• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@lusipe lebo rozmyslam ze ked menzes nechodi a nechodi a IUI mi vyjde na velku noc a to budem na chate, tak nepojdem z chaty do gynfivu :grinning: asi to posuniem na april, zalezi kedy dojde menzes.....navyse hned po chate idem na dva koncerty, aspon sa mozem zabavit a dat drinky a neriesit :slight_smile:
12. mar 2013 o 13:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@maximka33 dakujem.ozvem sa:slight_smile:
12. mar 2013 o 13:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maximka33 @stanka810 to ja v pohode vydrzim.naopak tie testy s 1 ciarkou uz radsej nechcem vidiet, radsej nech to mam na beton od lekara:slight_smile:
12. mar 2013 o 13:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@stanka810 ja som dostala MS po 1.IUI na 34den. Ale ja aj normal mam 32-34DC...
To bude tym utrosom. Niekomu moze natiahnut cyklus...
12. mar 2013 o 13:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@donatela lebo ja dostavam skor a preto sa teraz cudujem kde je :grinning: drzim palce dnes!!! daj vediet :slight_smile:
12. mar 2013 o 13:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@stanka810 moja, ja som po neuspesnom IUI tiez mala posunuty menzes. To robi Utrogestan. Nedostala som menzes na 14DPO ale na 16. NIe je to taky rozdiel, ale su baby, ktorým to meska aj tri dni. Utrogestan su trosku zakerne tabeltky :frowning2: Ale teda drzim palce,aby si to cim skor dostala :wink:
12. mar 2013 o 13:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@stanka810
mudro hovoris...aspon si to uzijes a nemusis sa kontrolovat...aj tak je to zbytocne stale mysliet na to, co mozes a co nie :slight_smile:...je to len psychologicke, ale podla mna to nema vobec vplyv na to, ci sa babatko uchyti...a tiez si niekedy myslim, ze ani ten utros k nicomu nepomaha...prave naopak, ze ked sa este po IUI sexikuje, tak aj podla mna moze branit...
12. mar 2013 o 13:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@monosana ja som dnes v podstate 16 DPO a este nedorazil.....a ty kedy ides na krv teraz na 2.IUI?
12. mar 2013 o 13:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lusipe presne aj ja som citala, ze ten utros moze este branit a posobi ako ATK...dame si mesiac pauzu a uzijem si a mozno sa podari prirodzene a ak nie tak 2. IUI dame v aprili...ty kedy pojdes na svoje 4. uz tusim?
12. mar 2013 o 13:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@stanka810
aj ja som mala teraz mesiac pauzu a od stvrtku zacinam stimulovat, tak 21.3. pojdem na kontrolu, ako dozreli vajicka.. a pojdeme na 4IUI...inak som si poslala na vypocet Jonasovi...a vysli tam teda veci, vraj 10.3. je TOP naj den na oplodnenie...a to bol prvy den menzesu, a tak som krvacala, ze by to bolo ako keby kozu podrezali...tak som sa na to vykaslala...uz neviem comu mam verit...
12. mar 2013 o 14:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jane_s ovulační testy si ani nemusíš dělat, oni si pohlídají růst folikulů. obvykle zvou na kontrolu 12. den cyklu a podle toho se vypočítá za pár dní IUI nebo ještě jedna návštěva. většinou se to zvládne na 2-3 návštěvy a ta poslední je s partnerem. u nás jde dřív partner a tak za 2 hodiny žena, potřebují vybrat ty správné spermie a spočítat je.
12. mar 2013 o 14:08  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a @donatela nikde..
12. mar 2013 o 14:09  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maximka33 Děkuji moc jsi hodná, tak nevím proč doktor mě to řekl tak, že si prej mám dělat ovu testy a jakmile bude pozitivní, mám volat a druhý den tam přijedu:grinning: jsem z toho zmatená, co to má zase za metody ty jo:slight_smile:)) já bych si to představovala přesně tak jak píšeš ty kočko:wink:
12. mar 2013 o 14:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jane_s Ahoj, jak píše @maximka33. Pokud má tvůj lékař jiný postup, zavolaj do CAR a domluv se sestrou, jak přesně to u nich probíhá.
12. mar 2013 o 14:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maximka33
ahoj maximka, prosim ta, moze byt po tych gynex kvapkach, ze som prvy den viac krvacala, ze mi az take hrudky isli?
12. mar 2013 o 14:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@trefulka Já jsem tam už napsala mejlika, tak snad mi odpoví, mám na to měsíc to zjistit, dneska jsem kočko objednala testíky ovulační tak to rozjedu od 10DC v dalším cyklu, ach jo, snad to uteče a bude to tady:grinning: to čekání je fakt hroznýýýý:slight_smile: a jak ty se dneska máš beru?
12. mar 2013 o 14:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maximka33 nerozumiem?
12. mar 2013 o 14:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lusipe aj mne sestra ponukala toho Jonasa, ale zatial som ho neskusila....ja som bola prve IUI bez stimulacie len prirodzene, stimulovat budem az druhy cyklus
12. mar 2013 o 14:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jane_s Začala jsem špinit, tak čekám, kdy se MS rozjede... o dva dny dřív - to nám hatí naše plány jet v pondělí do Brna.
12. mar 2013 o 14:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@trefulka Ach jo, to je pešek a co jste chtěli v tom Brně řešit? To by byla první návštěva tam vlastně že? Ach joooo, ty krámy taky vědí kdy mají dorazit, mám z nich fakt dost!
12. mar 2013 o 14:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte kocky! Mam uz vysledky a nie je to pozitivne ani negativne. Hodnota HCG je 9,7 a test je pozitivny az od 10:slight_smile:
V piatok mam prist znovu na krv a uvidi sa, ci to stupne?
Tak ja neviem...? Citim sa ako ked som bola tehu s dcerkou, ale mozno si to len nahovaram?
Stretli ste sa s tymto niekedy alebo mozno uz nejaka maminka odtialto?nemali ste niektora takuto hodnotu HCG?
12. mar 2013 o 14:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@donatela
ahoj moja, jaj, velmi velmi drzim palce aby to rastlo...ja ti v tom neviem poradit, ja som to nezazila...mne hned povedali negativne...ale mozno si otehotnela neskor a nie pri IUI, tak mozno preto je este nizke HCG....a bude este rast...
12. mar 2013 o 14:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@donatela jeeeeej toto je zaujimave, moze byt ze to narastie, moc drzim palce aby tak bolo a uz si raz bola tehulka tak pocity poznas a ked su rovnake ako pri dcerke je to na dobrej ceste :slight_smile: to je krasna nadej, ktora musi vyjst!
12. mar 2013 o 14:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lusipe ja som ani minuly mesiac nemala nulu.hodnota bola 5, ale nestupla:( ale vtedy som zrovna v case uhniezdovania dostala hroznu chripku a teploty. Harbulak vtedy povedal,ze asi tam prebehlo cosi a neujalo sa to...
Ale zasa aj pri dcerke som mala hrozne nizke HCG a stupalo pomaly az ma plasili ze je to asi mimomaternicove a nakoniec mame zdrave dievcatko:slight_smile:
No nic, ostava len cakat a modlit sa! Dakujem za podporu:slight_smile:
12. mar 2013 o 14:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@stanka810 dakujem kiez by to tak bolo!
12. mar 2013 o 14:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@donatela
tak to bude aj teraz tak...pocity neklamu :slight_smile:...urcite budes tehotna...len sa pekne teraz setri, oddychuj, a nech sa babatku u teba paci... :slight_smile:...jaj ako by si ma potesila, aby tu znovu nastala nadej pre vsetky dievcata, lebo negativneho uz bolo dost... :wink:
12. mar 2013 o 14:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jane_s Byli jsme předběžně objednání tak, aby nám mohli udělat veškeré odběry vč. HP, když je pro nás Brno krapet z ruky. A protože jsem to teď 2 měsíce zpátky dostávala přesně po 28 dnech, doufala jsem, že to tak bude i tento měsíc. Zatím to tak nevypadá... Pokud budu zítra 1DC, zkusím nás přeobjednat na pátek - snad nám vyjdou vstříc.
12. mar 2013 o 14:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@stanka810 ahaa, tak este pockaj. mozno ta zajtra prekvapi :wink: Mozu to byt aj 3dni. Je to idnividi :slight_smile:
Ja, moja zlata zajtra idem na sono a asi mi zoberu aj krv teda. Sem tam uz citim vajecniky, ale uvidime zajtra. Pevne verim, ze na vykend uz budem po mojom 2. IUI :slight_smile: A citim, ze teraz to vyjde :slight_smile:
12. mar 2013 o 14:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@lusipe si veeeelmi zlata!
12. mar 2013 o 14:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@donatela ak ti aj pri dcerke stupalo pomaly, bude aj teraz a budes tehulka....verim tomu :slight_smile:
12. mar 2013 o 14:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok