• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@katka210 Katulik zlatunka si, ale myslím, že sa nepdarilo :frowning2: Dnes teplota o 5:30 - 36,4 to príliš málo na tehu :frowning2: No jún mám nútenú pauzu, drahý tu nebude celý mesiac, takže až júl prichádza do úvahy... Držkaj sa mi :-*
27. máj 2013 o 05:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanka810 hmm, to mate fajn. monzel mal zle vysledky, a bol aj na operacii, ale vysledky teda zlepsene neboli :frowning2: . preto sme sa aj rozhodli viac necakat.
27. máj 2013 o 06:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkulik v takom pripade ano...inak stres robi svoje...moj bol pri prvom IUI v pohode a mal 30 mil....pred druhym mal stres zo stavby a roboty....rano bol vynervovany pred IUI s hned malen 21....aj ked este stale dobre :slight_smile:
27. máj 2013 o 06:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matulka2314 prepac, ze skacem do debaty, ja som malavala dva tydzne pred velke bolesti - krce, az som sa nemohla hybat. zacala som pit odstavenu cviklu a preslo mi to - teraz mam obcas 1 den pred (teda - ked podstivo odstavujem).
27. máj 2013 o 06:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanka810 moj mal v prvom 11 a v druhom tusim 14 - ale zlu pohyblivost- mna necheli riesit, kym nebude on odoperovany a kym nebude po pol roku kontrolny spermiogram. da sa s tykmito vysledkami urobit iui?
27. máj 2013 o 06:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@boobaa
@zelenagw
@evka97 babulky drzi vam dnes palce na krvi...este nie je nic stratene :slight_smile: ja idem na krv zajtra...vobec sa tym nestresujem co bude mat byt bude....vsetko beriem s nadhladom ziadne pozorovania nic....naco...tym to je len horsie...ak to nevyjde ide sa dalej a raz to vyjde :slight_smile: tak vam chcem dodat sil a zazelat stastica :slight_smile: ja si dnes kupim test a mozno si ho urobim
27. máj 2013 o 06:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@majkulik normalne ma byt 15 az 20....asi neda...lekar ti nepovedal kolko ma byt? A teraz ako ste na tom? Kedy mu robia novy spermiogram?
27. máj 2013 o 06:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no urolog diplomaticky aby neranil muzsku jesitnost povedal : " keby ste mali zdravu partnerku, tak aj s tymito vysledkami je mozne otehotniet, aj ked tazko ale je!". . . a teraz? - v utorok bol na dalsom priamo v gin five, ja mam ist 3-5 den od zaciatku ms na krv, co je teraz v stredu a potom sa uvidi co dalej. ci nieco vyskoci v tej krvi alebo nie. ked pojdem na krv, tak sa popytam rovno aj na vysledky zo spremiogramu.
27. máj 2013 o 06:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanka810 no urolog diplomaticky aby neranil muzsku jesitnost povedal : " keby ste mali zdravu partnerku, tak aj s tymito vysledkami je mozne otehotniet, aj ked tazko ale je!". . . a teraz? - v utorok bol na dalsom priamo v gin five, ja mam ist 3-5 den od zaciatku ms na krv, co je teraz v stredu a potom sa uvidi co dalej. ci nieco vyskoci v tej krvi alebo nie. ked pojdem na krv, tak sa popytam rovno aj na vysledky zo spremiogramu.
27. máj 2013 o 06:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkulik asi manzel aj uziva nejake vitaminy? dobry je zinok a vitamin C a E a milion inych pripravkov...viem ze baby tu davaju nieco partnerom na zlepsenie...my sme nikdy nic neuzivali ani ja ani moj tak ti az tak neporadim ale drzim palce na stredu :slight_smile:
27. máj 2013 o 06:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanka810 dakujen ti moc moc :slight_smile: uz stojim v rade na krv a uz mam srdce v krku ;) o 14:00 asi odpadne. No mam na to 7 hodin, aby som sa psychicky dala dokopy :slight_smile: jaaaaj to cakanie 13 dni je lepsie ako cakanie 7 hodin ma krv :slight_smile:
27. máj 2013 o 07:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jane_s myslím na tebe :slight_smile: seš holka šikovná :grinning:
27. máj 2013 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanka810 kupila som mu zinok so selenom a C a E sa snazim mixovat do stavy zo zeleniny alebo ovocia ovocia , ale urolog ho vysmial. dalm mu tip na lieky - za 120 Eur. aj figy som mu davala jest, si to pomohlo uvidim podla vysledkov. hormonalnu hladinu ma nastastie v poriadku. dakujem, aj ja tebe drzim palceky.
27. máj 2013 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@turzovka @matulka2314 a po hodinke slabulinky dusik, ktory vidi aj manzel... Tak cakame do stredy, no velmi neprezivam, lebo duchov som uz mala habadej... Vy ako baby???
27. máj 2013 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi_2 No jo zlatí, taky jsem koukala jak z jara když se v sobotu dostavila červená tetka, ale nevadí beru, už jsem volala na kliniku 4.6. 11DC jedu na první UTZ, dneska jsem 3DC a začínám píchat injekce, tak na mě mysli ať to přežiju kočko:grinning: a hurá do dalšího boje, už 15. cyklus snažení, to je síla že? Mazec, nemůžu tomu uvěřit jak to letí..dneska v 11 jedu k lékaři, se mi blokly záda, nemůžu se hýbat, hnus! Tak bejby, moc na Tebe myslím ať aspoň Tvoje mrcha dá pokoj a informuj mě:-*
27. máj 2013 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snailka No bejby to se ukáže odpoledne jak moc jsem šikovná:grinning: ale jinak moc moc děkujiiii a jak tyyyy?:-*
27. máj 2013 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ema263 to vaaazne? a kolko si dpo? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: bodaj by!!!! ja som este neskusala, strasne je skoro, som len 10dpo a okrem toho priznaky mam akurat tak na mrchu...mozno skusim v stredu, stvrtok
27. máj 2013 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@turzovka som takisto ako ty, 10 den po iui, boli sme spolu 17.5. No ako som pisala, este sa netesim, duchov som uz mala habadej. Skusim zase v stredu...
27. máj 2013 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@boobaa mna to caka zajtra...to cakanie do druhej na vysledok je hrozne...clovek sa na nic nesustredi...prvy krat som vobec netestovala...dnes si urobim nech viem na com asi som :slight_smile: daj hned vediet ci vyslo :slight_smile:
27. máj 2013 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jane_s Budu na tebe myslet :slight_smile: Já jsem dnes 6DPO, takže je přede mnou týden čekání :angry:
27. máj 2013 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanka810 tak ja mam na dnes plan. Ak nevide idem to dnes zapit vodkou. Ak vide idem to dnes zapit mineealkou :slight_smile: tak ci tak sa dnes nalejem :slight_smile: Napisem urcite. k tomu mojmu divnemu testu nasla, ze to bola asi rozpita ruzova farba (mozno vela moču) na teste ked mi ta druha / zmizla do 3 min. odkedy sa ukazala. Este ze som ju stihla odfotit ... Ani jedna baba co sa jej taketo nieco stalo tehu nebola. :( tak asi tak. Tak to rovno mozem napisat ze pojdem koncom jula na 3 ivf :stuck_out_tongue_closed_eyes: sakraaaa.
27. máj 2013 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ema263 @turzovka ahojte tak ja som tiez rano testila a najprv bielo a po chvili sa ukazal slaby dusik takze uvidime chcem skusit este vo stvrtok ale to by uz nemal byt pregnyl nie ? vede uvidime ale mohlo by nam to vsetkym vyst :slight_smile: ema ty si uz mala vela duchov a nic z toho ? tak teraz som aj ja taka ze neviem ten duch nic neznamena nie ?
27. máj 2013 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkulik aho tak ja nemam az take krce a bolesti to vzdy len par dni a chvilu da sa to vydrzat ale tiez zvyknem pijavat cviklu a nejak som to nezaregistrovala ci mi to pomaha :slight_smile:
27. máj 2013 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matulka2314 @ema263 babyyy, co to mate za testy?? Aj ja chcem :slight_smile: :slight_smile: tie moje nefunguju
27. máj 2013 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matulka2314 no ja to mam az tak, ze ak si nedam lieky, tak sa nepohnem z kupelne. . . :confounded: teda mavala som
27. máj 2013 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@turzovka a robila si si dnes ? lebo vyssie si pisala ze este nie, ti dusikovia nemusia nic znamenat 100% istota bude az z krvi tak neboj , sprav si a daj vediet :slight_smile: tak ako pisala ema263 uz ich mala velakrat a nic z toho
27. máj 2013 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkulik jaj tak to ja nema az take to su neni ani silne to az potom ked dotanem ms tak vtedy mavam silne bolesti ze si dam tabletku ale tak dobre vediet myslis ze ti pomohla ta cvikla ?
27. máj 2013 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jane_s Ahoj moja, no tak sme na jednej lodi :angry: vrrrr mrcha je tu, takže asi tak no....som dosť tomu verila, že sa to teraz po tej hystero podarí a figa :unamused: . Tak budem sa trocha venovať tento mesiac sebe, jumping, zdravé jedlo....kým drahý nepríde a snáď keď odýchneme júl sa podarí. Musím si to ešte rozmyslieť, či pôjdeme na IUI hneď v júli alebo ešte skúsime prirodzene a na IUI až v auguste....no mám na to celý mesiac :slight_smile:. Držím palce, nech to s tými injekciami zvládneš, juj injekcie to je moja smrť :slight_smile: A sama si budeš pichať, či mm bude Tvoj ošetrovateľ :grinning: ? A čo Ti tak seklo v krížoch? :confused: Z ničoho nič? mm Ťa málo masíruje :slight_smile: A mojko fakt, teraz ma napadlo, nemá to súvis s tou masážou čo chodíš?
27. máj 2013 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matulka2314 po tomto iui este nie, ale nikdy pred tym som nemala ani len naznak dúšika. nemam ani test doma, musim skocit do lekarne
27. máj 2013 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanka810 Ahoj, som nedočkavá :slight_smile: Držííííím silno zajtra palce, nech sa to podarí, ja tento mesiac po hystero zase nič :confounded: Dnes 1DC :pensive:
27. máj 2013 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok