• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@boobaa ano je iny aj ste dostali 6mil tak to je super mne dali len 1,4mil
15. apr 2013 o 19:55  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka78 nám to dalo laboratórium treba sa pýtať lekára skôr ako to vloží lebo ak je ich menej ako 1milion tak je to zlodejina
15. apr 2013 o 19:57  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@danulienka78 mne dali v gyn fivebdo ruky po iui spravu. Ak ti nedali zavolaj tam a spytaj sa.
15. apr 2013 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@boobaa správu mi dali, ale neviem, kde sa ten údaj tam nachádza
15. apr 2013 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jania023 neviem ci je to dost. Oproti januaru zo 18 milionov mame teraz len 6. Ked sa to vtedy nepodarilo tak teraz by to bol dvojity zazrak. Jemu hrozne skace ten spermiogram. 3 mesiace je super a potom zasa sup dole. Nevieme preco to tak ma. Vzdy robi veci rovnako - strava, vitaminy, stres... Nechapem....
15. apr 2013 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka78 chodis do gyn fivu? Ak ano tak je to pod textom vlavo. Je tam pocet a pismenka ako A B ...a hned za ty v tom istom riadku je napisana aj mobilita.
15. apr 2013 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@boobaa vľavo je napísané 8 x 10 b, vpravo A+B (70%). tak koľko mi ich vložili podľa tohoto?
15. apr 2013 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka78 dali 8 milionov. Tak to mas lepsie ako ja :slight_smile: zvysok ja presne to iste ako u mna, hehe
15. apr 2013 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@boobaa čítam, že si bola na 6. IUI. nenavrhovali ti už aj iné riešenie? komu chodíš? ja mám za sebou 1. IUI, bolo v sobotu, ale nemám z toho dobrý pocit. mne Harbulák povedal, že skúsime 2x IUI.
15. apr 2013 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@boobaa ale ty asi trochu miesas spg...ked ti vlozia 6 tak ma min co ja viem 25mil?manzel mal pri 15mil 1,4 mil vlozene ostatne boly vyradene...neviem ci som ti to vysvetlila dobre..ide aj o kvalitu vajok nie len pocet sermii
15. apr 2013 o 20:23  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@danulienka78 tazko povedat kolko tam nieje ziadne cislo
15. apr 2013 o 20:24  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jania023 hej, rozumiem ti :slight_smile: kvalitu vajok viem nejako zistit? Ked som bola 2 krat na ivf tak mi nevraveli nic. 1 ivf nam vuslo. Cakali sme dvojicky, zial som ich v 24 tt potratila... Snad mam teda vajka v norme. Spolu sme mali 13 embryi. Zvysok neprezil rozmrazivanie ale KET :(
15. apr 2013 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka78 6 x iui a 2 x ivf. Aby som bola presna :slight_smile: iny problem ako partnerove spermie teda iba ich.mnozstvo a rychloat nemame. Musime iba skusat. Tak skusame :slight_smile:
15. apr 2013 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@boobaa a kto dnes robil IUI? v sobotu Stenová
15. apr 2013 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka78 Behunova. Tak ma vzdy tak poskrabe ze potom pol dna spinim. 5 iui mi robil harbulak a bolo to fasa - ani kvapka krvy a ziadna bolest. Hold chlapi to vedia
15. apr 2013 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@boobaa aano ked ti robia IVF tak ti tam hovoria ake mas embria A-B alebo 1kvalita ci druha...ale kolko z nich su oplodnaschopne sa zisti iba ak robia ivf nie ak je IUI tam neviem kvalitu,zial...kde ste boli na Ivf?ja premyslam nad soft len by som chceéa skor v SR ako brno tam je to daleko
15. apr 2013 o 20:40  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@boobaa ja som dosť špinila aj v sobotu aj v nedeľu. mňa to zase príšerne bolelo, povedala, že som veľmi stiahnutá, že mi nemôže roztiahnuť krčok, takže nič moc, aj keď nakoniec mi to tam dala. nabudúce si mám dať radšej diazepan na uvoľnenie.inak tiež si myslím, že chlapi to asi lepšie vedia. Ale mojej kamarátke sa podarilo 1.IUI, robila ho Stenová
15. apr 2013 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jania023 stale chodim do gyn fivu v ba. A raz sme sa boli popytat v brne. Este mame v zalohe 3 pokus ivf. Ale to odkladam. A ked k nemu bude musiet dojst bude urcite soft. Ked viem ze ho robia aj v gyn five. Dovtedy budeme na striwdacku skusat prirpdzene a iui. Tento rok uz budem tehu. Moooc tomu verim
15. apr 2013 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@boobaa gyn five robia soft?kde je gynfive?
15. apr 2013 o 20:50  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka78 kamaratke zavidim :slight_smile: mala stastie jak hovado. Mne ide na nervy ze tam tych lekarov striedaju. Chodim k Drabekovi ale vsetky zakroky mi robili ini lekari a nie on :confounded: aj mna to dnes bolelo skorej tak palilo alebo co je to za bolest. A uplne najviac ma vytaca ten mlady chalan co nosi pipetu so spermosami. Furt sa ma pyta ako sa vola moj priatel a kedy sa narodil. Vrrr ved ked mu daval obciansky asi vie ako sa vola a.aj na papiery od notara su nase mena. Tak ma zakazdym toto nasere :slight_smile: a mala si dost poloplny mechur??
15. apr 2013 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jania023 ano robia. Ja chodim v BA a osobne som sa o tom rozpravala s mojim lekarom Drabekom.
15. apr 2013 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jania023 jenz neho ale menej vajok. Ale zasa nejde o kvantitu ale o kvalitu. Menej zatazuje telo a je lacnejsi.
15. apr 2013 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@boobaa tiež sa mi nepáči to striedanie lekárov. no dúfam, že bol poloplný.
15. apr 2013 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@boobaa no ale u mna cer ci dabel,ja som z kosic takze blava 450km a brno 460km :grinning:
15. apr 2013 o 20:59  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka78 poloplny by mal.kvoli pristupu s pipetou. Ak si nemala prazdnejsie mohla aj to byt pricina bolesti.
15. apr 2013 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jania023 jeeezisi. Ale gyn fiv je aj v inych mestach. Kukni na nete.
15. apr 2013 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@boobaa @jania023 mneteraz pri 1.IUI davali 18mil. original mal 12mil ale vylepsili to na 18. som bola happy, lebo spg pred asi pol rokom bol horsi a mal len 8mil. takze super. a to uziva "iba" Selezin ACE.
16. apr 2013 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@boobaa inac, ja som tiez bola prekvapena tym, ze sa ma pytali, kto je moj priatel a kedy sa narodil. ale potom si hovorim, ze asi kontroluju, ci davaju spravne spermie spravnej osobe....
a mne robil 1.IUI nejaky mlady chalan, neviem kto to bol a bolo to uplne super. nic ma nebolelo a ani potom nic. ani som nekrvacala.
16. apr 2013 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
meria si tu niekto aj BT popri IUI? a brali ste po IUI utrogestan alebo duphaston? mali tieto lieky vplyv na vasu BT?
16. apr 2013 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lagunasa Ahoj, ja som merala, le už teraz po 3 a 4 IUI nmerim, lebo som a zbytočne stresovala a teplota skákala ako keby som gumydžúš pila :grinning:, tak neviem či to vôbec má výpovednú hodnotu...
16. apr 2013 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok