• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
ahojte .. prosim vas ake ste mali velke folikuly ked ste isli na IUI? diky
30. máj 2013 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jane_s Ahoj mojko, no tak šéf sa zatiaľ neozval, určite na mňa niečo "šijú", nebola som tam spokojná, ale to je na dlho...no veď to že verím v bábo, a už keby tu bolo :slight_smile:. Pojdem na podporu na pol roka, posnažíme sa ešte za ten čas o miminko a ak nič budem si posledné dva mesiace z podpory hľadať novú prácu..:confounded: Tak snáď to nebesá za mňa vyrešia a pošlú mi nejaké potešenie uplakané :grinning:
30. máj 2013 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikadel Ahoj, ja som mala najväčší 22m :slight_smile:
30. máj 2013 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi_2 diky.. ja mam 16,16 a 17 a mala som si picnut ovitrelle. hmm zda sa mi, ze 17,4mm je dost malo a 16mm tiez. co si ty myslis? dik
30. máj 2013 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi_2 Ahojky zlatí, tak to mi pak dej vědět jak to dopadlo ju? a neboj se, dáš se teď dokupy a dopadne miminko,no stress, já tomu věřím, přece se nebudeš někde trápit, udělala si dobře!:-*
30. máj 2013 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jane_s Veď práve si myslím, že sa musím aj od tohoto zamestnani odpútať, lebo aj keď si to nepripúšťam, stále som tam myšlienkami, že ako to s nimi uzavrieť a tak...no akeˇs nimi skončím pracovný pomer, budem taká nejaká "voľná" určite a možno aj to mi pomôže...No som zvedavá či zavolá, lebo dnes mám posledný deň PNky a od zajtra síce môžem byť PN ale už bez peňazí-.... :confounded: Ale nejako sa všetko zmákne,však? :wink: Hneď Ti dám vedieť :slight_smile:
30. máj 2013 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikadel No neboj, myslím, že ak o má výjsť tak to výjde, ovulka by mala byť do 36 hodín dovtedy ešte podrastú :wink: Poznám baby čo otehotneli aj s takými folikmi, držííím palce moja:slight_smile:
30. máj 2013 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi_2 diky,,, dufam, ze to vide i ked teraz tomu moc neverim. ja som otehotnela s 18-19mm folikulom, ale bohuzial v 12tt srdiecko prestalo bit :( takze som opat na zaciatku a je to tazsie kedze sa stalo co sa stalo. uvidime o 2 tyzdne a jeden den... vysledok krvi. ty si ako na tom teraz?
30. máj 2013 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikadel No ja som po 4 IUI - neúspešnom, mala som protilátky na spermie v centre tu na SK, tie sa ale v Brne nepotvrdili, tak nechápem a drahý má slabšiu morfologiu spermii. Teraz v máji som bola skontrlovať ešte priechodnosť a všetko je v poriadku, tak už neviem kde to vázne...:confounded: Inak všetko vyzerá že mám ok,no asi niekde problém bude ak sa nedarí :frowning2: V júni máme pauzu, v júli skúsime ešte raz prirodzene a potom ešte posledné IUI, ak to nevýjde idem na IVF do Brna.
30. máj 2013 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikadel A otehotnela si po IUI?
30. máj 2013 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi_2 drzim palce, aby ti dalsie IUI vyslo i ked najlepsie, aby sa podarilo prirodzene a nemusis sa strapit tabletkami a podobne. je to len stres navyse.. sama to poznas.
ano, otehotnela som po 2 IUI. hm teraz sa uz bojim vsetkeho. snad bude uz dobre.
30. máj 2013 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sanchezova máš pravdu, svatou pravdu. mně taky pomohlo vypustit to na chvíli, začala jsem si hledat jinou práci. a buch před posledním kolem pohovorů jsem našla // :slight_smile: psychika fakt dělá divy a umí pěkně pozlobit.
@viva13 myslím, že 4 utroše denně budou stačit. v případě špinění či krvácení v těhotenství by se ta dávka mohla zvýšit.
30. máj 2013 o 15:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@nikadel Tak neboj, dôležité je že sa Ti to podarilo, je mi ľúto, že to tak dopadlo, ale uvidíš, podarí sa a bude všetko ok :wink: Tak daj potom vedieť :slight_smile:
30. máj 2013 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky, mám na Vás takový dotaz..klinika kterou navštěvuji a jdu na 2.IUI neměla pod sebou mojí zdravotní pojištovnu, tak jsem si vše hradila sama..nyní však nově jí již mají pod sebou, chci se Vás zeptat jak to probíhá? Musíte to na pojišťovně hlásit? Můžete mi prosím poradit co mám dělat abych IUI měla hrazené? Děkuji Vám moc za rady!:slight_smile:
30. máj 2013 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi_2 diky. verim, ze to vsetko dobre dopadne.. a aj tebe..a vsetkym holkam. kazda, ktora si tym prechadza by to malo hned vyjst a hlavne bez problemov. drzim aj tebe palceky...nech to vide. musi :slight_smile:
30. máj 2013 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majkulik asi moje pcos + 3 neuspesne iui + moj vek + roky skusenosti mojej dr...:slight_smile:
Tak drzim palce,nech sa dozviete dobre spravy,ktore vas posunu k vytuzenemu cielu
30. máj 2013 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jane_s Já myslím, že to stačí nahlásit na klinice a oni si s tím poradí :slight_smile: , pokud mají smlouvu s tvou pojišťovnou, tak by neměl být problém :slight_smile: a IUI budeš mít hrazené. Tak hodně štěstí!!!!
30. máj 2013 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby poradite mi ?V stredu son bola u dr isla mi pozerat folukuly lenze povedala ze este som pred ovulaciou,ale ako je to mozne ked poslednu mrchu som mala 13 teho a 18 skoncila.je to v poriadku?podla vas?som z toho na nervy moj mm mal strasne zly spg a okolo 17 juna mu maju urobit kontrolny spg.ze ked sa nezlepsi pojde k urologovy ako to tam prebieha?kolko sa caka na vysledky baby poradte mi .normalne mi uz mm povedal ze to vzda ked ma taky spg.taktiez mi robili vytery a este raz mi chcu robit hormonalny profil pricom som ho mala v poriadku
30. máj 2013 o 22:47  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@donatela dakujem. volala som na moju gyndu, ci mi nespravia prechodnost do toho 18, ale nechcu. ze mam pockat, a ze jeden mesiac hore - dole, . . . , ale to je tu jeden mesiac, potom cakat na ms, to je dalsi mesiac. kaslem na to, dako bude. a vam zistili kde mate problem?
31. máj 2013 o 06:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, chcem sa opýtať na utrogestan, ked ste si ho dávali ráno ležali ste po nom? či netreba? ja som sa pri IUI na to pýtala a povedali mi, že netreba,nevyjde von ten hormon?
31. máj 2013 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@viva13 Ahoj,ja ked som si ho davala,tak rano som moc nelezala,lebo trebalo ist do roboty,ale potom vecer som si ho dala az uz ked som vedela ze nebudem pobehovat a lezala som pri telke...
31. máj 2013 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danielkadanielka dakujem a nevieš mi poradiť, včera som bola na IUI možem si dať dnes horuci kupel, je mi nejako zle a zima stále,dakujem
31. máj 2013 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@viva13 no to neviem,aby som ti neporadila zle,ale mna strasne bolelo na druhy den po IUI brucho a dala som si termofor a to mi pomohlo,ale ked teba nic neboli,tak daj radsej len sprchu a zababus sa do perin :wink:
31. máj 2013 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkulik no to sa musis obrnit velkou davkou trpezlivosti,lebo toto niekedy byva cesta na dlhe trate. A ak sa podari ihned,tak budes len milo prekvapena:slight_smile:
Ja mam syndrom polycistickych ovarii ako som pisala. To mi diagnostikovali uz pred viac ako 8 rokmi. A pricina tych biochem.tehu sa este zistuje. Kompletne vysledky nemam a dr. ma aj upozornila,aby som od toho vela necakala,ze casto krat sa pricina ani nenajde:(
Drz sa a trpezlivo:slight_smile:
31. máj 2013 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deniska899 To, ze si este pred OVU je v pohode. Neviem, ci si si odsledovala kedy ovulujes aj pred tym /ovu-testy, BT/ ale ja som mavala ovu pravidelne 17-18 DC.
Ked ma mm velmi zly spg - nechapem, preco idete na IUI. Zbytocne vyhodene peniaze. IUI ma sancu sa podarit jedine pri velmi jemnych odchylkach spg. Samozrejme, sem tam sa to podari aj napriek tomu, ale to su "zazraky".
Vysetrenie u urologa /nam robili priamo v car-e/ je uplna pohoda. Trosku sa mu pohra s vajkami :slight_smile:, spravi ultrazvuk a zoberie krv na HP. Vysledky do tyzdna.
31. máj 2013 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@viva13 Ucinna latka sa vstrebe, von sa dostane len ten "obal". ale urcite je lepsie vkladat ako urivat oralne, teda hltat.
a zase utros zazraky nerobi, bud otehotnies alebo nie, utrogestan je taky "pomocnicek" ale neslubujme si od neho zazraky.
31. máj 2013 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@donatela boze, sice neviem, co to je ta tvoja diagnoza ale uz nazov znie velmi zle. viem ze je to beh na dlhu trat. uvidime, co nam povedia. vidim, ze v tom nie som sama, ze nas je velmi vela takychto a pozitivne myslenie je dolezity. ako polovicka je smutna, ze som bola ja smutna a ze ked mudeme muset riesit taketo nieco, tak hlavne to, ze on ma chybu a ja to vsetko "odseriem" - branie hormonov, sledovanie, odbery. . . . .
31. máj 2013 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mauerka dakujem
31. máj 2013 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj kočky, tak včerejší ultrazvuk ok, folikul 19mm už 11DC, takže Pregnyl a v sobotu na Den dětí IUI.
@jane_s stimulovala jsem clostilem a kromě toho, že mi to zkrátilo cyklu, minule jsem měla folikul 17mm až 17DC, tak nic.
31. máj 2013 o 11:40  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v októbri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mauerka aha tak podla teba sa ten spg nemoze zmenit??? A teraz ved v juni pojde po mesiaci na spg???ved ked vedia ze sa nezmeni tak naco to robia?nemali nas nahodou hned poslat k urologovi???
31. máj 2013 o 12:00  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok