• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@lusipe drzim palceky na zajtra :slight_smile: toto s tym poistovanim, kedy, ako, pred IUI po IUI, to je hotova matematika :grinning: ja som mala minule pichnuty pregnyl vecer o 10 na 12DC a rano na 14DC mi robili IUI a som citila, ze folik praskol tesne po IUI...aj ked ktovie ci to nebola bolest po tom zakroku, boh vie ako to tam je :slight_smile: tak zajtra nech sa manzel pochlapi :wink:
21. mar 2013 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilii, @maximka33, @sarah00, @mimi_2, @donatela ďakujem baby za podporu. dnes ráno som spravila clearblue digitálny test, a tiež ukazuje negativny vysledok, čo už vôbec nechápem, keďže som už 29 DC a 17. deň po IUI. Asi mi už nič iné neostáva len veriť, že v GF sa nepomýlil, keď mi oznámili, že som tehu.
22. mar 2013 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@sandra077 dnes idem na IUI 10,00 :slight_smile: VDAKA
22. mar 2013 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ixike krv ukáže vždy skôr a presnejšie, ako tehotenské tesy z krvi :slight_smile: NEBOJ
22. mar 2013 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ixike Aj ja si myslím, že test z krvi je presnejší ako taký z moču, neboj Ty už si TEHULKA :dizzy_face: :wink:
22. mar 2013 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHojte kocky, tak uz som doma po IUI...a skoro som odpadla, ked nam povedali nas spermiogram....21mil a kategoria A...a to sme mali styk vcera vecer pre istotu, takze ziadne 3 dni abstinencie netreba....inak nam za 4 mesiace narastol z 6mil na 21mil...to ho pekne chudacika mojho dopujem....ale ked vidim ako ho to chlapa tesi, ze ake ma vysledky... :wink:
tak a teraz to uz musi vyjst.....
@janka13ke drzim moooc palce, sme v tom spolu :wink:
@stanka810
Stanka, dakujem velmi pekne....a ty pekne doma pracuj tiez na poistovani :wink:
22. mar 2013 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@lusipe waaau, kráááásne vysledky. A nehovoriac o tom, ze aj vcera ste snazilkovali :grinning: Klobuk dole, moja! A len ho dopuj aj nadalej! :grinning: Mooooc moc moc ti budem drzat palceky, aby to vyslo! Ale podla mna to vyjde!!!! Ste pre to urobili maximuuum!!!! :slight_smile:
22. mar 2013 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe krasny vysledok, drzim palce. na mojho chlapa evidentne doplnky nefunguju
22. mar 2013 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monosana
si zlata, dakujem pekne :wink: ...aj ja mam tusaka ze to teraz vyjde... :wink: ....sama som bola prekvapena tymi vysledkami, cakala som ze po vcerajsku budeme mat 5mil....a este jeden recept mam pre vas kocky...vecer pred nech muz vypije redbull a rano po ceste na IUI druhy...my sme to vyskusali druhy krat teraz....a narast z 10mil na 20mil.... :wink:
22. mar 2013 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mauerka skus este ten redbull co pisem...a jemu robim ovocne stavy teraz a prevaha zeleru........a nebola si v GF dnes?...mala som pocit, ze to tam videla taku kocku...
22. mar 2013 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe parada! Tesim sa z vas moja. My sme sa pred IUI tiez neobmedzovali a oba razy ich bolo dost:slight_smile: Asi ta moja dr.vie o com hovori. Vyjde to,drzim palceky!!!
A spravy odo mna? Vcera som bola na odberoch a sestricky povedali,ze vysledky budu az o mesiac. Ale ja mam dlhy cyklus 32-34dni,takze ak bude vsetko oka v aprili by sem mojli ist na 3.IUI. K mojej dr. na komplexne odbery idem az v utorom,musim byt po Ms... A vcera v GF ma uz v karte cakal recept od dr. na listovku-Acidum folicum. Zacala som brat 2xdenne. Vraj mi nestacj ta volnopredajna listovka. Tayo na predpis je uz normalna terapia,jednatbl obsahuje az 10mgkys.listovej. A vraj to budwm uzivat az kym neporodim. Tak som sa pousmiala,kiezby uz sme mohli takto rozmyslat:slight_smile: tak hadam to vsetko pomoze a uz nebude dalsie sklamanie...?
22. mar 2013 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@donatela
ahojky, dakujem velmi pekne...vazim si tuto podporu...a velmi sa tesim, ze sa to u teba posuva dalej a ze zacali nieco robit...urcite do pomoze a este ked ta hematologia dobre dopadne...tak budeme tehulky naraz :slight_smile:....
22. mar 2013 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mauerka tak drzim palce nech IVF vyjde a nech to dobre zvladas. Inak ak ty si ok a je problem skor len v MM tak som citala na stranke Iscaru v sekcii liecba a vysetrenie ze navrat k prirode. A tam je minimalna hormonalna priprava atd. Myslim,ze v Gf taka moznost nie je:(
22. mar 2013 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ixike aj ja si myslim, ze nemas preco stresovat. Krvne vysledky su vzdy presnejsie ako tehu testy. Takze hore hlavu a tes saaaaaaaaaaa!!!! :grinning:
22. mar 2013 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ixike zahod vsetky tehu testy a nestresuj sa! Hladkaj brusko a pekne sa drobatku zacni prihovarat:slight_smile:
22. mar 2013 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoj snažilky, můžu se k vám přidat? mám za sebou druhou inseminaci. Beru hormony duphastol a clostilbegyt a při IUI jsem dostala injekci pregnylu, berete je taky některá? Zajímá mě, jak vám po nich je a jak snášíte inseminaci?
22. mar 2013 o 11:12  •  čaká bábätko, termín má v januári 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe Vcera som bola, dnes nie :slight_smile:
22. mar 2013 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@donatela "navrat k prirode" v GF znamena - dlhy protokol s minimalnymi mnozstvami hormonov - co ma od PRIRODY daleko. Ale tak porozpravala som sa s Dr. , pozna moj nazor na hormony, ak by som to napriek tomu nemala zvladat, tak pripadne dalsie IVF by som uz absolvovala inde /ale samozrejme ziadne dalsie IVF uz nebudeme potrebovat :wink:
22. mar 2013 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mmarch Ja som pred IUI nestimulovala, jedine Pregnyl 5000UI, folikul som mala aj bez stimulky vzdy pekny, takze neporadim. Vy mate aky problem, ze ste skoncili pri IUI?
22. mar 2013 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ lusipe Ja som teraz prisla domov. A tiez sme mali lepsi spermiogram. Mali sme 60 mil,pohyblivost bola :frowning2: slaba. No pred 1.IUI sme mali 17.mil. a pred 2. este mtenej. Tak 60 je super. A ja som mala vcera 3 folikuly 21 mm. Tak sa tesime. :wink: ty si tiez bola dnes?
22. mar 2013 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@mauerka jasne ze to vyjde hned na prvy raz! Drzim palce:slight_smile:
22. mar 2013 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka13ke
hej aj ja som bola dnes rano....a mali sme teraz jeden folik...predtym 3...ale ten bude bojovnik.. :wink: a si doma?...ja lezim na sedacke a citam si :wink: ...tak to ste mali vyborne cislo...a vy ste mali 60 mil celkovo, ale na 1ml?...a aku pohyblivost?..preco horsiu?
22. mar 2013 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mauerka mám PCO, neměla jsem vyzrálá vajíčka, po stimulaci jsem měla krásný velký folikul,ale pořád mě trápí výtoky a záněty moč. měchýře...
22. mar 2013 o 13:10  •  čaká bábätko, termín má v januári 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mmarch ahoj.tiez mam syndrom PCO. Mam za sebou 2neuspesne IUI. Stimulovala som,kvoli anovulacii. Po clostile pekne foliky boli.dokonca stacila 1tbl denne. Potom pregnyl a utrogestan. Podla vsetkeho sa nam aj vajko oplodnilo oba pokusy,lebo som mala hcg do 10, ale potom hodnota klesala a nastalo krvacanie. Takze cakam na dalsie vysledky krvi,ci okrem PCO nie je vo veci este cosi ine? Stimulku som znasala dobre bez problemov a samotne IUI tiez bez problemov:slight_smile:
Ty si teraz po IUI?
22. mar 2013 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@donatela To ti naměřil lékař,že jsi měla 10Hcg nebo jak to víš?? Na IUI jsem byla v pondělí a včera mě začalo dost pobolívat v podbříšku tak se bojím, že mám zase zánět močového měchýře, i minule jsem po IUI byla nachlazená. Když nám nevyjde tento ani třetí pokus IUI tak mi udělají profuky vejcovodů, jestli jsou průchodné. trochu se toho bojím, že to není žádná slast
22. mar 2013 o 13:40  •  čaká bábätko, termín má v januári 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe som doma. Pozeram telku. Nemali sme dost casu rozpravat :slight_smile: sa o manzelovych vysledkoch. To sa vzdy opytam,ked pridem na odber krvi. Ked je tam iba sestricka.
22. mar 2013 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe
@janka13ke drzim moc palce babulky :slight_smile: kiez by ste sa naraz tesili z tehulkovania :slight_smile:
22. mar 2013 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mauerka takze mas dlhy protokol?
22. mar 2013 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanka810
@lusipe ano,to by bolo skvele,keby sme boli naraz tehotne :wink:
22. mar 2013 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janka13ke
ja som si objednala prave pizzu...a dobre sa napapam....
@stanka810 dakujem velmi moja....budeme sa snazit priniest sem tehu virus, a potom to prenesieme na vas... :wink:
22. mar 2013 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok