• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@stanka810 ďakujem :slight_smile: ale vieš, ako to väčšinou býva, že aj tak nič z toho, ale jasné, tá nádej tam stále je :cry:
@lusipe Ďakujem, je to naše 2 IUI a jasné, treba myslieť pozitívne a raz to vyjde :wink: aj keď človeka to vždy zloží :frowning2:
@monosana je mi to veľmi ľúto :cry: :cry: :cry: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ja ťa zrejme zajtra to isté, dnešný ranný test vyšiel negatívny :frowning2: je to nespravodlivé, ale to pociťuje každá z nás tu :frowning2:
28. mar 2013 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mauerka krásne si to napísala, ja tiež zatiaľ beriem IUI ako súčasť života, teda je to niečo, čo vkladám medzi vyberanie obkladačiek, návštev u príbuzných, prácu, párty a podobne. Nepodriaďujem tomu celý život. Našťastie nepociťujem ešte paniku z toho, že by to možno nikdy nevyšlo, skrátka verím, že to raz príde. len je to smutné, že niekto to má "len tak" a niekto to musí "riešiť"
28. mar 2013 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maximka33 to nemá cenu abych tam těch pár dnů zabírala místo.. na krev jdu ve středu a rovnou z tama zaplatit dovču..musím odtud vypadnout na pár dní.. když konečně u mě bylo vše ok, tak je zas problém se spermíkama, díky lékům šly do háje, takže mé šance na // jsou teď 0,01% :pensive:

@viva13 díky :slight_smile:

@monosana holka drž se :pensive: po velikonocích si jdu do CARu pro stejné info, kéž by to bylo naposled..
28. mar 2013 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mauerka @lusipe @stanka810 krááásne ste to napisali baby moje! Náádherne :slight_smile: Hned mi je lepsie!:grinning: Uz aj ja som si dala poldecak, isla som na dom, vysavala som tam 5 hodin vkuse (robili nam dlazbu, tak som musela :slight_smile: ), a teraz mi je uplne fajn! :grinning: :dizzy_face:
28. mar 2013 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sarah00 je to nespravodlive moja draha! Ale este nestracaj nadej. Ja si preto nerobim testy , lebo aj minule som tu nasla jednu babyu, ktorá mala pozitivnu krvicku a testy negativne. Testy su onicom! Pockaj si na krvicku :wink: Drzim palceky moja! Zajtra nam napis :-**
28. mar 2013 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta drzim sa, moja drzím sa. Ale je to mooooc moc tazke :cry: :cry: Nikdy som si nemyslela, ze to bude cele take horzne. Boze....tie zeny, ktoré otehotneju len tak prirodzene, ani nevedia, ake maju stastie :cry:
Aj ja po Velkej noci idem na konzultaciu co bude dalej. Cele IUI sa mi zda uplne zbitocné. Je to len zbierka penazi, nic ine. Ma malu uspesnost, neviem naco trapia zeny :frowning2: Viem , ze som teraz moc pesimisticka , ale po týchto dvoch IUI neviem ine povedat, sorry :frowning2:
Ale ty sa drz moja" Nestracaj este nadej. Niekto uz musi zacat tehu vlnuuuuu :grinning: Drzim palcekyyyy!!!!! A cez sviatky si oddychni:-**
28. mar 2013 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@consti kočko, pamatuju si na tebe, hodně jsi tady přispívala, a to je krásná pauzička, taková smysluplná :slight_smile: moc ti gratuluji. možná zabralo, že jsi myslela i na něco jiného. u mně to byla třeba změna práce. tak jen tak dál!!
28. mar 2013 o 21:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@monosana já to časování taky moc nechápu, myslím, že když jsem měla folík 2,4 tak mi měli rovnou píchnout pregnyl a nadruhý den IUI, ale měla jsem si píchnout až v 22h večer a IUI bylo za 36h ale vím že ovu proběhla 15h před tím :pensive: ovu bolesti jsem měla večer před, chjoo a manža v práci
taky že jo a ve středu zajdu zaplatit egypt a další IUI kdyžtak v květnu jestli vůbec, nevím jestli to má nějaký smysl když tady vidím ty výsledky :angry:
28. mar 2013 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta akoze tie nacasovanie ani ja nechapem. Absolutne. Ja som mala tale iste folikuly aj jeden aj durhy cyklus. A pri prvom IUI som mala jeden den folikulometriu, den potom Pregnyl, jeden den pauzu, a potom IUI. A druhe IUI som mala jeden den folikulometriu, hned vecer pregnyl a na druhy den hned IUI. A to som mala tak isto velke folikuly:frowning2: A nacasovali to uplne inac, nechapem tu logiku :cry:
Dobre robis, ze si ides zaplatit Egypt. Bude tam nadherne. My sme boli raz v Tunisku, aj tam bolo prekrááásne.Mozno, ze tam sa vam hned podari babätko, aj prirodzene :wink: Staci zmena prostrediaa vzduchu a pojde to. Len si to uzi :wink:
28. mar 2013 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@consti jééééééééééééé moc Gratuluju, vím že jsme tak nějak řešili hodně koncem roku 2012 vše společně. to je krááááááááááása, je to zase povzbudivý příspěvek pro nás všechny že zázraky se dějí. Moc moc moc moc gratuluju :slight_smile:

a něco na tom opravdu je, já se teď po tom 4.IUI taky zařekla a od úterka chci do posilovny, sauny a pod.

@monosana já vím jak se cítíš, teď jsem to měla stejně v pondělí ty pocity , ale bude líp , já tomu věřím , myslím na tebe
28. mar 2013 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@consti Dakujeme,ze si sa s nami podelila o svoju radost a svoj pribeh. Je to pre nas vsetky povzbudenim. Dakujeme :wink:
29. mar 2013 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
holky chci se zeptat, za jak dlouho se vam rozjela MS po vysazeni Utrogstanu? DIky :sweat_smile:
29. mar 2013 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sanchezova ďakujem moja! Dufajme, ze to bude lepsie :frowning2: NO, je mi strasne smutno! Dnes som uz mohla byt najstastnejsia zena na svete, a zas nic :cry: Aj tebe drzim palceky! IDes na dalsie IUI?
29. mar 2013 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monosana já to taky nezatracuji a jdu na další. víš když to absolvuješ už několikrát za sebou tak tě ten test nerozhodí, už víš jak se to tělo chová, samozřejmě je tam vždycky naděje, ale už jsem nějak otupěla...
29. mar 2013 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kockacz mne po prvom IUI na 8. den a po druhom na 6. den
29. mar 2013 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka13ke Po IUI nebo po vysazeni Utrogestanu? Promin, ale nevim, jestli jsem tvou odpoved dobre pochopila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. mar 2013 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kockacz po vysadeni utrogestanu samozrejme, ale bola som dvakrat na iUI, tak som napisala po ktorom IUI to bolo ako :slight_smile: Ty si kolko dni po vysadeni?
29. mar 2013 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@consti krásne, gratulujem a prajem šťastné tehotenstvo a zdraavé dieťatko :slight_smile: a krásne sviatky
29. mar 2013 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janka13ke ja dneska 4.den bez Utrogestanu. Ale zacina me bolet bricho jako pred MS, takze se to uz asi chysta... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. mar 2013 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte kočky. tak ja som dnes dopadla v GynFive tak, že žiadna krv sa nekonala, lebo tam nikto nebol :angry: hlavne, že som si tam volala a pani mi povedala, že normálne robia, lebo majú zákroky. že mňa nenapadlo, tam ešte aspoň v stredu zavolať. tak teraz neviem čo s utrošom. robila som si opäť test ale nie z ranného, ale hneď ako som prišla z BA, ale test len nejaký z lekárne Dr.max, tak neviem, či mu môžem veriť. ale nakoľko je to už druhý negativ test, tak asi mu veriť musím. vôbec ale netuším či mám utrogestan už vynechať, ale pre istotu nechať a ísť na krv v utorok. len či si zbytočne nebudem predlžovať cyklus. ach joooooooooooooooooooooooo :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: taká som bola ráno zúfala že som sa až rozplakala, ani ten negatívny test ma tak nerozplakal, ako tá bezmocnosť, keď som videla, tie zatvorené dvere a nikto nedvíhal ani telefon :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
poraďte mi, čo mám robiť :astonished:
@kockacz pri prvom IUI mi prišla mrcha na tretí deň po vysadení, ale veľmi silná a bolestivá, ale zasa krátka :wink:
29. mar 2013 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj tak sa k vam znova pridavam,dnes som 9dc a zajtra ultrazvuk,picham puregon tak som zvedava co z neho bude..buduci tyzden bude IUI tak som pozitivna uz teraz...
29. mar 2013 o 14:09  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sarah00
Ahojky, je mi to luto ze si takto pochodila....ale nestresuj sa,normalne ho do utorka uzivaj,ved si len o 3 dni predlzis,co vobec nevadi.a v utorok pojdes pekne na krv.teraz si pekne uzivaj sviatky a nebud smutna,este nie je preco sa zbytocne trapit :wink:
29. mar 2013 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarah00 ooch,moja cooozeee???? To ti ako mohli povedat, ze budu robit, ked ani zdaleka to tak neni??!! No, aj ja by som zuuurila aj by som sa rozplakal! VSak kde sme. Co su analfabeti??? Acch...uplne nadarmo si tam isla! Ale nevadi, uzivaj si sviatky, ako aj @lusipe hovori, a Utrogestan si nevysad. Mozno, ze ti to predlzi cyklus o par dni, ale nevadi. A testom never! :wink:
29. mar 2013 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarah00 Uplny odfajč zo strany Gynfiv-u! Otras... Uplne si viem predstavit tu bezmocnost, kt. si musela prezivat. Keby tam clovek siel s tym, ze uz doma si nasiel dve ciarky, tak mozno by to nebolo take frustrujuce, ale ides tam, v kutiku duse nadej ... a oni to odignoruju. :frowning2:
29. mar 2013 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte myslite ze by sa mi mohli objavit // na 13den po IUI???? ci si mam radsej pockat lebo na posledy mi meskala mrcha po iui ???
29. mar 2013 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zelenagw určitě můžou, já měla pozitivní 12 dpo.
29. mar 2013 o 18:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zelenagw Kazda baba by ti poradila inak :slight_smile: takze ja za seba - 13. den po IUI by som uz testla urcite. Aj som to robila, trochu ma to pripravilo na neg. vysledok z krvi, kedze testy boli neg aj doma. Keby bola potom krv pozitivna, o to viac by som sa tesila...co bohuzial nebol moj pripad :frowning2:
29. mar 2013 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maximka33 a bola si úpo IUI a aky test si si urobila???
@mauerka ja som si chcela urobit 14 den ale neviem ci to vydrzim mam doma 2 testy mozno skusim ale ked ziadna zmena v mojom tele tak sa nechcem skor skalmat... tak neviem ci zajtra lebo napozajtra si ho urobim...
29. mar 2013 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zelenagw ne u mně to nakonec nebylo po IUI, ale vím přesně, kdy byla ovulace, testovala jsem to. dělala jsem obyčejné testy z lékárny dr max myslím.
29. mar 2013 o 18:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zelenagw Ako vravim, mne to psychicky pomohlo - bola som "pripravena" na vysledok z krvi... keby sme sli na dalsie IUI /co uz asi nepojdeme a ideme do IVF/, tak by som pred krvou testovala opat - tak na 12.-13. den po iui. Velmi ti prajem, aby si nasla aspon ducha na teste doma. A btw. ja mam z netu pruzkove testy - aj ovulacne /kopec/ aj tehu, su spolahlive, teda aspon tie ovu urcite.
29. mar 2013 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok