• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
a kto mi poslal srdiecko??? jeeeeej, to mne nikto neposlal este :grinning: nie nahodou niekto odtialto?
28. feb 2013 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maximka33 moju psovi sa nepacilo ze som divna, inak som sa spravala a to jej nedalo pokoj a nadavala mi :slight_smile: jasneee splodime babatko na jar :slight_smile:
28. feb 2013 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lusipe dakujem!si zlata! Ak toto nevyjde pri tretom pokuse to s tym utrosom tak urobim.ved sama dr.mi vravela,ze IUI planuju cca 1-2 dni pred predpokladanou ovu.preto aj to treba este poistit nasledujuce dni...
28. feb 2013 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@boobaa si fakt silna zena.a drzim ti palce a velmi prajem nech sa uz dockas!
28. feb 2013 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@donatela dakujem ti moc. Bodaj by si mala pravdu! :slight_smile:
28. feb 2013 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monosana skoda:( vyjde dalsi pokus!
28. feb 2013 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tak uz mame termin na 2.IUI 3.3., takze ma mozes pridat do nasej motivacnej tabulky @sandra077
28. feb 2013 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Dnes som bola na to vysetrenie SIS - vobec to nebolelo, uplne pohoda, len som trosku zakrvacala potom, ale vazne nic strasne.

Folik mam 17mm, takze zajtra v noci picham Pregnyl a v nedelu ideme na 2.IUI, normalne sa tesim :slight_smile:

@monosana ...ja viem :frowning2:
28. feb 2013 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mauerka juu, gratuluju ke krásnému folíku :slight_smile: a já normálně závidím :wink: tak ať to vyjde, dej si pak v neděli hezky relax..
28. feb 2013 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta hmmm, vajec mam podla doki "na rozdavanie" aj pekne dozreju...len keby spermose neboli take lenive :frowning2: a dakujem, raz to vyjde :slight_smile:
28. feb 2013 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucijeta LUci, a co ty, už čekáš ms? a hned budou hormony?
28. feb 2013 o 18:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monosana aleeeeeeeeeeeee, prečo????? je mi to ľúto. ale ako si povedala, jar to istí :wink: my teraz práve prerábame trošku a môj švagor mi povedal, že nech nestresujem, že sa to nepodarilo, že sa mám najskôr "zahniezdiť", že veď "vajíčka" sa liahnu až na jar. tak možno to naozaj má prísť, až neskôr. prerobíme, zabývame sa a potom príde bábo :slight_smile:
28. feb 2013 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@boobaa uf, ty máš teda naozaj toho veľa za sebou, ale je super, že si si uvedomila, že tu máš svoje miesto. určite sa dočkáš, my všetky sa dočkáme. :slight_smile:
28. feb 2013 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dievčatá, prosím vás, kedy ste dostali menzes po vysadení utrogestanu? ja som mala v utorok ráno posledný a ešte stále nič :unamused:
28. feb 2013 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarah00 no,je mi smutno :cry: Ale presne takto na to myslim aj ja, ze na jar sa liehnu vajicka a vsetko sa prebudza k zivotu, tak sa nam to uz konecne musi podarit :sweat_smile: Aj ja sa budem zaoberat vyberom spotrebicov do domceka (aj my staviame), a stretavat sa s kamaratkami. Slnecne luce nam prinesu vacsi optimizmus, tak snad to uz vyjde :rolling_eyes:
28. feb 2013 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maximka33 jj, dnes vysazuju utroš takže mrcha je za rohem, to zas bude zážitek :pensive: a 5-7DC mám vzít clostil a 13.3. jdu na kontrloní UTZ, budu se modlit aspoň za jednoho pořádného folíka :sweat_smile: no a doma nastala diskuze, že bysme to ještě zkusili "sami" když jsme po té lapárce a na IUI šli kdyžtak až v dubnu, tak uvidíme.. no a na 20.5. jsme objednaní do Prahy na imunologii.. takže tak u nás.. a jak se těhulí? :slight_smile:
28. feb 2013 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta a vlastně proč ne, proč to teď nezkusit přirozeně. u mně je fajn, jen mě to trochu zmáhá. nechápu, že jsem u Martínka chodila do práce :slight_smile:)) ráno se ani nemůžu probudit. a bolí mě kostrč. ale nic vážného. až budeš v Praze, tak dej vědět :slight_smile:)) to jsem nevěděla, že i teď bereš utrogestan, na co přesně?
28. feb 2013 o 20:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maximka33 furt musím něco brát, ms mi sama nechodí tak musím od 16DC něco tlačit jinak bych musela furt chodit na vyvolávačky :unamused: já bych taky hned zůstala doma až se zadaří..
28. feb 2013 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta aha tak to máš asi na podporu žlutého tělíska. no já se ho zbavila až po třech měsících :slight_smile: a na ten utz teda pojedeš?
28. feb 2013 o 21:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maximka33 asi jo :slight_smile: prostě mi doplňuje progesteron, který normálně ženská produkuje po ovulce, ale tu já nemívám
jasné, clostil budu brát a při něm musíš být sledovaná a hlavně potřebuju i pregnyl, jinak to nemá význam :unamused:
28. feb 2013 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monosana neboj....zvladneme to spolu.... do uspesnych //
28. feb 2013 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sarah00
@monosana babulky aj my staviame a zrovna sme v stadiu vyberu spotrebicov :grinning: na jar sa stahujeme a asi nam to je sudene vazne az do noveho hniezdocka :slight_smile: nebojte vyjde nam to :wink:
28. feb 2013 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janka13ke ahoj. ako si na tom s menzesom? už si dostala? ja stále nič :unamused:
28. feb 2013 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby. tak sa vam sem pridavam ak mozem .....
zistili mi velmi nizke AMH=0,14. v utorok 5.3. idem na prefuk a na kontrolu ci prebieha ovulacia ( z krvi a podla velkosti folikulov ). ak bude prebiehat tak asi vo stvrtok ( podla velkosti folikulov ) ideme na nase prvy a aj posledne IUI. ak nebude uspesne, rovno ideme na IVF.
1. mar 2013 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanka810 to je krásne, moja. Zavidim. My sa budeme stahovat asi az na zimu, alebo koncom jesene. Takze neviem no :cry: Dovtedy sa nam nebude darit?
1. mar 2013 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lagunasa Registrujem ta aj v teme BT - podla grafov ovulujes? alebo ako to je?
1. mar 2013 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lagunasa ajjoooj. Ja som uz citala tvoj prispevok v skupine Grafy BT a je mi to strasne luto,ze ti vysli taketo vysledky :frowning2: Chodis tiez do gyn Fiv? IUI nebude nic strasne. Ale podla mna vacsiu sancu bude mat IVF. Ja som teraz po prvom IUI a vcera mi potvrdili negativny vysledok. Takze aj ja idem od znova a este raz a este neviem kolkokrát :cry: Nehovorim, ze je to jendoduche, ale urcite treba bojovat a ist dalej. Straaasne moc moc ti budem drzat palceky! Urcite sa zadari, super ze si to zacala riesit :wink:
1. mar 2013 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mauerka no podla grafov to aj na ovu vyzera, ale velakrat mam dost nizke poovu teploty oproti predovu teplotam ..... ale ovu testy mi nikdy neukazali pozitivny test, vzdy bola ciarka slabsia aj ked som testovala 2x denne. takze je to take ..... uvidim v utorok a ked to bude vyzerat na ovu tak mam uz recept na pregnyl ktory si pichnem ked povedia a potom sup na IUI.
@monosana hej hej, aj ja ta tam registrujem. :slight_smile: no je to total na figu ale tak co uz. preto mi aj dr. navrhla ze IUI skusime len raz a ked nic tak rovno IVF. hej, chodime do Gyn-fiv.
1. mar 2013 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lagunasa a ku komu chodis? Noo, podla mna sa nic neboj, IVF sa iste podari. A mozno ani nebues musiet na IVF ist :grinning:
1. mar 2013 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no obávám se, že to opět nevyšlo :( Stavy mám přesně jako těsně před MS, tak uvidíme. Dneska to je 11 DPO, tak v pondělí je tu buď mrcha a nebo zkusím testnout.
Chci se ještě zeptat, jak velký máte folík, když jdete na IUI? Já to mám bez jakékoli stimulace, tak jsem chtěla jenom vědět jaká velikost je normál.
1. mar 2013 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok