• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Zuzulik, IUI stojí 1.000 - 3.000 Sk, závisí to od centra... Ja si myslím, že by si sa už mohla na to vrhnúť... 2 roky je dosť dlhá doba...
Jancuska, tak držím palčeky, aby Ťa tých 10% zastihlo :wink: :grinning:
8. júl 2008 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dekuji holky, tak se uz asi do toho pustime ...
a ktere centrum v Praze je nej?? pokud se to tak da rict...
mam tam jit na zaklade vyjádreni - doporuceni sveho doktora nebo ....... ????
8. júl 2008 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=57072&vGroupOffset=0

za IUI se neplatí nic, pokud nijak nestimuluješ
já při prvním IUI stimulovala injekcemi a platila jsem cca 2000 Kč
8. júl 2008 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nej?
Tak na to se asi názory budou různit, já chodím k Apolináři a jsem moc spokojená :slight_smile: Vezmou i bez doporučení, ale s ním je to lepší...
8. júl 2008 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu: já chodím do Pronatalu, ale asi se porad s dr. co ti doporučí
8. júl 2008 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dekuji holky! :wink:
8. júl 2008 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Niekto sa tu pýtal kolko stojí iui. My sme v Heliose v Martine platili 3000 sk. Asi tie ceny závisia od centra. Ak som to dobre pochopila v čechách prepláca iui poisťovňa?
9. júl 2008 o 06:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evacko přesně tak....ceny se různí,iui je plně hrazené pojišťovnou a je jenom na caru jestli si za něj něco účtuje....já jsem za 7IUI neplatila ani korunu ale vim že některý holky platily i 2000,-
9. júl 2008 o 07:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my jsme třeba platili něco na léky na stimulaci a utroš, ale moc to nebylo
rozhodně levnější než IVF :wink:
9. júl 2008 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nám druhá iui vyšla tak nám tá 6000 investícia nepripadá veľa, hlavne že sa zadarilo!
9. júl 2008 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evacko, člověk rád něco "obětuje", jen když to vyjde :wink:
9. júl 2008 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
máš pravdu ilci, sme teraz šťastný že to vyšlo!
9. júl 2008 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já bych dala i dvacet, kdyby to vyšlo :grinning:
9. júl 2008 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Len, veru, aj ja... ale zaručiť nám nevie nikto nič... bohužiaľ je to tak :unamused: ... Mňa už opäť pobolieva bruško, mrcha sa pomaly hlási, takže tento mesiac už x-tý krát zase nič :angry: .
9. júl 2008 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, mám za sebou 1 IUI, a platila jsem cca 700.- za injekce a 1500,- za samotnou IUI. Ale pořád bych dala cokoliv, aby se to podařilo :wink:
9. júl 2008 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivčo, ale za IUI se neplatí, máš to hrazené 6x za rok pojišťovnou
9. júl 2008 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale před IUI jsem platila 1500,-
9. júl 2008 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jak to myslíš před IUI?
9. júl 2008 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
než jsem šla na samotný výkon, tak jsem platila 1500,- (viz.http://www.crmzlin.cz/page/1892.ceniky-asistovane-reprodukce/)
9. júl 2008 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm, tak to je fakt divné
my neplatili nic ani za spermiogram
platím akorát za Pregnyl cca 90 Kč a pak ostatní injekce a tabletky
9. júl 2008 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to nevím, asi má každý CAR jiné ceny, fakt nevím. Ale jak jsem psala, že dám všechno, jen aby se to podařilo! :slight_smile:
9. júl 2008 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to je jasný :wink: , akorát mě by vadilo, kdybych platila víc než bych musela
9. júl 2008 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivano, v tom případě tě centrum natáhlo - inkasují od tebe a ještě od pojišťovny :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mimochodem, nechala jsem si poslat výpis z pojišťovny, přesnou částku si nepamatuju, ale určitě to bylo o dost míň než 1500 :unamused: Já bych taky dala cokoli, ale zase proč platit něco, na co mám nárok zadarmo? Chápu doplatky za léky, ale fakt mě štvou centra, která rejžují na pacientech a nechají si hradit něco, co jim proplácí pojišťovna :unamused:
Taky nechápu, proč by k IUI byl třeba pobyt na denním stacionáři (na to se to asi snaží uhrát) - přece tam člověk přijde, svlékne se, vleze na kozu, zavedou do něj spermie a on se zase sebere a odejde, já potom běžně chodím rovnou do práce... Nikdy nikdo neprokázal, že by nějaké polehávání mělo sebemenší význam, ba naopak :unamused:
9. júl 2008 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, já to už neřeším. Do jiného centra chodit neplánuji, to bych musela dojíždět, a stejně, náklady na dojíždění by ve finále dělali víc než 1500,-. A toho času stráveného na cestách, dejte pokoj. Ani nevím, jak bych to vysvětlovala v práci. :grinning:
9. júl 2008 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivčo: však jo, ale tady jde o princip :grinning:
9. júl 2008 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to jo, já jsem zhejčkaná "Pražačka" (jenom tu pracuju), tak můžu vybírat :grinning:
Tak hlavně, aby to vyšlo :wink:
9. júl 2008 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, v pohodě. :wink: :sunglasses: Jde tady hlavně o výsledek :grinning:
9. júl 2008 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá, ja som tiež za IUI platila. Za každý zákrok 2 000. Už som absolvovala 2 IUI, žiaľ neúspešne, tak v septembri ma čaká laparoskopia a uvidíme, čo potom ďalej. Na stimuláciu som brala Clostilbegyt.
9. júl 2008 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, tak ja jsem taky možná zhýčkaná Pražanda, ale ještě jsem neslyšela, že by někdo platil za IUI, ja teda ani nikdy neplatila za Pregnyl, za léky na stimulaci, jsem samozřejmě připlacela, to je jasné, ale to je něco jiného....
IUI určitě platí pojišťovna, tedy tuším, že jich platí snad 6 za rok? neviš Len, ale pochybuji, že by někoho posílali na IUI 12x, když to nemá uspěch.....
9. júl 2008 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
broskef: jj je to 6x za rok a u nás v diskusi o inseminaci se to ted podařilo jedné holčině tuším po sedmé :slight_smile:
9. júl 2008 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok