• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@turzovka tak skus a uvidis ja som si kupila v tescu pepino 10tkovy :slight_smile: ale aj tak sa netreba este tesit to nemusi nic znamenat :slight_smile:
27. máj 2013 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matulka2314 no presne tie bolesti. JJ cvikla, lebo na skusku som ju prestala pit a vratilo sa to, tak sme si mysleli, ze len psychika, ale ked mi raz prislo strasne zle, tak mi manzel nakrajal repu a len tak som ju zozula a krce presli. o nieco pomalsie ako pri tabletke, ale presli. tak som ju znova zacala pit a teraz berietabletky raz za cas. co sa velmi tesim, lebo 2 tyzdne na ibalgine bolo nie moc zdrave :slight_smile:
27. máj 2013 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkulik tak to teda ano ja si dam len 1 max 2 ibalginy v ten den ako dotanem a potom uz v pohode tak ty si mala asi potom dost velke bolesti ale dobre vediet otestujem :slight_smile:
27. máj 2013 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi_2 dakujeeeeeeeeeeeem :slight_smile: to mi je luto s tebou, ze si mala hystero a nic, som citala, ze dalsi mesiac mas manzela prec a ze skusis IUI v juli....mne ked toto nevyjde idem na konzultaciu a uvidime co dalej, ci 3.IUI alebo vzhladom na vek IVF
27. máj 2013 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@boobaa drzim palce nech je to tam!!!!! a pijes mineralku :slight_smile:
27. máj 2013 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanka810 tak pijem vodku :( tetst je negativny. Ten vcerajsi test bol chybny...
27. máj 2013 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matulka2314 no kazde telo funguje na nieo ine. ale mna to uz nebavilo - sama chemia. tak sme si kupili odstavoac a velmi casto pijeme mrkvu, jablka, cviklu a + co mame - redkovku, kapustu, chren, zazvor. . . co je treba. a za celu zimu som bola len 1x velmi mierne nachcipana a nic. inak mam aj knihu o tychto stavach a su tam aj na rozne cielene recepty a pomery. aj pre tehu . . . :slight_smile:
27. máj 2013 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@boobaa boze preco :( tolko pokusov a nic :( je mi to strasne luuuuto! co teraz??? mas konzultaciu, ku komu chodis? inak ja nato tento cyklus kaslem, cim viac pozorovani tym horsie, v sobotu som bola na koncerte DM a pila som pivo aj trochu whiskey....cim viac sa clovek pozoruje tym horsie...treba to brat vsetko s nadhladom, drzkaj sa :slight_smile:
27. máj 2013 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pre povzbudenie...nase 9.IUI menom Dianka :dizzy_face:
27. máj 2013 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (15)
@stanka810 dakujem. No asi som bola v minulom zivote hitler alebo stalin ked v tomto zivote trpim. Aj este aj ten vyhukany test mi vcera ta blbo vysiel. Kaslem na to. :frowning2:
27. máj 2013 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 dakujeme za povzbudenie :slight_smile: mileeee, krasna je :slight_smile:
27. máj 2013 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@boobaa pozri hore ake je krasne babatko a po 9. IUI....nehovor tak, tvoj cas pride.....kazdy mame svoje stastie inak naplanovane....mozno teraz sa nedari a potom budes stastna prestastna :slight_smile:
27. máj 2013 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janulka1980 ja mam za sebou 7iui a uz nevladzem dalej. Keby bola istota ze raz hoc aj na 10, 11 pokus sa to podari :frowning2: S nadejou ale bez istoty je to dost na prd. Tebe gratulujem ku krasnej babike :slight_smile:
27. máj 2013 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkulik to je dobre mat taku knizku :slight_smile: ja tiez pijavam hlavne v zime stavy z odtavovaca tiez mrkvu grep pomaranc a tak a v lete zase ine je to dobre :slight_smile:
27. máj 2013 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimi_2 Ach jo beru, mrcha je už i u Tebe jo? Ach jo, potvora jedna..Nic si z toho nedělej, mě taky po hystero řekl doktor že se máme pořádně snažit že by to mohlo vyjít a ono prd, tak jsem byla taková zklamaná, oni nám dají malou naději a my zoufalky už se toho tak jako hned chytneme že? Já jsem se taky rozhodla že se budu věnovat sportu a tak..sic dneska jsem skončila na masáži, protože jsem se nemohla hýbat a hledám teď právě sportovní polštář, ale dám si aspoň dřepy a tak:slight_smile: prostě máme být krásné a zatím bez dětiček, to ase ale velice brzy zlatíčko doladí hm? Teď si dáš pauzu a v červenci to rozjedete pořádně jasan? Já to chci zkusit te´d a pak až třeba zase srpen nebo září, chci si v létě dát trošku oraz víš? Chci zkoušet přirozeně, bude teplíčko, dáme si drink, uvolníme se, co víc si přát, k sexíku jak dělané hm?:wink: Píchat si budu sama, za dvě hodiny jdu na to:grinning: auuuu už te´d si to jen představím:grinning: nastudovala jsem návod a jdu do toho ať zase umím další věc:grinning: No byla jsem na masáži a už je mi líp, paní mi říkala že se mi tam zaseknul nerv a natek sval, prej jsem tam měla bouli, už je mi líp a jinak na tamtu masáž už nepůjdu, víš ta paní mě spíš vyděsila svých chování než aby udělala dojem jako tato moje masérka..v pondělí jdu tedy ke své na speciální masáž pro tělo a mysl, protože pak bude IUI tak a´t jsem OK:grinning: Ale beru bylo to hrozný jak jsem se nemohla hýbat.. A kam vlastně jede Tvůj drahý a jak to že na tak dlouho?
27. máj 2013 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 Jééééééééééééééééééééééééééé ta je nádhernááááááááááááááááááá:-* chci taky takovou princeznu překrásnou:hearts:
27. máj 2013 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matulka2314 tak som to nevydrzala a spravila ho rovno teraz...ani naznak, len bielo ako holywoodsky usmev
27. máj 2013 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@turzovka aj tak to este stale nic neznamena vydrz do piatku ked ides na krv :slight_smile: to bude istota
27. máj 2013 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evka97
@zelenagw Ahojky holčičky, jak jste dopadly na krvi?
27. máj 2013 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matulka2314 @turzovka baby, tak ja som uz asi dvakrat mala takehoto ducha, nesilnel, a potom digitest mi tehu nepotvrdil.. Mm mi uprafil foto, tak pozrite. Ten vrchny je testovany v sobotu-8 den po iui a ten dolny dnes, teda 10 den po iui. Ciknem zasa v stredu rano a uvidim, ak bude dusik silnejsi, tak pojdem na krv uz vo stvrtok, lebo v piatok ma nepustia z roboty... Ale prsia ma bolia katastrofalne, presne ako kazdy mesiac pred mrchou.. Netesim sa vobec, uz som to dvakrat oplakala, takze cakame.
@matulka2314 ty nemas foto? Testni aj ty v stredu...
@turzovka a ty necakaj a sup do lekarne kupit aspon 2 :slight_smile:
27. máj 2013 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@turzovka uz vidim, ze si testovala.. Nevesaj hlavu, u mna tiez skoro bielo. Vyckame.. Budes este testovat?
27. máj 2013 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jane_s
@turzovka
@boobaa nevešaj hlavu postavíme sa a ideme zaz kráčat dalej raz prideme do ciela .... a alkohol zabija aj bunky budes mat horsie vajicka bud mesiac nepi fakt daj aj tak radsej mineralku... je mi to luto ale zajtra budem aj ja smutit ....
@ema263

Tak ako baby ja budem mat vysledok az zajtra z krvi a vy ako som na Vás zvedava
27. máj 2013 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Chcem sa spytat, neviete nahodou aky je rozdiel medzi Clostylbegytom a Estrimaxom? Pretoze doktor sa pomylil.. a dal mi uzivat miesto clostylu estrimax.. brala som ho 2x za den, co sa nema, aspon podla navodu a podla internetu.. on mi nic nepovedal, len predpisal clostylbegyt..ako keby sa nechumelilo.. dakujem za radu
27. máj 2013 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukha80 len chcem dať vedieť,že som už na svete ,narodila som sa 22.5 v 39 tt a volám sa Kristínka
27. máj 2013 o 17:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tak baby, krv negativna :frowning2: Teraz pockam na mrchu a hor sa na dalsie IUI :slight_smile: Nejako som to citila, bolo to moc skoro po laparke. Ale hlavu nevesam, ide sa dalej. Jedine pozitivum je, ze sa na chvilu zbavim Urogestanu :grinning:
Pevne verim, ze to niektorej teraz vyjde :slight_smile:
27. máj 2013 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ema263 ja foto nemam uz som ho asi pop pol hodine od testovania vyhodila aby ma nelakalo sa na neho pozerat takze uz si ani nepamatam aka silna bola ale asi o nieco silnejsia od tvojej aspon podla fotky vd uvidis v stredu ja asi budem az vo stvrtok lebo v stredu budem po nocnej takze to by som aj tak mohla az poobede testovat myslis ze to nevadi :slight_smile:
27. máj 2013 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ema263 ahoj, to je aka znacka testiku ?? a do kolkych minut to vyslo ?? mala si pregnyl ???
27. máj 2013 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauritka rapi a dalej neviem :slight_smile:, do 5 min. nebolo nic, isla som lahnut a ked som vstala, tak cca po hodinke bolo toto. Pregnyl bol pichnuty pre 12 dnami.
27. máj 2013 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ema263 no rapi nie su velmi spolahlive, co som tu videla a citala, nevies kupit mamatest iekde ? :slight_smile:
27. máj 2013 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Divčata pri akom veľkom foliku vam pichaju pregnyl (5000) a potom kedy nasleduje iui? Ja mam jeden folik a ten ma ešte len 20 mm a dnes si mam ísť dať pichnuť pregnyl a na iui mam ísť až v stredu okolo obeda... Nie je to už neskoro? Či? :confused: Ďakujem za každu odpoveď :slight_smile:
27. máj 2013 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok