IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
ruda
4. mar 2009
dobré ráno 😉 noční nic moc,ale donutím se jít do fitka,ale jen proto, že nejdu sama... 8-(
zuzulik
4. mar 2009
Dobre ranko babule 🙂 ako sa mame?? ruda, po nocni, bleeeeeeee , by se mi nechtelo, ale Ty si sikula 😉 x-)
snecka, dnes Ti veeeeeeeeeeeeeeelmi velmi silno drzkam palceky a velmi si prajem, aby si nam prisla oznamit radostnu spravu 😉 x-)
erine: ja so tiez nemala po IUI a ani pre IUI okrem Pregnylu ziadne lieky, takze si z toho nerob tazku hlavu ....
😉 x-) drz sa a napis nam o sebe viac 🙂
a co Vy ostatne???? nejako to tu zanedbavate ...
zuzulik
4. mar 2009
smilky: ahoj 🙂
gucci
4. mar 2009
ahoj holky
gucci
4. mar 2009
erin: tak to jsi měla asi IUI bez stimulace 😉
suzanna
4. mar 2009
ahojky...tak ja jsem vcera byla na 3 IUI tak zase 14 dni cekani.Spermii jsme meli 14 milionu tak snad se tam naka zavrta =-) Jinak vsem ostatnim drzim palecky x-)
gucci
4. mar 2009
suza: super, držím palce 😉
suzanna
4. mar 2009
gucci diky...jak jsi ty dlouho po IUI?Vim,ze minule jsme to meli nastejno 3 unora.
gucci
4. mar 2009
no já jdu zítra na UTZ a v sobotu, pokud bude vše ok 3 IUI, poslední
gucci
4. mar 2009
brala jsem Utroš a ten mi prodloužil cyklus
wrtulka
4. mar 2009
Ahojy Suzi koukám že jsi po další IUI a že jste měli pěkný spermio!!!
Tak držím palečky!!
suzanna
4. mar 2009
Ja mam pak jeste jeden pokus v prirozenem cykle a pak jeste dva pokusy a ty uz budu mit se stimulaci.Musis si vzdycky pri stimulaci pichat injekce nebo jsou taky nejake leky na polykani???
suzanna
4. mar 2009
Gucci :At ti ten UTZ dobre dopadne a mas poradne foliky 😉
suzanna
4. mar 2009
Ahojky wrtulko: jj opet v dalsim kole...a cio ty?Jak se mas?
gucci
4. mar 2009
suza: na stimulaci je Clostilbegyt, to jsou talbetky na polykání.....záleží co ti dr. doporučí, jestli tbl nebo injekce
suzanna
4. mar 2009
Ja bych radeji tabletky,ale budu doufat,ze to nebudu potrebovat a zadari se....zdalo se mi,ze mi vyjde 4 IUI a 13 prosince se nam narodi dalsi holcicka 😃 😃 😃
gucci
4. mar 2009
no prosinec je jediný měsíc, ve kterém bych nechtěla rodit 😃 , ale s mým štěstím... 😃
suzanna
4. mar 2009
no ja uz si radeji nevybiram ja zase nechtela rodit v rijnu....ale uz je mi vse jedno ,holka nebo kluk v prosinci nebo v lednu ..hlavne,aby neco bylo a hlavne zdrave x-) za dva roky cekani se uz clovek nejak smiri se vsim.
gucci
4. mar 2009
jj to určo, já dycky chtěla rodit únor-květen 😃 , taky už jsem upustila, ale ten prosinec mi zůstal
suzanna
4. mar 2009
Jeste budes rada,az po tehle IUI najdes // a mozna ti to i na ten zacatek prosince vyjde 😃 😃 😃
suzanna
4. mar 2009
Me by to ted vyslo 23 listopadu...no listopad se mi taky dvakrat nelibi,ale // bych si moc prala.... x-) x-)
zuzulik
4. mar 2009
suzi: drzim palce, nech si uspesna...inak krasne spermio 😉 a boli vsetky pohyblive???

juj bambule mne je uz tiez uplne jedno kedy budem rodit a tiez ci to bude dievcatko alebo chlapcek, len nech uz nieco je a pokial mozno co najskor... inak mne sa snivalo,ze sa mi narodil syn a mal cierne vlasky x-) krasny sen...keby aj skutocnost bola taka x-)
suzanna
4. mar 2009
zuzu 😉ekuji.Nejspis byli vsechny pohyblive,protoze v te centrifuge je properou a ty nepohyblive vyradi,ale problem je spis,ze meli mozna nektere spatny tvar (morfologii).No uvidime...
gucci
4. mar 2009
jéé zuzi, černé vlásky bych brala taky, ale to u nás nehrozí 🙂 , leda po dědečkovi 😃
zuzulik
4. mar 2009
snecka, kde si???skusala si rano testik???
wrtulka
4. mar 2009
Suzi my máme nasazenou kůru na zlepšení spermoušků takže čekáme a čekáme a čekáme..
snad IVF v květnu..
zuzulik
4. mar 2009
wrtulko: a co je to za kuru, porad i nam at si sve muze vykurirujeme 😃 x-)
ruda
4. mar 2009
halo hlásím příchod z fitka.. jdu dát vanu a mňamku a 🙂 postel. holky zase se to tady pěkně hemží čekatelkama na // šnečka se pohřešuje? kde jsou ty dobré zprávy!!! suz. já stimulovala injekcemi do břicha docela to štípe,ale vydržím, nevím proč, jsem snad zdravá,ale asi abych šla "naproti" spermijkám a měli větší šanci se strefit do velkých folíků 😃 můj muž má špatný orientační smysl a děcka/teda jeho polovina/ to má po něm 😃 pááááá
gucci
4. mar 2009
ruda 😃
snecka
4. mar 2009
Kukuč, 😃
Zuzu, Ruda nerobila som testík, vydržala som, ale teraz je to hrozné kým zavolajú 😞 , ale výsledok viem, určite sa to nepodarilo, nič mi nie je, žiadne príznaky, a tak sa už psychicky pripravujem na IVF. :-|