• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@mimi_2 Ahojky beruško, no tak nějak snaženíčko jsem vypustila, neměřila jsem ani netestovala ovulku:wink: TAk nějak jsem to hodila za hlavu, našla jsem si paní která dělá bowenovu masáž, je to výborné na podporu otěhotnění..no a tak nějak jsem měla ovulku asi během víkendu, tak jsem si dala drink a snažení bylo pátek, sobota, neděle:slight_smile:) ale asi by to byl beru zázrat kdyby se zadařilo přirozeně.. A jak ty zlatíčko? Co je nového a jak se daří?:-*
13. máj 2013 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@evka97 to pytali udaje, aby mali istotu, ze maju spermie tvojho manzela...posledna kontrola pred aplikaciou:slight_smile: ja som bola tiez dnes rano v gynfive na krvi a utz a zajtra mame nase druhe IUI...prve mi tiez robila Behunova...tak budeme cakat spolu :slight_smile:
13. máj 2013 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@stanka810 potom som ťa tam zrejme musela vidieť, aj keď neviem ako vyzeráš :slight_smile: Tak, držme si palce :slight_smile:
13. máj 2013 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jane_s No aj ja som sa nejako ukľudnila po tom vyšetrení priechodnosti, snažím sa to vypustiť z hlavy a mám pocit že ovulka za dverami :grinning: tak :grinning: :grinning: od dnes snažilkujeme a uvidíme ako to dopadne..To by bolo supeeer keby nám to vyšlo prirodzene, nie? :wink: Zlatino tak držím palce,nech mi píšeš o 14 dní super krásne správy.:-*
13. máj 2013 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok1605 ja si tiež myslím, len ja som taká opatrná :grinning: Až moc :slight_smile:
13. máj 2013 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi_2 No tak to je super, pěkně sexujte o sto šest kočko:slight_smile:))):grinning: pořádně to roztočte jasan? Říká se že po testu průchodnosti je to tam celé propláchnuté a šance je většííí, tak do toho bušte pořádně jasan?:grinning: No byla by to zlatí pecka kdyby to vyšlo, sakra to by bylo aby nebylo:grinning: Já Ti taky hrozně moc držím pěstičky a jsem ráda, že jsme ve spojeníííí:-*
13. máj 2013 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@stanka810 super, zajtra na teba myslím a budem držať palce :slight_smile:
@evka97 aj tebe držím palce, aby bolo všetko v poriadku :slight_smile: a na manžela sa pýtajú, aby si boli istí, že vkladajú správne spermoše :grinning:
13. máj 2013 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@evka97 ahoj, taky jsem dnes po IUI :slight_smile: Me druhe. Tak drzim palce! :wink:
13. máj 2013 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
13. máj 2013 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jane_s ...veď v to verím, že to tam pošteklili a teraz to pôjde ľahšie :grinning:. No už sa teším dneska :grinning: sľubujem od štvrtku mm oslavu, že dopadli tie výsledky dobre :grinning:. Vínko sa chladí, nálada už je, už len nech to prinesie aj nejaké ovocie :wink:. Myslím na Teba :slight_smile: nech nám to výjde a tehulkujeme spoločne :wink: to by bylo :grinning: :-*
13. máj 2013 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evka97 cierne dlhe vlasy a mala som dnes aj oblecenie cele cierne :slight_smile: som depesacka a obcas som cela black :grinning: drzim palceky :slight_smile:
13. máj 2013 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sarah00 diky moc si zlatunka :slight_smile:
13. máj 2013 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kockacz držííííím, zajtra je vás viac, tak budem na Vás myslieť :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. máj 2013 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi_2 NO já s tím jako počítám, my máme odsexováno v tomto cyklu:grinning: takže Ti předávám má drahá štafetu a teď jste na řadě vy jasný?:grinning:DD takže otevřít lahvinku a hurá do toho, myslím na Tebe, vytáhni nějaké hezké prádýlko a mysli na ty průchodnýýý vejcovody, to je tutovka, my nejsme žádný béčka, my nepotřebujeme žádnou kliniku:grinning:DD si vezmi beru v tabulce, kolik holek nakonec otěhu přirozeně:wink: v sobotu jdu na první terapii Bowenovu, slyšela jsi o tom zlatí?
13. máj 2013 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evka97 mozes s nami cakat mi sme tiez boli ja v nedelu a boobaa tiez vcera spolu budeme vediet vysledok dufam ze vsetky tri pozitivny drzim palceky baby :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. máj 2013 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evka97 mozes s nami cakat mi sme tiez boli ja v nedelu a boobaa tiez vcera spolu budeme vediet vysledok dufam ze vsetky tri pozitivny drzim palceky baby :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@stanka810 aj ty mozes s nami cakat to je supr ze nas tolko je :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. máj 2013 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Baby poradte mi prosim vas ked idem na prvu konzultaciu do caru v piatok a dnes som dostala mrchu newiete kolko budem cakat na iui???
13. máj 2013 o 20:50  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zelenagw aj tebe drzim palce :slight_smile:
13. máj 2013 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deniska899 v piatok budeš 5. deň cyklu, takže teoreticky by si mohla začať brať clostyl a tým pádom IUI už tento cyklus :wink:
13. máj 2013 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@deniska899 ja ked som bola v CAR prvy krat tak to bol len vstupny pohovor a priatelovi urobili spermiogram a mne brali krv na hormonalny profil na 3DC...a vysledky spermiogramu a krvi sme sa dozvedela az na dalsej konzultacii o mesiac a nasledne nas najskor poslal na zistenie priechodnosti....ak mas deti tak ti ju asi robit nebudu, kedze uz si raz tehotna bola, sa predpoklada, ze mas vajcovody priechodne....na IUI sme sa tak dostali o mesiac po prvej navsteve CAR
13. máj 2013 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanka810 dakujem no to by bolo super keby sme vsetky tri naposali ze je to tam juuu to by bolo perfiš
@boobaa
13. máj 2013 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahoj holky, s miláčkem se snažíme už dva roky. Vyšetření nám vyšlo perfektně, tím pádem nás začátkem června čeká IUI, a tak bych se chtěla zeptat jestli zná některá z Vás nějaký pár komu se IUI povedlo na poprvé. Poslední půl rok svoje dny pokaždé obrečím a tak se chci zeptat jak moc se mám obrnit. Děkuji pa
13. máj 2013 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deniska899 Ked si to "ustriehnes" kludne mozete stihnut este tento cyklus - my sme boli na 1. konz. 18.1. a hned 3.2. bolo nase 1.IUI - ale to zalezi od spg, od vysledkov prehliadky, dg... ale da sa to bez stratenia jedneho mesiaca
14. máj 2013 o 05:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ruljana Nechcem ta sklamat - ono to IUI fakt ma cca. taku uspesnost ako aj prirodzene snazenie, ale zase na druhej strane - verit treba. a hlavu hore, ved je to super, ze sa veci pohli a po takej dobe sa nieco aj riesi - a zacina sa vzdy tym, co je malo narocne pre organizmus - teda insemkou. Kiez by vam to vyslo co najskor!
14. máj 2013 o 05:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ruljana Ahojky i já tě nechci zklamat, ale IUI má opravdu skoro stejné šance jako přirozené otěhotnění. Akorád ty spermie pročistí a popošoupnou dál :wink: Naprosto chápu, že každé své dny obrečíš :frowning2: My se snažíme už 4 roky. Na IUI jsme byli 5x... už jsme řekli dost a začali jsme bojovat pomocí IVF. Máme za sebou první konzultaci, momentálně čekáme na výsledky genetiky a pak se to rozjede. Už se moc těším, že se to fakt někam pohne a že to řešíme :slight_smile: Určitě neztrácej naději..... Jsou holky, kterým IUI samozřejmě vyšlo, ale ty šance tam nejsou o moc vyšší než přirozeně....
14. máj 2013 o 05:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarah00 dakujem ti za odpoved dufam ze to tak aj bude :slight_smile:
14. máj 2013 o 08:03  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanka810 aha takze takto teda...ved uz pockam do piatku
14. máj 2013 o 08:05  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, tak som po odberoch a vysledok nasho 3.iui sa dozvieme dnes po 14h. Drzte palceky pls?
Som diskusiu len preletela a vidim,ze vela pokusov boloza posledne dni. Tak drzim vam vsetkym palceky baby,nech sa to podari!!!!!
14. máj 2013 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@evka97 neviem,ci niektoreagoval na tu listovku, co si sa pytala. Kludne uzivaj,tym nemozes nic pokazit,prave naopak:slight_smile:
14. máj 2013 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
A este som chcela,sestricky v gf ma dnes pochvalili,ze ake vycerpavajuce info som im dala ako som vosla. Ze tak by to malo vyzerat:slight_smile::slight_smile: Tak dufam,ze ma odmenia dobrou spravou popoludni:slight_smile:
14. máj 2013 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok