby si clovek uvedomil, ze moze byt rad, ze mas lasku a je zdravy :slight_smile: aj ked bojovat o snahu mat deticky je treba az do konca!
28. feb 2013 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanka810
inak presne to mi dnes povedala moja mamina, ked som s nou volala...ze je zbytocne robit nieco nasilu, potom su predcasne porody, potraty, rozne choroby v zivote, geneticke poruchy atd...a presne ako pises, ak clovek uz nema mat deti, tak sa musi s tym zmierit a nechat to na osud...i ked dolezite je aby sme boli zdravi a spokojni...ostatne pride :wink:
28. feb 2013 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe ano velmi chcem deti, ako asi kazda zena, aj ked sa najdu vynimky.....ale povedala som si niekde vnutri, ze ak mi nebudu dopriate tak to tak malo byt....budem cestovat a najdem si nieco ine co by mi prinasalo radost, aj ked by to bol smutny zivot bez detureniec a vnucat :frowning2:
28. feb 2013 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanka810
hej presne...alebo budeme pomahat inym ludom a detom... ja som napriklad na vianoce piekla kolace aj pre ludi s tazkou leukemiou, ktori musia zostat v nemocnici aj cez vianoce...kokso narobila som sa, krize ma boleli, ale ten pocit stal za to...mozno aj toto je cesta, kedy byt v zivote uzitocny...
28. feb 2013 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lusipe jeeej to musel byt super pocit :slight_smile: a ty mas aspon dcerku a to je super, ja mat aspon jedno dietatko co zato dam :slight_smile:
28. feb 2013 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@stanka810
no je to sice uz slecna...ale ano...som preto asi pokojnejsia...a netlacim na druhe dietatko...i ked velmi tuzim.... :wink:
28. feb 2013 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe ja uz dve asi nestihnem :grinning: ked bude jedno budem rada :slight_smile: aj ked ktovie...
28. feb 2013 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanka810
presne, a mozno budu naraz :slight_smile:...inak stalo sa ti, ze by ta boleli prsia este asi 3 dni pred ovu a stale to pretrvava?...u mna vzdy len pred menzesom...ale teraz bolia ako svina...
28. feb 2013 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ja by som sa chcela opýtať na prax v jednotlivých centrach - robia vám pred samotným IUI ultrazvuk? Myslím tesne pred zákrokom, či skontroluju oocyty? dík
28. feb 2013 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe mna bolievaju prsia vazne len obcas a to len pred menzesom....pred ovulkou a pocas nej ma boli len v podbrusku....a ty si teraz ako na tom s IUI? cakas na vysledok ci pojdes?
28. feb 2013 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, teraz som volala pre vysledky: negativne. takze mozem vysadit Utroš, pockat si na menzes a stimulkovat dalej :cry: :cry: Je mi smutno. Ta nadej tam este bola!
28. feb 2013 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monosana To je mi moc líto.... :frowning2:
28. feb 2013 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janinafox Aj mne, moja, je mi smutno, ale treba ist dalej a bojovat. Inac to nepojde :cry:
28. feb 2013 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monosana já vím jak je ti, také dnes nemám vůbec dobré zprávy od dr., ale jak říkáš - musíme jít dál a bojovat
28. feb 2013 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monosana :frowning2: :frowning2: :frowning2: ach boze to mi je smutno
28. feb 2013 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@boobaa teda, tak to ti pes zachránil život, oni hodně vytuší..
@monosana ach jo, zase to nevyšlo.. kdy se ta smůla už prolomí..

holky, koukala jsem do tabulky, jak plodný byl loňský březen, tak třeba zase bude!!
28. feb 2013 o 14:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maximka33 Jojo, presne, aj ja sa sustredujem na jar. a uz sa tesim na slniecko. podla mna to uz pojde :slight_smile:
28. feb 2013 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@stanka810
no ja som mala mat tento mesiac 4 pokus, ale som si povedala, ze teraz nechcem...ze chcem mat chvilku pauzu, tak som to odlozila :slight_smile:....ved mam cas a chcem si teraz uzit lyzovacky :slight_smile:
@monosana
jaj, moja zlata, je mi to velmi luto....a smutna som s tebou...:(...ale raz to urcite vyjde....
28. feb 2013 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe a kam chodis do centra? to si povedala doktorovi, ze chces pauzu? vsak to by malo byt na nas, to je jasne :slight_smile:
28. feb 2013 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanka810
ja chodim do GF....no on mi napisal dva cykly po sebe...ten prvy nevysiel a ten druhy som si dobrovolne urobila pauzu a nepytala sa :slight_smile:...proste som to tak citila....takze ako pises, je to na mne... :slight_smile:...a ja som si chcela teraz uzit...i ked nieco mi v podvedomi hovori, ze ja otehotniem aj tak prirodzene :slight_smile:
28. feb 2013 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe dakujem za sutic moja zlata! Ano, rozhodla som sa ze v marci sa to podari. Vsak uz pride jar :slight_smile:
28. feb 2013 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusipe aj ja chodim do gynfivu a tiez mi dal dr. dva po sebe, tak to vyskusam a pauzu dam potom :slight_smile:
28. feb 2013 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok