• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
zubajda: ahojky, ještě ne, jdu až odpolko
9. mar 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gucci (28) - Pronatal Praha - 3. IUI (Clostilbegyt) se nekoná, folikuly vpravo, 1. IVF duben 2009
Ivomal (34) - Gennet Pha - PCO - 2IUI (stimul Clostil 1-0-1, Pregnyl, Utrogest.) - neúspěšné, 1.IVF - březen
Zuzulik (32)- Gennet Pha - 1.a 2. IUI nativ( neúspešné) , chystáme se na IVF
Zubajda (31), CAR Apolinář Pha - 2.IUI (neúspěšný), UTZ 12.3. , (stimul Clostil 1-0-1 od 3DC)
akvy (31) -Pronatal Pha-bez L vejcovodu, 1IVF (04/08 -mimoděl.),1KET(09/08-neg.), 6IUI(7.IUI se stimulací Menopur, Ovitrelle)-IUI 31.1. (neg.), březen 2.IVF Pronatal
Beruška (28)- Fertimed Olomouc - 2IUI (stim. Clostil, pregnyl, utroš)2IUI-negativní,3IUI(stim.clostil,pregnyl)Snad se tentokrát zadaří, pak jdeme do IVF
pipimiska (24)- Gyncare KE - spg zly - 2krat IVF/ICSI,(gonal,pregnyl,estrofem,utroges,duphas.)negat.,3krat KET-negat,1.IUI(duphaston)test cca 9.2 [neuspesny]
lusina (29)- sanat.Helios Martin - 2xIUI (clostil+pregnyl+utroš), obe neúspešné, ďalší postup,pár mesiacov skúšame prirodzene a potom asi v 7/09 IVF.
rosienka (34) - zahranicie - 2xICSI, 2.IUI (clostil,pregnyl,pregnyl) neuspesne, 3.IUI 5/09 stimulka s hormonmi
latunka (25) - GEST Praha - 1x IUI 16.1.09 (gonal,pregnyl,utrouš) - negativní, tento cyklus pauza
evak 99 (30)- Gennet pha - 2x iui (pregnyl, utrouš), neúspěšné, 1.ivf duben
Atlaselka (30)- Pronatal Praha - SPG nic moc,levý vejcovod neprůchodný,1.IUI 03/09 (Menopur)
jovi (28) - Sanus Pce, 1. dítě - přirozeně, 1IUI 6.2. (pregnyl, utrogestan) - neg. 2.IUI pravděpodobně 13.3.
suzanna (35)- zahranici ,3IUI zacatkem brezna.- bez stimulace
ruda (30) snažení od 09/06 čekáme na 1.IUI 24.2 stimulace Menogon
helenky (31) gennet pha, 1.IUI 31.1. - neúspěšné, pravděpodobně 04/09 IVF
mesiacik (33)- SR, 1IUI(clostil,pregnyl,utrogestan)-
smilkyCZ (26) - Sanus Pce, snažení od 07/07, UTZ 6.3, 1. IUI 9.3. (pregnyl, duphaston)
9. mar 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smilky... tak drzím palce.. :slight_smile: dej pak vedet..
9. mar 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zubajda .. jasný :wink:
9. mar 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gucci (28) - Pronatal Praha - 3. IUI (Clostilbegyt) se nekoná, folikuly vpravo, 1. IVF duben 2009
Ivomal (34) - Gennet Pha - PCO - 2IUI (stimul Clostil 1-0-1, Pregnyl, Utrogest.) - neúspěšné, 1.IVF - březen
Zuzulik (32)- Gennet Pha - 1.a 2. IUI nativ( neúspešné) , chystáme se na IVF
Zubajda (31), CAR Apolinář Pha - 2.IUI (neúspěšný), UTZ 12.3. , (stimul Clostil 1-0-1 od 3DC)
akvy (31) -Pronatal Pha-bez L vejcovodu, 1IVF (04/08 -mimoděl.),1KET(09/08-neg.), 6IUI(7.IUI se stimulací Menopur, Ovitrelle)-IUI 31.1. (neg.), březen 2.IVF Pronatal
Beruška (28)- Fertimed Olomouc - 2IUI (stim. Clostil, pregnyl, utroš)2IUI-negativní,3IUI(stim.clostil,pregnyl)NEÚSPÉŠNÉ,23.3.kontrola-stimulace k IVF
pipimiska (24)- Gyncare KE - spg zly - 2krat IVF/ICSI,(gonal,pregnyl,estrofem,utroges,duphas.)negat.,3krat KET-negat,1.IUI(duphaston)test cca 9.2 [neuspesny]
lusina (29)- sanat.Helios Martin - 2xIUI (clostil+pregnyl+utroš), obe neúspešné, ďalší postup,pár mesiacov skúšame prirodzene a potom asi v 7/09 IVF.
rosienka (34) - zahranicie - 2xICSI, 2.IUI (clostil,pregnyl,pregnyl) neuspesne, 3.IUI 5/09 stimulka s hormonmi
latunka (25) - GEST Praha - 1x IUI 16.1.09 (gonal,pregnyl,utrouš) - negativní, tento cyklus pauza
evak 99 (30)- Gennet pha - 2x iui (pregnyl, utrouš), neúspěšné, 1.ivf duben
Atlaselka (30)- Pronatal Praha - SPG nic moc,levý vejcovod neprůchodný,1.IUI 03/09 (Menopur)
jovi (28) - Sanus Pce, 1. dítě - přirozeně, 1IUI 6.2. (pregnyl, utrogestan) - neg. 2.IUI pravděpodobně 13.3.
suzanna (35)- zahranici ,3IUI zacatkem brezna.- bez stimulace
ruda (30) snažení od 09/06 čekáme na 1.IUI 24.2 stimulace Menogon
helenky (31) gennet pha, 1.IUI 31.1. - neúspěšné, pravděpodobně 04/09 IVF
mesiacik (33)- SR, 1IUI(clostil,pregnyl,utrogestan)-
smilkyCZ (26) - Sanus Pce, snažení od 07/07, UTZ 6.3, 1. IUI 9.3. (pregnyl, duphaston)
9. mar 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky berus.. :frowning2:.. to je mi líto, že to nevyšlo.... IVF to jistí... :wink:
9. mar 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No já si v sobotu udělala ten drahý test a za 2 hodky jsem to dostala, byla jsem fakt naštvaná, ale už jsem to přešla, dneska jsem se objednala do caru, takže IVF, už se docela těším, snad to bude úspěšné :wink:
9. mar 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snad?... určitě !!!!!! držím moc pěstičky... palce nééé, ty jsou na kopance!!!!!!!!!!! :wink:
9. mar 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky Zubííí jak bylo na horách...snad sis to pěkně užila, Smilky tak jak nebolelo???
9. mar 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hoooj rudoško!!!!! .... hory celkem super, akorát byla mlha jak mlíko, takže jsme lyžovali poslepu.. mrchu jsem si tam také užila, jsem sjela kopec a hned jsem musela na záchod měnit prkeňačky :grinning:... no, jinak snad jsem plná sil... do dalšího kola... co tyyy ???? jak se vede ????
9. mar 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravim vas :slight_smile: ja uz som tu dllllllllllho nezakotvila .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
co je noveho?dajako to IUI nechce fungovat ..
9. mar 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, také jsme se vrátila z hor, kde to bylo super a snad byla i OVU, tak stejně jako každý měsíc doufám v zázrak :slight_smile: jinak už sem asi ani nepatřím, ve středu jdu na kontrolu před stimulací na IVf (pokud to tedy pojišťovna schválila) a to už je asi na jinou diskuzi ..tak se tu mějte hezky a snad už tady začnou brzy naskakovat těhulky, naše parta úspěšnosti IUI příliš neprospěla. papaaaaaa
9. mar 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, tak už to mám za sebou, vůbec to nebolelo, jen mi to přijde divný že z jednoho katetru může vzniknout nový život ... ke všemu mi oznámili, že manžova morfologie je hodně špatná :frowning2: takže nevím co nás ještě čeká a nemine ... každopádně i za ten pokus jsem vděčná
9. mar 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zlatiná :dizzy_face:
Zubi, slniečko naše už si nám tu, celé to IUI je posr...tým navrch, som nahnevaná a riadne, by som chcela vediet kto tvorí tých 10% uspešnosti IUI.
Smilky drž sa nám :wink:
Zubi ty čo ďalej? Väčšina s tejto temy sa chystame do inej temy a to IVF. :slight_smile:
9. mar 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky helenky.... jéj.. tak to ti přeju...

smilky...tak to je fajn, že tě to nebolelo, mě naposledy docela jo... tak teď jen radostné očekávání... :slight_smile:...

snecka... hoooj kočkooo.... no, já jdu teď ve čt na utz... tak uvidím, možná ještě jedno iui a pak ivf... ještě asi ve středu večer budu mít jeden rozhovor se známým gynekologem, tak se uvidí, třeba mě někam protlačí, něco poradí.. uvidím....

jinaaak kurňaaa holkyyy hnojařkyyyy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
9. mar 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smilky a aky zly spg, kolko mate patologickych, potesim ta, my mame len 99,5%patologickych :unamused: . Toto mas prve IUI? My ideme vo stvrtok na krv, ale tiez pochybujem, lebo uz mam predmenstruacne syndromi, a to pupaky, nepokoj, bolenie prv a kazdy den na velkej :grinning:
9. mar 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky dnes mě pobolívá celý den břicho tak to vidím že zítra tu mrchu zase dostanu..ach jo ještě můžu letos čtyřikrát na IUI a pak mě asi taky IVF nemine ale jak tak koukám šla bych na něj raději hned....tohle čekání mě uvádí k šílenství......
9. mar 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky Zubi, fajn, že sis užila a nabrala sílu
Smilky, jak moc zlá morfo? i zázraky se dějí i když tady u nás nějak nic moc..
Holčiny moje, jsem ráda, že je nás tu tolik a snad neodejdete hnedle všechny do ivf témy a v podstatě když jo,asi se tam setkáme... jak se blíží ortel, jsem pěkně nervozní, nevím jestli sugesce,ale polehávám, nevím, jestli zneužívám toho, že bych mohla být těhu a tak lenoším nebo jestli jsem fakt tak unavená a prsa taky cítím, to se mi většinou nestává, ráno byl trošku narůžovělý papír,ale en 1x., tak stále ještě doufám, že jsem ta 10% tní...
jak já bych si taky ráda užila hory..no zatím jen práce,ale když zjistím// tak jdu hned na PN a nic mě nezastaví, mám slíbené neomezené vycházky...tak kéž by to klaplo..
9. mar 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak a teď vidím, jak se všechno během vteřiny může změnit, dopsala jsem, šla na WC a kalhotky červené víc než dost, mrcha přišla o 4 dny dřív i přes Utrogestan ..takže nic, nevyšlo to..ale jsem v poho, jedeme dál.. nic jiného nám nezbývá
9. mar 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky ruda... ach jo.... smula se nas drzi zuby nehty... spis mrcha mrchovata :frowning2:
9. mar 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo zubi, je to mrcha, neteču moc, jen červený papír,ale i BT je jen 36,8, bolí mě uzlina a zub... máte někdo zkušenost krvácení i s utrošem a ještě o 4 dny dřív, jak to? a cokdyž by další iui vycházelo na neděli, jak se topak dělá nevíte? díky
10. mar 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ruda
ja jsem cetla,ze dávka i délka podávání Utrogestanu jsou individuální a nedají se vždy predem spolehlive urcit a proto se tak muze vyskytnout zejména zkrácení menstruacního cyklu nebo špineni......Jak je to v CR s IUI v nedeli nevim zalezi to asi na centru stejne jako u nas jinde to v nedeli nedelaji jinde jedou proste dal.
10. mar 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzann díky moc za info, prostě se stejně vše dozvím až zítra, pro sichr jsem ještě i testla, je to jako padlý sníh, bílé .bez druhé čárečky... :angry:
10. mar 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky ruda.. no já jsem špinila asi 2 dny před dobrání utroše...a pak i začala krvácet... myslím, že iui ti udělají i o víkendu....
10. mar 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
díky zubi, protože čekat měsíc jen proto, že to vychází na neděli... by mě piclo... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. mar 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale zase jak psala suz... je to asi indivindi od centra...radeji se zeptej... :slight_smile:
10. mar 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasně, to víš, že to naplánujeme...dám vědět, zítra budu vědět víc...díky vám
10. mar 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, tak já jdu zítra na 2. IUI, rovnou nám řekli, že pokud budeme mít takový špatný spg, jako při prvním IUI, tak se vypíšou hned papíry na IVF - morfologicky "zdravé" spermie jen 6%.... no každopádně zítra už budeme moudřejší :slight_smile:
smilky: asi na tom budeme hodně podobně.... :wink:
10. mar 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky Ruda mrzí mě to,že to nevyšlo.Jovi držím palečky :wink:
U mě co nového? Nic,MS nikde,jsem 34DC,test /,tak nevím,počkám ještě pár dní.A to jsem si myslela že už budu dávno stimulovat a do konce března to stihnem.Ach jo,se picnu.
Přeji hezký den všem,at už je aspon jaro a sluníčko :dizzy_face:
10. mar 2009 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
atlasel... třeba už ms nepřijde :slight_smile: :wink: držím palečky :slight_smile:
10. mar 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok