• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@sarah00 presne aj ja som bola takto. Po prvom IUI som z toho mala bolesti, bolelo ma podbrusko a bola som ospala. No, ospala aj teraz som, maximalne :slight_smile: ale podbrusko uz necitim. Asi sme si na to zvykli :wink:
Ja si ho vkladam zo spodu, nechcem zatazovat zaludok a pecen. Ale je to neprijemne no....
17. mar 2013 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kockacz ano, este v stredu(na 14 deň) - jedna čiarka a v piatok som bola aj na krv, aby sme mohli začať nové kolo na 2.IUI, ale výsledok bude v stredu...
17. mar 2013 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@japro Tak daj potom vedieť a kedy budeš mať výsledok?
17. mar 2013 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi_2 jj napíšu neboj se nic.....
18. mar 2013 o 06:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj tak dnes sem 12 den po IUI a 25DC a mám takovej pocit bolení břicha jak když už to asi brzo dostanu :frowning2: ale na závěry je ještě brzo :wink:
18. mar 2013 o 06:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@donatela
moja,je mi to velmi luto.... :(...ale urcite to raz vyjde....a nechces zacat cvicit tu mojzisku, vraj ona posilnuje dolne svalstvo v panve aby sa plod udrzal....
18. mar 2013 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak 3 IUI dneska za mnou. Tak uvidíme. Zítra jdu na kontrolní ultrazvuk, jestli folík prasknul.
18. mar 2013 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@damilinka
super, drzim palce...toto u nas v BA nerobia, ze kontrolny ultrazvuk...skoda...clovek by aspon vedel...
18. mar 2013 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chcem sa spýtať tých, čo chodia do BA do niektorého z centier. Výsledky spermiogramu povedia iba osobne? Cez telefón nie? Ak osobne tak len manželovi?
18. mar 2013 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe já to mám bez jakékoli stimulace, nepíchám si ani nic na vyvolání ovulace, tak možná proto.
18. mar 2013 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Minulý týden jsem si v prsu nahmatala bulku, myslela jsem, že to je nějaká zduřelá žláza, jelikož mi to přišlo nějaké větší. Dneska jsem byla na mamologii na sonu, no a v pátek musím na biopsii, jelikož se jim to úplně nezdá. Supr, ještě něco............. :( Nejen, že se nám nedaří mimi, ale teď ještě tohle :(
18. mar 2013 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, dnes som bola prvy raz na IUI, dr. mi povedal, ze dnes kludovy rezim, bola som ale s kamoskou na prechadzke cca hodinovej, nic namahave, pomalicky. Myslite ze by to mohlo vadit? Mozno blba otazka, ale co ja viem .... Som to akosi nedomyslela s tou prechadzkou ....
18. mar 2013 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@damilinka tak to teda nejsou dobré zprávy. doufám,že to není nic vážného!!
@tommy83 já myslím, že nevadí. akorát když máš doma styk, tak je to většinou večer a pak už nikam nechodíš :slight_smile: ale určitě to bude v pohodě.
18. mar 2013 o 17:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monosana bola som dnes a mam 4 vpravo 14 mm a 1 vlavo 14 mm, takze znova mam prist vo stvrtok. Pregnyl mi este nepichali, tak uvidime, co bude....och.....
18. mar 2013 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarah00 manžel berie vitaminy? Moj berie piaty tyzden - Selezin, Macu, vit. E a Celaskon
18. mar 2013 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka13ke co 4 moja? Folíky?:slight_smile: No, ale krááása, ze na obidvoch stranach a take iste mm. Z toho by si mohla mat aj dvojicky, petoze naraz rastu a pri pichnuti Pregnylu ti mozu naraz prasknut, alebo hoci aj po sebe. Ale mas na to dobru sancu :wink: Pregnyl pichaju najskor ked más 17mm alebo väcsie. Za den narastie folík cca 2mm.
Juuuj, moja, moc moc na teba budem mysliet, aby to vyslo. Ale ja to vidím ružovo :grinning:
18. mar 2013 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mmacca kebyze osobne, tak povedia aj manzelke/partnerke. Mne to povedali napr. Ale cez telefon som taketo este neriesila. Podla mna cez tel. nedaju také informacie :unamused:
18. mar 2013 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky tak já dnes 12dc folík napravo 2,49cm, radost mi kazí jen to, že dr. podotkla že nemůže vyloučit, že by to mohla být i cysta. ale stimulovala jsem jen 3 tabletkama clostíku. a i tak mi dala pregnyl a ve středu ráno naše druhé IUI :dizzy_face: tak doufám, že je to vajco jak malované :grinning: i sliznice konečně narostla, o 8,7mm se mi dodnes jen zdálo :sweat_smile:
18. mar 2013 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka13ke ono je to tak, že my sme pred dvoma rokmi boli odporučení rovno na ICSI pretože mal tak hrozný spermio. ale vtedy sme boli obaja v 5 ročníku VŠ a sme si povedali, že to nejdeme riešiť, že najskôr dokončíme školu a tak. ale hneď som ho začala napchávať vitamínmi - selezin, vit.C, vit. E, koenzym Q10, L karnitín a šiel znova na kontrolný spermio asi až po roku a pol. tieto vitamíny jedol poctivo asi 3/4 roka, po selezine mu ale bolo zle, a zostal len pri koenzyme a L carnitíne (to mu vraj spaľovalo tuky :grinning: ) a spermio sa zlepšilo tak, že sme boli v norme, harbulák povedal, že to je tak na dvojku. takže nám odporučil IUI, no a pri prvom super výsledky pri tomto druhom zleeeeee :unamused: ale dnes som zasa nakúpila vitamíny a ideme na to :grinning: a máš krásnu úrodu, super, držíííííííím moc, moc palčeky :astonished:
@lucijeta držííím palce :slight_smile:
@monosana jak sa cítiš? všetko v pohode? ja nič necítim, včera som maľovala izbu zasa ďalšiu, ale len tak light, dávam pozor :grinning:
18. mar 2013 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Dnes som 10 - ty den po IUI. a uz asi 4 den mam zvysenu teplotu. Stretli ste sa stym uz niektora? Som z toho nervozna.
18. mar 2013 o 20:21  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarah00 ahoooj moja! no, ja sa mam tak vselijak :sweat_smile: Dnes som nejaka nafuknuta, zacnu ma ako keby boliet bradavky a citim aj brusko, niekedy su to len vajecniky, niekedy podbrusko. Ale citim sa uplne inac ako po prvej IUI. Tak neviem co z toho bude. Som len 4DPO :frowning2: Rada by som to uz mala za sebou.
Ojjoj, moja, len si davaj pozor, a moc sa nenamahaj. Dobre, aj ja som mala vikendove upratovanie, ale vsetko s mierou:wink: NIc netreba prehanat. Dnes som ale nic nerobila. Aj tak bolo uplne blbe pocasie, tak som bola aj taka malátna (aj z Utorsu).
Kedy ides na krv?
18. mar 2013 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monosana mala by som ísť 29.3. ale to je veľký piatok - sviatok a ešte som nezistila, či tam budú a spravia mi odber. musím tam asi zavolať
18. mar 2013 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarah00 jeeej, aaano? Ja idem 28 :slight_smile: Mozno, ze ti povedia, nech prides vo stvrtok, alebo az 2ho. A aj druhého aprila tam idem, uz na konzultaciu. Som si dala zrezervovat termin pre pripad, ze by sa nam zas nezadarilo :frowning2: Nechcem nic omeskat a zas cakat neviem kolko.
No, ale radsej im zavolaj, ze ako to buda na velky piatok....
A ty ako sa citis? :dizzy_face:
18. mar 2013 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monosana cítim sa dobre. dá sa povedať, že lepšie ako minule. tak uvidím čo to má na svedomí :slight_smile: mne by ten piatok aj vyhovoval keby pracovali, nemusela by som si zasa brať voľno v práci, no veď uvidím, aj tak sa chystám testovať :wink:
18. mar 2013 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm, tak jsem se právě parádně pořezala o ampulku s pregnylem, roztříštila se mi při odlamování vršku, jen doufám, že jsem si do břicha nevpíchla kousek střepu :frowning2: chjoo, snad už to bylo naposledy!!
18. mar 2013 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarah00 no, presne. Aj ja ja mam ine pocity, ako minule. Lepsie to zvladam, minule ma to po IUI viac bolelo. Aj tyzden. Ale teraz....no uvidime. Ano? BUdes testovat? Ja som minule testovala, ale teraz asi neudem. Necham to cele tak. Uz len vydrzat :wink:
19. mar 2013 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Toto moje 2.IUI je ako prekliate :slight_smile: najskor som sa rozhodla, ze si dame tento mesiac pauzu, lebo ideme na chatu...potom priatel nie nie, babo je dolezitejsie, ideme do toho tento mesiac...tak som zacala v nedelu brat clostil a dnes by som mala zacat 3. den stimulacie ale co cert nechcel, priatel je chory, ma ATB a ja som chora tiez....najradsej by som teda tento mesiac vynechala a posunula to....ale co s tym clostilom? mozem ho len tak po dvoch dnoch vysadit? nenarusi mi to hormony? mam doma este stare balenia, cize chybat mi k dalsiemu mesiacu nebude
19. mar 2013 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanka810
ahoj Stanka, podla mna to kludne vysad...nic sa nemoze stat...ale pre istotu im zavolaj do GF a vysvetli...mozno ti lepsie poradia....su ochotni....nema cenu to silit....myslim na teba, vela stastia... :wink:
19. mar 2013 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe idem tam asi zavolat, lebo je toto nase 2.IUI cele dopletene a ked sme chori to nema cenu, ja som sa len bala, ze ked som si uz 2 dni davala clostil, ci mi to zas hormony nejak nedopletie....ja som to vedela, ze mame tento mesiac vynechat, sme nachladli na tom pohrebe cez vikend
19. mar 2013 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe takze som tam volala a vraj to mozem vysadit a nic sa nestane a potom mam normalne pokracovat dalsi mesiac :slight_smile: este ze mam doma stare balenia, lebo teraz beriem clostil 2 krat denne, vtedy mi moj gyno daval raz denne, lebo som mala z clostilu hucanie v uchu
19. mar 2013 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok