• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@stanka810
no super, to sa tesim, ze si to vybavila :wink: ...a boli aj ochotni vsak?...aj ja sa radsej spytam vzdy a potom som kludnejsia....tak teraz pekne oddychuj a mozno sa to podari aj prirodzene :wink:
19. mar 2013 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe bola v pohode ta sestricka, asi aj viem ktora to bola podla hlasu :slight_smile: tak uz som kludna, brala som to dva dni iba, snad to bude ok
19. mar 2013 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta ahoj, pichas si pregnyl sama? uvazujem o tom aj ja, len nechcem nic pokazit
19. mar 2013 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanka810
tak pekne doma lezkaj spolu a uvidis...prajem skore uzdravenie....a obcas mi podrz palceky asi na piatok :wink: dakujeeeeeemmmmm...
19. mar 2013 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak jsem dneska byla na kontrolním ultrazvuku po IUI, jestli folík prasknul. A sviňucha tam je pořád, takže ovulace ještě neproběhla. Jo to je riziko, když je všechno bez stimulace :(
19. mar 2013 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@damilinka
neboj sa, urcite to bude v poriadku...ved spermie ziju aj 48 hodin, tak urcite si tam teraz nazivaju.... :slight_smile:....a pekne este sexikujte....aj dnes aj zajtra :slight_smile:
19. mar 2013 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@damilinka aha, tak proto kontrola folíku na utz, protože jsi bez stimulace, takže jsi nedostala ani injekci na dozrávání vajíček. příští měsíc by to asi bylo dobré zkusit se stimulací, prostě nějaká změna a třeba se tělo líp nastartuje. mně to pomohlo, po dvou clostilech jsem otěhotněla přirozeně.
19. mar 2013 o 11:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe a kedy ides na krv? kolky den? lebo ja som prve IUI mala spontanne a tam mi napisal harbulak na 11. az 13. den a toto druhe co mam stimulovane tak mi dal na 10. az 12. den
19. mar 2013 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maximka33 no už jsem se na to doktora ptala a pokaždé mi řekl, že to není potřeba. Tak nevím. Asi na něj přitlačím :slight_smile:
19. mar 2013 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@stanka810
ja idem zajtra na krv, to bude 11 den....tak som zvedava, co uvidia....staci jedno a kvalitne :slight_smile::slight_smile::slight_smile:
19. mar 2013 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lusipe tak das vediet aka bola uroda :slight_smile: drzim moc palce :slight_smile:
19. mar 2013 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanka810
urcite dam....dakujem velmi pekne :slight_smile:
19. mar 2013 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@monosana 4 na jednej a piaty na druhej,, tak uvidime, co mi povedia vo stvrtok. Lebo asi nemusia rast vsetky rovnako. UVIDIME :slight_smile:
19. mar 2013 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarah00 mam pocit, ze kazdy leakr odporuca asi nieco ine, nie? Ved uvidime, berie tie vitaminy cca 5-6 tyzdnov. Ci sa zlapsia vysledky, ci nie. Po Profertile sa to velmi nezlepsilo. A na to, ze to bolo strasne drahe (200 Eur na 3 mesiace) som velmi sklamana.
No zas na druhej strane neviem, ci sa vobec kvalita spermii zlepsit este da :slight_smile: Vraj sa to neda vzdy.
19. mar 2013 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka13ke tie vitamíny, čo som ja písala obsahuje všetky aj profertil + ďalšie. ja som si pozrela zloženie profertilu a nakúpila to takto. len to bolo horšie jesť všetko naraz :grinning: vo štvrtok už ideš na IUI?
inak ako sa ti podarilo pri harbulákovi ísť bez stimulácie na IUI? ja som myslela, že v GF automaticky idú všetky ženy stimulovať.
19. mar 2013 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka13ke no, nemusia, ale mozu :wink: Tak moc moc drzim palce a potom napis ako sa to cele vyvija :slight_smile:
19. mar 2013 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@spalka jj, už počtvrté jsem píchala sama, poprvé jsem z toho měla bobky, ale když nic jiného nezbyde, tak to dáš :wink: navíc jsem píchala v 6 ráno nebo v 10 večer, to je doma pohodlnější..

právě mi vyšel pozitivní ovu test :slight_smile: můj první s krásnými dálnicemi a v 10 ráno hurá na IUI :dizzy_face:
19. mar 2013 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarah00 mne dal tiez harbulak prve IUI bez stimulacie
19. mar 2013 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcence nova nadej. Mam vstupenky na dalsie 3 IUI a dokonca podla vlastneho vyberu. So stimulkou alebo na prirodno :slight_smile: Zlutovali sa nado mnou :slight_smile:
19. mar 2013 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@boobaa :slight_smile: počkej a proč by to nešlo? to jde nějak vyčerpat pokusy? jinak super, gratulka :dizzy_face:
19. mar 2013 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucijeta ahoj, tento mesiac som vynechala lebo moj lekar mal dovolenku a iny lekar mi papiere na IUI na recept na lieky nechcela dať bez jeho vedomia. frrr, tak teraz pre istotu mi dali paiere a recept na lieky na dalsie 3 pokusy :grinning: Pytala som sa lekára na IUI môžeš chodiť kolko len chceš, poisťovna to u nás nehradí, takže ako samoplatca aj každý mesiac :slight_smile:
20. mar 2013 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jsem doma z IUI a je mi do breku, spermio desetinásobně horší než minule, nechápu, že to může tak moc haprovat a s 9mil. progresivních v zázrak moc nedoufám :cry:
20. mar 2013 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta
ale moja, sup sup hlavu hore....ved sa podarilo aj s omnoho horsim spermiogramom a aj so stvrtinou jedneho vajecnika a to prirodzene....a staci len jedna dobra a sikovna, ktorej to bude sudene...tak a teraz sup, pekne mysli pozitivne, lebo psychika vie urobit velku neplechu...pekne si hladkaj brusko a urcite to vyjde...
ja som dnes bola na sono a na krv, poobede mam volaj na termin, kedy ideme na IUI...a mam len jeden dominantny folikul, ale zase ja verim, ze staci jeden zrely a dokonaly :slight_smile:
kamoska bola na IVF, nestastna, ze ma len 2 vajicka, vlozili jej len jedno, a je tehulka 5tt :slight_smile:
20. mar 2013 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucijeta hlavu hore moja! Ako aj @lusipe hovori, staci jeden bojovnik, ten najrychlejsi a najsikovnejsi! Nesmut este. Este nevies ako to dopadne. :slight_smile: Kludne mozes ostat tehu ajj ked mate trosku horsie vysledky! Kársne svieti slniecko, tak sa nalad pozitivne a kludne oddychuj :wink: Aj ked veim, ze sa to lahko hovori, ja sama to niekedy nedokazem. :rolling_eyes: Dnes nic tazkeho nerob! Drzim palceky!!!!!
20. mar 2013 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta Moja, vies ako bolo mne pri poslednom IUI, ked mi s kanilou v ruke zahlasil dr. ze 3 mil. neprogresivnych? Takze ste na tom lepsie, treba verit...
20. mar 2013 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe @monosana díky holky, já vím že jo, stačí jedna šikovná, ale posledně nestačilo ani 90mil. a dnešní počet mě teda zarazil, ale je fakt že manža je nemocný, bere léky a byl po noční, tak se to dalo čekat..
musím se nějak hodit do klidu, hodně mě to vzalo..
20. mar 2013 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mauerka jj, musím se vzchopit a rozdýchat, že počet může klesnout i o 420mil., pořád mi to hlava nějak nebere..
ale je fakt, že vždy můžu být i hůř.. a jak u vás teď? bude další IUI nebo zkusíte IVF?
20. mar 2013 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta
a mozno prave to nevyslo minule, ze ich bolo prilis vela, tlacili sa a bili, ktory dorazi do ciela skor a nakoniec sa to nepodarilo ani jednemu, lebo musel velmi bojovat :wink: ...teraz ich je menej ale kvalitnejsich...
ved si zober, tie co otehotneli prirodzene...myslis, ze keby vtedy zmerali muzom spermiogram by mali lepsi...?....neverim...alebo sa to nikdy nedozvieme...to su len dohady :slight_smile:....my sme dceru splodili uz pekne napareni, takze to by tie spermie boli inak lenive...a vidis, podarilo sa :slight_smile:...takze si daj este cervene vinko, nech ma dobru sliznicu a nech sa babatko moze usadit :slight_smile:...a usmej sa....bude den krajsi... :slight_smile: myslime vsetky na teba...
20. mar 2013 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucijeta noo, to veru moc moc ovplyvnuje. Ked som bola na prvom IUI, aj moj manzel bol po nocnej, a mal len 16mil. A ked sme boli teraz druhy krát, nemal nocnu a mal 30mil. Tak to strasne vela urobi. A ked do toho príde este aj choroba, tak to bohuzial pocitiť :frowning2: Ale nestracajme nadej, ide jar, musi sa nam to podarit :sunglasses: Ukludni sa moja, daj si teplucké kakauko a bud len v klude. NIc nerob! Bude to dobre neboj sa :wink: Potom otvorime novu skupinu tehuliek po IUI :grinning:
20. mar 2013 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Idem vo stvrtok k Dr. na konzultaciu po 2. neuspesnom IUI, verim, ze uz nas nebude "trapit" na dalsie, ale ze sa dohodneme na IVF. Spermiogram je stale horsi a horsi aj napriek vitaminom... a vek tiez nezastavime, tak by som najradsej uz asi IVF - teda skor asi ICSI @lucijeta
20. mar 2013 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok