• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@snailka až 15.5.???Ale zase už to bude na UTZ hezky vidět:slight_smile:)Nenervuj se a bude určitě všechno o.k :wink: Je to neskutečný vid???Taky jsem včera nevěřila, když mi to v Caru potvrdili..
Zkusíš ještě zítra testovat, jestli čárka sílí, nebo si rovnou počkáš až na UTZ?
30. apr 2013 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snailka juchúúúúúúúúúúú, ďalšia dobrá správa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: dievčatá ako sa to tu rozbehlo, dúfam, že sa už čoskoro aj na ostatné usmeje šťastie. pekne tu porozhadzujte tehu vírusíky :grinning:
30. apr 2013 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukha80 No, až 15.5. Kdybych zavolala svý gyndr. tak mě objedná taky až za 14 dní. Určitě budu testovat jestli sílí. To bude testovací mánie :grinning:
@sarah00 doufám, že čárka bude sílit :slight_smile:
30. apr 2013 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte žienky,som tu nová a chcela by som sa opytat kolko ste platili za IUI,akurat som sa dozvedela,že vo štvrtok mame IUI a nečakala som to vobec,pretože nám najprv povedali,že asi je to zbytočné :unamused: dakujem vopred za všetky info
30. apr 2013 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snailka mám z tebe velikou radost :slight_smile:))) a ukážeš testík?
30. apr 2013 o 09:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jonathana1 já jsem platila jen 400 za injekci, jinak to vše bylo zdarma. možná nějaký menší doplatek za hormony - clostilbegyt a utrogestan, ale to se taky vešlo do 100 kč.
30. apr 2013 o 09:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jonathana1 zalezi asi v akom si centre...ja som v gynfive platila 70 eur
30. apr 2013 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maximka33 :slight_smile: teď jsem v práci, tak se pokusím testík večer nafotit a vložit, snad něco uvidíte :slight_smile:
30. apr 2013 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@snailka huraaa snad mozem potichucky gratulovat :slight_smile: sa to tu super rozbehlo :slight_smile:
30. apr 2013 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jonathana1 já jsem za IUI neplatila nic :slight_smile:
30. apr 2013 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@stanka810 děkuju :slight_smile: Doufám, že bude sílit.
30. apr 2013 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
DAkujem baby,ja chodím do MT Helios a asi budem platit 100eur.
30. apr 2013 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka78 To mi je luto a ako pokracujete dalej?Ja najskor laparka a potom 2 pokus,ale kedy to bude neviem,lebo tazko je to aj v praci,stale chybat,tak je to na nic a na laparku si potrebujem povybavovat asi aj interne vysetrenia,tak neviem...
30. apr 2013 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snailka kde ti robili IUI?
30. apr 2013 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danielkadanielka čakám na mrchu a ideme hneď znova na druhý pokus, teda teraz v máji
30. apr 2013 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monosana
@jane_s
@sanchezova Kočky moje tak som po krvi, výsledky po 15:00, ale neviem nevidím to ružovo. Doktor mi povedal, že ak to nevýjde odporúča IVF, ja som si vypýtala papier na predoperačné predsa len by som si dala skontrolovať tú priechodnosť, ale keď som mu to povedala, tak len ...sestrička Vám vypíše papier.... a dovi. Strčil mi do ruky ešte pokyny, že tu je všetko čo máte dodržať. Tak ale tam vôbec nič nepíše do ktorého dňa cyklu to má byť a on mi absolútne nič nepovedal :confounded: Mám už nervy z toho, keď videl, že nemám ešte záujem o IVF, tak rýchlo rýchlo odchod :angry: Bola som už aj hneď u môjho obvodného tak vo štvrtok na krv mám prísť a potom že na interné, dúfam, že to ma zoberú hneď lebo @jane_s si spomínala, že do 10DC by mala byť tá hysteroskopia, však zlatino? Baby myslite na mňa do 15:00 hneď Vás informujem :slight_smile: hoci výsledok mi je skoro známy :confounded:
30. apr 2013 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka78 v CARu v Motole :slight_smile:
30. apr 2013 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snailka Jéééj tak zase dobré správy :slight_smile: :dizzy_face: Gratulujem !!!!
30. apr 2013 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi_2 moc ma Tebe myslim slunicko..tfuj tfuj a jeste to zkuste prirozene mebo IUI..na IVF mame kocko jeste cas..a ta pruchodnost..opravdu by ji bylo dobte udelat max 10 DC:wink: TAK se drz a tesim se na 15hod zlatiiii:-*
30. apr 2013 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimi_2 Děkuju, ale ještě mám strach, aby čárka sílila :slight_smile:
30. apr 2013 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi_2 ahoj, áno do 10DC ale ak sa dá aj skor, ja som bola na priechodnosť 8DC... a do ktorého car ešte raz chodíš????
30. apr 2013 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rica1 do Heliosu, tak dôfam, že to stihnem do tých 10DC :confounded:
30. apr 2013 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi_2 ja tiež do heliosu,, ja ako náhle som dostala krámy som tam volala že sa chcem objednať na to a ma objednali.. keď dostaneš MS tak tam hned volaj a daj si to na toho 8DC.. Krajkovič Ťa takto odbil? inak ani somnou sa moc nebavil hmmm.. najlepšia sa mi tam pozdáva doktorka Culbová
30. apr 2013 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rica1 Juj dík za radu, som z toho nejaká znechutená :confounded: Krajko bol zatiaľ v pohode aj Culbová, ale Starovecká to no comment :angry: A koľko si platila moja?
30. apr 2013 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rica1 Vieš keď nechcem IVF, tak čo sa so mnou budú baviť ...hoci si myslím, že priechodnosť mi mali urobiť pred tými 4 IUI :angry:
30. apr 2013 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rica1 Moja a ešte mi prosím povedz ťa uspali, na ako dlho a bolelo to?
30. apr 2013 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi_2 no zo Staroveckou mam tiez skusenosti, som isla ako mucha puk od nej, vygulena, neurobila na mna dobry dojem :frowning2: krajkovič mi robil tu priechodnost a šak dobre, možno nemal svoj den , uvidím ako to bude teraz.. neplatila som nič šlo to všetko cez poistovnu a predoperačné som mala za dva dni iba interné a krv, jeden deň na krv a potom na interné..
zakrok mi robili o 9tej a o 11tej som šla domov.. nič ma potom nebolelo iba cca dva dni som spinila potom
30. apr 2013 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rica1 A ste sa snažili ešte ten mesiac?
30. apr 2013 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi_2 prišla som tam ráno a chodila sestrička tá vrchná sestra že kto ide na zakrok a zobrala si ma tam dozadu kde sa operuje atď, prezliekla som sa do tej plachty a šla na izbu napichli mi kanylu a čakala som kedy pridu po mna, sama som prešla na salu tam si lahla ešte sa ma spýtali že či som alergicka na soju či čo a potom už som citila ako mi brní v hlave lebo mi pichali do tej kanyly to uspavatko tak som si radsej zavrela oci a už neviem , zobudila som sa až na izbe asi cca 20minút potom ako som šla na salu, a doktor Krajkovič prišiel a povedal že mi to dopadlo dobre ale že mi povie lebo utekal ešte kdesi, no a potom prišiel a hovorí že jeden je ok, a druhý nevidel priechodnosť takže keď by som chcela planovať IUI tak mi to bude riešiť iba na pravej strane...a dal mi do ruky recept na ten clostyl s vetami ked v tomto cykle otehotniete viete co mate robiť ak nie 10DC s clostylom sa hlaste na utz a bud Vam naplanujeme pohl., styk alebo ak budete chciet tak urobíme to IUI ak bude folikul na dobrej strane. tot vse, dnes som tam volala a objednala sa na ten utz na 10DC
30. apr 2013 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi_2 to bol tento mesiac, to som sa tak spoliehala po tej priechodnosti že to víde:frowning2: uplne som verila lebo aj potom som bola u mojho gyna a pekne mi videl na 12DC folikul velky 20mm čož už bol pred ovu, potom krasne pozitivne ovutesty, teplota stupla na 17DC a aj tak krámy dorazili dnes :angry:
30. apr 2013 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok