• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
Zubajda no to by teda byl šok po těch letech :dizzy_face: ale jestli jen stávkuje mrcha jedna,tak mě to štve.Navíc se ani necítím na to že by měla přijít,vždycky mě předtím pobolívalo břicho,už jsem vycítila že mrcha je za dveřma,ted nic.Ale já jsem to občas mívala.Ale je teda fakt,že ted už pár měsíců chodila pravidelně po 28dnech.ještě počkám,myslíte teda že na test je ještě brzy?
10. mar 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A děkuju :wink:
10. mar 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
atlasel... no, nemůžu ti odpovědět ohledně toho testu, nevím, kdys měla ovulku... jestli třeba nepřišla déle a proto ti ms mešká... no a šok by se ti takový nelíbil ?? :wink: :dizzy_face:
10. mar 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
přiznám se že jsem to tento cyklus nijak neřešila :slight_smile: když už člověk ví,že bude IUI.Ale vím kdy jsme měli sexík 22.2 :slight_smile: nějak nebyl čas,přítel byl pryč
10. mar 2009 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak od 22.2. by uz neco videt byt melo.... :unamused:
10. mar 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uvidis, treba te to prekvapi
10. mar 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No uvidim díky moc :slight_smile:
10. mar 2009 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jovi, tak moc držím pěstičky ať je spg ukázkový..
Atlasenko, třeba to bude fakt překvápko!!!!
Já v podstatě nijak nemenstruuju, jen poprvé byly červené kalhotky a od včerejška nic, jen papír narůžovělý,ale tt/ tak asi nic a BT taky dole teda 36,8 zítra to naplánujeme na léky jsem se už vyprdla..
Tak holky hodně štěstíčka do dalších bojůůůů
10. mar 2009 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no fuuuj, byly jsme až na 3.stránceee..... hnojařkyy.. kurňa.... tak alespoň posouvám dopředu... a jdu se nadlábnout :grinning:
11. mar 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jovi: my měli morfi 9% :frowning2: tak jsme na tom dost podobně, říkalil že norma je tak 15%
11. mar 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jovi: hodně štěstí při 2. IUI ať se tam ty potvůrky // objeví za 14 dní, já doufám že když morfo bude špatná i při 2. IUI tak nás pak taky rovnou pošlou na IVF. Jinak u mě od pondělka - mám takový výtok, teplotu si ale neměřím, pobolívá mě sem tam trošku v podbříšku, do toho jsem chytla rýmu - nevíte jestli rýma a kejchání nemá vliv na uhnízďování?
11. mar 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky smilky.... no, ta ryma a kejchani... muze to mit vliv i nemusi.. to je u kazde jine.. a bohuzel na to nejde odpovedet... jsi 4DPO, vid?... asi tak... no, doufám, že najdeš ty dvě //, aby to tu konečně některé vyšlo... :wink:
11. mar 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smilky
vliv nachlazeni na zahnizdovani urcite nema,ale vim,ze zeny ktere jsou tehotne maji oslabeny imunitni system tudiz lehce kdeco chyti :slight_smile:
11. mar 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, tak už jsem doma.. dneska to trošku bolelo, ale už je to dobrý...malej nám celou cestu v autě blinkal.... takže jsem byla lehce vystresovaná.
smilky: dneska se nám morfologie zvedla na 18, což moc není, ale pořád lepší, než 6% minulý měsíc....bylo mi řečeno, že na to může mít vliv i nemoc. Jo už jsme domluvený, že když se 2 iui nepovede, tak podstoupíme ještě jedno a potom hupky šupky na ivf.
11. mar 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky jovi.... tak další iui ani ivf už podstupovat nebudeš, protoooožeee se zadařííí teďkonc´ ... :wink:
11. mar 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jééééééééé, zubi, kéž by tomu tak bylo.. ale raději nedoufám, abych nebyla pak moc zklamaná
11. mar 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zubi: jsem 3. den po IUI, na IUI jsem byla v pondělí :wink:
11. mar 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, drzte mi zajtra palceky, idem na krv. Aj ked tomu moc neverim, ale svinucha ma drzi v nadeji stale, lebo som este nedostala.
11. mar 2009 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majkaa.. jůůů, to budu držet o sto šest... v kolik tam jdeš ???...
11. mar 2009 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
medzi 7-8mou. Mam vsak skoro vsetky priznaky ako na ms, okrem toho, ze este neprisla. Vies doteraz som nebola vobec nervozna, len od vcera som uplne mimo, mam pocit, ze sa to vsetko nakopilo.
11. mar 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kolikátý jsi dc ??.. jůů, tak to by byla paráda, kdybys zítra přišla s pozitivní zprávičkou... já jdu zítra v půl dvanácté na utz. takže si to o tobě přečtu až odpolko.. :unamused: ... nemysli na to tak intenzivně, a těš se. :slight_smile:... budu držet všechno co mám :grinning:
11. mar 2009 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra mam 29DC. Zubajda a ty kedy ides na IUI? Vies ale ked to tu obcas citam, tak naozaj neviem kde je tych 10% uspesnych :unamused:
11. mar 2009 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prepáčte že vám tu leziem..
majkaa to už ideš na krv? držím palce silno, budem na teba myslieť :dizzy_face:
11. mar 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimuska mas krasnu fotku :dizzy_face: :dizzy_face:
ano uz zajtra idem na krv.
11. mar 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a výsledok si máš volať? kedy poobede?
11. mar 2009 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ono to v Heliose funguje tak, ze oni mi zavolaju do 15tej vysledok.
Inac chcem sa pre istotu spytat, keby som nahodou rano dostala ms, tak mam ist aj tak na krv?
11. mar 2009 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm..keďže si z Martina tak by som šla asi aj tak, veď za odber krvi nič nedáš..a bude na istom, testy si neskúšala?
11. mar 2009 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak pojdem aj ked dostanem ms. Nie testy som neskusala, to by som nezvladla. Radsej zvladne raz sklamanie, ako 2x.
Mimuska a tebe sa podarilo ako otehotniet?
11. mar 2009 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bola na ivf, druhé sa podarilo, takže viem čo je to sklamanie :unamused:
ale ako sa vraví, čo človeka nezabije tak to ho posilní..

tak sa drž zajtra ťa vyňúram že ako to dopadlo :dizzy_face:
11. mar 2009 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a ja si myslela, ze konecne jedna co jej to vyslo IUI :frowning2:
Mam pravdu, prve vsak byva zlozitejsie.
11. mar 2009 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok