• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
snecka priznaky mit vubec nemusis.... :wink: drzim moooocccc palecky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. mar 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzík dostali jsme nějaké vitamíny, bobule (anabolika) a kapky v centru..
nepamatuju si názvy musela bych zjistit :frowning2:
4. mar 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wrtulka , velmi pekne dakujem za odpoved ...as toho mojho tym Carnitarginom nadopujem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . inak drzim Ti palceky, citala som o Tebe :wink:
4. mar 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sneckaaa, hlavu horeee... vydrz este par hodin a dozvies sa 100% vysledok a zatial si nic nenamyslaj a nedomyslaj...
inak ani ja nemam ziadne priznaky :angry: a tiez ak sa to teraz nepodarilo, tak ideme do IVF
4. mar 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzik moc děkuju..
citala jsi a copak? :wink:
taky držím palečky :wink:
4. mar 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to vase snazeni :wink: , preji hodne uspechuuuuuuuuuuu a konecne snesticko :dizzy_face:
4. mar 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, chcem sa spytat. Ja som minuly tyzden vo stvrtok bola na IUI a teraz si davam utrogestan. Niekedy ale mam taky biely vytok, pretecie mi az cez gatky a je taky lepkavy. Mavate to aj vy?
4. mar 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snecka a strasne drzim palce, budem kukat co napises
4. mar 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzik fakt moc děkuju :wink:
tobě taky..no a snad! v květnu? kdo ví..
4. mar 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wrtulka : :wink: :dizzy_face:
sneckaaaaaaaaaaaaaaaaa, kde si??? mas uz info???
4. mar 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzu ešte nič neviem, voľáko ma bolí srdce neviem či nejdem dostať nejaký infarkt :confounded: :pensive:
4. mar 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snecka, klud,mysli pozitivne ....urob si cajik, daj nohy na stol, oddychuj!!! no a ak to nahodou nevyslo, tak musime verit, ze sa to podari na buduce ....hlavne mysliet pozitivne ...do smutneho bruska sa babatku asi velmi nebude chciet :wink: myslim na teba!
4. mar 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snecka, este nic?
4. mar 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže nič, je to negatívne :pensive:, je mi strašne, veď to poznáte
4. mar 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snecka :frowning2: :cry: :pensive: viem ako sa citis, ale teraz to uz nezmenis, takze musis nabrat silu a bojovat!!! snad to dalsie kolo uz bude uspesne!!! ved predsa pri IUI je len cca 15% uspesnost a pri IVF je podstatne vyssia!!!
4. mar 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzu tebe ak to nevyjde, co ti samozrejme nezelam tak pojdes hned na IVF, ja si dam pauzu aspoň 2 mesiace, v máji by som chcela začať.
Strasne ma toto vycerpava, hlavne tieto stresy a cakanie
4. mar 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano snecka, ked mi to nevyjde ( :pensive: :frowning2: a mam tusak, ze nevyjde :rolling_eyes: ) tak ideme hned do IVF... teda hned ?! hned 1DC zavolam do caru ,aby poslali ziadost na schvalenie IVFka poistovnou, 20DC pojdem k doktorke na kontrolu, urobim si predoperacne, nejake odbery a asi v maji IVF... uz mam 32 rokov, trapim sa tym uz dlho, vzdy som si vravlea este pockaj, este mesiac, 1/2 roka ...uz nechcem cakat, nech sa uz nieco deje ...aj ked je to velmi narocne,ale verim, ze to stoji za to!
drz sa snecka, musi sa nam to raz podarit!!!
4. mar 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzu ako dlho sa snažíte, my 2 roky bude v maji, najviac ma hneva to ze ovulaciu mám , folikuly aj tri, manžel perfektný spermiogram a nejde to, z tohto mi je zle. Tak možno sa stretneme v teme IVF v maji. :slight_smile:
4. mar 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme mali 2 roky snazenia v oktobri :wink: , mne doki povedal,ze to tam mam ako v atlase, ziaden problem nevidi, ovulka, foliky, vsteko super ,ale manzel ma horsie spermio - lenive spermijky :unamused: ...to vies, ze aj mne je z toho smutno....ale co s tym narobime...musime byt trpezlive a verit ,ze sa nam zadari :wink: a raz budeme maminy :wink:
4. mar 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snecka, je ti to děsně moc moc líto, tak víš na čem jsi a pevné nervy do dalších startů plně chápu , že si chceč odpočinout... já už ale tak jako Zuzka čekat nehodlám a pokud vše půjde, chci řešit vše tak rychle jak to jde, už to budou v září 3 dlouhé roky a čekájm děsně nerada..věřila jsem, že ti to klapne, když jste oba v pohodě...nechápu, co pak máme čekat my s pomalýma háďatama... Zuzi, jaký máte pohyb? my jen 10% :frowning2: no nechám se podat. Asi budu kupovat staronové autíčko, tak aby mělo kufr pro kočárek..tak to musí klapnout...a taky bych ty penízky raději měla na výbavičku a ne je nechat v CAR a ještě bez výsledku...sakra to je tak nespravedlivé..jlavně že na feťáky a kuřáky a alkoholiky se pořád bere ohled a léčba se jim platí...no...škoda mluvit... snečka hlavu vzhůru pokud to jde , musíme myslet pozitivně a dopředu, zlé časy nechat v nedohlednu za sebou...to půjde, uvidíš, pak už bude jen ten uzlík štěstí...drž se a Zuzi vy taky jo a Majaa Utroš beru aky,ale tak silný výtok nemám, raději si zajdi, aby jsi neměla zánět..
4. mar 2009 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasně, je Ti to líto,ale já chtěla napsat, je MI to líto.. :frowning2:
4. mar 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak já bych chtěla začít 200stránku....jo :sunglasses:
4. mar 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nějak mi to nevyšlo, tak co bych vám holky moje zlaté ještě napsala... myslím na vás skoro pořád, jsem úplný závislaák na koníkovi a věřím, OPRAVDU věřím, že budeme všechny šťastné maminy
Wrtulka, tebe už jsem někde v diskuzi viděla...čtu taky hodně jiných...nevím, jestli mi to spíše neškodí, je tolik smutných příběhů,ale pak mě něčí úspěch postaví na nohy a... jedeme dál..tak to musí být,jsme tady pro sebe a musíme se podržet...
4. mar 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sakra....já chcu tu dvoustovkuůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů, a budu tady tak dlouho, dokud si ji nevybojuju........
4. mar 2009 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ne...chápete to..i ten PC se proti mě spiknul a neotočí a neotočí,ale protože neví, že mám výdrž a v čekání jsem profík,jako my všechny...tak se nenechám rozházet... klidně si to přeskočte a nečtite... já prostě dosáhnu svého cíle a basta fidli...admin mě pak asi zruší,ale co, mě je to fuk... a nevzdám to a nevzdám, budu plavat pomalu třeba jako ty naše spermijky,ale já to vajco najdu.... :angry:
4. mar 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a že by jste mi taky některá pomohli...ne, jsem tady úplně sama samička ,ale za trest čtete ty blafy...chudák šnečka smutní a já bojuju s dvoustou stránkou...ale šnečka, bojuju s časem, za nás všechny, chci jen ukázat, že co si mi holky umaneme, to prostě vyjde...a basta fidli..už by to mohlo být ne?
4. mar 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže ne a já ztrácím nervy, jako vždy, to je jasné..skončíme v blázinci nebo v porodnici,,,já jsem blíž teda té cvokárně...ale ještě to nevzdávám
4. mar 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok