• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@renca1978 Pro mě je IVF zatím nepředstavitelné, nejsem moc zastáncem hormonů a zatím jsem názor nezměnila, ale samozřejmě nikdy neříkej nikdy, že? To IUI mi přijde méně náročné pro tělo i na psychiku, ale u nás to ještě není ani rok, tak to nevzdávám. Chtěla jsem se jen informovat. Víš, doktoři toho nakecají, ne vše, co se snaží vnutit je to nejlepší a je mi jasné, že CARy jsou jeden velký byznys.
Díky moc všem.
26. mar 2013 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe ja viem,ze sme boli v jeden den. Mali sme na obed obidve pizzu. Pamatas? Preco nie si v tabulke? Aj ja chodim do prace. Keby som vedela,ze to bude uspesny pokus, ostanem doma. Pre istotu. Mam dost stresy v robote atd. Aj ja som vcera na omsi upenlivo prosila. Lebo na IVF nechceme ist.
26. mar 2013 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@helen_8 bacha na tu šítku, gynekoložka zkoumá jiné hormony, než na endokrinologii. mně to potvrdili v nemocnici po potratu.. je zajímá např. estrogen a tyhle "ženské hormony.
@renca1978 Renčo, to je prima, že ti to vyšlo napoprvé.ono je taky jedna věc, že u IVF se hodně připlácí, co jsem tak slyšela. IUI je kromě injekce zadarmo. kolik jsi připlácela ty?
26. mar 2013 o 18:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maximka33 ahojky, ja platila cca 10 tisic, dekuju moc..................ja bych do toho sla, i kdyby to stalo x-krat vic............zatim to u mne vypada dobre, porad tomu nemuzu uverit :wink: v patek jdu na kontrolu, tak jsem zvedava, snad vse dobre dopadne :slight_smile:Moc se bojim........... Koukam, ze uz ses 21 tt, ty se mas :wink:
26. mar 2013 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@renca1978 to víš, taky jsem si vytrpěla strachu,jsem po dvou potratech a navíc trochu starší těhule. naštěstí jsem už od 5. týdne na neschopence a je mi tu dobře.
26. mar 2013 o 18:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maximka33 mne ted v kvetnu bude 35, takze taky zadna mladice :grinning: Koukam, ze sis teda taky uzila svy :frowning2: hlavne ze vse dobre dopadlo a ses ted tehulka :wink:
26. mar 2013 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renca1978 ahojky, chtěla jsem se zeptat... moje známá absolvovala IVF a doplácela 45 tis... mě v našem centru zatím nechtějí IVF nabízet, protože jsme zdravý oba dva. tudíž nevím ani o variantách a doplatcích. chtěla jsem se tě zeptat co v té ceně vše bylo? protože ten doplatek je fakt slušnej u tebe a tato varianta by mi nevadila. mě bylo řečeno, že čím víc preparátů a úkonů tím víc doplatek a u vás to vyšlo na poprvý. díky za info :wink:
26. mar 2013 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi_2 tak dej vědět jak jsi dopadla, třeba to ještě vyjde :slight_smile:
26. mar 2013 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dala Vám doktorka po IUI aj dufaston???? prosím odpoved je to surne dosiel mi ultrogestan a doma mam len dufaston len ci to mozem kombinovat??? Dakujem
26. mar 2013 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sanchezova samozrejme, hneď napíšem, ale skôr som zmierená s tým, že sa to nepodarilo :frowning2: ale tak nádej umiera posledná... :wink:
26. mar 2013 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi_2 každopádně do té pětice to musí vyjít , budeme se navzájem podporovat a doufám že budou dáááálnice jak z Brna do Bratislavy :slight_smile:
26. mar 2013 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sanchezova Ahoj, ja stimulovala Fostimon, pak jeste Cetrotide, na spusteni ovulace Pregnyl 10 000j, Odsato 7 folikuu, z toho bylo jen jedno vajicko, takze jsme si priplatili Prodlouzenou kultivaci, Asistovany Hatching, Tudiz zavedeno jenom jedno embryjko, nic zamrazeno, nebyco co mrazit..............to cely vyslo na 10 tisic,Mne to taky prislo malo, pocitala jsem neco kolem 20 tisic
26. mar 2013 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zelenagw mě nedali nic s tím že to záleží na přírodě a harmonizaci těla a to už jsem byla po 4.
26. mar 2013 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sanchezova Jasne jasne... :slight_smile: mrcha sa už spustila?
26. mar 2013 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renca1978 známá si píchala ráno a večer injekce do břicha a pod. to jsi taky měla? kam chodíte? to je fakt super. mě to čeká pokud to nevyjde do června právě taky IVF i když nemáme problém. dali jsme si takovej limit, ale uvažuju že hranici posunu dřív :sunglasses: díky tvýmu příspěvku :slight_smile:
26. mar 2013 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi_2 už mě bolí šíleně břicho a spustilo se to :angry:
26. mar 2013 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sanchezova hmm, som myslela, či Tvoja mrcha nepočká na moju :grinning:, že ideme do ďalšieho IUI n deň presne spolu :slight_smile: by sme šťastie chytili za vlasy dve silnejšie :slight_smile:
26. mar 2013 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sanchezova a podarilo sa???
26. mar 2013 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi_2 přesně tak, mě to vychází cca 14 dní ode dneška -) našla jsem doma zbytek clostilbegytu na stimulaci, tak si ho nasadím zase a uvidíme :slight_smile: tak ale ještě ty nezoufej, třeba ti to vyjde pozitivní -)
26. mar 2013 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zelenagw ani po 4.IUI nepodařilo
@sanchezova Ja si pichala kazdy rano, myslim 10 dnu to bylo.............nic prijemneho, ale dalo se, jsou horsi veci :wink: My chodime do Gestu, na Smichov.
Ja lituju, ze jsem do toho nesla driv :slight_smile: Urco do toho jdi, ty sance jsou mnohem vyssi nez u IUI.
Jinak my jsme taky oba zdravi..............akorat nechapu, proc jsem mela jenom 1 vajicko..............strasne jsem to obrecela
@renca1978 ale jedno a zásadní jsi měla :slight_smile: asi se na to poptám ... řekli ti tu cenu už na konzultaci tu cenu nebo až PO?
26. mar 2013 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sanchezova Pri konzultaci, rikal cca 17 tisic, na ty cene hodne udelalo to, ze bylo jenom jedno vajucho, tim bylo vsechno levnejsi :grinning:
26. mar 2013 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sanchezova aztim jeste taky nemam vyhrano, az ho budu mit v naruci pak tomu uverim :wink:
26. mar 2013 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@renca1978 já zkusím překecat doktora ať to zkonzultujeme, on mi to totiž nechce dovolit :grinning: prý nám to vyjde přrozeně a basta. snad jedinej doktor co nás do toho nenutí
26. mar 2013 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sanchezova nas taky nenutili, ale my uz jsme nechteli cekat, nasim cekanim jsme ztratily rok :unamused:
26. mar 2013 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sanchezova tak uvidíme zajtra, prípaden Ty budeš o pár dní po 5 IUI tehulka a ja Ťa rýchlo po 4 IUI dobehnem, dohodnute? :slight_smile: :wink:
26. mar 2013 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka13ke
Jasne ze si pamatam :wink: .... Tak pizza to isti :wink: .... Ja ivf ani mi nechceme zatial ist...mozno skusime este iui alebo to nechame do svadby este tak..... Lebo ak by do svadby vyslo ivf tak by som tam bola velmi opatrna a to nechcem...chcem si to uzit...a keby to bolo toto prirodzenejsie tehu tak by som sa tak nebala :wink:
Ja som nechcella byt v tabulke, bola som predtym a nevyslo to 3krat tak som si povedala ze toto stvrte kolo urobim vsetko inak :wink:
26. mar 2013 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe to bude tvoja svadba? :slight_smile: hehe....ja tiez nechcem ist do toho IVF....my skusime to 2.IUI v aprili a potom bude asi doky vzhladom na vek nukat IVF, neviem co robit....cas leti a asi nemozeme dlho vahat :frowning2:
26. mar 2013 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi_2 domluveno :slight_smile:
26. mar 2013 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok