• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
asi si natrefila na špatnou obsluhu
6. aug 2008 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katuska, ved sa nejeduj, to som si len trosku zazartovala :grinning:
6. aug 2008 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky tak přeji pěkný zbytek večera,dobrou a zajtra zase v novém dni s lepšími úspěchy atd.
Katuška a úspěšné snažílkování dneska :wink:
6. aug 2008 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojík holky,tak vás zdravím opět z práce,nechtělo se ale co už.
Dneska ráno jsem měla jakoby trochu špinění,ale minimálně a nyní už nic zase a zítra mám testovat tak nevím.
A co vy jinak jak se máte?
7. aug 2008 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, děvčátka. tak vás tady pročítám a jak tak čtu, tak mě přijde, že skoro všechny prožíváte to co já momentálně taky. Byla jsem na prvním IUI 14.7.2008, za 14 dní jsem testíkovala a nic :cry: Příští pondělí se chystáme s manžou znova. Tak uvidíme. Co čtu na koníkovi, tak na poprvé nic moc, ale na PODRUHÉ by to mohlo být lepší :wink: . No uvidíme. S manžou se snažíme rok a měsíc. V gennetu si připadám, že tam vůbec nepatříme, i paní doktorka tak na nás kouká...ale když vím, že to nejde normálně, tak proč ně? Že jo? Jééé sem se tady rozepsala a vůbec nevím, jestli sem k vám mohu zapadnout? :grinning:
7. aug 2008 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojík,jasně že sem patříč proč by ne.No já jsem nyní po první iui a zajtra mám testovat tak jsem zvědavá co a jak bude.Tak hlavně aby to vyšlo na podruhé.Užívala jsi u toho něco?
7. aug 2008 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky

ako sa máte? Ja som dnes bola s mojim a so švagrovcami na vlete. Som ako červená paprika :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Tam na horách mi ani opaľovací krém nepomohol
Adrousek, už sa nám to ktáti, j do zajtra asi nevydržím :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. aug 2008 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky :slight_smile:

polakovi vy chodíte do Gennetu?Já taky :wink: jestli chceš napiš mi do IP :wink:

Jinak holky držím na zítřek palce :wink:
7. aug 2008 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem katuska, ja sa tea budem snažiť :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. aug 2008 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojík holky,
my jsme se boli chvilu slunit na koupaku.
Jinak aduska jojo už se nám to kráti,ale já začala dneska trošku špinit tak asi ztoho nic nebude. :frowning2:
7. aug 2008 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy se máte na koupálko... to já do 17 hod v práci a od půl 6 do půl 8 na angličtině děs běs. Jinak ano chodím do gennetu
Já si píchla před prvním IUI akorát jednou pregnyl. Teda já ne, ale sousedka na chajdě :wink: . Ano chodím do gennetu, ale připadám si tam zatím nováčkem...
7. aug 2008 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jinak holkdy, držím vám všem na zítra jen ty // MOC Vám to přeji
7. aug 2008 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jojo děkujeme,no uvidí se :unamused:
7. aug 2008 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Musíte všichni v to věřit. Vy tady nikdo nemáte fotečky?
7. aug 2008 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo snažíme se věřit,jinak to nejde už totiž
7. aug 2008 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andorosek, ty jsi po prvním IUI?
7. aug 2008 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano jsem po prvním a zkusíme tak max.dva jsme si řekli
7. aug 2008 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyjde to!! neplašíkuj :wink: jinak my se taky schodli jen 2x ale hned na IVF ne, v žádném případě. Jsme oba dva zdraví, tak si dáme na chvilku klídek pohoda.... Byla jsi na laparce?
7. aug 2008 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taky jsme zdraví,ale na laparce jsme nebyli což mě trošku zaskočilo,pač potom nevím proč to nejde a tímpádem někde musí někde být problém.My to IFV pak dáme
7. aug 2008 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Laparka byla v pohodě. Tak asi být tebou jí dám po IUI, ale asi tvůj doktor ví co dělá. Mě to přijde všechno moc rychlí. Snažíme se od červecnce 2007, v dubnu laparka a te už jdu na druhé IUI, no je to mazec. Ale jsem rádam že se něco děje. IVF to je drastický? to jsou ty injekce? vůbec jsem to ještě nestudovala
7. aug 2008 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No uvidíme co navrhne ted,jak tam půjdeme po neděli pokud to nevyjde,já měla injekce už ted na IUI ty ne?
7. aug 2008 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ne, jen jednu Pregnyl, tu jsem píchla v sobotu a v pondělí první IUI. Zítra jdu na měření a asi v sobotu zase Pregnyl, teda doufám, že to tak bude. A co si pícháš? a k čemu je to dobré? ten Pregnyl je na prasknutí vajíčka nebo co :wink:
7. aug 2008 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já brala pět dní clostilbegyt,pak tři dny injekce puregonu a pak pregnyl,hej ten je na prasknutí vajíčka a vyvolání ovulace.Ty tbl. a injekce jsou na nárust folíků.
No vše se pozná zítra a pokud ne tak po neděli začneme na novo vše,v neděli bych měla dostat MS ale dneska jsem trochu ráno a na večer špinila tak nevím jestli je to známka už toho že to nevyšlo,sice všude píšou že tomu tak není,že můžou špinit aj v těhotenství,tak podle krve zajtra uvidím,to je nejpřesnější.
7. aug 2008 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tý jo, tak tohle já vůbec neznám. Minule na ultrazvuku jsem viděla jen 3 folikuly. Změřila, vyfotila a pak IUI. taknevim, asi se jí na to zítra zeptám. Tak já jdu do vany a k Tv. Hezký večer a držim palce ať se tady dozvídám samé dobré zprávy papa zítra
7. aug 2008 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Asi u každého je to jinak a záleží na dr.asi aji.Tak se neutop a zajtra pisnem jak som dopadla.Taqk zatím pa a hezký večer přeji
7. aug 2008 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adrosek a aduska, tak zajtra sa hadam mozeme tesit na zvysenie statistiky, dufam, ze sa o to postarate :grinning: Myslime na vas, sme fandove :grinning:
7. aug 2008 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojík holky,tak vas zdravím v novém dni.
Tak jsem si vzala krev,ale uz vim že ztoho nic nebude,pač dneska ráno jsem to dostala,takže ani nemusím začít brát utrogestan.Takže počkám jak bude výsledek a budem volat dr.a domlouvat se na další postup,ach jooo :frowning2:
8. aug 2008 o 07:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj zlatíčka,tak obrovské zklamání,test je negativní,mohla bych to zkusit ještě v pondělí,ale pochybuju :frowning2: Věřila jsem,že to vyjde a ono zase nic,tak hurá do dalšího pokusu,ještě mám dva anebo tři a pak IVF :frowning2: Každopádně to vidím na ten příští rok :unamused: Prostě máme asi smůlu! :frowning2:
8. aug 2008 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj dasule,občas na Tebe v diskuzi mrknu,protože to tak trošku máme podobné a navíc Tě "znám"ze zdravotních sestřiček.Moc jsem Ti držela pěstičky,ať Vám to konečně vyjde,ale nevěš hlavu,zkus se teda v pondělí ještě jednou testnou a pokud bude stále jen jedna čárečka,tak nesmutni,miminko na sebe určitě nenechá dlouho čekat.Jednou nám to musí vyjít :wink: ,uvidíš :wink:
8. aug 2008 o 11:28  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jednou určitě ano,jen jsem věřila,že konečně to vyšlo!!!!!!Musím zase čekat,to čekání je nejhorší!zkusím si koupit ještě mamatest,ikdyž lákárník říkal,že je to jedno.
8. aug 2008 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok