• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
dobré ráno :wink: noční nic moc,ale donutím se jít do fitka,ale jen proto, že nejdu sama... :rolling_eyes:
4. mar 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko babule :slight_smile: ako sa mame?? ruda, po nocni, bleeeeeeee , by se mi nechtelo, ale Ty si sikula :wink: :dizzy_face:
snecka, dnes Ti veeeeeeeeeeeeeeelmi velmi silno drzkam palceky a velmi si prajem, aby si nam prisla oznamit radostnu spravu :wink: :dizzy_face:
erine: ja so tiez nemala po IUI a ani pre IUI okrem Pregnylu ziadne lieky, takze si z toho nerob tazku hlavu ....
:wink: :dizzy_face: drz sa a napis nam o sebe viac :slight_smile:
a co Vy ostatne???? nejako to tu zanedbavate ...
4. mar 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smilky: ahoj :slight_smile:
4. mar 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky
4. mar 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erin: tak to jsi měla asi IUI bez stimulace :wink:
4. mar 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky...tak ja jsem vcera byla na 3 IUI tak zase 14 dni cekani.Spermii jsme meli 14 milionu tak snad se tam naka zavrta :confused: Jinak vsem ostatnim drzim palecky :dizzy_face:
4. mar 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suza: super, držím palce :wink:
4. mar 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gucci diky...jak jsi ty dlouho po IUI?Vim,ze minule jsme to meli nastejno 3 unora.
4. mar 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no já jdu zítra na UTZ a v sobotu, pokud bude vše ok 3 IUI, poslední
4. mar 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brala jsem Utroš a ten mi prodloužil cyklus
4. mar 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojy Suzi koukám že jsi po další IUI a že jste měli pěkný spermio!!!
Tak držím palečky!!
4. mar 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mam pak jeste jeden pokus v prirozenem cykle a pak jeste dva pokusy a ty uz budu mit se stimulaci.Musis si vzdycky pri stimulaci pichat injekce nebo jsou taky nejake leky na polykani???
4. mar 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gucci :At ti ten UTZ dobre dopadne a mas poradne foliky :wink:
4. mar 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky wrtulko: jj opet v dalsim kole...a cio ty?Jak se mas?
4. mar 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suza: na stimulaci je Clostilbegyt, to jsou talbetky na polykání.....záleží co ti dr. doporučí, jestli tbl nebo injekce
4. mar 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja bych radeji tabletky,ale budu doufat,ze to nebudu potrebovat a zadari se....zdalo se mi,ze mi vyjde 4 IUI a 13 prosince se nam narodi dalsi holcicka :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no prosinec je jediný měsíc, ve kterém bych nechtěla rodit :grinning: , ale s mým štěstím... :grinning:
4. mar 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja uz si radeji nevybiram ja zase nechtela rodit v rijnu....ale uz je mi vse jedno ,holka nebo kluk v prosinci nebo v lednu ..hlavne,aby neco bylo a hlavne zdrave :dizzy_face: za dva roky cekani se uz clovek nejak smiri se vsim.
4. mar 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj to určo, já dycky chtěla rodit únor-květen :grinning: , taky už jsem upustila, ale ten prosinec mi zůstal
4. mar 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeste budes rada,az po tehle IUI najdes // a mozna ti to i na ten zacatek prosince vyjde :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Me by to ted vyslo 23 listopadu...no listopad se mi taky dvakrat nelibi,ale // bych si moc prala.... :dizzy_face: :dizzy_face:
4. mar 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzi: drzim palce, nech si uspesna...inak krasne spermio :wink: a boli vsetky pohyblive???

juj bambule mne je uz tiez uplne jedno kedy budem rodit a tiez ci to bude dievcatko alebo chlapcek, len nech uz nieco je a pokial mozno co najskor... inak mne sa snivalo,ze sa mi narodil syn a mal cierne vlasky :dizzy_face: krasny sen...keby aj skutocnost bola taka :dizzy_face:
4. mar 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu ;Dekuji.Nejspis byli vsechny pohyblive,protoze v te centrifuge je properou a ty nepohyblive vyradi,ale problem je spis,ze meli mozna nektere spatny tvar (morfologii).No uvidime...
4. mar 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéé zuzi, černé vlásky bych brala taky, ale to u nás nehrozí :slight_smile: , leda po dědečkovi :grinning:
4. mar 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snecka, kde si???skusala si rano testik???
4. mar 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Suzi my máme nasazenou kůru na zlepšení spermoušků takže čekáme a čekáme a čekáme..
snad IVF v květnu..
4. mar 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wrtulko: a co je to za kuru, porad i nam at si sve muze vykurirujeme :grinning: :dizzy_face:
4. mar 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo hlásím příchod z fitka.. jdu dát vanu a mňamku a :slight_smile: postel. holky zase se to tady pěkně hemží čekatelkama na // šnečka se pohřešuje? kde jsou ty dobré zprávy!!! suz. já stimulovala injekcemi do břicha docela to štípe,ale vydržím, nevím proč, jsem snad zdravá,ale asi abych šla "naproti" spermijkám a měli větší šanci se strefit do velkých folíků :grinning: můj muž má špatný orientační smysl a děcka/teda jeho polovina/ to má po něm :grinning: pááááá
4. mar 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ruda :grinning:
4. mar 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kukuč, :grinning:
Zuzu, Ruda nerobila som testík, vydržala som, ale teraz je to hrozné kým zavolajú :frowning2: , ale výsledok viem, určite sa to nepodarilo, nič mi nie je, žiadne príznaky, a tak sa už psychicky pripravujem na IVF. :unamused:
4. mar 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok