• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@mimi_2 ahoj já se cejítím dobře ospale ale to tím jak si dávám jen kávu bez kofejnu.... držím moc palečky já mám pak volat na ultrazvuk bud že to klaplo a nebo na další pokus :slight_smile:
@kockacz no dostat to mám normálně po 28 dnech ne??? když to bude mít zpoždění tak si udělám test :slight_smile: mě taky dělali 13 den..... držím palečky at se zadaří......
16. mar 2013 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ixike ahoj já byla na IUI dem po tobě 6.3 nemyslíš že je na testování brzo????
16. mar 2013 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kolik dní před IUI máte sex. abstinenci, kvůli odběru sperimií? V pondělí jdu na IUI a bojím se, aby už nebylo pozdě a nebyl folík prasklý a nepromeškali jsme ovulaci. Manžel má v průměru 20 mil/ml, takže jakš takš
16. mar 2013 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@damilinka Dnes este cim skor :slight_smile: po polnoci uz radsej nie
16. mar 2013 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mauerka takže myslíš, že když to večer pojistíme, že to nebude problém a nebude v pondělí ráno špatné spermio?
16. mar 2013 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@damilinka Prirodzene otehotnieme najpravdepodobnejsie ak je styk 2 dni pred ovu. a spermosom bude stacit ten den a pol urcite.
16. mar 2013 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@japro nehovorím že nie je skoro, ale ako vidíš kockacz robila prvý test už včera, teda 10.deň po IUI, zvedavosť niekedy vyhráva :frowning2:, rozhodujúce bude aj tak to čo nám ukáže krv v utorok
16. mar 2013 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@damilinka u nás říkají dodržet 3 dny abstinence, ale to už nešlo, tak byli před IUI jen 2 :sweat_smile: nečekala jsem totiž, že to půjde tak rychle a objednají mě hned na 14DC
16. mar 2013 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucijeta a spermiogram byl v poho? Já se to bojím risknout, jelikož pak by jsme měli abstinenci jen 1,5 dne před.
16. mar 2013 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@damilinka prej jo, zavedli mi 90mil. Já jdu právě v pondělí na folikulometrii a pokud by to zas vyšlo, že hned ve středu by bylo IUI tak už taky nesmíme :sweat_smile: ať splníme ty 3 dny
je to na tobě, ale já osobně bych to neriskovala, fakt jde o to ať ti jich tam můžou zavést co nejvíc, jinak by to ani nemělo moc smysl..
16. mar 2013 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ixike jj jasně držím moooc palečky...
16. mar 2013 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@japro podobne aj ja tebe
16. mar 2013 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@damilinka :slight_smile: snad jo pokud to neboli ještě nic nikdy nic takového nepodtoupila :wink:
16. mar 2013 o 22:50  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@damilinka ahoj, tak jak jste to nakonec vymysleli? :slight_smile: a už si píchala prechnyl? folík by neměl prasknout dřív než za 36h, takže bych věřila dr. že to načasovali správně
17. mar 2013 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta nakonec jsme dodrželi abstinenci :(. Jinak já budu mít teď už 3 IUI bez stimulace, ovulace mi probíhá normálně, takže mi doktor nedává vůbec nic. Najednu stranu jsem ráda, že do sebe netlačím žádné hormony a na druhou stranu mám pocit, že doktor nemá nějak extra zájem, aby se podařilo. Tlačí nás spíše do IVF, jenže já chci první zkusit více pokusů IUI a když by to nevyšlo tak až jako poslední možnost IVF. Ještě do toho chodím na čínskou medicínu (akupunktura, bylinky)
17. mar 2013 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@damilinka aha, tak to máš fajn, že se nemusíš ničím cpát, ale pokud je problém ve spermiu a chce vás poslat na IVF tak na tu akupunkturu pošli spíš muže :stuck_out_tongue_closed_eyes: vitámíny bere? nám to v pohyblivosti pomohlo o 6% za 2 měsíce užívání což znamenalo 16mil. bojovníčků k dobru :slight_smile:
17. mar 2013 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta no manžel měl zatím vždycky 20 mil/ml, doktor mi vždycky řekl, že má spermio v normě.
17. mar 2013 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@japro napadlo me, ze kdyz mi ovulaci urychlili, jestli se tim nezkrati i cyklus a nemela bych MS dostat teda driv :sweat_smile: ale mozna je to blbost :zipper_mouth:
17. mar 2013 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@damilinka to jsem zrovna četla článek o tom včera, že do roku 2010 byla norma od 40mil/ml a snížili to na 15mil/ml, tím že se to množství u mužů dobou snižuje.. http://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/296091-u-poloviny-neplodnych-paru-je-problem-na-strane-muzu.html
a řekl ti i procenta progresivních? nám to pomohlo v tom, jinak počet máme asi nadprůměrný podle toho co čtu, ale jde o to kolik z nich je akčních že :sweat_smile:
17. mar 2013 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kockacz jestli můžu taky odpovědět.. co jsem četla tak ms chodí 10-14 dní od ovu, ale pokud bereš nějaký lék, utrogestan nebo apod. tak by ms měla dorazit až po vysazení
17. mar 2013 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucijeta jj, taky jsem ten článek četla :slight_smile: Teď nevím, nemám u sebe papíry, ale doktor říkal, že celkově je spermio v normě. V pondělí se ho zeptám :slight_smile:
17. mar 2013 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@monosana bola som v piatok na folikolometrii, folikuly su male, tak idem v pondelok. No manzelovi sa pelozila sluzobka kvoli pocasiu, ide do BA az v pondelok :slight_smile: Tak sa to komplikuje, no uvidime.... Ao, marec je moj - mesiac narodenia...milujem marec :slight_smile:
17. mar 2013 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarah00 ano, rovno na druhe a mozno hned na tretie, ked manzel bude v KE a ked vyjde ovul na utorok, tak uvidime zajtra rano na folikulometrii
17. mar 2013 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka13ke joooj, moja, no tak ti budem straaasne moc moc drzat palceky, aby ti tie folíky pekne rástli. Nebrala si Clostil? NEchali to na náhodu? Vyjde tooo, musiiiiii!!!!!
Ja som dnes 3 den po IUI. A som jak nafetovaná z Utrogestanu. Stale by som len spala, uz neviem co so sebou. Den po IUI sme to este poistili, este aj dnes to chcem dat poistit, takze uvidime, ako na tom budeme tentokrát. Ale som straaasne unavenaaa :frowning2:
Drzim moc moc moc palcekyyyyyyy!!!!!Aj na noháách":slight_smile:
17. mar 2013 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka13ke jasné, ja som tiež rozhodnutá ísť ešte aspoň 2x na IUI, ak by toto nevyšlo, ale uvidím čo nám povie doktor, lebo tentokrát bol ten spermiogram hrozný :unamused:
@monosana a ty si utroš vkladáš či zapíjaš? mňa minule stále pichalo v bruchu a bolelo ma a teraz nič. som si vtedy myslela, že to z toho utrogestanu, ale tentokrát mi nič nie je, tak netuším čo to malo byť
17. mar 2013 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, mám dotaz... po IUI se taky utrogestan??
17. mar 2013 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mavo ahoj no jak kdo..... já ho u nedostala...... měla sem ho jen po IVF
17. mar 2013 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, som po IUI, dnes je 18 po a beriem utroš, mám totiž hnedý výtok miesto ms (31DC). Mate niekto skusenosť?
:unamused:
17. mar 2013 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tajas1 a testovala jsi?
17. mar 2013 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, este v stredu(na 14 deň) - jedna čiarka :frowning2: a v piatok som bola aj na krv, aby sme mohli začať nové kolo na 2.IUI, ale výsledok bude v stredu...
17. mar 2013 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok