• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@stanka810 ja mám 33 a že to je najvyšší čas a vzhľadom na môj vek mám podstúpiť IVF ..slová lekárky :unamused:
27. mar 2013 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077 tak neviem ako to je v GF s tou soft stimulaciou, tusim to tam nerobia....manzelik je zlaty, ze ta tak vola...to je moc mile :slight_smile:
27. mar 2013 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimi_2 tak to mne uz poriadne horiiii :slight_smile: ale ja radsej nad tym vekom ani nerozmyslam, nic neprepocitavam, vsetko je ako ma byt a v lete mozno podstupim IVF v brne nech to nejako stiham do tej hranice....ale mozno sa podari aj IUI o mesiac, treba verit :slight_smile: alebo sa mozno podari prirodzene :slight_smile:
27. mar 2013 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimi_2 :slight_smile: ja mam 34 a po vstupnych vysetreniach mi lekarka povedala, ze budem mat este vela sanci otehotniet, takze nevesaj hlavu a nenechaj sa deptat zenskou s nazormi z roku x :wink:
27. mar 2013 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@stanka810 tak nevola ma tak stale ale uz ma tak par krat casoval :slight_smile: a dakujem aj tebe drzim palce nech sme coskoro vsetky tehulky :wink:
27. mar 2013 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@stanka810
moja, ja mam dceru z predchadzajuceho manzelstva...takze mam aj dceru, muza, ale nie manzela :slight_smile:
27. mar 2013 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusipe ahaaaaaaaa, tak to je :slight_smile: kazda tu mame nejaky svoj pribeh, ale hlavne, aby sme boli stastne :slight_smile:
27. mar 2013 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@stanka810
presne, urcite budeme....o tom som presvedcena... :slight_smile:
27. mar 2013 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@stanka810 @janka13ke @rica1 ďakujem moje zlaté baby!:slight_smile: Dám vam vediet hned , ako zavolam pre vysledky, teda po tej 14ej. NEviem, ci to vyslo. Niekedy mam pocit, ze aj ano a niekedy ze zase nie, tak som z toho magor :slight_smile: Ani test som si nespravila teraz. NEchcela som. Proste to chcem nechat na nahodu, a nestresovat aspon teraz kvoli testom :unamused: Zazila som ich dost casto, a uz pomaly z nich budem mat fobiu :grinning: Takze zajtra babyyyyyyyy!!!!!! Napiiiiisem! Krásny vecer!:-*
27. mar 2013 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@sandra077 jasne, ze sa netreba sledovat. Ani ja som sa nesledovala po druhom IUI. Az tak, ze niekedy som aj meskala s tabletkami, ktore si musim davat kazdych 12hodin :grinning: Ja ci len necitis nieco, co si doteraz necitila. A pockas si na krvicku alebo si spravis testík?
27. mar 2013 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@viva13 ahooj! Podla mna sa dá, pretoze ja ked som bola po laparke, lekár mi vysvetloval, ze mam väcsiu sancu otehotniet, pretoze vsetko z vnutra je po laparke ako keby tak viac roztiahnute a viac priechodne. Takze ja si myslim, ze mozes ist hned v case dalsej ovulky :wink: Veeeela veeeela stastia ti prajem:slight_smile:
27. mar 2013 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@monosana no neviem este uvidim este je na to skoro mozno si spravim test ale najskor buduci tyzden na 12sty den alebo tak...neviem nic take vyrazne mi zatial neni a aj kebyze je si hovorim ze nenamyslam si je to normalne takze ziadne nenormalnosti nemam asi :grinning:
27. mar 2013 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@monosana
velmi velmi drzim palce....neboj, teraz to vyjde..je tehu vlna :slight_smile:
27. mar 2013 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sandra077 ahojky, na fotoblogu jsem našla, že bess22 čeká chlapečka :slight_smile:
27. mar 2013 o 18:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lulii Testy pozitivní , doktor to potvrdil a 5.4. jdu na to srdíčko. Takže se už nemůžu dočkat :slight_smile:
27. mar 2013 o 18:55  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@lulii Od doktora je to potvrzené :slight_smile: teď se nemůžu dočkat příštího pátku ..drž palečky ať bije srdíčko :slight_smile:
27. mar 2013 o 19:05  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusipe Ďakujem moja zlata! Dufam, ze to tak bude a budes mat pravdu. Aj ja som si povedala pred mojim druhym IUI, ze marec musi byt náš:slight_smile: MUSÍÍÍ!!!!
27. mar 2013 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@viva13 ano dá, taky jsem byla hned následující cyklus po laparo :wink:
27. mar 2013 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monosana Ja som po prvom IUI testovala. Bol negativny, tak som cely den surfovala, aby som si pre seba potvrdila nespolahlivot tehot. testov, len aby som mala eset sancu byt tehotna. Chapes? . . . Proste hroza. Povedala som si, ze nikdy viac.
27. mar 2013 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka13ke nooo, vsak presne toto! Aj ja som po prvom IUI testovala a po negatvinom teste som si nahovarala, ze krv moze ukazat nieco ine, lebo je na to este skoro. Ale tak ci tak bol pre mna dlhy ten den, kym som cakala na vysledky, a ked som sa dozvedela negativny vysledok z krvi, takisto som z toho bola smutna a znechutena :frowning2: Takze nic s tym nedosiahnem, len to, ze sa bude stresovat. lebo moze byt aj taka situacia, ze test nic neukaze a je tam nieco. A prave toto chcem obist. A proste nechat na nahodu:wink:
27. mar 2013 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monosana hlavne sa zajtra zamestnaj :slight_smile: aby si zvladla to cakanie :slight_smile: neboj, bude vsetko ok :slight_smile:
27. mar 2013 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka13ke jasne jasne moja. Hned po krvicke si ideme kupit kachlicky do kuchyne a do prácovne :grinning: Tak sa pekne zamestnáááááám :grinning:
27. mar 2013 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monosana jeeej, parada, tak vyber pekne...si hrdinka, ako to zvladas :slight_smile:
27. mar 2013 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka13ke zdanie klame,moja. Keby si ma videla....occh, vedela by som aj zabijať! Naladova ako nenormalna, a raz dva ma chytí depka...occhjoooj :frowning2: Ale snazim sa nooo...co ine mi ostava. Uz som z toho celeho unavena!
Ale aj ty si hrdinka, a kazda snazilka! :wink: My sme silne zenusky!!! :slight_smile:
27. mar 2013 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@monosana ahoj. myslím na teba zajtra a veľmi, veľmi držím palce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , ja som bola presvedčená, že tento cyklus budem testovať, ale asi nie, uvidím, ja idem na krv v piatok, dúfam, že ma zoberú, sestrička povedala, že robia normálne tak snáď
27. mar 2013 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarah00 ahoooj :slight_smile: Aj ja ti drzim palceky! Musime pustit tehu vlnu, inac sa to nikdy nespustí! Vsak vo februari to bolo mrtve :frowning2: Velmi smutné!
NO, ked vydrzis, netestuj. Ja som teraz ovela pokojnejsia, ked netestujem. Vsak bude ako ma byt. Uz to nezmenime. Ale musime verit, ze to vyslo :slight_smile: Drziiiiim palceee! A v piatok napis, ako si dopadla. Ja sem skocim zajtra :wink:
27. mar 2013 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusipe vysledky z toho testu na poruchu zrazanlivosti budem mat az 16.4.dufam teda,ze to dovtedy bude. A ostatne som mala mat dnes ale na prvy raz sa mi nepodarilo dovolat a potom som uz nestihala. Tak aspon budem mat kludnu velku noc. Zavolam si pre vysledky v utorok.
Tak pekne hladkaj,nech to vyjde:slight_smile:
27. mar 2013 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monosana aj v januari nas tu bolo tiez kopec a nic:(
Tak to vsetky kocky,co ste teraz aktualne poIUI nastartujte,nech mammotivaciu sa do toho pustit 3x:slight_smile:
Inak mna by zatial tiez na IVF nepresvedcili a to mam o 2 mes. 36r... Ale neodsudzujem to ,aby to nevyznelo zle. Len kazdi sme ini a kazdy clovek zmysla inak... @mimi_2
27. mar 2013 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@donatela akoze ja som tiez proti IVF a strasne sa tomu branim a viem ze aj budem branit, skoda, ze clovek nema tak 30 a ma este casu :frowning2: ked ta este zenie aj cas, ze je to limitovane o to je to horsie :frowning2: radsej nato nemyslim!!!!!! vzdy ma upokoji ked vidim, ze mamicky su aj 40nicky :wink:
27. mar 2013 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanka810 no ved ja som na tom podobne. Hrozne som to prezivala po oboch neuspechoch v iui a prave vtedy som si este viac uvedomovala,ze uz to nie je len boj s mojou diagnozou ale aj s vekom:( tiez sa ivf branim. Dr. povedala,ze by so mnou skusila iui 4x a ak nic,tak je skepticka a odporuca ivf. Ale netlacila ma do toho a dufam,ze ani nebude. Radsej by som este skusala aj prirodzene. Zvazujem,ze teraz pred letom dame 3pokus,ak budem ok,leto skusime sami a mozno na jesen by sme skusili este 1-2 iui pokusy a potom opat sami a mozno skor pouvazujeme nad adopciou...:slight_smile:
Ale nam sa to stani podari,obom!!!:slight_smile:do 40-ky urcite:slight_smile::slight_smile::slight_smile:
27. mar 2013 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok