IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
suzanna
13. mar 2009
Ahojky preji vsem krasne ranko patek 13-teho

Ja jsme si dnes delala tehu test opet negativni,ale za to teplota se asi zblaznila.....
http://www.fertilityfriend.com/home/1a4bb8
wrtulka
13. mar 2009
Ahojky Suzi ráda tě vidím..
kdy js byla na IUI? x-)
wrtulka
13. mar 2009
Hele ta teplota vypadá na uhnízdění 😉 je ještě brzo po ovu na testu můžou být // až 14,16 DPO nebo později
suzanna
13. mar 2009
ahojky wrtulko byla jsem na IUI 3.3.
ja vim,ze je jeste brzo,ale jen jsem to chtela zkusit tak rada,bych tam ty // uz konecene nasla......
suzanna
13. mar 2009
Ja jsme take nekde cetla,ze se embryjko zahnizduje mezi 10-11 dnem....no nevim jen jestli to spis neni naka uchylka.....jinak uz bych fakt tem teplotam neverila....ale ja zadny hormony neberu tak snad moje telo blaznit nemuze.... 😃
wrtulka
13. mar 2009
Suzi embrijko se uhnizduje mezi 7-11DPO takže ti tam ten pokles kráásně sedí x-) x-) x-)
počkala bych s testováním tak 3 dny..nejmiň a pak uvidíš třeba tam ty dvě // už budou!🙂
A jak se cítíš? kdy nemá přijít mrcha?
suzanna
13. mar 2009
ja mam 28 denni cykly a vetsinou ten 29 den rano ms dorazi.....pockam, mas pravdu,kdyz to bude ,tak to bude a kdyz ne tak zase do dalsiho kola......zaludek mam na vode a citim prsa,ale kdo vi,jestli si to nenamlouvam 😃
wrtulka
13. mar 2009
Suzi ne to jsou příznaky! To bude určitě ono! Určitě se to povedlo! x-) x-)
wrtulka
13. mar 2009
No je fakt že jdeš do finále uvidíš co udělá teplota zítra a pozítří..
ale podle mě se to fakt mohlo povést!!🙂🙂
wrtulka
13. mar 2009
držím palce x-)
zubajda
13. mar 2009
ahoj ajo.... tak to je skvělé... tak přeji, ať to první IUI je i poslední.. 😉
suzanna
13. mar 2009
wrtulka moc diky.... x-)
suzanna
13. mar 2009
ale jsou to teda nerviky docela....
zubajda
13. mar 2009
suz.. ty jofffka.... to vypadá na včerejší uhnizďování.. to je paráda... tak vydrž prťka vydrž... 😉
wrtulka
13. mar 2009
Suzi tak hlavně aby ty nervíky stály za to a brzo si našla // x-) x-) moc ti to přeju!
suzanna
13. mar 2009
zubi jj nic jineho nezbyva nez vydrzet....je pravda,ze me i vcera popichavalo v podbrisku....ale ja se bojim verit....jen doufam.Jdu neco delat nebo z toho zesilim :-N
ruda
13. mar 2009
ahojky holky
Suz., moc bych si přála aby ti to laplo, už by to měl někdo prolomit, nebo se jen přejmenujeme
Ajo přeju hodně zdaru a napoprvé úspěch...máte nějaké potíže nebo jste zdraví?
Přeju hezký den všem
suzanna
13. mar 2009
Holky moc Vam dekuji, vzdyt ja preju i Vam brzo // x-) x-) x-)
wrtulka
13. mar 2009
Suzi tak držím palce.. hod mi když tak zprávu do IP kdybys našla // nebo v horším přípdě došla mrcha jsem napnutá jak dopadneš!!🙂 díky
suzanna
13. mar 2009
wrtulko ja dam urcite vedet.... 😉
zubajda
13. mar 2009
přesouvám opět dopředu, abychom nezašly hladem, nebo neumrzly na ledovci.... a nebo, co by bylo asi tak nejhorší, nezapadaly prachem 😃DDDDD
zubajda
13. mar 2009
hnojařky jedny...
suzanna
13. mar 2009
zubi byla jsi dnes na IUI???
zubajda
13. mar 2009
jj byla.... 🙂
kapka
13. mar 2009
ahoj holky můžu se přidat? dnes sem byla na první IUI
suzanna
13. mar 2009
Taaaaak holky at se zadari x-) x-) x-) a za 14 dni na testiku //
zubajda
13. mar 2009
jééé kapka.. já byla dnes také na iui.. 😃... tak to budeme testit za 14 dní spolu 😃... super
kapka
13. mar 2009
Suzanna díky...
Zubajda a můžu se zeptat kde jsi byla na IUI? Já v Olomouci...
Suzi Tebe to kdy čeká??
zubajda
13. mar 2009
já chodím do CARu Apolinář v Praze.... tohle bylo moje třetí IUI.. pak už mě čeká ivf, když tohle nevyjde...
kapka
13. mar 2009
Zubajda držím TI pěsti a by bylo dotřetice všeho dobrého....