• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@jane_s No skús popozerať, možno nájdeš aj u Vás v ČR niekoho takého... No mrcha zatiaľ nikde, neidem už testovať, vydržím do zajtra na tú krv, ale ráno som len tak pre zaujímavosť zmerala BT a 37,1 :confused: , tak dosť vysoká na to že čakám mrchu :zipper_mouth: No uvidíme, kým tu nie je mrcha tak ešte je nejaká nádej aj keď tomu veľmi neverííííím, ale tak možno zázrak :slight_smile:
29. apr 2013 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danielkadanielka áno, bola som, do GF som prišla asi 7:35 hod., ty si bola? nevidela som ťa. ja som si nerobila test, tak uvidím podľa krvi, ale už asi 4 dni ma bolí brucho tak, ako mám dostať menzes, takže si myslím, že je to negatívne a hneď ako si nedám večer utroš, tak príde. ALE stále dúfam, že sa tak nestane.
29. apr 2013 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monosana Zlato tak ako krv? Držíííím od rána palce :slight_smile:
29. apr 2013 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jane_s hej vychadza mi druhe IUI okolo polky maja...prve sme mali vo februari a dve mesiace som vynechala, lebo sme boli chori, raz priatel, raz ja...mali sme ATB a to sme nechceli riskovat...uz sa celkom tesim :slight_smile:
29. apr 2013 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi_2 drzim palce na zajtra, este nie je nic stratene :slight_smile:
29. apr 2013 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majkulik asi len na zaciatku
29. apr 2013 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka78 Ja som už o pol 8 bola vybavená,asi sme sa obišli a teraz som volala na vysledok krvi a negatívny :frowning2:
29. apr 2013 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanka810 No aj ja tak tajne v kútiku duše dúfam :slight_smile:....
29. apr 2013 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danielkadanielka joj moja to mi je ľúto a čo ideš na ďalšie IUI?
29. apr 2013 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi_2 to sa mi paci....ved este je nadej urcite!!! :slight_smile:
29. apr 2013 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@danielkadanielka to mi je moc luto? :( to je sok ked to do toho phonu povedia :( drzkaj sa!
29. apr 2013 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, tak potvrzeno z krve, po dvou a půl letech jsem slyšela JSTE TĚHOTNÁÁÁÁÁÁ :grinning: :grinning:
29. apr 2013 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@lukha80 jeeeeeeeeeeeeeeej :slight_smile: supeeeeeeer, sa to tu rozbehlo :slight_smile: moc moc moc gratulujem a to si mala to KET?
29. apr 2013 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukha80 Gratulujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a prajem všetko dobré :slight_smile:
@danielkadanielka je mi to ľúto :frowning2: , koľké IUI si mala? nie si v tabuľke, že? tak preto sa pýtam.

ja som sa práve dnes objednala na konzultáciu po dvoch neúspešných IUI, tak 9.5. idem za harbulákom a uvidím, čo navrhne :unamused:
29. apr 2013 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarah00 to som zvedava co ti povie Harbulak, mne dal tiez dve IUI a som zvedava ako druhe dopadne a co mi potom ponukne :slight_smile:
29. apr 2013 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarah00 děkuju:slight_smile:))))))
@stanka810 moc děkuju:slight_smile:))
po 4 neúspěšných IUI jsem zkusila IVF a vyšlo to:slight_smile:))
29. apr 2013 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lukha80 to je uplne supeeeeeeeeeeer! tak si uzi tento krasny den pre teba :slight_smile:
29. apr 2013 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi_2 Hmm,dakujem dievčatá,pojdem na dalsie,ale musím ist na tu priechodnost laparkou...neviete kolko to stojí v Gin-five baby?
29. apr 2013 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danielkadanielka ja som bola na tom SIS, nie na laparke, a to stalo 60 eur...a tebe robili IUI bez zistenie priechodnosti?
29. apr 2013 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanka810 Ano,bez toho,lebo ja už mám jedno dieta,tak asi preto,ale už je velky,zavtedy sa to mohlo zmenit...
29. apr 2013 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukha80 to člověk hrozně rád slyší :slight_smile: jen tak dál :slight_smile:
29. apr 2013 o 14:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@stanka810 TAk to je super,nás to taky čeká nějak v polovině, tak se těším na Tvé datum a dej pak určitě vědět, držím pěstičky, taky už se moc těším:-*
29. apr 2013 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimi_2 Kočko víš něčemu věřit musíme, jedna moje kamarádka tuhle po roce otěhotněla a v ten měsíc měli snažení podle JOnáše, pila nějaký nový lektvar a prostě tomu věřila ale prý netuší co z toho to mohlo být, ale věřila tomu, musíme něčemu věřit, že nám prostě pomůže:slight_smile: Já dneska začala cvičit, jsem si dala do těla, jsem se na sebe už nemohla koukat, chci se víc soustředit na jiné věci než otěhotnění kočko! A co ty beru?
29. apr 2013 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jane_s celkom sa na to tesim a ci to vyjde alebo nie, to uz je osud...moze to vyjst kludne aj prirodzene, mam dostat o tyzden mrchu a potom stimulujem clostilom...ty cim budes stimulovat?
29. apr 2013 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanka810 No já tentokrát ještě bez stimulace, protože se bojíme cyst s doktorem víš? Já na ně dost trpím, tak se bojím, že by se tam vytvořili, ale jestli to teď nevyjde, asi mě stimulka nemine:slight_smile: no už se taky těším a líbí se mi Tvůj přístup, buď a nebo:wink:)) no stress!
29. apr 2013 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jane_s ja som brala clostibegyt hadam rok aj pol, ale to mi daval este moj gynekolog...prve IUI mi v centre dali bez stimulacie ale druhe uz stimulovat....tak uvidime....ja mam taky pristup....inak by sa clovek musel zblaznit keby nato myslel a psychika robi svoje....staviame dom, lozim po rebriku, fungujem normalne, cvicim, venujem sa sebe a co bude mat prist pride :slight_smile: nic nasilu nie je dobreee a uz sa tu spustil tehu virus, tak sa hadam nakazime :slight_smile:
29. apr 2013 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanka810 No to je fakt:wink: koukala jsem, že se tu teď těhotní jako po másle, tak snad i na nás se řada dostane:wink: Máš toho opravdu hodně, ale ono se fakt nemá cenu omezovat a říkat si co kdyby..lepší to hodit za hlavu a ono to přijde, já tomu pořád věřím taky:wink: Jak dlouho se už snažíte?
29. apr 2013 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jane_s my sa snazime dva roky a v postate nam nic nie je....je to asi aj vekom, touto rychlou dobou, stresom...jedno s druhym....ale treba verit a vsetko bude, aj miminko :slight_smile:
29. apr 2013 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danielkadanielka no aj ja idem, ale nechcem zatiľ laparku, ale hysteroskopiu a potom uvidíme podľa výsledku...le netuším čo to stojí u nás v Heliose...
29. apr 2013 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jane_s No veď mojko, jasné že musíme veriť :slight_smile: to je super že si začala cvičiť aj ja idem trocha zhadzovať kilečká :slight_smile: idem skákať n trampolíne v piatok prvý krát - fitjumping, ale to môžem len do oulky, aby som si prípadne drobca nevyhodila von z maternice :grinning:
29. apr 2013 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok