• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@danielkadanielka jasné, daj vedieť :slight_smile: Aj tebe pekný večer :slight_smile:
10. máj 2013 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evka97 newie
Ci poznas petrzalka-strencnianska.Jasi myslim ze ten dr co mi povedal to prve ze sa s tym nedalo nic ronit ta
k ze tak to aj nehali.Ti tekutinu som nikde newidel vobec.Myslis ulyrazvuk?

Robili mi ale tam zevraj nejsu vidiet zrasty
10. máj 2013 o 21:49  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monosana Zlato, že jaká trúbka :grinning:, to je normálne že sa tešíš, aj ja sa teším, že sa niečo bude diať, najprv snažilkovanie, potom IUI a ak nič aj IVF :slight_smile: Ty zlato...tak že jaká kočica si 45kilová :confused: , no ja mám 78kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: to budeš riadna postavička ...to sa mm musí tešiť :slight_smile: Ja meriam 1,75m a dlho som mala 63kg, ale potom štítka začala haprovať a nejako sa to začalo na mňa lepiť :confounded: Ale kašlať na postavu, len aby sme tehule boli :grinning: . Zlatko aj Tebe krásny víkend a nech nám to snažilkovanie prinesie úrodu :grinning:
10. máj 2013 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deniska899 nepoznam ho. Nechapem taky pristup, aby si nevedela ci ti to odstranili alebo nie. Ano mala som na mysli ultrazvuk alebo vnutorne sono. Asi je to to iste. Len nechapem preco by ti to neodstranili, ved na to laparka je. Mozno by si si to mohla overit tym ambulantym vysetrenim, kde sa zistuje priechodnost vajcovodov.
10. máj 2013 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. máj 2013 o 22:49  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kolko iui mozem vyskusat?
10. máj 2013 o 22:53  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evka97
Myslis hsk to mi zevraj robili naraz.Ja som sa stretla nie raz s problemami s doktormi napr. Krd son porodila prvu dceru tak som si dala danu po par mesiacoch som cez nu otehotnela s druhou dcerou moja byvala gyn povedala ze dana vypadla
Porod super bez problemov,odvtedy som mala same zapaly bolesti atd stale len gyn.a urolog. Nakoniec po 4rokoch minule leto som isla za jednim urologom s velikymi bolestami som aj cikala krv atd...ten mi spravil rng a tam mi zistil ze mam tu danu v moc. Mechure. Po mesiaci mi to
Vyoperovali a ktomu
Este veliky kamen takze odvtedy uz dr.newerim
10. máj 2013 o 22:56  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deniska899 fuha, tak to sa ti necudujem, ze im uz neveris. Asi by som zmenila lekarov a isla nejakemu naozaj dobremu.
Inak super, ze uz mas 2 deti :slight_smile:
10. máj 2013 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi_2 Presne! Tesim sa na IVF jak nenormalna. :grinning: Ine baby o tom nechcu ani pocut. Lenze presne ako ty hovoris, tesim sa, ze sa nieco bude diat. Konecne. Budeme mat vacsiu sancu:slight_smile:
Aaale, prosim ta. Vsak ty si vysoka. Na to musis mat kilá. To je OK :wink: Ale ja mam len 160 :grinning: A ked priberiem 2 kila, vyzera ako keby som pribrala 5 :grinning: Ale fakt kaslem na to! Nie som posadnuta! Chcem babo a to je teraz najdolezitejsie v mojom zivote:slight_smile:
Jaaaaj, tak nenormalne po tom tuzim, aby sa nam to podarilo.....uz mi prepina pomaly ale isto :grinning:
10. máj 2013 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@evka97 ved ja som
Uz vymenila ale co z toho ked sa vacsinou v ba poznaju.Vascinou
Spolu chodili na strednu ale o ja uz newiem:wink: a ti deticky nemas?
10. máj 2013 o 23:20  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deniska899 zatial nie. Mam polycysticke vajecniky, ale pred par tyzdnami som bola na laparoskopii, kde mi urobili drilling vajecnikov a tiez priefuk vajcovodov, v nedelu idem na kontrolu ci folikuly rastu a ak ano, tak podstupim IUI. Takze verim, ze sa to podari. Ak by nevyslo toto IUI, tak sa podari dalsie alebo prirodzene :slight_smile:
10. máj 2013 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evka97 a tvoj manzel je ok?
11. máj 2013 o 11:31  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deniska899 ano absolvovala som iui uz 3x. Prve 2 nevysli, vysledok 3 sa dozvieme v utorok. Ale som skepticka:( ale ja mam syndrom pco...
11. máj 2013 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@donatela aky syndrom???newiem co je to pco
11. máj 2013 o 11:39  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@donatela a aky mas ty problem ked mozem vediet???
11. máj 2013 o 11:43  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi_2 dakujem ti si zlata :slight_smile:
11. máj 2013 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@turzovka aha cize ti predpisala 2 iui spontanne...ak pekne ovulujes a mas dost velke foliky tak netreba...ja som vzdy mala malu sliznicu aj folik maly a rastli len po clostile...aspon tak vravel moj gyno....aj ked prve iui mi v GF dali tiez spontanne...asi usudil podla hormonalneho profilu ze netreba
11. máj 2013 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@turzovka druhe uz dal s clostilom...asi skusa...uvidim v pondelok na krvi a utz ako narastli :slight_smile:
11. máj 2013 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deniska899 podla spermiogramu u urologa mal vyborne vysledky, tak dufam, ze ano :slight_smile:
11. máj 2013 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. máj 2013 o 13:00  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evka97 Tak ti drzim palce,ked pises ze mas vsedko za sebou a manzel ma spg ok tak sa ti podari podla mna aj prirodzene,alebo iui vyakusas a druhe babo dojde prirodzene a necakane :wink:
11. máj 2013 o 13:01  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@stanka810 hej, je super, že sme v poriadku, až na to, že sa nedarí :grinning: ale tak stále v tom nevidím tragédiu. a IUI navrhol harbulák, ja som pôvodne chcela ešte dve, ale že načo čakať, že ak je problém niekde inde, tak to zistia až pri IVF. že aby sme sa snažili aj doma a keď nič ani IUI, tak to IVF. tak sme súhlasili :confused: a pýtala som sa na to, ako starý môže byť ten papier od notára a sestrička mi povedala, že max. tri týždne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@monosana ďakujem :slight_smile: sama som zvedavá ako to vypáli :slight_smile: prosím ťa, na aké číslo si volala do všeobecnej? kamarátka podávala žiadosť asi v tom čase ako vy a tiež stále nič, tak by si tam chcela tiež zavolať.
@deniska899 kam chodíš do CARu?
@danielkadanielka myslím, že max 14 dní staré výsledky pred operáciou môžu byť.
11. máj 2013 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarah00 ja som volala cez Callcentrum moja. Vyhladala som cez net stranku VSZP a nasla tam kontakt. A oni ma potom prepli. Da sa v pohode dovolat. Prepnu ju. Nech to skusi :wink: Boli dost ochotné tam tie baby! Drzim palceky :slight_smile:
https://www.vszp.sk/kontakt.html
11. máj 2013 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, chcela by som sa opýtať: včera som podstúpila IUI a od večera mám krvavý výtok, nie je silný, ale aj tak..včera som mala aj bolesti ako pred menzesom.. máte niektorá s tým skúsenosť?
11. máj 2013 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanicka137 menstruacne bolesti mozes mat. To je vedlajsi ucinok IUI. Je to normalne reakcia (bohuzial) :frowning2: Ale to ta prejde. A krvavy vytok tiez mozes mat. Mohol ta dr nahodou pichnut , ked ti zavadzala ihlu. Mne sa to tiez stalo. Aj som to citila. A potom som mala trosku krvavy vytok. Mozno, ze sa nevedel dostat cez tvoj krcok a nahodou tam nieco pichol. Ale nic to nie je, neboj sa. Toto ta vsetko prejde :wink: Drzim palce!
11. máj 2013 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@monosana Moja, na jednej strane sa ti necudujem, ze sa tesis na IVF, na druhej strane - vies, ako to boli, ked do niecoho vkladas privelke nadeje, vetis tomu celemu... a 7. den po ET mas na teste biele vianoce :frowning2: Takze uz vies, ako sa dnes mam...
11. máj 2013 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mauerka :frowning2: Nesranduj mauerka! To nieeee! Tomu ja nemozem uveriiit! Musi to vyjst! Vsak sme sa dohodliiii, ze to musi vyjst :frowning2: Occch, boze! Ani nevies ako moc mi je to luto!!! Ja fakt nemam slov:frowning2: Ani ti nebudem vypisovat, lebo ti to nepomoze, viem. Ani mne by to nepomohlo.... Pockajme si este na krvicku,hm? :pensive: Nadej umiera posledna! A ked nic, tak sa modlime pre mrazacikov! Musi to vyjst!!! Acch, moja, drz sa! :pensive:
11. máj 2013 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarah00 zatial som sa objednala na konzultaciu v ba na antolskej kde hned urobia spg a podla toho budem cakat ostatne vysetrenia mi robili na strencianskej sukromnej klinike.
11. máj 2013 o 15:47  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mauerka :frowning2: :frowning2: :frowning2: veď to je aj tak ešte skoro testovať nie? na koľký deň sa chodí na krv? ešte nezúfaj, ešte sa tam môžu objaviť //
11. máj 2013 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mauerka nevzdávej to, ještě je brzo, určitě se to povede!!
11. máj 2013 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok