• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@monosana je to smůla!!!! to je určitě tím opožděným jarem!!!
28. mar 2013 o 14:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucijeta tak držím palce :slight_smile:
28. mar 2013 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monosana
sme s tebou....je mi to uprimne luto :(
28. mar 2013 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@monosana moja aj mne je to tak luto :frowning2: toto neni uz mozne!!!! :frowning2: :frowning2: :frowning2:
28. mar 2013 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monosana Niekto nas teda poriadne skusa :frowning2: mrzi ma to, viem ako ti je...
28. mar 2013 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monosana je mi to luto. Vyplac sa. To urcite treba - nech sa vyplavi ta zlost. Je to nespravodlive . . :frowning2:
28. mar 2013 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maximka33 @viva13 @mauerka @lusipe @stanka810 @janka13ke ďakujem baby za vasu podporu. Je mi naprd! A ano, poriadne nás niekto skusa. Ale preco? Cim sme si to zasluzili?!!!! :cry: Je mi uuuuplne mizerne! Este stastie, ze som mala tolko rozumu, ze po IUI som si hned vypytala termin na konzultáciu u Harbulaka, rpe pripad, ze by sa to nepodarilo. takze som straaaaaasne moooooc zvedava, co nam povie 2.4. Je mi z celeho CAR zle!!! :frowning2: :frowning2:
28. mar 2013 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monosana teď už bude líp. pamatuju si, že mi prospěla každá změna, že jsme šli do car, že jsme používali gel na početí, že jsem začala brát gynex. vždy se u mně ta naděje zvýšila, i když by to klidně mohl být placebo efekt. ale fungovalo to na psychiku.
28. mar 2013 o 15:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maximka33 moja ked si pozres moj album, neni normalne, kolko sprostosti som uz ja zjedla. Na mna to nejak neposobi. Nepomahaju mi. je mi jedno ci aj diamanty budem žrať. Proste tu je chyba niekde inde :cry: :cry: A o to najhorsie, ze nikto nevie, ze kde:frowning2:
28. mar 2013 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monosana S tym terminom som to aj ja tak robievala, ze som si zarezervovala este hned po IUI. Pod so mnou do IVF, hoci u vas nie je zjavny problem...my aspon vieme, ze spermose su lenive, ale u vas nie... Ja som uz rada, ze sme sa rozhodli skusit to cestou ivf, predsa len je tam ta sanca vacsia... jooooj, skoda
28. mar 2013 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mauerka urcite idem na IVF. Ja uz ziadnu hlupu inseminaciu nepodstupim, petoze uuuplne zbitocne do mna pchali zase tie hormony a co z toho? Maximalne len taka bolestiva menstruacia, ze som odpadavala!!!! Tak som strasne zvedava, co povie Harbulak, pretoze na pricinu sme este nedosli:cry: Len toho sa bojim, ze ked neskusim IVF, mozno sa ani nedozvieme pricinu...niektoré priciny sa odhaluju uz len pri IVF :frowning2: Takze idem s tebou do toho.
28. mar 2013 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monosana je mi to luto moja..nechces si oddychnut na mesiac aspon od riesienia? ja som si po druhom iui tiez oddychla a nabrala viac pozitivnej energie...urcite sa budes lepsie citit ako stale daco riesit..ale je to na tebe..skus si oddychnut cez sviatky dopraj si dake vinko na lepsiu naladu a uvidis bude casom lepsie...treba stale verit i ked nadej umiera posledna..moc drzim palce nech mas opat dobru naladu a vieru :slight_smile:
28. mar 2013 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monosana Tak sa tesim, ja som tiez stratila nervy s iui, hlavne preto, ze spg aj v den IUI na prd /3mio. B/ a ked uz si tam tak to skusaju, hoci sami vedia, ze to bude na nic - a este som rozhodnuta skusit v GF jedno IVF, ak by to nemalo vyjst, idem do Brna.
28. mar 2013 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077 si zlatunka:slight_smile: Ďakujem. Ale ano, dam s pauzu. NAjprv som chcela , ze kym budem cakat na ziadost na IVF? dam si aj 3. IUI, ale nezvladam to. Nie! :frowning2: Musim si dat pauzu. Neide to. A s tymi hormonmi si fakt musim dat pauzu. Vsak ich beriem vyse roka. A stimulka na IVF bude aj tak dost silna, tak chcem aby si moje telo trosku oddychlo.
Ano, dam si vinko uz dnes vecer. Nic ma nebude zaujimat, len pohoda a klide. Musim, lebo sa z toho uz zblaznim :frowning2:
Aj ja ti drzim palceky, aby ti to tentokrát vyslo, aby si sa snami nemusela dalej trapit:wink: Aspon niekomu nech sa uz podari!!!!
Krásne sviatky moja!
28. mar 2013 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mauerka no, presne. Aj ja som totálne nasrata na cele sproste IUI! Je to totálne neuspesna metoda! Aspon mne sa to tak zda! A tie ich vypocty tiez nie su moc presne podla mna. Vsak mne tento mesiac uplne inac nastavili Pregnyl a IUI.....IUI som mala hned den po Pregnyle, a folikuly som mala takisto velke ako minuly cyklus. A vtedy som mala Pregnyl a den pauzu a az na druhy den IUI. Nechapem ako to oni robia! Proste tejto metode uz neverim!
A dobre robis. Keby som mala moznost, aj ja by som sla do Brna. Lenze staviame, a vsetko dookola. Aj takto je to dost tazke a to len do BA musime chodit :cry:
28. mar 2013 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monosana
moja, a prave preto si myslim, ze uz teraz chvilku nerob nic....toto ani CAR neovplyvni...ked to nema byt, nebude...a mozes tam vlozit aj uplne tip top embryo...ved su aj baby ktore utekali do Brna a tiez im 3 IVF nevysli....je to o nahode...skus sa netrapit chvilku tym...viem ze dnes to boli ale urcite sa na to zajtra pozries inak....ak vam nic nie je, tak je to podla mna otazka casu...my sme na to tak isto...ale ja verim, ze to pride...skus sa trosku nesledovat teraz, zacni normalne sportovat, venuj sa teraz sebe....musis sa uvolnit...a ked bude v BA, tak sa ozvi a mozeme si dat spolu kavicku :slight_smile:
28. mar 2013 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monosana dakujem aj tebe :wink: jasne oddychni si uzi si sviatky naplno aspon najdi si daky sport co ta bude zaujimat zacni sa radovat ze prichadza jar (teda dufam:slight_smile:) a bude vsetko razom oka :slight_smile: neviem ci si spominas ale @consti tu bola po asi 2iui isla na ivf nevyslo ani to a teraz prirodzene otehotnela..lebo proste si uzivala zivota a verila ze pride dietatko raz a verila tomu a ono to prirodzene prislo a tolko x rokov snazenia a nakoniec sa im prirodzene podarillo...takze zazraky sa deju a slniecko ide a bude krajsie aj naladicka bude lepsia uvidis...dnes si oddychni pozri dobru komediu alebo tak skus nemyslet na to a iba si to uzivaj a ono to pride...drzim palce :slight_smile: ivf inak mne trvalo tak mesiac schvalenie takze ked si chces dat pauzu...kludne podla mna si podaj ziadost a dohodni sa s doktorom ze ked sa budes na to citit ides do toho hm? :wink:
28. mar 2013 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby ked to tu tak sledujem tak cele IUI je o hovne s prepacenim!!! Uspesnost to ma tak malu...v tejto skupinke priam nulovu...nikomu sa nedari...to je cele o prirode a osude a nie takomto trapeni!!! Treba zit...ja idem o par dni na depes party a uz sa tesim ako to tam roztocim...opijem sa a kaslem na vsetko...drzte sa...peknu velku noc :slight_smile:
28. mar 2013 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@stanka810
veru si to vystihla...treba zit...ved sme zdrave zeny...myslite, ze nasim mamam, alebo dokonca mne pred 10 rokmi niekto meral kolko vajiciek mi dozrelo, aku mam sliznicu, nebodaj muz spermii?...je to cele kravina...a nahoda zaroven...ja ked som otehotnela s dcerou, tak som precvicovala 4 krat denne aerobic, bola na zure do rana - asi á dzintonicov...a kupala sa v horucej vani s cervenym vinom v ruke dcera je tu...tym chcem povedat, kludne sa opi, zazuruj na depesi :slight_smile:....ked to ma byt, tak bude... :slight_smile:...aj ja uz idem vybavit trenera po tejto menstruacii a idem si formovat telo do svadobnych siat... :slight_smile:....krasne sviatky prajem :slight_smile:
28. mar 2013 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lusipe ja zijem stale :grinning: :grinning: a vinko si davame s priatelom skoro kazdy vecer pri telke, po veceri, taky ritual, ja beriem zivot ako pride a vsetko toto je taka nahoda...nase babky si urcite nezistovali kedy maju ovulaciu a jednoducho sa len milovali a prislo to same od seba....cize nepozorovat sa, uzivat si, venovat sa sebe samej a bude to :slight_smile: dnes je svet o informaciach, kazdy len hlada na nete co ma, co nema a to stresuje...hnusna doba!
28. mar 2013 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ja keby ze necvicim 5xdo tyzdna a sem tam vybehnem s kamoskami vecer na vinko, tak sa z celeho toho kolotoca asi zblasnim. Verim, ze budeme mat babatko, ale nemienim tomu prisposobovat cely priebeh dna. V prvom rade som tu JA a ked ja nebudem spokojna a v klidku, tak sa nezadari tak ci tak. Takze uplne vazne - BUDME TROCHU SEBECKE a venujme sa sebe, ved predsa nie sme "nadoby na vynosenie dietata" ale predovsetkym zeny, osobnosti... @lusipe @stanka810
28. mar 2013 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@stanka810
@mauerka
Kocky, tak teraz ste to mudro napisali a som rada, ze som sa konecnce s niekym zhodla...lebo niekedy mam pocit, ze to len ja takto vidim a ze som potom sebecka...ale ako pisete, musime byt my spokojne, lebo potom ti ani lekar ani iny CAR nepomoze....ved aj my mame pravo zit...a co budeme spokojnejsie, ked budeme mat dieta, ale bude bez energie?...jaj ako ste ma teraz potesili ....strasne moooc....a hned je den krajsi :slight_smile:
28. mar 2013 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lusipe mam radost jupiiiiii :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. mar 2013 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky, jdu vás sem trochu povzbudit, protože jsem sem jednu chvíli taky patřila. Jak už psala Sandra, snažili jsme se fakt dlouho (4,5 roku), vše dle doktorů ok. Nakonec to bylo tak, že jsme podstoupili dvě IUI (neúspěšně) a 1 IVF (neúspěšně, navíc jsem měla málo vajíček, tak nebylo co mrazit). IVF jsem podstoupila na konci ledna 2013...No a nevím proč, ale po tom IVF jsem se hrozně zklidnila, řekla jsem si, že se holt svět nezboří, že to mimi přijde, ale prostě později, že se mi stejně rok 2013 tak nelíbí a tak bude holt mímo v roce 2014 :grinning: :wink: . Začala jsem si víc užívat života, s manželem jsme měli úplné druhé líbánky, vše v pohodě, koupila jsem si činky, že udělám aspoň něco s postavou, která po těch hormonech nebyla nic moc, začala jsem běhat....Výsledek, před pár dny jsem zjistila, že jsem těhotná :dizzy_face: :dizzy_face:. Sice jsem to malinko tušila, nebylo mi dobře, byla jsem hrozně nervozní, až plačtivá a na testu mi pak už jen vykoukly dvě krásné čárky. Neříkám, že je to jen o psychice, sama vím, jak ohromně těžké je to vypustit, ale chci vám jen říct, že vše se děje z nějaké příčiny, vše je tak jak má být a my jsme si prostě museli projít takovým trápením, aby nakonec přišlo naše vytoužené děťátko a přirozeně ve chvíli, kdy jsme už téměř rezignovali (v den, kdy jsem to zjistila jsem měla jet do CARu na konzultaci ohledně dalšího IVF). Prostě užívejte života, buďte šťastné, že máte super chlapy, práci, kde bydlet a až bude ten pravý čas, tak ono to přijde. Držte pěsti, ať to dotáhneme do šťastného konce a já držím palce vám všem. A když to vyšlo nám, tak vám taky, tomu věřte!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
28. mar 2013 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (15)
@consti krasne si to napisala dakujeme za povzbudenie :slight_smile:
28. mar 2013 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@consti
consti, strasne mooooc si ma potesila, ze to takto prislo same....gratulujem a velmi ti prajem, aby si si to uzivala, nakupila krasne tehotenske veci a aby vsetko dobre dopadlo a mala si krasne vytuzene babatko :wink: a tiez ti dakujem za tie krasne povzbudive slova pre nas vsetky....krasne sviatky:slight_smile:
28. mar 2013 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusipe
@sandra077 Kočičky, nebojte se ono to fakt přijde. My si prošli snad vším, co s otěhotněním souvisí, operace, cvičení Mojžíšovky, bylinky, kartářka, léčitel a samozřejmě doktoři... a stejně si to příroda zařídila prostě jinak :wink: :dizzy_face: . I když nevím, jestli to bude mít zdárný konec (i když samozřejmě doufám, že ano) tak ještě před měsícem by mě vůůbec, ale vůůůbec nenapadlo, že se náš sen vůbec začne plnit, že někdy na testu uvidím ty vytoužené // :dizzy_face: :dizzy_face: . Takže tomu věřte, užívejte života a ono to přijde!! :dizzy_face: :dizzy_face:
28. mar 2013 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Dnes jsem si volala s mamkou a nevydržela jsem a řekla jí to a ona začala plakat :dizzy_face: , musely jsme nakonec položit telefon a zavolat si později...Prostě je to obrovsklé štěstí nejen pro nás, ale i pro naše blízké, kteří nám tak dlouhou dobu drží palce a snaží se nás povzbuzovat, ale zároveň se trápí tím, že my se trápíme. Všechny tohole zažijete!! :dizzy_face:
28. mar 2013 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@consti moc pekne slova :slight_smile: to je uzasneeeee, ze sa vam to podarilo a dufam to dotiahnete do uspesneho konca :slight_smile:
28. mar 2013 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@consti Gratulujem! No nehovorila som to? Pravdu som mala... po "pohnojení" tými hormónmi to príde prirodzene... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Držím palčeky, nech to má hladký priebeh.
28. mar 2013 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok