• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@mauerka ja som po SIS mala vytok len ten jeden den...potom uz nic...len bolesti v podbrusku asi 3 dni a zaludok ma bolel
2. mar 2013 o 20:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@damilinka :slight_smile: aha tak ako citam tak ty si uz bola na laparke... :slight_smile:zavidim ti uprimne :slight_smile: nerada idem na IUI ked uz tak dlho nemozem otehotniet a to nevravim o tom ze pred 10r som otehotnela nechcenne hned a teraz nic a vysetrenia mam v poriadku....a tebe sa nedari ani po laparoskopii?
2. mar 2013 o 20:19  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sarah00 minuly mesiac som dostala s omeskoanim az na osmy den po odbere krvi na hcg. Dnes som zatial stvrty. CAKAM :slight_smile: Ty ako?
2. mar 2013 o 21:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sme v tejto diskusii na strane 1978 :slight_smile: Je to rok mojho narodenia. 13.3. o 13,00. 2013 budem mat 35. Zeby dobre znamenie?
2. mar 2013 o 21:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@janka13ke ja som v utorok teda vysadila utroš a v piatok ráno prišla mrcha, ale nenormálne bolestivá :unamused: , od utorka zasa začínam s clostilom :slight_smile: . tak snáď bude pre teba tá 13 šťastná :slight_smile: veľmi ti to želám, aj všetkým babenkám, ktoré stále na svoje bábätka čakajú :slight_smile:
3. mar 2013 o 08:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@silviska999 nedaří :( mám po laparoskopii, kde mi zjistili endometriozu no a mám hraniční hodnotu hormonu FSH, takže už moc času ani nemám. Doktor chtěl jít po těchto výsledcích hned do IVF, ale my jsme teď podruhé zkusili IUI a začala jsem chodit na TČM (čínská medicína), dám tomu ještě půl roku no a když tak potom nás IVF nemine.
3. mar 2013 o 08:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@damilinka preco si nechcela ist na IVF?Ja ked som isla po prvy krat za dr tak stym ae chcem ist na IVF este som netusila ze by mi mohla stacit laparoskopia a teraz ked to uz viem tak IVF je to posledne co by som chcela absolvovat...ja stale verim tomu ze mam ist na laparku a bude vsetko ok a coskoro po nej budem tehotna :slight_smile:
3. mar 2013 o 10:14  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nechci jít hned do IVF a cpát se hormonama. Chci zkusit všechny možné varianty než do toho půjdem. IUI mi teď doktor dělá bez stimulace (né že bych jí nechtěla, ale ovuluju normálně tak je nenasadil). No a než dát peníze do IVF tak je teď zkouším dát do čínské medicíny, začala jsem chodit na akupunkturu, mám to na doporučení od paní, která taky nemohla otěhotnět, byla 2x na IVF, měsíc v lázních a nic. Začala chodit na čínskou medicínu a byla do půl roku těhotná přirozeně. Tak chci zkusit ještě tohle a když tak na nás IVF bude čekat :slight_smile:
3. mar 2013 o 10:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@damilinka ja mam ist koncom marca na prve IUI a ked mi doktor vravel o tom tak spomenul niake tabletky,tak jedine hormony,ale ja tiez nechcem,lebo ovulaciu mavam normalne.ja si myslim ze ak by to malo viystktak to vide aj bez hormonov :slight_smile: povedal ae tie lieky stoja par eur ale nefiem ake tym myslel :(
3. mar 2013 o 10:37  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@silviska999 většina bab tady taky stimuluje na IUI, tak nevím, možná to šanci zvýší :slight_smile:
3. mar 2013 o 10:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sandra077 Ahojky, můžeš mě odstranit z tabulky, opět to nevyšlo :(
3. mar 2013 o 10:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@damilinka no ved uvidim co mi povie k tomu dr...ja mam stale pocit ako by to uz trvalo vacsnost co chodim k dr...a to tam chodim od konca januara...
3. mar 2013 o 10:56  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@silviska999 jestli se můžu zepata, kolik ti je? Už to zkoušíte pěkně dlouho :(
3. mar 2013 o 11:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mam 28rokov prvy krat tehotna v 18 tich :( a ty? ;)
3. mar 2013 o 11:18  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@damilinka Mam 28rokov prvy krat tehotna v 18tich :( a ty?;)
3. mar 2013 o 11:20  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@damilinka do 27 som tomu nevenovala pozornost...vedela som ze nieco neni v poriadku,ale netuzila som po babatku tak ako teraz a vravela sommsi ze ked to bude mat prist tak to bude no a teraz ked chcem uz uvazujem inak...
3. mar 2013 o 11:23  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mi je 31, brala jsem hodně dlouho antikoncepci no a je už to asi 2,5-3 roky co zkoušíme :( Manžel má spermio dobrý, ale u mě to je horší.
3. mar 2013 o 11:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
A to 9r nechraneny styk :( nie stym istym partnerom samozrejme...tak ze ja viem ze chyba je vo mne tak tiez :(
3. mar 2013 o 11:43  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@damilinka ja som antikoncepciu nikdy neuzivala...
3. mar 2013 o 11:52  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@silviska999 no já být tebou tak bych chtěla od doktora všechny možné vyšetření vč. laparky, aby se přišlo případně na to, kde je problém, aby jsi neztrácela čas zbytečným IUI. I když, vše je možné a může ti zrovna IUI vyjít :slight_smile:
3. mar 2013 o 12:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@damilinka ahoj, chci ti jen říct, že ta čínská medicína má asi fakt něco do sebe :dizzy_face: jinak si nedokážu vysvětlit, že ve zprávě z nemocnice kde jsem byla 13.2. na laparoskopii píšou, že vlevo je zřetelné žluté tělísko(které vzniká po ovulaci) mám z toho vánoce.. zřejmě moje první ovulka bez stimulace :sweat_smile: sice zrovna v měsíci kdy mi to bylo k prdu, ale pokud to tak bude dál tak bouchnu šáňo :grinning: musím si objednat další balení tabletek..
3. mar 2013 o 13:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@damilinka no ved o to mi ide...ked mi navrhol iui tak som mu povedala ze radsej by som isla na laparku a potom skusala,no on mi odpovedal ze mam skusit a ze ak nic tak potom...ze ma nechce hned zbytodne operovat...tak skusim a potom uvidime co bude,ale ja som presvedcena ze s toho iui nic nebude...ale tak ako si napisala ze by tomohlo zrovna vyst...to by musela byt pekna nahoda :slight_smile:
3. mar 2013 o 13:57  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@lucijeta můžu se tě zeptat jaké tabletky bereš?
3. mar 2013 o 14:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@damilinka a nevies nahodou ako sa uzivaju tie lieky pred iui?od akeho dna sa zacinaju uzivat?dakujem ;)
3. mar 2013 o 14:05  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@silviska999 já ne, ale určitě ti tu někdo poradí. Jelikož jsem to měla bez stimulace, tak s tím nemám zkušenost :(
3. mar 2013 o 14:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@damilinka tak skusim :slight_smile: vdaka a fela stastia :slight_smile:
3. mar 2013 o 14:10  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@silviska999 tobě taky, budu ti držet palečky :slight_smile:
3. mar 2013 o 14:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@damilinka mně MUDr.Hoffmann http://www.patentnimedicina.cz/cz/index.php doporučil Závěje plné naděle a Zvelebení Rumělkového pole :slight_smile:
3. mar 2013 o 15:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lucijeta a chodíš i na akupunturu? Mě doporučila ZEĎ DEVÍTI DRAKŮ a VOLNOST SVOBODNÉHO POUTNÍKA.
3. mar 2013 o 18:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@damilinka nechodím, kdysi jsem chodila kvůli jinému problému a nepomohla.. ale ty jejich léky asi mají něco do sebe :wink:
3. mar 2013 o 19:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok